Skoči na vsebino

BMW klub Slovenija

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

V soboto, 15.3.2003, bo v ljubljanskem Koloseju ustanovni sestanek oz seja za izvolitev članov v organe BMW Kluba Slovenija (avto sekcija). Vabljeni ste VSI v čim večjem številu! Začetek bo ob 13. uri, prosim pa vas da pridete točno! Zbor bo na parkirišču ob cesti , ki vodi h krožnemu križišču v bližini Koloseja (tam kjer je bilo 2. srečanje)!

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

6ak
6ak

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: e30 ll 325i

Tomaž:

Kolikor mi je znano je pobuda za BMW klub avtosekcija prišla iz PREKMURJA. Zdaj nevem, ce si se s kom iz predlagateljev iz Prekmurja pogovarjal o ustanovitvi avtokluba BMW in si se z njim dogovoril o prevzemu ter o ustanovitvi avtokluba. Kakor tudi vem imate vi MOTOKLUB BMW v Ljubljani, zdaj bi pa še radi avtoklub, pa čeprav so se prvi koraki za ustanovitev avtokluba naredili že pred leti v Prekmurju. Iz Prekmurja je bila tudi na sedež BMWja poslana prošnja in vsa dokumentacija za ustanovitev avtokluba. Prišel je tudi odgovor iz BMWja.
Prosim za odgovor ČIMPREJ!!!

LEP POZDRAV!

6ak
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

6ak: Na vsa tvoja vprašanja lahko najdeš odgovre na tej strani, poglej malo po debatah.

Da strnem nakratko, bili smo na uradnem pogovoru z uvoznikom za BMW AvtoAktov, kjer so nam uredili vse potrebno za BMW klub Slovenija - Avto sekcija

Pridite v čim večjem številu

LP!

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

Končno bom lahko pršu :mljask ...pa še to bom mogu mal prej iz šihta potegnt... :blabla
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 960
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Jaz tudi mislim da bom lahko prišev
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 427
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Bom se potrudu da bom prsu
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

6ak
6ak

Novinec

• Uporabnik

Živjo!

Prav rad bi se udeležil "ustanovnega" sestanka, da bi odgovornim ljudem na Avtoaktivu zastavil par direktnih vprašanj glede kluba, ampak žal ne morem ker ravno takrat delam!

Mi je pa res zelo zelo žal, ker bi si res dal duška!!!

Lep pozdrav!

6ak
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

6ak, zakaj pa???

Oni so nam zelo veliko pomagali, zrihtali so vse kar je bilo potrebno, sicer pa na tem sestanku ne bo predstavnikov AA, ampak samo bodoči člani!

Če bi rad AKTIVNO sodeloval v organih kluba mi piši na E-mail!

Prikaži več možnosti

DAMC
DAMC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Mešalec in lopata....

Osebno mi je čisto vseeno kje in kdo se je spomnil za ustanovitev kluba. Važno je , da se čimprej ustanovi klub.
Me pa zanima zakaj niso fantje iz Prekmurja stvari izpeljali do konca ,kje se je zataknilo ?
Vprašanje za 6ak.
Kakšna so ta ditektna vprašanja za AA (daj si duška)?
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: 525tds Touring

...jaz sem namreč pred tremi leti začel s idejo BMW klub slovenija.

Zataknilo se je pri registraciji kluba. Saj je bil v sloveniji ustanovljen BMW klub slovenija, sicer nelegalno - mimo BMW AG München, ampak je bil že registriran pri nas.

Takrat sem zaprosil za članstvo pri BMW-jevem krovnem klubu za evropo. Iz BMW-ja sem dobil dokumentacijo ter potrditev imena BMW klub slovenija. Izvedli ustanovno srečanje, napisali statut...

Čez nekaj tednov je prišlo sporočilo od BMW-ja, da še nekdo poskuša registrirati isti klub. Poskušal sem vzpostaviti kontakt kar mi pa ni uspelo. Čez kakega pol leta smo le uspeli po urgiranji preko BMW-ja navezati stik, predvidevam da so motoristi ugotovili, da ne morejo legalizirati svojega kluba. Dobili smo se ter se dogovorili za spremembo statuta motorističnega kluba v BMW klub slovenija, ki bi naj imel dve sekciji...

No tu nekje pa se je zadeva ustavila. Po raznoraznih izgovorih ter zavlačevanjih, oziroma nazadnjih par krat jutri pošljem, se še zmeraj ni zgodilo nič.

Bojim se, da se potrjuje ta staro pravilo: če nisi "Ljubljančan" se te pač ne vzame resno. Oziroma da bo bolj razumljivo: ko jebe ove kmete!

Zelo mi je žal, da se tudi pod znamko BMW v sloveniji skrivajo taki podli nameni.

Nič osebnega proti fanton, ki se sem vas spoznal na prven srečanju v LJ. Ampak upam, da se bo kdo zamislil.

LP, BB

P.S. Pozdravite g.Bodlaj-a na AA. :)

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Branko, mi imamo popolnoma iste interese kot ti in NIHČE ni nikoli rekel da ste "kmeti"! Za ozadje "tvoje" zgodbe sem slišal preko raznih ljudi, tko da ti čist vrjamem, da si bil izigran! Mi se trudimo čim bolj izenačit razlike v Sloveiji, kar se vidi tudi v NEuradnih srečanjih (torej zadnji je bil v Ce, naslednji bo najbrz v MB ali KP) tko da take izjave da nas niso nič kaj lepe! Vsi se po svoje trudimo, da bi se združili pod enotni klub. Se pa strinjam, da lahko mi, ki smo v LJ oz. okolici dosežemo več ker, če ne gre drugače gremo pa tja! Po telefonu, e-mailih in drugih komunikacijskih sredstvih je težko narediti kaj pametnega! Upam, da se vsi strinjate z mojo trditvijo!
Po zagotovilih AA, bo klub v rokah članov, in oni ne bodo imeli prstov vmes, tako na organizacijskem kot finančnem področju, tako da se ni bati za kakšen vpliv! V našem skupnem interesu pa je, da se klub ne vodi tako, da bo po godu samo nekaterim, ampak vsem članom pod istimi pogoji! Sigurno je, da je LJ ne samo politično ampak tudi georafsko center Slovenije, in zadeve je najlažje koordinirati tu!

BB in ostala prekmurska klapa (pa upam da ne bo kdo mislu spet v slabšalnem namenu!) ste vabljeni, da sodelujete v klubu. Če ne morete priti na sestanek vas prosim, da tisti, ki imate namen kandidirati za katerokoli mesto v organih kluba, da mi pošljete E-mail s svojimi podatki da vas bom na sestanku predlagal kot kandidate! Naš namen ni, da bi sami vodili klub zato ste prav vsi lepo vabljeni!

Pripisujem tudi funkcije, ki bodo načeloma na voljo pri klubu. Torej klub bo sestavljen nekako takole:
-predsednik
-podpredsednik in tajnik (oz. sekretar)
-vodja finančnega referata
-vodja referata za srečanja
-nadzorni odbor (3 člani)
-disciplinska komisija (3 člani)

Na tem mestu bi tudi VSE pozval, da mi napišejo E-mail iz svojmi podatki, kdo bi rad sodeloval pri organih kluba, da ne bomo potem še s tem izgubljali časa! Prosim, da ne bo kakšnega sramu!
napišite mi:
1.ime in priimek
2.kje ste zaposleni (oz. študent/dijak)
3. datum rojsva
4 vaš polni naslov prebivališča
5.telefon
6.e-mail
7. za kaj bi kandidirali
Še enkrat VAS opozarjam, brez sramu! :)

V upanju uspešnega sodelovanja vas lepo pozdravljam!

Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: 525tds Touring

Pozdravljen Jure!

1.Še enkrat povdarjam:
"Nič osebnega proti fanton, ki se sem vas spoznal na prven srečanju v LJ."!

2. Večkrat sem se ogasil pri AA. Ampak dlje kot do salona kjer so mi po vsej sili poskušali prodati motor nekak nisem uspel priti. Nekajkrat sem se tudi srečal s g. Bodlajem, ki je bil kao kontaktna oseba s strani BMW-ja. Ampak tudi brez uspeha...

3. Upam da bo naprejšnje delovanje te cele zadeve ostalo v smislu tvojega postinga.

4. Do vas 15. ne morem priti, ker sem še zmeraj KO (sem podiral drevje s Compactom - na žalos neuspešno, vsa drevesa še stojijo)!

5. Glede aktivnosti v letu 2003 pa vam bom pravočasno javil kaj se bo kaj dogajalo v naših koncih.

LP, BB

P.S. Ko bo moj stari 323i spet na cesti, se planiram nekje enkrat na mesec malo peljat okoli v smilsu BMW druženja.

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

oitge
oitge

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 362
  • Avtomobil: E46 320ci

No lepo da smo se sporazumeli, sedaj pa družno do skupnega cilja.
No pa Lp
Štajerc iz LJ :grin :beer :metalc
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 427
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

No lepo da smo se sporazumeli, sedaj pa družno do skupnega cilja.
No pa Lp
Štajerc iz LJ :grin :beer :metalc

heheh sej vrhnka ni vec lj!" :-D
ampak vseeno :ok
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo!
1. Najprej za BB-ja oz. 6-aka (če sem prav "skapiral", je to ista oseba). Popolnoma te razumem, da si jezen na AA, ker so te za........ okoli ustanovitve Kluba. Mogoče pa je pomembno to, da je pred 3 leti bil glavni uvoznik TU in AA ni imel takšno "moč" v pogajanjih. Mogoče, pa samo nisi bil nekomu simpatičen. Samo razmišljam :student . Upam,da se ne motim okoli glavnega uvoznika in je bil takrat TU ?
Predlog: če že imate narejen statut Kluba, in izkušnje z ustanovnim sestankom, bi bilo lepo, če bi kdo od vas Prekmurcev (tisti, ki ste to rihtali) to prinesli v LJ in bi to lahko (če bi bilo sprejeto) uporabili in prihranili čas okoli pisanja Statuta in ostalih "papirjev", ki so potrebni za Klub, pa še pomagali okoli "2. ustanovnega sestanka" :cool

2. Vem, da se sliši grdo, ampak se popolnoma strinjam z DAMC-em okoli tega kdaj in kdo je začel in mislim, da je sedaj važno, da izkoristimo trenutek, ko nas AA podpira in ustanovimo Klub (ki si ga vsi želimo!!! ??). Brez veze se mi zdi, "prepiranje" okoli sedeža Kluba.
Mislim celo, da je dobro, da je v LJ, ker je tudi AA GLAVNI UVOZNIK za SLO v LJ. J... GA, je pač tako , da vsi hočejo biti v glavnem mestu. (razen mene :-D )

3. Na koncu pa še to : Imeli bomo BMW Klub SLOVENIJA in ne LJ, MB, CE, MS, ...in to je tisto kar šteje :beer

Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

Jaz bi dopolnil Radota glede sedeža kluba.

Sedež kluba bi bila ta spletna stran in ne kaki prostori v Ljubljani. Prostorov ni in jih tudi tako hitro ne bomo dobili od AAja. Edino kar bo vezano na Ljubljano je registracija kluba na AA, ker ima le ta sedež v LJ.

Vse aktivnosti glede kluba pa bodo vodene preko teh spletnih strani. Zato smo tudi šli na AA da nam bodo to stvar financirali, ker članarin ne mislimo še uvajati. Ker pa je internet globalna stvar, oddaljenost od Lj nima veze. Srečanja pa se bodo razporejala po celi Sloveniji.

lp
Borut
Prikaži več možnosti

6ak
6ak

Novinec

• Uporabnik

Lep pozdrav vsem!

DAMC, mislim, da ti je BB vse povedal in napisal na prejšnji strani;

AA bi vprašal, kako to, da se PREKMURCI nismo mogli z njimi NIČ dogovoriti, vam pa je to uspelo praktično ČEZ NOČ???

RADO, če ti povem da BB in 6ak NISTA isti osebi. Skupnega imava res zelo dosti, sva zelo dobra kolega in pomagava eden drugemu ( ko skočim jaz z ceste me pride on ven z jarka potegnit in obratno ! :ok ).

NO V GLAVNEM UPAM DA SMO VSE DIFERENCE RAZREŠILI IN DA BO ZADEVA ZALAUFALA TAKO KOT MORA BIT!!!

ČE SEM KOGA UZALIL SE OPRAVIČUJEM!!!

LP 6ak
Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo
Najprej opravičilo 6ak-u in BB-ju. Izgleda, da nisem "prav skapiral" , čeprav pri prebiranju postov sem dobil ta občutek :confused . Najbrž sta skupaj takrat poskušala ustanoviti BMW Klub in sta se zato smiselno nadaljevala v postih. Sicer pa to sploh ni važno.
Bolj važno se mi zdi vprašanje ali bomo SEDAJ skupaj ustanovili ta Klub???
Mogoče pa so tudi pri AA spremenili odnos do strank (mogoče celo ni več katerih "odgovornih" ljudi tam ).
Mogoče pa ste takrat po prekmursko "gučali" pa vas tisti revež ni nič razumel. Saj vemo da Ljubljančani razumejo samo "ljubljansk". :laugh :laugh :laugh . ( Malo heca)
Glavno je, da nam sedaj pomagajo !!! ( mislim na AA , ne na Ljubljančane)

Mogoče bosta ob priliki lahko komu iz AA postavila vprašanja, ki vaju zanimajo.
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

Čisto tehnično gledano nismo mi vspostavili prvi kontakt, ampak je kontaktirala gospa Katarina iz prodaje vozil v Logu Tomaža, ki je uporabljala naše strani za dodatno izobraževanje o BMW-jih.

Nato so stiki stekli, sprejeli pa so nas novi generalni direktor Reinhold Saller (od novega leta naprej) in njegov namestnik Mark Notkin. Prisotni so bili še Marijan Božič, Igor Golob, Katarina Modrijan, gospa iz Nemčije, zadolžena za marketing (Tomaž, a imaš ime?), kasneje pa se nam je pridružila še ena gospa iz marketinga (ime?).

Mogoče takrat ko je Branko vzpostavljal kontakte, ni bilo pravih ljudi za krmilom AA in/ali TUja. Zato so zamenjali tudi nekaj ljudi na vrhu. Sedaj je situacija zrela in jo je treba izkoristiti.

lp
Borut
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Za gospo iz Nemčije ne vem, kako ji je ime, ker ni dala svoje vizitke, tista druga pa je bila Suzana Hostnik, vodja marketinga pri AA. Gospe Hostnik sem konec novembra lani pisal glede ustanovitve kluba in mi je odgovorila, da njo nihče ni obvestil o kakšnih pobudah za ustanovitev kluba, a da bo preverila pri sodelavcih. Ker se v roku enega meseca ni oglasila z novimi informacijami, sem še enkrat pisal, a tokrat ni bilo odgovora. Verjetno bi se zgodba s klubom tu spet ustavila za nedoločen čas, če nas ne bi kontaktirala Katarina, ki je potem organizirala sestanek.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti