Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4734 odgovorov v temi
Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547
  • Avtomobil: R6 topless

Ti bos pocasi moral isto poceti kar sedaj pocnem jaz. Zato je bolje da ne dobiš mize :skrbast

Lačen pa brez mize ne mislim bit :ok2

Drugače pa lahko pohvalim tudi picerijo Špica v Celju (Kajak kanu klub).
Smo včeraj tam jedli, sam sem vzel perutničke po mehiško, ostali neke solate s piščancem in vse vrste mehiške hrane (pač, kar prodajajo za mehiško) in je bilo res vse izvrstno.
Perutničke dovolj pikantne, za dodaten pekoč faktor  pa je bila zraven še omaka.

Pa tudi pica v Picikatu (Celje) je tudi bila zelo okusna :ok

Urejal Sorgo, 23.08.2019, 21:18.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 436
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

V Dubaju je ena taka restavracija, kjer ponujajo jedi za +500€. Najdrazje so tudi vec kot 5k€. Je pa podobna finta kot na posnetku, meso izbrane vrste, zivina hranjena s posebno hrano, tud masirana, v glavnem posebna skrb, da je meso res top. Vstop v restavracijo je mozen samo s predhodno rezervacijo, potem dobis vabilo, ki ga pokazes na vhodu. Baje je polno za pol leta naprej :)

To je od istega tipa kot ti je Tarik gor nalimal. Salt Bae. Ima ze verigo po vseh hot spotih na svetu. Trenutno je na Mykonosu, new opening. Tip ni noben kuhar, ampak en navaden mesar, ki je slavo naredil s ponizujocim sekljanjem prvovrstne govedine na IG.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 826
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Jerry, glede na to kaj jes, nimas obcutljivega zelodca :)

Pac povej, ne pijem ker sem potem nor kot bik pred paritvijo in fertig :ok2

Smo letos sprobali vsaj 2 restavraciji na Rabu kjer se nismo bili, ostale pa smo znova potestirali in moram rect da zadeva stima.

Razen danes, ko so me raz**** do kraja, sem klical sefa in vprasal koj k**** je to??
Mu lepo recem, to lahko podtikate tujim turistom, ne pa nam. Prinese nazaj, spet najdem 2 tujka, takoj pred njim. Vprasam kaj je to spet? Odnese nazaj, prinese se par ekstra velikih ampak potem mi je ze prisedlo. Hvala Bogu, je priskocila sestra na pomoc, jaz pa placal pa sel, me ne vidijo vec tam ;)

Bi ravnali isto, ce ste narocili skampe z spageti ali bi lepo mirno pojedli?

Pripete slike za predogled

• 20190823_170919.jpg
  • 20190823_170638.jpg

Urejal MajoR, 24.08.2019, 01:48.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 436
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Kaj so ti res zmrznjene repke azijskih sladkovodnih lupinarjev iz Lidla, za pasto s škampi hoteli prodat...?
Faking gamad.

Urejal dylan_dog, 24.08.2019, 02:04.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 732
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Jaz imam takšno izkušnjo z Hr gostinci, slabša ko je lokacija gostilne, boljša je hrana. Mislim pa takole, restavracije-konobe oddaljene od obalnih mest, imajo v praksi boljšo ponudbo od tistih ki imajo top lokacijo za obalo. To pa zato ker se tam za obalo ne rabijo trudit, strank je dovolj, najemnine-nepremičnine so drage in nekje je potrebno varčevat (hrana).

Primeri izredno dobrih restavracij z "slabo lokacijo"  v Istri:

https://www.google.c...!7i13312!8i6656

Prvi link: Konoba Intrade, izredno priporočam ljubiteljem steak-ov in ostalih mesnih jedi (BBQ).

https://www.google.c...UhmTsjNr27JhkhG

Urejal Bavarec fan, 24.08.2019, 05:29.

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 825
  • Avtomobil: Bmw

Jaz imam takšno izkušnjo z Hr gostinci, slabša ko je lokacija gostilne, boljša je hrana. Mislim pa takole, restavracije-konobe oddaljene od obalnih mest, imajo v praksi boljšo ponudbo od tistih ki imajo top lokacijo za obalo. To pa zato ker se tam za obalo ne rabijo trudit, strank je dovolj, najemnine-nepremičnine so drage in nekje je potrebno varčevat (hrana).

Primeri izredno dobrih restavracij z "slabo lokacijo"  v Istri:

Prvi link: Konoba Intrade, izredno priporočam ljubiteljem steak-ov in ostalih mesnih jedi (BBQ).
https://www.google.c...UhmTsjNr27JhkhG

Bodi tako dober kot si lep, pa napiši imena še tistih dveh gostiln ;)
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 345
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

@Bavarec fan tvoje razmisljanje je popolnoma zgreseno. Ce bi tako razmisljali gostinci ob obali, tisti ki imajo kao dovolj strank zaradi prisotnosti turistov itd, bi po hitrem postopku propadli. Pa so nekateri prisotni na trgu ze vrsto let. Sploh danes, ko se slabe info o hrani in ponudbi sirijo s svetlobno hitrostjo (trip advisor) bi jih trg in konkurenca hitro izkljucili. Take gostilne, kjer so visoke najemnine, velika konkurenca in veliko turistov, morajo dat vse od sebe, da privabijo cimvec gostov, ki se bodo vrnili k njim in ne h konkurentu. Morajo bit dobri, da zasluzijo cimvec, da lahko sploh pokrijejo visoke najemnine in stroske. Za zasluzek pa morajo bit se boljsi. Seveda so izjeme, ki se slepajo ampak takih je izredno malo v krajih, ki so turisticno priljubljeni in posledicno polni lacnih gostov, ki imajo vedno visje zahteve in pricakovanja.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 732
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Bodi tako dober kot si lep, pa napiši imena še tistih dveh gostiln ;)

2.Konoba Sole

3.Konoba Nono

@Bavarec fan tvoje razmisljanje je popolnoma zgreseno. Ce bi tako razmisljali gostinci ob obali, tisti ki imajo kao dovolj strank zaradi prisotnosti turistov itd, bi po hitrem postopku propadli. Pa so nekateri prisotni na trgu ze vrsto let. Sploh danes, ko se slabe info o hrani in ponudbi sirijo s svetlobno hitrostjo (trip advisor) bi jih trg in konkurenca hitro izkljucili. Take gostilne, kjer so visoke najemnine, velika konkurenca in veliko turistov, morajo dat vse od sebe, da privabijo cimvec gostov, ki se bodo vrnili k njim in ne h konkurentu. Morajo bit dobri, da zasluzijo cimvec, da lahko sploh pokrijejo visoke najemnine in stroske. Za zasluzek pa morajo bit se boljsi. Seveda so izjeme, ki se slepajo ampak takih je izredno malo v krajih, ki so turisticno priljubljeni in posledicno polni lacnih gostov, ki imajo vedno visje zahteve in pricakovanja.

Moje mnenje, nič drugega... Zdaj če ti je Novigrad kaj znan, tisto za obalo je vse skupaj eno sranje... Razen Parangala pri marini! 

Prikaži več možnosti
    • Meerkat je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 623
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Jerry, glede na to kaj jes, nimas obcutljivega zelodca :)
Pac povej, ne pijem ker sem potem nor kot bik pred paritvijo in fertig :ok2
Smo letos sprobali vsaj 2 restavraciji na Rabu kjer se nismo bili, ostale pa smo znova potestirali in moram rect da zadeva stima.
Razen danes, ko so me raz**** do kraja, sem klical sefa in vprasal koj k**** je to??
Mu lepo recem, to lahko podtikate tujim turistom, ne pa nam. Prinese nazaj, spet najdem 2 tujka, takoj pred njim. Vprasam kaj je to spet? Odnese nazaj, prinese se par ekstra velikih ampak potem mi je ze prisedlo. Hvala Bogu, je priskocila sestra na pomoc, jaz pa placal pa sel, me ne vidijo vec tam ;)
Bi ravnali isto, ce ste narocili skampe z spageti ali bi lepo mirno pojedli?

jaz sem bil pred parimi letimi par krat v konobi Rab nasproti ACI marine. Si bil tam? Meni je bila hrana tam zelo vsec, se posebej sušena hobotnica z jajcki
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 077
  • Avtomobil: Bmw

Meni je bilo na primorskem/istri vedno dobro za jesti v Santa Marina v Taru... tudi ambient mi odgovarja :ok2

https://www.tripadvi...iga_Istria.html

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 817
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Jerry kaka je hrana zdej v Angelu tezko recem, ker tam ne jem zadnji dve leti odkar gledam kaj dam vase. Prej sem sel parkrat na pico, nimam kaj slabega za rect, dobro. Ce je pa se vedno isto pa ne morem rect.

In nic ni narobe, da objavis kje se je dobro in poceni, zmoten je ta tvoj nov kao sarkasticen nastop (pa ne samo v tej temi) kjer tiste, ki pac gledajo na te zadeve drugace zasmehujes, to se mi pac ne zdi na nivoju odraslega cloveka. Tema je namenjena temu kje se dobro je (za vsak budget) ne pa ocenjevanju cloveka, ki je dal za vecerjo za 4 osebe 300€, ocenjevanju flase vina ki je nisi nikoli niti povohal, bistvo je da ti rad jes poceni, kdo drug pa pac malo pazi kaj poje in mu za to ni problem placat vec. Pa to nisem jaz, jaz kuham 5 obrokov 7x na teden, jrm zunaj mogoce enkrat na 3-4 mesece, ampak ko grem, pa rad jem dobro, kvalitetno in me cena ne zanima.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Eddy in dylan_dog uporabnikom je všeč to sporočilo

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik

vsa cast, kako ti uspe med delovnim tednom skuhat 5krat? Jaz sem se tudi zdej spravil zbit moje kile( v10 letih sem nabral 10 kg viska), samo je kar jeba med tednom rihtat prehrano
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 430
  • Avtomobil: OOOO

vsa cast, kako ti uspe med delovnim tednom skuhat 5krat? Jaz sem se tudi zdej spravil zbit moje kile( v10 letih sem nabral 10 kg viska), samo je kar jeba med tednom rihtat prehrano

Sej ne da bi bil pameten.. ker sem tudi sam len ko fux.
Ampak, ce dobis tapravi paradajz, baziliko, narezes na koscke zjutraj, ruknes not se mal mozarele, kisa, olja in das v vakumsko posodo pa si kupis svezega kruha po poti v sluzbo je boljse kot zvecit solate v menzah, ki niso niti zemlje videle ;)
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 817
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Disciplina. Na prvem mestu v zivljenju sem postavil sebe ne vec firmo, hodim domov striktno najkasneje ob 17, kuhanje mi vzame cca 1 do 1 uro in pol, odvisno kolk imam komplicirane zadeve za skuhat. En dan kuham jaz drug dam moja boljsa polovica pa gre brez tezav. Samo moras bit displiniran in met cilj. Brez nic ni pa nic.
Prikaži več možnosti
    • Donki kong in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 933
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Jerry kaka je hrana zdej v Angelu tezko recem, ker tam ne jem zadnji dve leti odkar gledam kaj dam vase. Prej sem sel parkrat na pico, nimam kaj slabega za rect, dobro. Ce je pa se vedno isto pa ne morem rect.
In nic ni narobe, da objavis kje se je dobro in poceni, zmoten je ta tvoj nov kao sarkasticen nastop (pa ne samo v tej temi) kjer tiste, ki pac gledajo na te zadeve drugace zasmehujes, to se mi pac ne zdi na nivoju odraslega cloveka. Tema je namenjena temu kje se dobro je (za vsak budget) ne pa ocenjevanju cloveka, ki je dal za vecerjo za 4 osebe 300€, ocenjevanju flase vina ki je nisi nikoli niti povohal, bistvo je da ti rad jes poceni, kdo drug pa pac malo pazi kaj poje in mu za to ni problem placat vec. Pa to nisem jaz, jaz kuham 5 obrokov 7x na teden, jrm zunaj mogoce enkrat na 3-4 mesece, ampak ko grem, pa rad jem dobro, kvalitetno in me cena ne zanima.

Jerry pomoje hoče samo povedati, da tako, kot se lahko vrhunsko voziš s poceni E39, lahko tudi vrhunsko ješ za 5,5 eu. Sicer pa eni jedo zato,da živijo, eni pa živijo za to, da jedo.

Najbolj zmotno je pa mišljenje, da bo nekdo 20 let dlje živel, če bo dobro jedel. Za dolgo in zdravo življenje je treba več stvari, kot sama hrana.
Življenje še najbolj skrajšuje 10 ur šihta dnevno.....
Prikaži več možnosti
    • Jerry in branevrankar uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 893
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Jerry pomoje hoče samo povedati, da tako, kot se lahko vrhunsko voziš s poceni E39, lahko tudi vrhunsko ješ za 5,5 eu. Sicer pa eni jedo zato,da živijo, eni pa živijo za to, da jedo.

Najbolj zmotno je pa mišljenje, da bo nekdo 20 let dlje živel, če bo dobro jedel. Za dolgo in zdravo življenje je treba več stvari, kot sama hrana.
Življenje še najbolj skrajšuje 10 ur šihta dnevno.....

Prej bi rekel, da se  v kompletno kvalitetno obnovljeni E39 vrhunsko voziš, kot pa, da vrhunsko ješ za 5.5 eur. 

Za 5.5 eur lahko ješ okusno, lahko se naješ, lahko ti je dobro..ne moreš pa jesti vrhunsko. 

Potrebo je pa ločiti med prehranjevanjem za eksistenco in med prehranjevanjem kot obredom/doživetjem z dobro družbo. To sta dve ločeni zadevi.

lp,m

Urejal bmw330cd, 24.08.2019, 15:07.

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 422
  • Avtomobil: F31

Rusa Hiša, Nova Gorica :mljask

Škampova juha, steak s tartufi top šit.

Pice tud na nivoju.

LP A.

Fabrika, bevkov trg - GO / žar dobrote, meni še posebno priljubljen cheese burger  :respect  

DSC_0393c2.jpg

diy stuff:

Pripete slike za predogled

• 20190811_185048.jpg
  • 20190811_192501.jpg

Urejal filipo, 24.08.2019, 15:21.

Prikaži več možnosti
    • Jerry, Gambit, bmw330cd in 3 ostalim je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik

lepo si zrihtal tomahawk
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 422
  • Avtomobil: F31

Sale&pepe, indirektno do 47, direktno do 57 + lezanje... meat @semolič/solkan (za željne goričane) :)

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 639
  • Avtomobil: Z4

Škampova juha bi pa bila za probat, huhu

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.