Skoči na vsebino

Modeli avtomobilov 1/18

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
103 odgovorov v temi
VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 42

Kje v MB oz okolici imajo zelo veliko izbiro modelov avtomobilov Burrago velikosti 1/18?!? Iscem zaradi zbiranja vozil znamke BMW
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 915
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Interspar v Europarku, recimo. In vsaka bolje zalozena trgovina z igracami.
Je pa tudi opcija, da povprasas na Petrolovih bencinskih servisih. Vcasih imajo dobre, akcijske cene, tudi do 2000 ugodneje. V taksnem primeru poklices uvoznika (podjetje Hribar in otroci), jim poves, kaksen model hoces, ter poves stevilko bencinskega servisa, kamor ti ga naj dostavijo. (Bencinski servisi so oznaceni s stevilkami).

Izbira ni ravno pestra, BBurago ima v merilu 1:18 le BMW Z3 in Z8. Poglej tudi za znamko Maisto (uvoznik Elform, tel. 01 831 32 74), so precej kakovostnejsi, sicer malo drazji, izbiras pa lahko med BMW Z4, Z8, 325i cabrio, BMW 850i, BMW 502 ... poglej www.maisto.com, prodajajo pa jih prav tako v Intersparu.

Se najboljsa in seveda najdrazja alternativa so originalni modelcki po ceni 59 EUR. Dobis v BMW souvenir shopih ali pri pooblascenih prodajalcih.

cana.png

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Se najboljsa in seveda najdrazja alternativa so originalni modelcki po ceni 59 EUR. Dobis v BMW souvenir shopih ali pri pooblascenih prodajalcih.

Oziroma NE dobiš v BMW souvenir shopih, ane Gerchy (Dingolfing.press)
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Saj jih imaš vse v spletni štacuni, v večih merilih... :ok
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Oziroma NE dobiš v BMW souvenir shopih, ane Gerchy (Dingolfing.press)

Ja, ce zelis kupiti pac kaksne "zastarele modele", kateri ze nekaj casa ne zapuscajo vec proizvodnjega traku ... :damn :ok2

cana.png

Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Najboljše da greš v Avstrijo (seiersberg) če si mariborčan, tam boš našel veliko modelčkov teh avtov, tudi BMWjev! :student

Teh avtekov ne dala za BBurago tudi Hot Wheels 1:18 :metalc kateri imajo pestro ponudbo :-D cene BMWjev pa se lahko vrtijo tudi do 15.500 sit za en model :evil videl sem E30 M3 črne barve in nisem imel :eur da bi ga kupil :frown

p.s. dobro pazi na meji lahko te vstavijo ker avte švercaš :crazy :laugh
LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik

Danes nasel Z8 od bburagota za sestavit- pa ful razocaran kr tak ceneni zgleda,pa se spredaj je grd! Bom si mogel neki drugi lepi model omislit, ker ga imam namen dat pobarvat z fotobarvo da bo spica (pa nevem kaj bo lepse Aston martin, Porsche 996 turbo al mercedes benz SL cabriolet- al kirega ki bo giftni in sportni ob enem?!)
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Ej, Via, najlepši model, ki ga imam je ravno Z8 in sicer Maistov. Sicer je dražji, a, vseeno, najboljši in najkvalitetnejši. :ok
LP
Austin

Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Definitivno SL ... (Maisto) ... :cool

Objavljena slika

cana.png

Prikaži več možnosti

VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik

Ja sej meni je ta tut najlepsi (imam sicer v mislih srebrno barvo in rdeco notranjost- tudi od Maistota, nasel pa sem ga na http://www.forum-aut...jet73554-70.htm)ali pa porsche carrera gt. Kje si tega kupil?!

Se imate kdo kaj slikic od svojih zbirk doma (tiste tagiftne modele), kr mene to ful veseli in ker nimam kesa da bi si svoj avto dal pobarvat z fotoefekt barvo sem rekel da si bom kupil enega giftnega 1:18 in ga dal barvat-pol pa lepo na polico in naj si drugi samo oci pasejo na njem
:laugh
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Moj najlepši je tud BMW Z8 od Maisto, ful mi lep, pa še pravo podvozje ma (fedre :mljask ), tko da je kr detajlen. Dobil v Müllerju v LJ.

Jest bi na tvojem mestu vzel Aston Martina. BTW. kaj je fotofarba, misliš ti mogoče une flip-flop efektne barve?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Navadno kupujem v Intersparu v Celju, imajo precej pestro izbiro.
Bom objavil se par fotk popoldan.

Od Maista mi ni nic kaj vec zanimivega (imam se Jaguarja X-type), morda si bom omislil S-classe in Z4. Potem pa na lov za tovarniskim E39 in E60 ...

cana.png

Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 499
  • Avtomobil: BMW serije 3 coupe

Tudi jaz priporočam Maisto, ker so ti modelčki res kvalitetni in detajlno izdelani. Jaz imam od Maista srebrnega Z8, črnega in sivega Carrerra GT, temnomodrega 850i pa še srebrnega Viperja. Imam pa tudi enega M3 od Burraga, a nisem zadovoljna s kvaliteto izdelave, pa še preveč cenenih materialov je uporabljenih (plastika).
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti

VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik

Kaj od Maista BMW Z8 sploh ima opcijo odpiranje vrat, volan, podvozje..?!Bbruagotov ima,mpak se mi ne dopade izdelava-tak cenen zgleda. :frown Tega od maista ima kdo slikanega-bi bil zelo vesel ce bi mi ga detajlno slikal spredaj zadaj noter..

Pobarval ga bom z fotoefekt barvo od Standoxa (no dal ga bom barvat, da ne bo pomote) v srebrni metal barvi-potem pa ta barva spreminja svojo prvotno barvo glede na kot pod katerim pada nanj svetloba (vijolcna, rumena, bela)
:cool
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Seveda ima... :ok
LP
Austin

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Pobarval ga bom z fotoefekt barvo od Standoxa (no dal ga bom barvat, da ne bo pomote) v srebrni metal barvi-potem pa ta barva spreminja svojo prvotno barvo glede na kot pod katerim pada nanj svetloba (vijolcna, rumena, bela)
:cool

Liquid Silver torej. Noro lepa barva, upam da rata. Sem jo na parih 1:1 vidu :mljask Kolk te bo pa koštala?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator

Evo, enih par modelckov:
1. Jaguar X type (Maisto)
2. Dodge Viper RT/10 (BBurago)
3. BMW Z3 (BBurago)
4. BMW Z8 (BBurago), BMW Z3, Porsche 996 turbo (BBurago)

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

cana.png

Prikaži več možnosti

VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik

Liquid Silver torej. Noro lepa barva, upam da rata. Sem jo na parih 1:1 vidu :mljask Kolk te bo pa koštala?

V bistvu mi bo moj stric zrihtal barvo in mi ga pobarval pol.. takda ne vem tocno-sicer pa denarja nebom sparal ker mislim ta avto res imet samo zato na polici,da si bojo lahko vsi moji gosti v sobi oci pasli
Prikaži več možnosti

VIA
VIA

Začetnik

• Uporabnik

Koncno izbral model ki ga bom nabavil.Kaj mogoce kdo ve, ce obstaja od Bburaga ferrari 360 modena 1:18 za sestavit ali ga je mogoce kupit le v celoti?
Prikaži več možnosti

gape
gape

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 800
  • Avtomobil: bmw e30, e36

evo neki za modelarje:

http://www.modellaut...e30_hartge.html
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.