Skoči na vsebino

Borza?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1026 odgovorov v temi
magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 783
  • Avtomobil: Božje vozilo

O tem se javno ne govori.

Seveda vem, saj sem napovedal rast ker poznam razmere na trgu. Več o tem pa na 4 oči če koga zanima, moji nasveti so brezplačni. 

Dej ne bluzi Džeri no , ko te nezna, skupo bi te platio. :ok

Prikaži več možnosti
    • joda, jakeccc in gade uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 575
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Dej ne bluzi Džeri no , ko te nezna, skupo bi te platio. :ok

Ne vem kaj hočeš s tem povedat ampak me niti ne zanima, zadrži zase. Tema je preresna da bi se šli neke otročarije, osredotočimo se raje na debate o naložbah, prcamo se lahko kje drugje, je dovolj drugih tem za to.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Priznam da sem zelo slab prognostik, v bistvu nimam pojma, cena paladija je že zdaj 2.300 usd/ounce, na 2.500 zna bit da bomo že jutri, ne šele konec leta... ka si ti nor kako tole leti pod nebo, hitreje kot kripto :DDDDD

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 194
  • Avtomobil: traktor

mogoče bojo pa južnoafričani prekinili karanteno, pa avtoindustrija bo malce zabremzala še, pa bomo šli v prepad  :ok2

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 216
  • Avtomobil: LPP Urbana

JAR igra dve vlogi, ce se mene kaj vprasa...

- avto industrija se bo letos verjetno skrcila iz tu izhaja manjse povprasevanje po rudninah
- zaprli bodo nekaj rudnikov, verjetno iz razloga krcenja avto industrije in ohranjanja vrednosti paladija ( manj kot bo paladija, vecja bo cena in obratno) ter nekaj na racun karantene

Delajo obratni scenarij kot ga igrajo arabci in rusi na naftnem polju.

JAR je v svetovnem pomenu kar velik igralec, Svet oskrbunejo z 38% paladija, 75% platine.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 783
  • Avtomobil: Božje vozilo

JAR igra dve vlogi, ce se mene kaj vprasa...

- avto industrija se bo letos verjetno skrcila iz tu izhaja manjse povprasevanje po rudninah
- zaprli bodo nekaj rudnikov, verjetno iz razloga krcenja avto industrije in ohranjanja vrednosti paladija ( manj kot bo paladija, vecja bo cena in obratno) ter nekaj na racun karantene

Delajo obratni scenarij kot ga igrajo arabci in rusi na naftnem polju.

JAR je v svetovnem pomenu kar velik igralec, Svet oskrbunejo z 38% paladija, 75% platine.

hvala za uporaben nasvet :ok

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

mogoče bojo pa južnoafričani prekinili karanteno, pa avtoindustrija bo malce zabremzala še, pa bomo šli v prepad  :ok2

Ne verjamem. Moja napoved velja, paladij bo letos presegel 2.500 usd za unčo, verjetno pa tudi 3.000 usd. Vrednosti stalno spremljam, bom sporočil ko se zgodi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.