Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5162 odgovorov v temi
Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 625
  • Avtomobil: F10

Jerry lambar z vodo in pestjo soli resi vse. Pa da je stvar namocena vsaj 15min. Sam kaj ko vidim da nimas te moznosti...

Hahhaha.
Samo ne kasne kislce.
Jerry predlagam Primitivo iz juga Italije. Mehko vino, z malo kisline s 14.5-15.5% alko, tako da bos mel veselico :)

San Marzano - Primitivo di Manduria 2016 - YES !!!!

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Cigi
Cigi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 415
  • Avtomobil: F20 118i

Jerry lambar z vodo in pestjo soli resi vse. Pa da je stvar namocena vsaj 15min. Sam kaj ko vidim da nimas te moznosti...

Hahhaha.
Samo ne kasne kislce.
Jerry predlagam Primitivo iz juga Italije. Mehko vino, z malo kisline s 14.5-15.5% alko, tako da bos mel veselico :)

Lindeman’s Wines | Founders Reserve | Shiraz Cabernet Sauvignon | Lindeman's

Qantas airlines na relaciji Sydney Singapur. Let 8 ur. V kompaniji z Avstralcem sva cepala črnino 14,5%. Zraven nalivanja z vodo. Uletavanje glavnega stevarda, da ne bova dobila več pijače, nažicala stevardeso, ki ni stregla naju, še za dve flaški...ponovno intervencija glavnega stevarda...

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 736
  • Avtomobil: Bmw

Lindeman’s Wines | Founders Reserve | Shiraz Cabernet Sauvignon | Lindeman's
Qantas airlines na relaciji Sydney Singapur. Let 8 ur. V kompaniji z Avstralcem sva cepala črnino 14,5%. Zraven nalivanja z vodo. Uletavanje glavnega stevarda, da ne bova dobila več pijače, nažicala stevardeso, ki ni stregla naju, še za dve flaški...ponovno intervencija glavnega stevarda...

Jaz sem vedno pred letom v duty free nabavil liter wiskija.
Ne morem pozabit, kaj mi je ob povratku na brnik rekel hrvat ki je z nami delal v turčiji... "dobar si ti čovjek, al ja te više ne poznam".
Itak, pijan do amena, sem cel let prepeval slakove ter korado&brendi komade :ok2
Flaša je bila pa skoraj prazna ob povratku...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • srcnik, nexus in _T_O_M_O_ uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.