Skoči na vsebino

Mini Challenge Salzburgring 25.+26.09 + MINI srecanje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
46 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 679
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz pa videl. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Jaz pa videl. :-D

Aha. :-D
Sam zdej pa že smetiva. Da ne bova ujezila kakšnega moderatorja, bognedaj celo administratorja. :-D
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

sergios
sergios

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 124

Sergious
El. blue Cooper S
?

Če se ne motim se je Sergiousov prodal nekam v Logatec. :ok

Ena ženska ga ma, če se ne motim.

Tako sm tudi jaz slišal. :ok

Bo kr držalo:(

Nova lastnica:))

Lp S
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Zivjo

Srecanje bo pa ze res pocasi nuja.

Drugace ste pozabili se bivsi sergiosov Mini, ki je v lasti "pravih Mini voznikov" :ok2 . Mini je v dobrih rokah in sem preprican, da se bosta udelezila srecanj, saj smo v kontaktu in ze dalj casa nameravamo ponovno srecanje. S fantom sta bila z mano v Salzburgu na srecanju in smo se mel zlo dobr. :laugh Skoda, da ni slo vec Minijev iz SLO gor. Drugace je pa tud na forumu, vzdevek njegov je pikec.

Tako, da je "tapravih Mini voznikov" v SLO kar nekaj. :ok2 Ce se jih bo udelezilo 6 bo ze kar super. A je v blizini LJ kaksna dobra cesta, polna ovinkov? :metalc Drugace mam pa tudi ze montirane zimske gume. Vendar to ni ovira za srecanje.

Drugace pa vam odsvetujem montazo 15" gum na COOPER S ker je prevec gume za toliko konjev in je velika nevarnost, da zletis kje s ceste, ker se v ovinku peljes naenkrat po feltni. :ok Pa se skoz vrti v prazno. To se primeni k nimam kompresorja, res pa da imam nekaj vec konjev kot standard. :ok2

Drugace vem pa za precej stvari, ki bi zanimale lastnike Minijev, kako npr. za dober denar dobiti v Miniju One/Cooper 140 konjev, v Cooper S pa celo 195 konjev. Vec o teh temah na srecanju ob kaksnem :beer saj bi lahko o teh temah pisal cele romane, ker sem precej aktiven na nemskem forumu in izvem vse novosti iz 1 roke. :ok

Sedaj se moramo zediniti samo se na en primeren dan in upati na soncno vreme.

LP BigBoSS
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Cooper S se z 15 col gumami prav lepo pelje.

Napolnis na 3,0 bar in ne skrbi ne zvija nic gum. :)

Res da nimam zimskih trenutno gor ampak vseen.

Samo oversteer avta je ocitn, nikar pri velikih brzinah spuscat gas v ovinku v nizkih prestavah ce niste navajeni slidat (z izklopljenim DSC jem). :)

Drgac pa ni panike, sam dost napumpat.

Big, ja malce vrti ma ni panike recimo ko saltas v drugo ko v polno tiscis malce zakoplje, ni omembe vredno v prvi pa tud ni panike ker je dolga in prec ko pohodis ni se tazga navora. :)

Je pa res da v ovinkih avto leti naravnost ce pri 100 na izhodu iz ovinka popestas gas v drugi prestavi (spet izklopljen DSC ) ipd.

Ampak je mega, ni panike.

Zalostno je da sem spravil do feltne 205/45 R17 :eek2
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Zivjo

MIslim, da bi bilo zelo koristno, ce bi si mi Minifani SLO izmenjali telefonske stevilke, eventualno MSN ali ICQ stevilke, E-mail, da bi lahko tako informirali ostale o kakem srecanju itd. ker jaz npr. prebiram forum v zadnjem casu zal le enkrat na 14 dni in tako se lahko zgodi, da o kaksnem srecanju sploh nebi nic izvedel. :frown

Nameraval sem spet ponovno odpreti Miniclub Avstrija/Slovenija(zal smo prejsnji club zaprli zaradi pomanjkanja volje, clanov, sredstev, itd), vendar mi zaradi casovne stiske ni ratalo. Ce ima kdo cas in znanje z izdelovanjem internetnih strani, naj mi pove in bomo s skupnimi mocmi zopet odprli club. :ok2 S ca. 10 clani v SLO bi se dalo ze precej narest, zanimiva bi bila tudi srecanja v kooperaciji z nasimi sosedi z Avstrije. Tako bi bila mozna izvedba srecanja v razdalji ca. 100 km z udelezbo okoli 30 Minijev. Saj veste, da so srecanja z udelezbo Minijev 30+ samo od Nemcije naprej.

LP BigBoSS
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Te bom poklical ce se bomo kaj zmenili za srecanje itd. Ne skrbi. :)

Glede kluba, bi blo fajn ki nardit ja.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.