Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4734 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 231
  • Avtomobil: kombi

K Privošniku torej samo srat na skret in dalje na pot :ok2

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 924
  • Avtomobil: Božje vozilo

K Privošniku torej samo srat na skret in dalje na pot :ok2

Jaz sem bil zelo razočaran, glede na to kako se ga opeva, kakšne dobrote pripravlja, da si pri njem res na vrhunskih gurmanskih užitkih.

Je pa slabši in precej dražji kot , kot većina normalnih restavracij.

Urejal magic man, 01.09.2019, 18:56.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 709
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ko smo že pri žretju, jaz sem včeraj v Livadi za 3 & 1/2 osebe plačal 71,50 eura in se mi ni zdelo nič kaj boljše kot tiste malice za 5,5 eura na porcijo, lol. Zraven smo pili res dober naraven pomarančni sok, ki pa so ga zaračunali 16,6 eur - ne vem sploh kje so dobili to cifro, glede na to da smo dobili 3 kozarce po 3 deci, en deci je pa po ceniku 1,6 eur, kar znese 14,4 eura in ne 16,6. Nisem jih vprašal če znajo računat ker se nisem hotel blamirat, je bila ena ful lušna kelnarca, upam da bo drugič kakšna bolj grda, tisto bom potem pobaral. Skratka bilo je kul, pridemo še.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547
  • Avtomobil: R6 topless

Sem bil kar nekajkrat v Minutki in od začetka je bilo res dobro.
Zadnji trije obiski (sploh zadnji pred cca mesecem) pa eden slabši od drugega.

Škoda, ker se je res dobro jedlo...ne meni ne moji pa tudi kolegu ni bilo prav nič všeč kar smo naročili.
Nas tam ne bo več.

P.S. Je pa vsaj osebje bilo prijazno :ok

Urejal Sorgo, 01.09.2019, 23:01.

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 828
  • Avtomobil: Bmw

Mogoče, upam, da so to samo trenutna stanja slabih izkušenj? Mogoče poleti zaposlijo dodatne kuharje, ki niso ravno vešči?

Zadnjič sva šla na burger v Stari pisker - dobila sva well-done burgerje in ker ne maram metanja hrane v smeti, nisem zahtevala novega. Punca, ki nama je stregla je omenila, da imajo novega kuharja. Ok, vse lepo in prav, vsi se učimo... vseeno menim, da nek quality-control mora bit, en Gordon Ramsey, ki laja navodila in spremlja kakovost z “expediting table.” ;)
Res pusti slab priokus... :(
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 047
  • Avtomobil: VW TOURAN

Škoda, ker se je res dobro jedlo...ne meni ne moji pa tudi kolegu ni bilo prav nič všeč kar smo naročili.
Nas tam ne bo več.

Minutka je bila vcasih res odlicna, sedaj pa ze nekaj let ne vec in vedno, ko smo kaj v Postojni sedaj zavijemo v Aviopub.
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 649
  • Avtomobil: Z4

Minutka je bila vcasih res odlicna, sedaj pa ze nekaj let ne vec in vedno, ko smo kaj v Postojni sedaj zavijemo v Aviopub.

Aviopub se res dobro je, le gneča je ponavadi res brutalna. Za ljubitelje pic pa se je potrebno zapeljati še nekaj km, do Pivke in tam je HERMAN. Meni vrhunska zadeva. :)

Prikaži več možnosti
    • alanq4 je všeč

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547
  • Avtomobil: R6 topless

Uuuu Herman...Na to pa sem čisto pozabil...
Se strinjam, tam nisem nikoli slabo jedel :ok

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nas tam ne bo več.

Pišuka, se mi je zdelo zadnjič da nekaj ne štima. Sicer nisem bil v Minutki, sem pa bil Ob Kaminu, ki je kot pravite od istega lastnika. Naročil sem rezance z bolognese omako in fižolovo solato. Rezanci so bili brez okusa, fižol pa trd, nerazkuhan. Sem si rekel ajd jebi ga slučaj, očitno ni bil kuharjev dan, pa zdaj vidim tole... sranje. Res jim ne privoščim da jim gre navzdol, ker je tudi Ob Kaminu osebje res zelo prijazno. Ampak če bojo tako nadaljevali to ne vodi nikamor, ogromno nekdaj dobrih restavracij je že propadlo na tak način, očitno v kuhinji nekaj ne štima  :frown

V Aviopub ne grem ker niti pod razno ne maram gužve, tam me ne vidijo. Upam da se Ob Kaminu popravi, čeprav nisem prav nič optimističen, ko tole berem.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 526

Vedno, ko vidim poln Avio pub poklicem v Štorjo pod stopnicami ce imajo mizo, meni je hrana super, mogoce so porcije premajhne za tisto ceno, ampak imas vedno obcutek, da se osebje trudi pokazat nekaj vec.
Tam se nisem jedel slabo.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 649
  • Avtomobil: Z4

Uuuu Herman...Na to pa sem čisto pozabil...
Se strinjam, tam nisem nikoli slabo jedel :ok

Tam mi je noro všeč ko imaš varianto z domačo ovčjo skuto in koščki domače klobase (mislim da se pica imenuje Ovčarska ali pa Kanabla); zraven ti dajo tudi česnovo in feferonovo olje, da ga lahko uporabiš kot dodatek. Obe olji pripravljajo sami. Skratka res okusno. Zame najboljša pica v državi, na drugem mestu ČETARA (Okonina v Savinjski); tam pa je najbolj znana Čremeški vrh, ki je fantastična pica. :)

Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 551
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Ko smo že pri žretju, jaz sem včeraj v Livadi za 3 & 1/2 osebe plačal 71,50 eura in se mi ni zdelo nič kaj boljše kot tiste malice za 5,5 eura na porcijo, lol. Zraven smo pili res dober naraven pomarančni sok, ki pa so ga zaračunali 16,6 eur - ne vem sploh kje so dobili to cifro, glede na to da smo dobili 3 kozarce po 3 deci, en deci je pa po ceniku 1,6 eur, kar znese 14,4 eura in ne 16,6. Nisem jih vprašal če znajo računat ker se nisem hotel blamirat, je bila ena ful lušna kelnarca, upam da bo drugič kakšna bolj grda, tisto bom potem pobaral. Skratka bilo je kul, pridemo še.

Na Livado hodimo preteklih nekaj let jest pečena rebrca in krompir v kosih na žaru. Priporočam.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Na Livado hodimo preteklih nekaj let jest pečena rebrca in krompir v kosih na žaru. Priporočam.

Sliši se dobro. Nalepi še kako fotko teh slavnih rebrc da vidim če se splača, če je ne bom prej jaz  :-D  :ok

Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 047
  • Avtomobil: VW TOURAN

V glavnem... jutri grem po fotra in strica v Vrata (Mojstrana), ko prideta iz Triglava pa me zanima, kje se ustaviti za kaj dobrega pojesti na poti od Mojstrane pa do Cerkna (doma)?

Recimo, da od Kranja do Cerkna kar dobro poznam restavracije me zanima bolj, kaj vmes med Mojstrano ter Kranjem bi priporocali?
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 090

V glavnem... jutri grem po fotra in strica v Vrata (Mojstrana), ko prideta iz Triglava pa me zanima, kje se ustaviti za kaj dobrega pojesti na poti od Mojstrane pa do Cerkna (doma)?
Recimo, da od Kranja do Cerkna kar dobro poznam restavracije me zanima bolj, kaj vmes med Mojstrano ter Kranjem bi priporocali?

gostilna in picerija Bolero , naklo pri kranju
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

neicharger
neicharger

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 63

Kdaj ste bili nazadnje v bolero? Mi smo hodili tja na sluzbene zabave, smo nehali, ker so postali restavracija s 150 hodnimi meniji tipa Kristof iz Predoselj. V kolikor ste bolj jedci se ustavite pr Bovavc v vasi Strahinj, klasicna domaca kuhinja, ocvrt piscanec je pa perfekten. V Predosljah malo naprej od Kristofa je se Polna skleda, na Kokrici je Brunarica, podobno kot Bovavc. Ce ste pa ljubitelji piva pa Beerpub na zelezniski postaji v Kranju, imajo bolj pice, perutnicke in podobno...
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 308
  • Avtomobil: F10

Kdaj ste bili nazadnje v bolero? Mi smo hodili tja na sluzbene zabave, smo nehali, ker so postali restavracija s 150 hodnimi meniji tipa Kristof iz Predoselj..

Hočeš rečt, da ti Krištof ni všeč in raje vidiš pohan šnicl večji od krožnika? Hmmm..
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

neicharger
neicharger

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 63

Kristof mi ni usec, pohan snicl vecji od kroznika tud ne... hmmm...
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 090

Kdaj ste bili nazadnje v bolero? Mi smo hodili tja na sluzbene zabave, smo nehali, ker so postali restavracija s 150 hodnimi meniji tipa Kristof iz Predoselj. V kolikor ste bolj jedci se ustavite pr Bovavc v vasi Strahinj, klasicna domaca kuhinja, ocvrt piscanec je pa perfekten. V Predosljah malo naprej od Kristofa je se Polna skleda, na Kokrici je Brunarica, podobno kot Bovavc. Ce ste pa ljubitelji piva pa Beerpub na zelezniski postaji v Kranju, imajo bolj pice, perutnicke in podobno...

Z kolegom se na vsake kvarte tam ustaviva , ko greva iz At. Bil sem pa tam z familijo 14 dni nazaj.
Doslej se nismo bili razocarani.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 428
  • Avtomobil: E46 Compact

Kaj je narobe s šniclem, večjim od krožnika?

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.