Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4563 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 280
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kaj ste zdaj jedli?
Hrustljave mačke ali hrustljave račke?

Tega pač ne moreš vedeti... ampak kvakalo ni nič, mijavkalo pa tudi ne, tako da karkoli je že bilo, je bilo vsaj dobro zapečeno :D
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 280

Jerry, povej, kje je Chang v BTC ju, tudi on mene alo pozna, potem, ko mi je enkrat v Kopru dovolil v Kopru z dvema kužicama malima noter , potem se je pa cel čas tresel, kaj bo če moji kodrici kakega gosta napadeta ;)   No ptem smo pa tako malo prijatelji ratali, si me je zapomnil... in ja se strinjam je na nivoju, je pa menda v Kopru vse okoliške pa še Koprske mačke polovil....  ;) .   

Torej, kje je v BTC ju, on je verjetno v Kopru ali je tudi kdaj tu ? 

Jerry pa še enkrat ali pa spet priporočam Pri Koširju Tacen, Ljubljana , pred vsem žar z vrta ......  boš dol padel ...,  sicer pa na E Hrana imajo povprečno oceno 4,9 od 5 , kar je res veliko, tako, da ja ti praviš, da sem jaz enkrat tebi tole slabo svetoval, ti meni enako Anželjna sedaj pa evo greva v drugi krog !  ;)

Dobr sej Kosir je dober, samo da bi pa rekel da je noro dober pa ne :)

Ce ze Tacen, potem priporocam picerijo medobar...
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

izbirčnež št.1... lol.. recenzija pa o dunajcih in pomfriju..

Če jaz kaj vem, je dotična oštarija znana točno po tem. Jaz bi sicer z največjim veseljem naročil krokodilovo juho in netopirjevo rižoto, ampak glede na to da so odpovedali že pri ljubljancu, se mi nekako ni zdelo vredno kaj dosti spraševat po jedilniku. Za kritiko ponudbe torej nisem pravi naslov, za to se obrni na ponudnika, recenzor na to nima vpliva.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 397
  • Avtomobil: F31

Profesionalci razlike v kvaliteti ločijo po osnovah:

dunajc naprimer;

-frišno ali staro zdrapano olje

-mercator drobtine ali premium drobtine iz domačega kruha

-meso domače ali industrijske reje

-cheap pomfri ali pa premium pomfri

-overall quantity/price/performance

:ok2

Prikaži več možnosti
    • Jerry, mitja155 in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

mitja155
mitja155

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 867
  • Avtomobil: Citroen c5

Profesionalci razlike v kvaliteti ločijo po osnovah:
dunajc naprimer;
-frišno ali staro zdrapano olje
-mercator drobtine ali premium drobtine iz domačega kruha
-meso domače ali industrijske reje
-cheap pomfri ali pa premium pomfri
-overall quantity/price/performance
:ok2

Ne pozabit se silo s katero zarezes v meso..
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 257
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Loci se tudi ali je peceno v maslu ali pa v olju. Pa teletina mora bit za pravega dunajca, drobtine pa grobe, iz kajzeric

Poleg gre pa krompirjeva solata z zeljem, ne “pomfri”

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Loci se tudi ali je peceno v maslu ali pa v olju. Pa teletina mora bit za pravega dunajca, drobtine pa grobe, iz kajzeric

Poleg gre pa krompirjeva solata z zeljem, ne “pomfri”

Hvala bogu da imamo različen okus, jaz tega nebi jedel in hvala bogu da v večini naših restavracij strežejo klasiko. Če že, potem mi poleg dunajca (svinjskega seveda, z ne prevelikimi drobtinami) sede krompirjeva solata s čebulo in bučnim oljem, notri pašejo še kumarce, to je pa to. Ampak to redkokdo streže, na žalost.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 073
  • Avtomobil: BMW

Danes me je pozitivno presenetil novi Mc Donalds v Šiški,  aja,  pardon MC Žibert ob Celovški med Dravljami in Šentvidom, no v resnici je kar Žibert, so se preusmerili na drive win....  Spremljam jih na FB in tam sem to zasledil ...,  klasične ala cart ponudbe ne bodo več imeli  in .v nedeljo smo šli mimo,  je ene 7 avtov čakalo v vrsti, jasno preveč za mene , ki ne čakam, danes me je pa sinko sekiral, za Mc Donaldsa,sem se pa spomnil za ta MC Žibert in ja niti enega avta v vrsti, nabaviva , hitro postrežejo, doma pojemo in res prva liga, vsaj hamburgerji ono pravo domače okusno meso ne plastika od Mc Donalda, sin je jedel neke fingerse z domačim krompirčkom je tudi zrlo pohvalil.......

Uradna otvoritev,kot mi je povedal najemnik, bo v četrtek, samo probno pa že delajo,  priporočam.......

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Danes me je pozitivno presenetil novi Mc Donalds v Šiški,  aja,  pardon MC Žibert ob Celovški med Dravljami in Šentvidom, no v resnici je kar Žibert, so se preusmerili na drive win....  Spremljam jih na FB in tam sem to zasledil ...,  klasične ala cart ponudbe ne bodo več imeli  in .v nedeljo smo šli mimo,  je ene 7 avtov čakalo v vrsti, jasno preveč za mene , ki ne čakam, danes me je pa sinko sekiral, za Mc Donaldsa,sem se pa spomnil za ta MC Žibert in ja niti enega avta v vrsti, nabaviva , hitro postrežejo, doma pojemo in res prva liga, vsaj hamburgerji ono pravo domače okusno meso ne plastika od Mc Donalda, sin je jedel neke fingerse z domačim krompirčkom je tudi zrlo pohvalil.......

Uradna otvoritev,kot mi je povedal najemnik, bo v četrtek, samo probno pa že delajo,  priporočam.......

To je pa res idealna lokacija za drive-in, sliši se obetavno  :mljask  Tale korona je očitno nekaterim dala dobre ideje...  :-D

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 920
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... mislim, da po vsem prebranem na forumu sem jaz daleč največji izbirčneš pri hrani tu gor :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... mislim, da po vsem prebranem na forumu sem jaz daleč največji izbirčneš pri hrani tu gor :)
lp
joda

Lahko da si največji izbirčneš, največji izbirčnež sem pa jaz :)

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 920
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... po želji bodi kar hočeš ampak po izbirčnosti hrane se pač ne moreš primerjati z menoj, na tvojo srečo, saj imaš želodec, ki lahko požre skoraj vse, meni pa gre pri večini te hrane, če se zelo lepo izrazim na kozlanje, da se ne boš v tisto črko toliko spotikal....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 630
  • Avtomobil: Rdeča raketa

To je to?

https://www.google.c...33!4d14.4719449

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Da to je to.........

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Da bo recenzija popolna spadajo zraven še fotke, zadnjič sem jih pozabil, zato jih zdaj dodajam - torej dunajc Pr' Kopač in mač... pardon, raca pri Changu:

Pripete slike za predogled

• fudy1.jpg
  • fudy2.jpg

Prikaži več možnosti
    • lodar je všeč

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 019
  • Avtomobil: 2Fast4You

Hej banda, zdajle štartamo iz morja ( Vrsar ), kam na kosilo v okolici Ljubljane? Smo vsejedci. Hvala.

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 280

Hej banda, zdajle štartamo iz morja ( Vrsar ), kam na kosilo v okolici Ljubljane? Smo vsejedci. Hvala.

Ce bos sel v kavala na Brodu nebos nic falil :)
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 825
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Jaz bi zavil v Ponvico na Brezovici :ok
Prikaži več možnosti
    • yamasaki je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce bos sel v kavala na Brodu nebos nic falil :)

Ne boš sicer res NIČ falil, samo vedi pa, da DRISKO boš sigurno dobil !   ;)  

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

parkrat na leto grem tja, pa nisem nikoli dobil driske v Kavalu. Kar se mene tice hrana tam korektna, ni
pa presezek. Ampak to ni niti cilj te gostilne niti gostov,
ki tja zahajajo...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.