Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4204 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 995
  • Avtomobil: new age e39

Ce restavracija ponuja pico in cevape težko da paše v to temo.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

Bili v Franclu :) V redu hrana, zelo prijazna postrezba, domac ambijent.

Vse to za "piclih" 70€.

Ce je predrago ali ne , presodiite sami, gre se za 2 osebi ;/

mi smo zadnjič spustil 150 za 4 osebe tam, glede na ostalo "kulinarično" ponudbo v Celju, ni blo nič narobe s ceno. 2x predjed za razdelit, 4 glavne jedi vsaka po 20+ in flaša vina.

Pisker pozimi ni za jest ker se s komolci tepeš s sosedom za drugo mizo, natakarji se prerivajo mimo tebe ko nosijo na druge mize,...

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 251
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

mi smo zadnjič spustil 150 za 4 osebe tam, glede na ostalo "kulinarično" ponudbo v Celju, ni blo nič narobe s ceno. 2x predjed za razdelit, 4 glavne jedi vsaka po 20+ in flaša vina.

Ponudba im je zanimiva, ne recem. Moja je narocila racja prsa. Okusno, vendar sem bil srecen, da jaz tega nisem narocil, ker bi odsel lacen. Zelo. Zrezek, ja no, noben presezek. Vzdusje super. Mislim da se bom naslednjic moral orientirat na njihove domace jedi. Upam da bodo porcije vecje kot racja prsa :)

Kaj sta pa jedla za 70€? :) ce sta jedla pizzo in čevape, so vaju definitivno nategnjot ;)

Nisma jedla pico :) 

Poglej kako se je ta tema zacela, recimo prvih 5 strani, vecina se je ravno pogovarjala o picah in fastfoodu ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

major : Js sm tam jedel pomoje najdražjo gobovo juho z žganci in pečenico z zeljem. Komplet je bil čez 30€ ampak jebemu sunac, bolše še nisem jedel pa ponavadi v hribih vedno take jedi naročam. Moja je takrat dobila kračo mislim da telečjo, spet...boljše še ne.

Sem ti pa pozabil povedat da so res dobri v domačih jedeh.
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 587
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Dobra pica ( povdarek je na dobra) je zame boljša kot vsak šnicelj....
Eni gledajo na pice z viška, kot da je to kar nekaj. Dobre pice ne zna narediti vsak pizdun. Je treba kar nekaj veščine, dobrih sestavin in seveda, peč mora biti tudi prava.
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: Bmw

Lahko jes dobro ali slabo pizzo, dobre ali slabe čevape, dober ali slab zrezek...zato imamo to temo, da gremo popapat tisto kar se nam takrat lušta in da je to dobro narejeno :)

Mogoče malo drago, glede na to, da bi bil lačen in zrezek ni bil nič posebnega, ampak mogoče bo naslednjič bolje :)
Prikaži več možnosti
    • Seby je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 583
  • Avtomobil: Božje vozilo

Lahko jes dobro ali slabo pizzo, dobre ali slabe čevape, dober ali slab zrezek...zato imamo to temo, da gremo popapat tisto kar se nam takrat lušta in da je to dobro narejeno :)

Mogoče malo drago, glede na to, da bi bil lačen in zrezek ni bil nič posebnega, ampak mogoče bo naslednjič bolje :)

Jebemu sunac če plačam 70 eur in ne jem nekih tartufov, kaviarjevih predjedi in ne vem kakšnih (finoč) in še zrezek ni nič kaj extra, na koncu grem pa še lačen od mize hvala lepa. Da pa ne moreš človeku dat normalno porcijo na krožnik pa te tudi naj v.. pocitra. To mi gre na k..pri takših oštarijah nosijo se kot da so edini na zemlji, furajo neko finočo s pridihom eksotike, ti pa lačen od mize. Že nekaj časa nisem bil pri Franclu in hvala za poročilo, me tudi še nekaj časa ne bo :ok

Urejal magic man, 10.11.2019, 16:17.

Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Jebemu sunac če plačam 70 eur in ne jem nekih tartufov, kaviarjevih predjedi in ne vem kakšnih (finoč) in še zrezek ni nič kaj extra, na koncu grem pa še lačen od mize hvala lepa. Da pa ne moreš človeku dat normalno porcijo na krožnik pa te tudi naj v.. pocitra. To mi gre na k..pri takših oštarijah nosijo se kot da so edini na zemlji, furajo neko finočo s pridihom eksotike, ti pa lačen od mize. Že nekaj časa nisem bil pri Franclu in hvala za poročilo, me tudi še nekaj časa ne bo :ok

Se strinjam, jaz sem zadnič razočarana odkorakala iz Čompe - za enak denar bi lahko uživala v Kralju žara.

Urejal Meerkat, 10.11.2019, 16:29.

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 583
  • Avtomobil: Božje vozilo

Se strinjam, jaz sem zadnič razočarana odkorakala iz Čompe - za enak denar bi lahko uživala v Kralju žara.

Kje je ta kralj žara.?

Ali je bil že kdo od vas v Gala žar Maribor? Ocena , hrana ,postrežba , in cenovno če je to to?

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 995
  • Avtomobil: new age e39

Čompa in kralji žara je kot bi primerjal ferrari californio in fiat tipo. Kvaliteta hrane pri compi je okno v svet za Kralje žara.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Kje je ta kralj žara.?Ali je bil že kdo od vas v Gala žar Maribor? Ocena , hrana ,postrežba , in cenovno če je to to?

Na kongrescu, tam med Zvezdo in tisti kitajsko.

Mene Čompa ni navdušila...sem jedla enako za mnogo manj denarja oz mnogo bolje za tak denar. Je bilo dobro, ampak ne že spet tako dobro, da sem uživala. Mogoče sem samo jaz naletela na tak večer...
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 975
  • Avtomobil: VW TOURAN

Dobra pica ( povdarek je na dobra) je zame boljša kot vsak šnicelj....
Eni gledajo na pice z viška, kot da je to kar nekaj. Dobre pice ne zna narediti vsak pizdun. Je treba kar nekaj veščine, dobrih sestavin in seveda, peč mora biti tudi prava.

Če se bo kdo kaj kdaj po mojih koncih (Cerkno) "sukal" za vikende toplo priporočam gostilno pr'padkejc (kar pravilno slovensko pomeni pri podkvi). Imajo odlične pizze in ostale jedi.

Po naročilu vsaj 2 dni prej pripravijo po želji, vse pripravljeno zelo okusno ter zelo domače.

Dodam sliko iz telefona od današnjega kosila v kratkem.

Naj omenim še odlično govejo ter gobovo juho iz pravih gob in ne zamrznjenih iz vrečke.

Prav tako imajo odlične sladice, kot je tiramisu, pana cota, in neka druga sladica, katere ne vem imena, vendar je podobna prekmurski gibanci + sladoled.

Pripete slike za predogled

• 13775767-805E-4636-9128-E0B2F581D71F.jpeg

Urejal urbanbevk1, 10.11.2019, 19:57.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 251
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Zdaj res nisem slikal. Racja prsa so ti bila kot hm...cca 10 cm kos mesa v dolzino, 6 sirok, pa visok 4. Prislo narezano, mislim da 4-5 kosckov. Ce je moja zmazala brez problema, te verjami da ni bilo dosti :ok2

Steak pa zakaj nic posebnega. Enostavno me je se najbolj spominjal na steak iz Lidla, ko me je kak mesec nazaj oprala mesna kriza :laugh in sem rekel, ok, pa da resim nekoga pred pretiranim jedenjem mesa, se bom zrtvoval. :) Doma sem pripravil, na medium, pa je ta iz Lidla bil veliko manj zilav. Mislim sej nocem bit zatezen gost pa z leti sem se naucil malo tu pa tam kaj spregledat (10 let nazaj bi jo/ga klical za mizo ce se hecajo malo, resno) ampak za to ceno ima vsak normalen neka pricakovanja.

Sladice gledam...vse je 4,5 do 5€. Rekli ne, gremo v Mb na sladico kjer je preverjeno pa skoraj pol manjsa cena.

Je pa ambient dober. Pa domaca deklina je fajn za hece, jbg to tud nekaj odtehta :ok2

Aperitiv na racun hise, vsaj. Nope :)

Pripete slike za predogled

• 20191110_115659.jpg

Urejal MajoR, 11.11.2019, 17:53.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 494
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Čompa in kralji žara je kot bi primerjal ferrari californio in fiat tipo. Kvaliteta hrane pri compi je okno v svet za Kralje žara.

x2, kralj zara je po selitvi na kongresni trgal zelo poslabsal kvaliteto
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 178

Kje imajo pa dobre jedi na zlico? Tko, da se kuha v velikih loncih, ki spusti okus in ni vse v vegeti in kockah.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 751
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...verjetno ti ne bo v pomoč, ker zgleda kot menza, nikoli nisem bil tam, te stvari mi kuha žena in mama, sem pa rekel, da bom enkrat sprobal, predvsem zaradi matevža....

... znanec pravi, da je dobro, ampak vsi vemo kako je z tem... različni okusi in navade....

https://hitra-zlica....s.site/#details

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 975
  • Avtomobil: VW TOURAN

Mi smo v študentskih letih hodili veliko jesti na bone v Marjetico na tobačni, predvsem ker je bilo zelo blizu strojnega faksa ter tudi hrana je bila odlična in zelo poceni je bilo.

https://marjetice.si/index.php

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 869
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Mi smo v študentskih letih hodili veliko jesti na bone v Marjetico na tobačni, predvsem ker je bilo zelo blizu strojnega faksa ter tudi hrana je bila odlična in zelo poceni je bilo.

https://marjetice.si/index.php

Še vedno je :D
Prikaži več možnosti

j4n3k
j4n3k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 349
  • Avtomobil: Bmw e38 740i

Kje je ta kralj žara.?

Ali je bil že kdo od vas v Gala žar Maribor? Ocena , hrana ,postrežba , in cenovno če je to to?

Gala žar vsaj meni ni nič posebnega. Mi je Vučko gril za planet tušom bolj všeč, ali pa orient.

Drugače pa nevem, če je kdo že omenil... Meni ena izmed super klasičnih gostiln....Privošnik v Šempetru. Ponavadi vsako leto, ko se vračamo iz kakšnega motozbora na obali stojimo tukaj in do sedaj ni nikoli razočaral.

Top zadeva mi je njihov zrezek z lisičkami ni jajčko ter zraven domači štruklji. Zraven pa ponavadi še eno njihovo domačo mešano pivo.

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 610
  • Avtomobil: --------:)

Gala zar. Vucko, ok.
orient se je zelo poslabsal.. 10 let nazaj.. Neokusno.,da ne govorim o prahu in umazaniji, kozarci, pribori, se vse mastno..
Danes bil tukaj.,ampak na hitro pojedel, gobovo juho, rizoto z jurcki in parmezanom in solato.. Kr dobro..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti