Skoči na vsebino

Potrebujem pomoč računalničarjev

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10059 odgovorov v temi
Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 704
  • Avtomobil: E46 320Ci

Izbrisano, sem spregledal nekaj.

Urejal Maticb, 16.10.2019, 23:00.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 498
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

En problemček ima. Mogoče mi lahko kdo pomaga. Že dva dni ne prejemam na Gamil obvestil iz BMWSLO foruma. ko grem na forum vidim da so odgovori v temah ki jih spremljam. NIč mi ni jasno. Tako malo čudno zgleda da dobivaš dnevno več 10 mailov pol pa nič.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 026
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Preveri spam mapo v Gmailu, če se je gmail slučajno odločil zadeve tja metat. Če je tam, označiš sporočila in klikneš gumb "Not spam".

To je meni naredil za ene službene avtomatizirane alarm maile, pa je najprej pomagalo da sem dal "Not spam", kasneje pa tudi to ne, sem pa enostavno dodal mail račun, s katerega dobivam ta sporočila, kot enega od kontaktov v svoj imenik.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 498
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Ne nikjer ni teh mailov, kar nek mrk sedaj so se mi vsi maili pripeljal ene 25 mailov kar naenkrat je zadeva oživela. Tako da se je zgleda samo od sebe neki rešilo. Čudno mi je pa to ker nisem nič brkljal po nastavitvah  ali karkol. 

vseeno hvala.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 026
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Možno da je na strani BMWslo portala bila kaka napaka. Če sem prav videl se je celo za en kratek čas sesul.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 334

Problem z asus laptop, star manj kot leto, se v garanciji, tocnega modela ne vem, je pa neka srednja rec. Uporabljalo se ga je samo za gledanje filmov in placevanje poloznic. OS je Win10, ze nalozen ob nakupu. Ce se pravilno spomnim, so se po avtomatski nadgradnji winsov zaceli problemi, pri dveh vklopih je se nekaj delalo, vendar veliko pocasneje kot bi moralo, potem pa mrk. Ko zelim vklopit, se ustavi na Asus logotu in od tu ne gre naprej. Nekako mi je uspelo pridet do nekega repair menuja, kjer je opcija reset in refresh computer, toda oboje ne dela, napaka je v nekem geslu za disk. Ne dela tudi priklop USBja z nalozenim OS, vse kar lahko kliknes je neka napaka ali pa melje v nedogled.
Ve kdo za kako resitev ali je najbolje uveljavit garancijo? Kar sem prebral po spletu, je velika verjetnost da je napaka v trdem disku. Ne bi pa zelel se ukvarjat z uveljavljanjem garancije, ce bi lahko problem resil sam.

Urejal outsider, 24.10.2019, 00:47.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 930
  • Avtomobil: bel traktore

Zakaj bi rad delal sam? Pa ti velja garancija, če boš sam menjal disk? Pri takšni stvari, če nisi 100% kaj je narobe, je bolje nesti na servis. Tam ima navoljo disk, ram-e ter druge komponente, ki jih ti nimaš. Sedaj greš kupiti nov disk, nato pa ugotoviš, da kljub menjavi, računalnik še vedno ne dela. 

Je pa res velika možnost da gre za disk. Si mogoče računalnik malo preveč na trdo odložil? Diski gredo v teh primerih zelo hitro po gobe..

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 223
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

A je disk HDD ali SSD?
Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Zakaj bi rad delal sam? Pa ti velja garancija, če boš sam menjal disk? Pri takšni stvari, če nisi 100% kaj je narobe, je bolje nesti na servis. Tam ima navoljo disk, ram-e ter druge komponente, ki jih ti nimaš. Sedaj greš kupiti nov disk, nato pa ugotoviš, da kljub menjavi, računalnik še vedno ne dela.
Je pa res velika možnost da gre za disk. Si mogoče računalnik malo preveč na trdo odložil? Diski gredo v teh primerih zelo hitro po gobe..

Ne da bi rad delal sam, nimam dovolj znanja, ce ga odprem sam, gre garancija. Zelel sem samo vprasat, ce je se kaksna moznost kaj lahko poskusim, brez odpiranja. Na tla ni nikoli padel, odlozen tudi z obcutkom, zdej a je bil vedno lepo odlozen pa 100% ne morem trditi.
Disk je SSD.
Bom nesel nazaj v trgovino, do sedaj sem od vseh stvari, ki sem jih kupil, uveljavljal garancijo samo dvakrat, in obe izkusnji sta bili milo receno slabi.

Urejal outsider, 24.10.2019, 09:51.

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 118
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Mi lahko nekdo pomaga, filmčki na YT nimajo slike. Mogoče že kdo imel problem in kako ga je rešil?

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 150
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Problem z asus laptop, star manj kot leto, se v garanciji, tocnega modela ne vem, je pa neka srednja rec. Uporabljalo se ga je samo za gledanje filmov in placevanje poloznic. OS je Win10, ze nalozen ob nakupu. Ce se pravilno spomnim, so se po avtomatski nadgradnji winsov zaceli problemi, pri dveh vklopih je se nekaj delalo, vendar veliko pocasneje kot bi moralo, potem pa mrk. Ko zelim vklopit, se ustavi na Asus logotu in od tu ne gre naprej. Nekako mi je uspelo pridet do nekega repair menuja, kjer je opcija reset in refresh computer, toda oboje ne dela, napaka je v nekem geslu za disk. Ne dela tudi priklop USBja z nalozenim OS, vse kar lahko kliknes je neka napaka ali pa melje v nedogled.
Ve kdo za kako resitev ali je najbolje uveljavit garancijo? Kar sem prebral po spletu, je velika verjetnost da je napaka v trdem disku. Ne bi pa zelel se ukvarjat z uveljavljanjem garancije, ce bi lahko problem resil sam.

Težava je v disku. Ceneni SSD diski so nasploh problematični, hitro jih skuriš..

Pa še Bitlocker imaš vkjučen, ker te za kodo sprašuje, to je problem še do podatkov prit. Sicer do te kode se da prit z nekimi CMD ukazi, če se prav spomnim.

Nesi na servis, da dobiš nov SSD, podatki pa so verjetno adijo..

Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Težava je v disku. Ceneni SSD diski so nasploh problematični, hitro jih skuriš..
Pa še Bitlocker imaš vkjučen, ker te za kodo sprašuje, to je problem še do podatkov prit. Sicer do te kode se da prit z nekimi CMD ukazi, če se prav spomnim.
Nesi na servis, da dobiš nov SSD, podatki pa so verjetno adijo..

Sem nesel nazaj v trgovino, so potrdili da je bila napaka v disku. Cas popravila je pa neznan :)
Prikaži več možnosti

Octan
Octan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 81
  • Avtomobil: e39

Mi lahko nekdo pomaga, filmčki na YT nimajo slike. Mogoče že kdo imel problem in kako ga je rešil?

V nobenem brskalniku?
Ekskluzivno yt, ostali filmcki delajo?
Imas v brskalniku, kjer je problem, nalozene kaksne plugine?
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 118
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

V nobenem brskalniku?
Ekskluzivno yt, ostali filmcki delajo?
Imas v brskalniku, kjer je problem, nalozene kaksne plugine?

Internet explorer sem sprobal in so vsi delal. Problem je samo YT

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 981
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Internet explorer sem sprobal in so vsi delal. Problem je samo YT

Poskusi kaj od tu:

https://www.driverea...-screen-easily/

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 444
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Kateri program uporabljate za snemat dol MP3 iz youtuba?

Ne uspem snet dol niti enega, da mi ne javi potem, da ga je treba kupit.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 869
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Ma pomojem so tile na spletu še najboljši, pa še nepotrebnih programov ne rabiš nalagat.

https://ytmp3.cc/en/

Ta je za moje pojme najboljši....

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz uporabljam YTD downloader. Je pa ratal smotan, saj dovoli zdaj samo en prenos, preden ti zateži z nakupom. Potem moraš pač zapret program, ki se še vedno izvaja v ozadju, zapret ga je treba potem v opravilni vrstici. Zaženeš nazaj in spet lahko preneseš 1 posnetek. Ima pa več možnosti pretvorbe, kvalitete in kar je najbolj uporabno - omogoča rezanje posnetka spredaj ali zadaj. 

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 150
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Jaz do sedaj uporabljam online konverterje. Me pa zanima kako je s kvaliteto pretvorbe, če je program naložen na PCv primerjavi z online? Če sploh je kaj razlike?

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Pojma nimam...
Prikaži več možnosti