Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5169 odgovorov v temi
dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 949
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Pretiravanje, da te vse mine ko dobis ploh na mizo.
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 259
  • Avtomobil: VW TOURAN

Evo ustavili smo se v Gozdu Martuljek pri Jožici, bilo je odlično za jest.

Jedli smo pečena hrustljava svinjska rebra z dvema odličnima omakama ter pečenim krompirjem, čevapčiče z đuveč rižem pomfrijem, kajmakom ter ajvarjem, polnjene ter ocvrte kalamare ter dve juhi.

Vse je bilo pripravljeno odlično, zelo okusno ter ravno pravšnje porcije, čeprav rebrc je bilo skoraj malo preveč :)

Se pravi vse skupaj zgoraj našteto ter kepico sladoleda in pijačo (3x veliko laško), 1x cocka ter 3dl jabolčnega soka je bilo 75€, kar je zelo vredu nič pretirana cena za tako dobro pripravljeno hrano.

Slikati žal nisem nič uspel :)

Skratka priporočam in se bomo verjetno še kdaj ustavili, ko bomo spet kaj v tistih koncih.

https://www.gostilna-jozica.si/

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 212

Evo ustavili smo se v Gozdu Martuljek pri Jožici, bilo je odlično za jest.

Jedli smo pečena hrustljava svinjska rebra z dvema odličnima omakama ter pečenim krompirjem, čevapčiče z đuveč rižem pomfrijem, kajmakom ter ajvarjem, polnjene ter ocvrte kalamare ter dve juhi.

Vse je bilo pripravljeno odlično, zelo okusno ter ravno pravšnje porcije, čeprav rebrc je bilo skoraj malo preveč :)

Se pravi vse skupaj zgoraj našteto ter kepico sladoleda in pijačo (3x veliko laško), 1x cocka ter 3dl jabolčnega soka je bilo 75€, kar je zelo vredu nič pretirana cena za tako dobro pripravljeno hrano.

Slikati žal nisem nič uspel :)

Skratka priporočam in se bomo verjetno še kdaj ustavili, ko bomo spet kaj v tistih koncih.

https://www.gostilna-jozica.si/

BTW, tukaj hodi jest tudi Anze Kopitar, po domace, Kopi.

Kar se tice mene, cisto povprecna gostilna, nic izjemnega ko sem bil zadnjic tam z zakljuceno druzbo ...

Urejal _peters_, 13.09.2019, 16:26.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 687
  • Avtomobil: F10

Kaj je narobe s šniclem, večjim od krožnika?

S šniclom nč, ker ni nič kriv :)
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • Underdog je všeč

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

BTW, tukaj hodi jest tudi Anze Kopitar, po domace, Kopi.

Kar se tice mene, cisto povprecna gostilna, nic izjemnega ko sem bil zadnjic tam z zakljuceno druzbo ...

Nam je bilo super, drugace pa lahko priporocis se kaksno boljso tam okoli, da bomo drugic probali ;)
Prikaži več možnosti

_Mihec_
_Mihec_

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 146

Tudi jaz dam plus za Jožico....

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Pizda, a ne se niso morali spomnit boljšega imena, že zaradi debilnega imena se nebi ustavil tam.

Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Ime gor ali dol, vazno da je dobro ;)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 377
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

...čevapčiče z đuveč rižem...

:mljask  :mljask  :mljask

Đuveč riž paše zraven čevapov kot ata na mamo, pa ne vem kdaj sem ga nazadnje jedel, pomojem več kot 5 let nazaj na Primorskem  :jok

Ve kdo, kje imajo đuveč na dnevnem meniju v Ljubljani z bližnjo okolico??? Me je zamikal...

Pretiravanje, da te vse mine ko dobis ploh na mizo.

Mene pa mine ko dobiš tak zrezek, da moraš od blizu pogledat da sploh vidiš da tam ni samo solata (pa še te je ponavadi toliko, da se niti en zajec nebi najedel), pač okusi so različni.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 557
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... verjetno to dobiš povsod... to so imel včasih v menzi Gostilna pri Jurju, Cca 5 km od tebe, Kamniška 24 Preserje pri Radomljah...

lp

n
joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... verjetno to dobiš povsod... to so imel včasih v menzi Gostilna pri Jurju, Cca 5 km od tebe, Kamniška 24 Preserje pri Radomljah...

lp

n
joda

Hvala ampak mene zanima kje je to na jedilniku, da se ne bom vozil zastonj, ker sem zelo na kratkem s časom  :ok ...in tista "menza" se tudi ne sliši preveč vabljivo, tako da hvala ampak ne, hvala  :laugh

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...v menzi se dostikrat bolje je kot v fensi šmensi, napisal sem pa menza, zato ker je to taka vaška oštarija z vbriz 'časih dobro hrano, kako je sedaj nimam pojma, ker me ni bilo tam že vsaj dve leti....

... aja na jedilniku imaš pa v menzi :) na Aškerčevi, na strojni srednji :) naslednji petek za kosilo...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

...v menzi se dostikrat bolje je kot v fensi šmensi, napisal sem pa menza, zato ker je to taka vaška oštarija z vbriz 'časih dobro hrano, kako je sedaj nimam pojma, ker me ni bilo tam že vsaj dve leti....

... aja na jedilniku imaš pa v menzi :) na Aškerčevi, na strojni srednji :) naslednji petek za kosilo...

lp

joda

OK bom šel probat, mogoče :D 

Na strojno pa ne grem več, hvala lepa, me bo spet strojništvo zagrabilo in bom šel še kak izpit delat, ne seri s takimi :rofl Ampak 10 let nazaj se ne spomnim da je bila tam kaka menza, da nisi ti s faksom čez cesto zamešal, je tudi Aškerčeva?  :confused

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

https://www.strojna....-kosilo-09-2019

...glej 20.9. :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 047
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Kaj imamo dobrega za pojest v Velenju oz na poti proti LJ. Ne iscem vec hodnih menijev ampak dobro in okusno kosilo.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 264

Kaj imamo dobrega za pojest v Velenju oz na poti proti LJ. Ne iscem vec hodnih menijev ampak dobro in okusno kosilo.

Kitajska je zelo dobra in pa bila Herberstein.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 047
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Katera Kitajska?
Prikaži več možnosti

milane46
milane46

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 68
  • Avtomobil: E90 325i ‘06

Sem 99% da misli Pekinško mesto, Partizanska cesta 1 :)

Urejal milane46, 14.09.2019, 14:59.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 264

Sem 99% da misli Pekinško mesto, Partizanska cesta 1 :)

https://www.google.c...56!4d15.1064573

To :)

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 687
  • Avtomobil: F10

Js mam pa v kitajskih vedno en majhen odpor preden grem, prevec sem poslusal dobavitelja hrane in se vedno spomnim, ko je govoril kako prosijo za robo kateri je pretekel rok, da bi ceneje kupili. Ne morem se tega znebit. Pa sploh ni slabo, sam navadno smrdis ko ven prides kot, da bi tebe cvrli :)
Hodim pa edino v črnuče, tam nad savo. Sej ni slabo, ampak mam nek bad filing, ki mi malo kazi vse skupaj...
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.