Skoči na vsebino

Z3 coupe

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 795
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry, na žalost še nikol nism slišu za Petra Dobnikarja, tko da nisem taprav.

Zanimivo :cool Ja, poznal sem nekoga, ki se je pisal Pitako, pa smo ga klicali Pito. Ime mu je bilo Jernej in je bil doma v Podutiku pri Lj :) Kaksen tvoj sorodnik mogoce? :-D
Prikaži več možnosti

pito
pito

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 704
  • Avtomobil: E91 325d

Nope!
Prikaži več možnosti

DAMC
DAMC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Mešalec in lopata....

DAMC, kaj si mislu s tem Subaru, kaj pa vem?

Ta Subaru ni nič drugega kot nabildan družinski avto. Čist povprečen avto. Kar za Z -ja ravno ne morem reči.
Prikaži več možnosti

pito
pito

BMW fanatik

• Uporabnik

DAMC, tle se pa motiš. Subaru je dirkalnik dost bolj kot BMW Z3 coupe.
To, če ima štiri vrata ne pomeni nič. Predvidevam, da je potem takem, tudi EVO zate nabildan družinski avto. To, da vozjo rally (ne mislim WRC grupo)z njim, pač nima veze. To, da gre ta družinski avto po ridah hitrej kot Z3 M coupe tud ni pomebno.
Še enkrat ponavljam, avta sta si zlo različna in ju tud nisem hotu primerjat. Ni pa res to kar trdiš - poskušaj utemeljit. :-D
Prikaži več možnosti

DAMC
DAMC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Mešalec in lopata....

Predlagam ti da vse tri fizično sprobaš potem se pa odloči. Kaj boš kupil ja tvoja osebna stvar.
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Ma nabav pol subaruja kaj sploh sprašuješ za BMWja. To sta čist drugačna tipa avtomobilov. Sploh nevem kako se jih da primerjat, pa tudi nevem kako se lahko nekdo odloča med tema avtomobiloma. To je tako, kot bi se srčni bolnik odločal med svijnsko pečenko in salamo lahki poli(ok tukaj pretiravam :-D ).
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Žune
Žune

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 915
  • Avtomobil: E30 320i l.87 92kw/125km

Men je ta Subaru en najboljših avtov o Micki pa sploh, da ne govorim. :mljask Se pa strinjam, da se ta dva avta ne da primerjat z Z3.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

pito
pito

BMW fanatik

• Uporabnik

bmw, kaj pa tebe matra. Kaj si pa siten? Spraševal sem o Z3M coupeju, normalno na BMW forumu, ker sem mislil, da bom dobil kakšne konkretne informacije, od poznavalcev teh avtomobilov. Tud LukiMarku sem poslal zs, ker bi mi očitno edino on lahko povedal kaj konkretnega in upam da tudi bo. Sem pa očitno naredil napako, ker sem še povedal katera avta sta še v igri (očitno nekateri samo ob omembi druge znamke na tem forumu dobijo ošpice - tud na drugih forumih so taki). Nisem imel namena primerjat ta dva avta, so se pa nekateri prec mal obregnil, čeprav dam DAMC-u, na koncu prav, ko pravi naj vse sprobam (malce težje v praksi, ker teh avto skorajda ni oz. nimam pravih kontaktov).
bmw, karkoli bom od teh kupu, bom kupu dobr, pa če ti je všeč al pa ne.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ja Pito

Veliko sreče pri nakupu in ni važno kaj kupiš a je zdej to bavarc al pa japser vsi vedno upamo ob nakupu ,da nam bo avto služil in ,da bomo imeli čim manj težav z le-tem.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

bmw, kaj pa tebe matra. Kaj si pa siten? Spraševal sem o Z3M coupeju, normalno na BMW forumu, ker sem mislil, da bom dobil kakšne konkretne informacije, od poznavalcev teh avtomobilov. Tud LukiMarku sem poslal zs, ker bi mi očitno edino on lahko povedal kaj konkretnega in upam da tudi bo. Sem pa očitno naredil napako, ker sem še povedal katera avta sta še v igri (očitno nekateri samo ob omembi druge znamke na tem forumu dobijo ošpice - tud na drugih forumih so taki). Nisem imel namena primerjat ta dva avta, so se pa nekateri prec mal obregnil, čeprav dam DAMC-u, na koncu prav, ko pravi naj vse sprobam (malce težje v praksi, ker teh avto skorajda ni oz. nimam pravih kontaktov).
bmw, karkoli bom od teh kupu, bom kupu dobr, pa če ti je všeč al pa ne.

Men je čist vsen kaj kupiš. Ampak bilo je čudno, ko si ti takoj začel zagovarjati subaruja. Nisi naredil napake ko si še omenil ostala 2 avtomobila, ki sta v igri- ta dva avtomobila, ki si jih omenil sta za moje pojme čisto drug razred kot Z3 coupe, tako da ne vidim smisla izbire med temi avtomobili. Tvoji prejšnji posti in odgovor(zagovarjanje subaruja) sta mi dala misliti, da o BMWju ne razmišljaš resno(bolj kot stranski produkt).Prava izbira bi bila po mojem mnenju med Z3 coupe in pa Audi TT 3.2 coupe, torej kupe-kupe, ne pa kupe-limuzina.

Sicer pa je tvoja odločitev, kaj boš kupil, in kupil boš tisto(vsaj mislim) kar rabiš.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

pito, najprej moraš sam pri sebi razčistiti v kakšne namene boš sploh uporabljaš avto.
Ali imaš družino, ali želiš z avtom dirkati in uživati v ovinkih itd., itd.

Potem se ti bo pa izbor verjetno zožil. :)
Prikaži več možnosti

pito
pito

BMW fanatik

• Uporabnik

Prejel sem odgovor LukaMarka v katerem mi je lepo povedal, da je avto pač zame premajhen oz. prenizek, skratka ni zame. Mogoče se vam res zdi čudno, da je bil BMW tudi v izboru, poleg dveh dirkalcev, ampak ima pač svoje adute napram onim dvema. Drugačen stil vožnje, oblika, 6 ognjev in cena. Rabljene Impreze Sti oz. EVO-ti so preklemansko dragi, ker so povečini tudi novejši letniki. Je pa malce manj brutalen avto, pa 4WD ima svoje prednosti, predvsem na spolzkih podlagah, v dežju in pa pozimi. Drugače sta oba "limuzina" in pa coupe zlo hitra. Še enkrat povem, da sem imel Integro (prej preludko ), se pravi dva coupeja in res coupeji po mojem mnenju nudijo največ užitkov pri vožnji, vendar ne pri EVO-tu ne pri Subaruju tista zadnja vrata ne vplivata na vozne lastnosti je pa res, da lohka še koga zadi peleš, dočim v BMW-ju ne. Vendar to niso avti v katerem bi vozu familijo zraven pa še tiščal kot norc. Če drugega ne ti hitro pobruhajo cel avto. Avto kupujem samo za sebe. Pač bom mogu še mal šušk nabrat.
Prikaži več možnosti

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 759
  • Avtomobil: ZANESLJIV :)

Karkoli od treh naštetih boš kupil,ne boš dobil slabega avta.Je pa res,ko t si rekel,da ima vsak svoje adute.
Kaj pa mogoče kak M3,glede na to da ti je Z premajhen.Oziroma,kolikšen je tvoj budget?
Prikaži več možnosti

_Tom_
_Tom_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955

Sam imam tudi pomisleke glede velikosti ( 2M ALSO! ) ...enkrat drugi teden si sposodim Z4 in preverim stvar v praksi...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.