Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6296 odgovorov v temi
MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 091
  • Avtomobil: -

Pohvale za Argentino steakhouse, kar se tiče steaka so dostavili točno medium rare, kos je bil noro dober, točno to kar sem pričakoval, se mi bodo sline cedile še nekaj časa. Pada asada je bil malo...nič posebnega, sem pričakoval da bo bolj "junk" food. Večinoma kisla smetana, preveč za tak kos krompirja, sem upal še na kakšen dodatek, mogoče kakšni debelejši kosi slanine in kakšen sir, ampak napram celi izkušnji je to najmanjša opazka. 

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

simcc
simcc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 372
  • Avtomobil: 335

Hay!

... jaz pač ločim 3 vrste če se to lahko tako reče pic.

* Za domov so iz pekarn in pidobnih fast food zadev
* za jesti v piceriji in tiste nebi naročeval za domov ker je shladi itd.

nerazumem te res? zakaj bi se pizza iz pizzerije shladila, od šipca iz kebabđinice se pa ne shladi? halo...važna je razdalja kam jo pelješ in v centru maš nebroj dobrih pizzerij, ki so ti bližje kot šipac v novih poljanah

tko da dejmo hrano ocenjevat po kvaliteti ne si zmišljevat kr ene nore kriterije, samo zato da bi upravičil svojo izbiro

verjamem pa da je ta od šipca največja in se od ene naje cela familija, zato ti je ugodno teh 10€ jeste jo pa 3, ali 4je

Urejal simcc, 28.09.2022, 21:44.

Prikaži več možnosti
    • dylan_dog in Jerch_ uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 33 196
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Mensezdi, da ješ ti joda nezdravo junk hrano, ker drugače nebi imel tako debele prste.
Si si šel izmerit holestorol?

... itak da jem junk food, ker mi je dobra....

* ogrska salama
* slane tortilje
* čips
* pražena koruza
* ostale gricke
* čokola in sladkarije
* coca cola samo poleti, čez ostalo leto pa manj kot 10 plastenk po 1,5l

... poleg tega pa veliko zelene solate, paprik, kumar rukole, čičerije, sadja, čepavop pleskavic, sira, kisle smetane, mleka in 1l donata dnevno...

...innima debelih prstov, ampak prevelike za mono tipkovnico na telefonu :)

holestrrola imam malo preveč, tlak v glavnem 70-80/120-max140, gleženski indeks kot tinejđer, cukra malenkost preveč enkrat na meritvah v glavnem pa v dovolhenih mejah...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

nerazumem te res? zakaj bi se pizza iz pizzerije shladila, od šipca iz kebabđinice se pa ne shladi? halo...važna je razdalja kam jo pelješ in v centru maš nebroj dobrih pizzerij, ki so ti bližje kot šipac v novih poljanahtko da dejmo hrano ocenjevat po kvaliteti ne si zmišljevat kr ene nore kriterije, samo zato da bi upravičil svojo izbiro
verjamem pa da je ta od šipca največja in se od ene naje cela familija, zato ti je ugodno teh 10€ jeste jo pa 3, ali 4je

... ta od done MI JE DOBRA! Ne vem kaj ne morete razumeti.
In tudi pica iz picerije ni enaka če jo ješ tam ali nosiš domov.... še posebej ker ko je enkrat v kartonski škai meni ni več enako indoma jemo pico vedno z rokami, v piceriji z priborom, doma obvezno z rukolo in ocvirki in edina pucerija v katero hodimo v centru je trta, ker oar let nazaj so bile vse ostale pucerije v Ljubljani kilometre zadaj

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79 002
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Nekdo je ze dolgo casa nazaj napisal da so top pizze v piceriji Kapra na Dobu. Sem bil danes, prijazna postrezba, psa pustijo notri, hitro narejeno in speceno. Pizza pa tko tko, uredu ampak noben presezek. Je mnogo picerij z boljso pizzo. Ni slaba, ni pa bas nesta

Jaz sem pohvalil Kapro in sem zadnje čase reden gost tam, od zadnjih cca 20 obiskov mi je bila samo ena neokusna (se mi zdi da niso bile najbolj sveže sestavine), ostale odlične. Katero si pa izbral?

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79 002
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

... ta od done MI JE DOBRA! Ne vem kaj ne morete razumeti.
In tudi pica iz picerije ni enaka če jo ješ tam ali nosiš domov.... še posebej ker ko je enkrat v kartonski škai meni ni več enako indoma jemo pico vedno z rokami, v piceriji z priborom, doma obvezno z rukolo in ocvirki in edina pucerija v katero hodimo v centru je trta, ker oar let nazaj so bile vse ostale pucerije v Ljubljani kilometre zadaj

Mislim da se tu lepo vidi kdo sploh loči hrano po okusu, tudi jaz sem enako kot ti opazil veliko razliko med svežimi picami in tistimi ki so nekaj časa odležale, medtem ko je veliki večini to očitno vse eno in isto.

Zanimivo je to, da je po mojih opažanjih velika večina pic boljših če so še tople ko jih dobiš na mizo, torej direkt iz peči. Oziroma bom rekel skoraj vse, ki sem jih jaz jedel, so take. Ena in edina izjema je pica iz picerije Oliva na Litijski. V to picerijo zahajam že vsaj 15 let če ne še dosti več, praktično od njenega odprtja. Je pa ena velika razlika. Včasih sem tja hodil jest sveže pice. Dolga leta so bile vrhunske, nakar je po mojem opažanju kvaliteta padla in mi niso bile več všeč. Takrat sem tja nehal redno zahajat, hodil sem samo še občasno, ko so bile recimo druge picerije/restavracije zaprte, recimo ob praznikih. In nisem bil nikoli zadovoljen. Potem so zašli v finančno krizo in so začeli pice tudi razvažat. No in sem jo enkrat tudi sam naročil na dom, čeprav to zelo redko počnem. Ne morem opisat kako sem bil presenečen, bila je vrhunska! In potem spet in spet, vse ki so prišle na dom so bile odlične, čista 10-ka! Seveda nisem vedel za kaj gre in sem mislil, da so se popravili. In grem en dan ves vesel spet tja jest in je bila spet zanič, ko sem jo naročil na dom pa spet vrhunska  :crazy Sem že mislil da se je meni zmešalo, sem se že vprašal kaj je z mano narobe  :uhoh  No pa sem le poštudiral da imajo očitno enostavno take sestavine da morajo odležat, verjetno podobno kot segedin, ki je drugi dan boljši kot prvi ali kot lignji, ki so mehki samo če so bili prej čez noč zmrznjeni  :ok2 Torej je definitivno nekaj na tem kar praviš, poskusi še ti enkrat naročit na dom pico iz Olive in boš videl če ti bo všeč, glede na napisano mislim da ti bo, enako kot meni  :ok

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 500
  • Avtomobil: OOOO

Mogoce ti je pa okus po kartonu hud, ko se navlazi in navzame :)
Ko clovek to bere bi se zeni zjutraj zajterk postregel s pizzo od vecerje, sigurno bi 10ka pala hahahha
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Ok, hvala za nasvet, čeprav dvomim, da nab bo ratalo:)

... ko se odličimo da bo doličen dan pica jo naredi žena doma in je vrhunska, saj je drugačna od klasičnih pic.... ali pravokotna zaradi pekača in bistveno debelejša kot v piceriji, alu pa natedi za vsakega mali okroglo z vsebino pi želhi posameznika.... ko pa se odločimo, da bi nekaj pojedli in se nobenemu ne da kuhati pa pokličem v DONO za 1 veliko margarito (ker mlajša hci se je odličila da bo vege) in ko se pripelhem tja me že čaka, medtem žena doma "speče" ocvirke in pršut ali ogrsko, prižge pečico in ko pridem domov damo v pečico pico za 3 minute da se ocvirki in oršut aki salama lepi zlijejo z našim delom, hči pa poje svoj del margarite :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... drugače pa načelima velja, da tisti, ki preveč kompicira pri picah, tudi pri sexu :)

... ker pica je kot sex, kakršna koli je, je še vedno dobra za pojest...

Ne rabim replike, ker komplikatorji itak ne boste razumeli

lp

joda

Ce bi kdo se kaksno sliko dal bi blo mnogo boljs razumet kaj komu pase

... Meni tole

received_374390173576114.jpeg
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 287
  • Avtomobil: bmw

Men tudi neki tazga,ne maram napolitano pice,sm raj lacn bemtis
6CCC2A8A-C6F4-46DC-A61A-4726FC21ABF9.png
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 584
  • Avtomobil: --------:)

1 x na dva meseca paše taka.
Tisti iz MB boste vedeli kje je to.

Pripete slike za predogled

• received_5492358754154649.jpeg
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 231
  • Avtomobil: 523i

Jaz sem pohvalil Kapro in sem zadnje čase reden gost tam, od zadnjih cca 20 obiskov mi je bila samo ena neokusna (se mi zdi da niso bile najbolj sveže sestavine), ostale odlične. Katero si pa izbral?

Kmecko. Nevem, sir ni mozzarela,vsaj ni blo videt vse skp se mi je zdel mal “premokro” na pizzi . Sej ni bla slaba, sam ne bom se pa usedu v avto pa reku evo ba Dob grem na pizzo, tko k se usedm recmo za u Grosuplje v Antico, al pa na pizzarole v Lj, al pa Pr Pavlet tam pr Vnanjih goricah

Men tudi neki tazga,ne maram napolitano pice,sm raj lacn bemtisattachicon.gif6CCC2A8A-C6F4-46DC-A61A-4726FC21ABF9.png

Lokacija?
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 430
  • Avtomobil: e46, e60, f39, S1000R

1 x na dva meseca paše taka.
Tisti iz MB boste vedeli kje je to.

Roma?

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 102

No, v nedeljo smo bili po dolgem casu spet v Cuku in lahko recem, da delajo res vrhunske pice. Pravo napolitansko testo in kvalitetne sestavine.

Ce nadaljujem. Jaz sem jedel postojnsko pecenko, lahko priporocam, samo se sn strukeljcek vec bi bil lahko in malo vec omake.
Do zdaj me je pri Cuku vedno zmotila ne ravno prijaznost natakarjev. Izgleda so se odlocili nekaj narediti na to temo, saj je bila tokrat iskreno prijazna postrezba in za mlajsega sina so guzvi navkljub naredili njoke s smetanovo omako, ceprav tega nimajo na jedilniku.

Dan prej smo bili v Guštu v Izoli, kjer tudi oglasujejo napolitansko testo. Ni bilo sicer slabo, ampak pod pricakovanji. Da ne omenjam cene, moja pica je bila nekaj cez 16 eur, pa ob vseh craft pivovarnah me je zmotilo to, da imajo le standardno ponudbo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • MehMan je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 584
  • Avtomobil: --------:)

Roma?

Črni baron.

Cca.15 let nazaj sem v Romi dobil surovo pizzo,od nisem več šel.
Kje so stari časi 40 let nazaj picerija 0,3.
mislim,da prva v mb
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik

Črni baron.

Cca.15 let nazaj sem v Romi dobil surovo pizzo,od nisem več šel.
Kje so stari časi 40 let nazaj picerija 0,3.
mislim,da prva v mb

Aaa Baron. Nisem bil že kar nekaj let tam. Bo treba it po dolgem času.  :)

Ja v Romi je pa testo včasih res takšno kot, da je surovo (si naročijo sodelavci včasih dostavo).

Urejal krtinovec, 29.09.2022, 06:33.

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 287
  • Avtomobil: bmw

Men tudi neki tazga,ne maram napolitano pice,sm raj lacn bemtisattachicon.gif6CCC2A8A-C6F4-46DC-A61A-4726FC21ABF9.png

https://m.facebook.c...00063479746074/

Lokacija Miholl

Urejal tomze, 29.09.2022, 09:24.

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 739
  • Avtomobil: Becikl

Ce nadaljujem. Jaz sem jedel postojnsko pecenko, lahko priporocam, samo se sn strukeljcek vec bi bil lahko in malo vec omake.
Do zdaj me je pri Cuku vedno zmotila ne ravno prijaznost natakarjev. Izgleda so se odlocili nekaj narediti na to temo, saj je bila tokrat iskreno prijazna postrezba in za mlajsega sina so guzvi navkljub naredili njoke s smetanovo omako, ceprav tega nimajo na jedilniku.
Dan prej smo bili v Guštu v Izoli, kjer tudi oglasujejo napolitansko testo. Ni bilo sicer slabo, ampak pod pricakovanji. Da ne omenjam cene, moja pica je bila nekaj cez 16 eur, pa ob vseh craft pivovarnah me je zmotilo to, da imajo le standardno ponudbo.

Ja cuk je res dvignil nivo, pice so izjemne.

Bom pa evo napisal se mojo danasnjo depresivno izkušnjo...

Veckrat sem v tej temi.omenil da se v postojni ustavite v M burgerju pri ptc primorka.

Meni osebno najboljsi burgerji, pa sem jih je jedel ze marsikje, predmkorono je bila res smesna cena 5.50 za burger s pomfrijem, potem so dvignili na 7 eur.

V glavnem tkole zgleda vse skupaj

IMG_20220930_172622.jpg

Vedno ko je kdo omenil kej od birgerjev sem rekel te povabim v postojno bos videl, noben ni nikoli verjel da ma postojna bilokak burger.

Vsak ki ga je do sedaj probal je bil.navdusen. Bivsi sodelavc je bil kelnar po precej oštarijah tudi v Jami, en mal se spozna na hrano, in se je zmer hvalil kako dela doma dobre burgerje...

od m.burgerja ga ni mogu prehvalit!

Zdej pa zakaj depresija. Danes so bili odprti zadnji dan. Nej povem da sva placala hcerki s kartico ko sva prisla nazaj po vrecko za domov sva ugotovila da je se ena dodatna skatla zraven, cebulni obrocki in sirove kroglice, prav tako sem ugotovil da so dali zraven gratis naso standardno pijaco.

Tako fajn ljudje, burgerji ohhhh da dol pades. Enkrat so vkes z nekimi tortiljami probavali ma ni bilo baš nešto, burgerje so pa meli u nulo.

Nicesar ni bilo prevec, meso odlicno, kruh pizda se nikoli takega in burger vedno isti nobenga odstopanja v kvaliteti ali v okusu.

Veckrat jim je konc dneva zmanjkalo burgerjev.

In evo sta zakljucila žal. Nista več rosno mlada in sta rekla da ne bosta vec cele dneve tam.

Urnik so imeli od 11-18 kar pomeni od 10-19 vsak dan. Nista pa dobila kakega pametnega da bi delal zraven ali pa morda ga nista bila sposobna placat ne vem...

Ce bi ona dva mela lokacijo v Lj bi mela kolono ljudi vsak dan. Tudi tu je bila dostikrat guzva a vseeno ljubljana je ljubljana sploh glede hrane.

Razmisljam o usodi in zivljenju, ce bi se kakih 15 let nazaj vrgla v to ko sta bila se mlada in z vec energije kje bi se koncala nujina zgodba, ko so bile lokacije v ljubljani se v znosnih cenah...

Zivljenje gre žal svojo pot. Ekipa M Burger hvala za vsa razvajanja mojih brbončic veliko sreče še naprej.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik

Na sliki zraven burgerja je fry´n dip ali pa dippers krompirček  (dva različna proizvajalca ampak isti rez krompirja) in omaka. Se vidi, da se spoznajo tudi na krompir saj je ta namensko takšne oblike za zajemanje omakic :)

Večina gostincev ga pa uporablja, ker je rezan kot žleb in je to "nekaj posebnega". Ne vejo pa njegovega pravega namena.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 688
  • Avtomobil: MB W212

Ze bombeta je neka industrijska, tko da dvomim v nek vrhunski izdelek.
Jaz doma naredim burger iz nule, se pravi specem bombete, zmeljem in pripravim polpete, naredim omako, cebulno marmelado,…

Se marsikateri gurmanski burger skrije proti mojim domacim, pa vseeno se najde tudi pri nas kaksen kvaliteten burger.
lp, ponco
Prikaži več možnosti
    • peropapero in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.