Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5333 odgovorov v temi
_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 014
  • Avtomobil: Becikl

Aga kebapci...se zdej v zivo vidm turka narisanga na reklamnem panoju. Pomoje so bili oni eni izmed prvih v ljubljani s kebabom, pa kefir so zraven prodajali.

Zdej ga dejansko cutim v ustih popolnoma drugacen dejansko so bili noter kosi mesa, tudi okus mesa precej mocnejsi.

Tole kar nam sedaj prodajajo je ena brozga klinceva nicvredna.

Mati je delala na trubarjevi in sem vedno po koncu sole prisel tja oes in itak je vedno mogla kej potegnt in sem sel na kebab ta cajt.

Sam tam so bili dejansko eni iz pizdematerne niso.bili "nasi".

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 090
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Ja oni so bili eni prvih, pred vsemi siptarji, ko se nismo vedel kaj kebab sploh je.
Seveda si cutil meso, ce so pekli meso v kosih, glej video na 1:00
Ampak ne mores konkurirat cenovno proti “pašteti” za 3€ v kombinaciji neke obrobne “vukojebine” in nezahtevnih gostov, ki ne locijo med doruckom in pravim mesom, vazna je samo cena.

Urejal Nixxon, 18.01.2021, 06:09.

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK in _T_O_M_O_ uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 159
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Ja oni so bili eni prvih, pred vsemi siptarji, ko se nismo vedel kaj kebab sploh je.

Seveda si cutil meso, ce so pekli meso v kosih, glej video na 1:00

Ampak ne mores konkurirat cenovno proti “pašteti” za 3€ v kombinaciji neke obrobne “vukojebine” in nezahtevnih gostov, ki ne locijo med doruckom in pravim mesom, vazna je samo cena.

https://youtu.be/SJ0t3GiI9Ww

:mljask

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti
    • dylan_dog je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam tam so bili dejansko eni iz pizdematerne niso.bili "nasi".

Ne,ne..., niso bili “nasi” mislim, da tudi Turki niso bili, ce se prav spomnim so bili Kurdi al pa Iranci, zato sem napisal orientalci. Takrat mi je bilo ful zanimivo, ni bilo se toliko turizma in si moral narocit po anglesko, ker so znali samo par nasih besed.

...sam tak kebab bi zdaj sredi LJ stal recimo 6-7€ in ni sans da uspes, ker folk ne loci med sranjem in kvaliteto.

Ce bi pa slucajno zalaufalo, bi ti pa siptarji z reketom tezil

Urejal dylan_dog, 15.01.2021, 23:08.

Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 360
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Tist kebab s pudingom vred, ki si ga dobil za 1studentski bon, je bla bolj okusna hrana od raznih Verace, harfe, jb...

Nostalgija je hudič, js boljšega pudinga kot v vrtcu, in ričeta v OŠ še nisem jedel :-D
Prikaži več možnosti

ilegalec
ilegalec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 216

Ko je ze debata o kebabih...

Verjetno noben neve, da pri Kranju obstaja močna firma-proizvodnja kebabov (Halal Guda), ki zalagajo lokalne (po Sloveniji) kebabcije in vozijo tudi v tujino. Lastniki so turki. Letno naredijo 5-6 mio prometa.

No sam sem enkrat od njih kupil narejen (zamrznjen) piščančji kebab, na palci, 7 kg. Hotel sem ga pečt kot ražanj varianto, ampak ker sem potem imel ploščo na plin, sem ta kebab razstavil in razrezal na koščke.

Pozitivno presenečenje. Res tudi sam sem imel prej isto mišljenje, da je notri vse živo. Ampak ne, sestavljeno je samo iz lepih kosov mesa. Ubistvu sploh ni kr eno meso, ampak gre samo izključno za razkoščičena bedra s kožo. Se pravi bedro kot ga sam kupiš v trgovini, samo da je brez kosti (kakšne trgovine tud to prodajajo). Bedra so začinjena in so nataknjena na štango eno za drugim in nič drugega. Tako da kar se mesa tiče res brez skrbi. Kako pa je z začimbami oziroma kakšnimi dododatki pa nevem. Ampak ker gre za globoko zamrznjeno ne verjamem da so kakšni čudni konzervansi not ali kaj podobenega.
Kako je pa goveji sestavljen pa nevem.

Urejal ilegalec, 15.01.2021, 23:26.

Prikaži več možnosti

ilegalec
ilegalec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 216

Malo sem pogooglal in na njihovi strani imajo celo objavljeno kaj je not:

http://static.halalg...ifikacija-2.pdf

Dodatkov je malo morje, tako da bi se prej tega bal kot samih kosov mesa.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Nostalgija je hudič, js boljšega pudinga kot v vrtcu, in ričeta v OŠ še nisem jedel :-D

Sam enoloncnice so dejansko boljse ce se kuha v velikem piskru za maso

Ko je ze debata o kebabih...

Verjetno noben neve, da pri Kranju obstaja močna firma-proizvodnja kebabov (Halal Guda), ki zalagajo lokalne (po Sloveniji) kebabcije in vozijo tudi v tujino. Lastniki so turki. Letno naredijo 5-6 mio prometa.

No sam sem enkrat od njih kupil narejen (zamrznjen) piščančji kebab, na palci, 7 kg. Hotel sem ga pečt kot ražanj varianto, ampak ker sem potem imel ploščo na plin, sem ta kebab razstavil in razrezal na koščke.

Pozitivno presenečenje. Res tudi sam sem imel prej isto mišljenje, da je notri vse živo. Ampak ne, sestavljeno je samo iz lepih kosov mesa. Ubistvu sploh ni kr eno meso, ampak gre samo izključno za razkoščičena bedra s kožo. Se pravi bedro kot ga sam kupiš v trgovini, samo da je brez kosti (kakšne trgovine tud to prodajajo). Bedra so začinjena in so nataknjena na štango eno za drugim in nič drugega. Tako da kar se mesa tiče res brez skrbi. Kako pa je z začimbami oziroma kakšnimi dododatki pa nevem. Ampak ker gre za globoko zamrznjeno ne verjamem da so kakšni čudni konzervansi not ali kaj podobenega.
Kako je pa goveji sestavljen pa nevem.

Piscancje meso je v kosih ja, pa se tam je polno enih E-jev ina kaj vem cesa se...,  goveji je pa meso 3. klase zmleto v pasteto, zato jaz, ce grem k siptarjem, narocim izkljucno piscancjega.

Urejal dylan_dog, 15.01.2021, 23:42.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 447

Tolele ???   https://www.ehrana.si/leskovacki-dvor

Ja tole. Pa pri nas nihce ne je te hrane ampak tole pomalicamo v cisti tisini. Se novodobni hamburgerji z omakcami in prelivi skrijejo. Tole meso je tako socno, da bi ga vsak dan jedel in speceno ravno prav, da ga jes samo z lepinjo komot
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 447

Za lepse polovice, ki so vegi tudi piscancje krače speče
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne,ne..., niso bili “nasi” mislim, da tudi Turki niso bili, ce se prav spomnim so bili Kurdi al pa Iranci, zato sem napisal orientalci. Takrat mi je bilo ful zanimivo, ni bilo se toliko turizma in si moral narocit po anglesko, ker so znali samo par nasih besed.
...sam tak kebab bi zdaj sredi LJ stal recimo 6-7€ in ni sans da uspes, ker folk ne loci med sranjem in kvaliteto.

Mislim da so bili res kurdi... Se spomnim tudi jaz slovensko, ne bosansko ne...neka polomljena angkescina pa si dobio kar si hotel.

Ja sam dejansko bi jaz dal 6 eur za tist kebab un dal sem bil na jufki za 4.20 pa sem jo stran vrgel.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 321
  • Avtomobil: Bmw

Uff, mislim da kebaba ze od prve korone naprej nisem jedel.
Pa niti mi ni vec zanj. Raje doma kaksen zrezek minimalno popečem na olivnem olju, pa imam kvalitetnejšo malico.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Uff, mislim da kebaba ze od prve korone naprej nisem jedel.
Pa niti mi ni vec zanj. Raje doma kaksen zrezek minimalno popečem na olivnem olju, pa imam kvalitetnejšo malico.

Pa saj se tega ne je vsak dan, 1x na mesec, dva.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 776
  • Avtomobil: F10

Lastnik je bil Marko Zagar ( klub gurmaniv skarucna sedaj). Je pa pol prodal, ker so fuzinci zahtevali davek na varovanje hehe....
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • cujo je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik

Lastnik je bil Marko Zagar ( klub gurmaniv skarucna sedaj). Je pa pol prodal, ker so fuzinci zahtevali davek na varovanje hehe....

Zanimivo. Sanjam pa sedaj ze cel dan o takemu kebabu, pizdomater ej.

A jebemu mater da bi laufalo u LJ premium goveji kebab. Ce mi uni "burgerasi" za 8 eur prodajajo miniaturne hamburgerje, raje dam enmu kurdu 7 eur za konkreten govej kebab. S frisno zelenjavo. To je tudi pomembno, ker tale sipteraj poleg brozge od mesa stavi v kebab tudi plastiko od zelenjave.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimivo. Sanjam pa sedaj ze cel dan o takemu kebabu, pizdomater ej.

Hahahha, si me nasmejal zdaj :)

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 776
  • Avtomobil: F10

Js si jufke delam doma ze 5 let piscancje sicer in so na jedilniku vsaj 1x na teden. Tamali jih obozujejo,js pa tut vesel, ker je ogromno sveze zelenjave not in vse pojedo...
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 360
  • Avtomobil: /

Jaz sem v Glasgowu hodil v "premium kebab shop". Zadeva na nivoju, 8 funtov osnovni kebab, notri skoz polno, tistih siptarskih mi pa na pamet ne pade, da grem samo mimo.

Folk skepticem do cepiva, kebab za 3 eur pa dajo v telo :).
Prikaži več možnosti
    • dylan_dog in lublancan22 uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 159
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Folk skepticem do cepiva, kebab za 3 eur pa dajo v telo :).

OK, pa ti veš kako na določeno snov delujejo prebavila in kakšna je razlika, če si jo vbrizgaš direktno v žilo? Očitno ne, no tule imaš razlago - je bistvena razlika:

https://www.quora.co...nom-and-not-die

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 360
  • Avtomobil: /

Malo manj dobesedno beri.

Folk ke skeptičen do vrhunske znanosti, kjer se bi potencialne napake merile v trilijonih, sumljiv futr pri low cost ponudnikih pa ni problem :).
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.