Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5090 odgovorov v temi
Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 245
  • Avtomobil: Ford S-Max

Nisem nekaj zahteven,pojem marsikaj. Sem pa žal prepozno videl tvoje sporočilo. Je pa šlo nekako naše iakanje takole. Gremo na gril v Kamniku. Gostilna Leskovački gril kordun. Pridemo tja,gledam,terasa zaprta nekaj sumljivo vse skupaj,mah,gremo v gostilno pri podkvi. Se zapeljem tja,pilotiram po tistih uličicah,končno prilezem do tja,ni parkirišča. Ampak,kar mi je bilo huje je,da so ravno zaprti zaradi obnove. OK si mislim. Višja sila,nimaš kaj. V rikverc po tistih uličicah,pa gremo v gostilno Repnik. Pridemo,na vrtu vse zasedeno,vprašam natakarja,če lahko notri jemo,ja ni problema. Notri drug natakar pravi,da še to ljudi kar ima ne sfolga postrežt,da naj gremo raje kam drugam. Da par kilometrov naprej je še ena goatilna. Ok se zapeljemo do tja,gostilna pri Čibru. Lokacija,nevem. Malo nerodno bi rekel. Takoj za ovinkom,oziroma v samem ovinku. Jedli smo klasično kosilo. Juha,pečenka,tenstan krompir,solata,sladica. Hrana okusna,postrežba (kljub mladosti) odlična,ambijent dovolj dober. Račun noč posebnega. Bom drugič probal katero od predlaganih. Hvala.

Nam je isto zgodbo prodal. Pa so imeli polovico miz praznih.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 957

Pojdi se v oazo na stejk, baje je med top.

Sem danes bil, jedel lososa v vinski omaki s testeninami.. Mljask.
Vcasih ce ni menija na netu ga poslikam, da si ze ogledam kj bom jedel.

Ampak obvezna rezevacija.

Včeraj jedel tam, zelo okusno,žar glede na kraj je na nivoju.

Ambient zelo lep, sploh ko sonce zahaja, pa tudi urejeno imajo.

Edino malo šepa pri hitrosti postrežbe, sta imela dva kelnerja poln vrt, drugače ok.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 475
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Nam je isto zgodbo prodal. Pa so imeli polovico miz praznih.

Ta podatek bi verjetno zanimal lastnika gostilne, očitno se nekomu ne da delat, ali pa ga celo sabotira.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 094
  • Avtomobil: VW TOURAN

Naj zaprejo cimprej, ce je res tako...
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 222
  • Avtomobil: --------:)

Na to smo pozabili v Mariboru..
https://www.facebook...t.restavracija/
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Danes smo bili z družino v restavraciji Jezero v Zbiljah, bilo je dobro kot ponavadi, jaz sem naročil hobotnico. Za mene po okusu vrhunska, vseeno pa me že dlje časa grize ena stvar, namreč vse odkar je Jerch pojasnil da ene hobotnice niso dobre, se sprašujem ali jem pravo stvar, ali me nategujejo. Torej, je tale reč na krožniku OK ali ne?

Pripete slike za predogled

• hobot.jpg
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 616
  • Avtomobil: OOOO

Dobr zgleda ;)
Jerry, to pa tibzal preko slike noben ne bo znal rect.
Pa se v zivo se lahko kdo zmoti. Recimo patagonske lignje namocis za 24h v mleko v hladilnik in jih dober kuhar zaradi sladkejsega okusa z lahkoto marsikomu proda za jadranske ;)
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 500
  • Avtomobil: BMW

Jerry hobotnica je ok, samo skleda je povsem napokana in se iz nje izločajo težke kovine, tako, da če boš kaj žarel, vsaj veš zakaj  ;)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Dobr zgleda ;)
Jerry, to pa tibzal preko slike noben ne bo znal rect.
Pa se v zivo se lahko kdo zmoti. Recimo patagonske lignje namocis za 24h v mleko v hladilnik in jih dober kuhar zaradi sladkejsega okusa z lahkoto marsikomu proda za jadranske ;)

Aha OK, sem mislil da boš kaj uganil po sliki, okusa žal ne morem prilepit na forum, škoda.

Jerry hobotnica je ok, samo skleda je povsem napokana in se iz nje izločajo težke kovine, tako, da če boš kaj žarel, vsaj veš zakaj  ;)

Evo sem ugasnil luč in se nič ne svetim v temi, a bi se moral?

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

In cena te porcije, cca. 16?
Zrave manjka kakšna dobra omaka..da se prepoji vse.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

In cena te porcije, cca. 16?
Zrave manjka kakšna dobra omaka..da se prepoji vse.

20 eur, kar se mi ne zdi visoka cena. Sem jedel že totalno zanič hobotnice za par eur manj, predvsem so pa ponavadi premajhne porcije, take da jih lahko poješ v enem ali dveh grižljajih. Tale lovkar je bil kar konkreten, večina se ga skriva pod krompirjem. Omake nisem slikal, je pa bila zraven tržaška, servirana posebej na krožniku, tako da to štima. Mehkužca brez tržaške omake je res greh dat na mizo, se strinjam.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sem malo pobrskal in sem našel še dve fotki iz iste lokacije. Jedilnik je zanimiv, poleg lovkarja strežejo tudi bikove prašnike in polže. Slednjih sicer še nisem poskusil, sem pa zato bikova jajca, v bistvu redko mine moj obisk dotične gostilne, brez da bi jih naročil. So ena mojih najljubših jedi, za tiste ki jih še niste poskusili povem da je meso mehko in sočno, pa še zdrava so baje, tako da so praktično idealna hrana. Zraven sede tatarska omaka, ki pa je tokrat ne dobiš poleg in jo moraš naročit posebej - je pa zato vsaj porcija konkretna (na sliki je ni).

• jez1.jpg
  • jez2.jpg
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 053
  • Avtomobil: Passat CC

Ta hobotnica zgleda zelo ok in cena tudi,.... glede na velikost bi rekel da bi mogli mi 4-je naročit 3 porcije + pijača in bi bilo potem okol 70-75 eur,....sprejemljivo!

Drugače sem jedel dobro hobotnico v Litiji na križišču (cela posoda izpod peke celo na kupon )  ,..

Na HR pa me odbije cena, ...za porcijo hobotnice izpod peke hočejo okol 200 kun,..s tem da je porcija manjša kot tale tvoja in moramo naročit 4,..to pa je potem 130-150 eur za eno kosilo kar se mi zdi kr oderuško,...in ne bi se dobro počutil če bi plačal toliko za eno samo kosilo,...

Urejal Zmago1, 03.08.2020, 06:00.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ta hobotnica zgleda zelo ok in cena tudi,.... glede na velikost bi rekel da bi mogli mi 4-je naročit 3 porcije + pijača in bi bilo potem okol 70-75 eur,....sprejemljivo!

Jaz sem dal za 3 osebe točno 75 eur. 2x goveja in 1x gobova juha, hobotnica izpod peke, mešano meso na žaru, zrezek z gobami, zraven pa še dve solati + 1x pomfri in 1x zmečkan krompir, ker zrezek in mešano meso prideta brez priloge. Od pijače smo en čaj. Za ta denar smo se trije do sitega najedli, porcije so za moj okus ravno pravšnje.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 053
  • Avtomobil: Passat CC

Jaz sem dal za 3 osebe točno 75 eur. 2x goveja in 1x gobova juha, hobotnica izpod peke, mešano meso na žaru, zrezek z gobami, zraven pa še dve solati + 1x pomfri in 1x zmečkan krompir, ker zrezek in mešano meso prideta brez priloge. Od pijače smo en čaj. Za ta denar smo se trije do sitega najedli, porcije so za moj okus ravno pravšnje.

Dobr mene bi malo dražje prišlo ker ne šparam na pijači,..(ampak na mot. olju :) )

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

To sem jaz dobil za 10 eur v Beogradu v znani verigi Aambar, vedno si prste obliznem, da ne govorim o njihovem domacem mijitotu. Seveda se kj drugega pojem potem.

• IMG_20180418_200825.jpg
  • IMG_20180418_222028.jpg
  • IMG_20180418_210159.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Dobr mene bi malo dražje prišlo ker ne šparam na pijači,..(ampak na mot. olju :) )

Pri pijači pri meni ne gre samo za šparanje (čeprav je včasih šlo tudi za to, potem se pa človek navadi in nikoli ne naroči pijače), pač pa za trik kako zbasat vase več hrane. To sem rabil v času ko sem bil samski in nisem jedel večerje (zajtrka niti zdaj ne jem), torej sem jedel samo en obrok na dan in sem se moral za kosilo fino nabutat, da je "držalo" do večera in nisem bil lačen ko sem šel spat  :-D Pijača pri kosilu torej pri meni odpade, razen če je res res vroče, pa še takrat grem po kosilu raje mimo merkatorja in nabavim liter kokakole, me stane manj kot dva deci ob kosilu, pijem jo pa potem lahko ves dan... 

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

To sem jaz dobil za 10 eur v Beogradu v znani verigi Aambar, vedno si prste obliznem, da ne govorim o njihovem domacem mijitotu. Seveda se kj drugega pojem potem.

Da popravim, samo lovka je 10,da ne bo kdo mislil, da je vse 10..lol
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Da popravim, samo lovka je 10,da ne bo kdo mislil, da je vse 10..lol

To so pa skoraj take cene kot pri nas, sem mislil da bo kaj ceneje :D

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 je všeč

Windy
Windy

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 136
  • Avtomobil: BMW

sarajevska ćevapđinica (10 u pol) u fužinama, das ist valter se lahk skrije...

Hipodrom Stožice (Pr Konju), ob Savi.. meni so tam veliko boljši od valterja, v sarajevski ćevapđinici pa še nisem bil

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.