Skoči na vsebino

Kje se dobro je?

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5169 odgovorov v temi
BMW-M-POWER
BMW-M-POWER

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 402
  • Avtomobil: E39 Cosmosschwarz

Za to sm tud že slišou, kje približno se nahaja?

Če se resnično mislite najesti in svojo boljšo polovico peljati na obilno pojedino je to rešitev za vas, vsakič ko sem blizu ljubljane me to nezgreši za već info me samo vprasajte jo ni jedi da jo nisem tam sprobal. Prva klasa hrana jo daleč okrog ni. Zame je moja gospodinja najboljsa kuharica, ampak to se lahko kosa z njo resnicno! Evo tukaj link pa si poglejte!!

http://www.informaci...p?narocnik=2943

Dober Tek!:ok2 :ok
Prikaži več možnosti

BMW-M-POWER
BMW-M-POWER

Banned

• Izključen

RAJSKO OBLOŽENA MIZA Vas mika bogato obložena miza sočnih jedi izjemnega okusa? Za hedonistične užitke pa potrebujete tudi družbo. V restavracijo Sofra lahko izbrane partnerje povabite na uspešno poslovno kosilo, vaše najdražje pa presenetite z elegantno razkošno večerjo. Lozinka — geslo je mekana rakija. Po pozdravnem aperitivu se lahko prepustite imenitnim jedem. Prva prava izbira je bosanska meza. Kozji sir s planine Vlašič si privoščite ob dimljeni govedini in uštipcih z domačim kajmakom. Potem z žlico zajemite hadžijski čevap ali izjemen zelenjavni afrodiziak bamijo z mesom. Za lahek začetek pa naročite pito zeljanico. Mnoge jedi so ekskluzivno pripravljene in z njimi vam postrežejo le v restavraciji Sofra. Izjemne mešanice orientalskih začimb izbrano poudarjajo sočnost hišnih specialitet. Prevzeli vas bodo kadun butiÄ?i, riževi polpeti z mletim mesom v orientalskih začimbah. Privoščite si šareno dolmo ali japrak od raštike. Obvezna jed pa so sarajevski čevapÄ?iči in zraven somun, velika lepinja, s katero objamete vse slasti z žara ter pomažete sočne oblive in si ob tem nehote oblizujete prste. Trend-ovsko je rdeče vino, zato iz ponud-be izberite hercegovsko vino Blatina. O sladkostih pa … Enako kot baklava in tufahija vas bo očarala aromatična bosenska kava. V Sofri se lahko z zaupanjem prepustite skrivnostnim predlogom ustrežljivih in prijaznih natakarjev, ob večerih pa vas njihovi glasbeniki z dušo svojih glasbil zazibajo v romantično razpoloženje. Rajsko obložena miza, sarajevska sofra, vam je na voljo vsak dan razen nedelje. Svoj zimski vrt razprostira na eni glavnih ljubljanskih avenij, v okolju poslovnega in univerzitetnega središča tik ob Dunajski cesti. Zej sem pa lačen ratal grem mal sarmice jest:ok Pa kako baklavo stolct k jo je u izobilje doma BAJRAM scena!!:-D
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Kurban Bajram? Ti je ostal kej jagnjetine še? :ok2
Prikaži več možnosti

BMW-M-POWER
BMW-M-POWER

Banned

• Izključen

Kurban Bajram? Ti je ostal kej jagnjetine še? :ok2

Nekaj se vecino so starsi rastal ker to je namen tega!:ok2
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Nekaj se vecino so starsi rastal ker to je namen tega!:ok2

Vem :-D Men ni ostal nič. Mam pa bakljav za izvoz :laugh
Prikaži več možnosti

BMW-M-POWER
BMW-M-POWER

Banned

• Izključen

Vem :-D Men ni ostal nič. Mam pa bakljav za izvoz :laugh

Matr jest je pa nisem ljubitelj mam rad samo Albansko k je narejena ko rolada! Tufahija je bolj men osebno!
Prikaži več možnosti

redox
redox

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 251
  • Avtomobil: AR 159 sport wagon

vam povem par mojih najljubših iz obale.

torej za pice: v luciji santa lucija, v izoli primavera, v kopru pa capris.

v luciji pri tenis igriščih je ribja kantina santa lucija 2, odlična ribja hrana,
in cene niso pretirane.
Prikaži več možnosti

strojnik
strojnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 678
  • Avtomobil: E61 520d

MB

pizzerija-la cantina*pod pohorjem*
pizzerija-siciliana*tezno*
pizzerija-sidro,ancora*center*
pizzerija-beli vitez*ptuj*
pizzerija-črni baron*malečnik*

restavracije-vila rustica*borova vas*
restavracije-ancora*center*
restavracije-novi svet*center*
restavracije-strike center*tezno*
restavracije-samsara*center*

kitajska restavracija*brezje*
hamburger-hill*tezno*
sladoled-pikapolonica*center*
burek-totaj*tezno*
lepinje-grill ranca*lent*

off topic:

night club-ROCCO*lent,ptuj*

evo za vsakega nekaj,ko boste v mariboru

Drugače nisem iz MB ampak na sladoled NUJNO v kavarno Ilich nasproti C&A v centru...majo tako dober sladoled pa take kepice da dol padeš...sploh pa še če to reče gorenjc :metalc
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Schnitzer
Schnitzer

Disco Maniac

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: BMW X5

[quote name='Mat xxl'][quote name='bigMIKE']Ljubljana:

Gostilna Kaval - LJ Brod - zlo dobre pizze in italijanska kuhinja
Gostilna Jelen - LJ Šentvid , podobno kot pri Kavalu.

Gostilna Jelen ni nič kaj podobno kavalu, saj je tam pred vsem odlična srbska hrana, sam Kaval na Brodu je pa tak tak, lahko ok, ali pa tudi ne, ena najboljših domačih gostilen tam daleč na okoli pa je je v Tacnu, pri parkirišču za na Šmarno Goro in sicer Gostilna Pri Koširju z ogromnim senčnim vrtom poleti in igrali, poznana po domači hrani, piščancih ........................
Za moje pojme ena najboljših domačih gostiln v Lj., :ok problem je le, da je težko dobiti prostor ! :frown :ok[/quote]

Za pohane pšance se mi raj odločimo mau naprej..čist pod Šmarno goro...gostilna GRAD.
Na gorenjskem...Žirovnica/Trebušnik...če si lačn
V Ljubljani MARN v Rožni dolini (zdej je lastnika in personal zamenu)...hrana res u iber dobra in okusna. Pa še park plac je kr velik.
Za pleske pa čevape je Trzinka itak že omenjena.
Kitajc je pa najbolš na konc naše ulce...Kitajski vrt(bivši gustl)...Vodnikova 240-LJ
hm....pice...ne vem, vsi pr nas mamo radi, da je tut testa mal več...tako da je na prvem mestu Julči...ena družinska, pa še ostane za zvečer pr filmu gledat. (pokličem\naročim\pridem\vzamem)
Dost nedeljskih juter pa obiščem nobel burek na Miklošičevi in popokam 3 za domov.

Za tko u stilu presenečenja je pa "Grof Andeš" na Starem gradu nad Kamnikom enkratna izbira. Je pa treba prej poklicat, da se vsaj prbližn ve, kaj majo za jest...nimajo vsega...je ločeno po dnevih...stil slowfood...kartic nimajo, ker ni telefona, se pravi plačilo z gotovino.

Če pa je kdo, ki ima rad domačo potico, kjer je razmerje testo:fila....1:3 za filo...nej pa v Ljubljani zavije v T"obačno tovarno", pa si jo naroči.

Tortice in sladoledi....welcome to Kresnička na Podutiški v Kosezah...nasproti Mercator centra.
Prikaži več možnosti

imprezoo
imprezoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 076
  • Avtomobil: Bmw

Če se resnično mislite najesti in svojo boljšo polovico peljati na obilno pojedino je to rešitev za vas, vsakič ko sem blizu ljubljane me to nezgreši za već info me samo vprasajte jo ni jedi da jo nisem tam sprobal. Prva klasa hrana jo daleč okrog ni. Zame je moja gospodinja najboljsa kuharica, ampak to se lahko kosa z njo resnicno! Evo tukaj link pa si poglejte!!

http://www.informaci...p?narocnik=2943

Dober Tek!:ok2 :ok

hrana je res super, tudi tako cene :)
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 047
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Fantje kje se na Bledu ali bližnji okolici dobro je (slastičarne izključene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 377
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Fantje kje se na Bledu ali blizˇnji okolici dobro je (slasticˇarne izkljucˇene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.

Za Bled z okolico ne vem, ampak ko smo ravno na Gorenjskem, priporocam Vilo Bello (ali Belo - sem pozabil kako se pravilno napise) pri Preddvoru... dobra hrana po normalnih cenah, lepe porcije in cudovit ambient (gostilna in okoliska narava z jezerom vred) :ok

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

Fantje kje se na Bledu ali bližnji okolici dobro je (slastičarne izključene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.

http://zemljevid.naj...ska 16&tab=maps

Tam okol desno gor v eno ulco, je ena restauracija (pred vhodom imajo poslikan zid z planinci) in sem večkrat jedel. Hrana OK, cene tud, porcije obilne
Prikaži več možnosti

Bubrek
Bubrek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 732
  • Avtomobil: very dobar e39dT

Kaval na brodu.
Taverna Bakhus v Žerjavki (zraven smlednika pri medvodah) prvovrstna ribja hrana :)
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 655
  • Avtomobil: --------:)

Evo eno srbsko še za Maribor:
-Gala žar(Lent)
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Danes sem malo brskal po spletnih straneh restavracij in sem našel restavracijo Rožmarin v Mariboru (vtis iz same spletne strani je zelo dober). Zanima me kakšne so vaše izkušnje s to restavracijo, morda kaj posebej priporočate iz ponudbe, razmerje kvaliteta/cena... Sam imam spomladi v planu obiskati Maribor z mojo drago in da ne bova šla lačna nazaj, bi se ustavila v tej restavraciji. Se torej splača ali ne?
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

mene pa zanima kje se dobro je v Bohinju z okolico. Grem v kratkem z mojo bojšo polovico za nekaj dni smučat na vogel & co. in nočem tam letat pol dneva samo sem in tja, da najdem eno solidno restavracijo :)
Prikaži več možnosti

GGREGA
GGREGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 607
  • Avtomobil: francoz

Kaval na brodu.
Taverna Bakhus v Žerjavki (zraven smlednika pri medvodah) prvovrstna ribja hrana :)

malo naprej v Tacnu pa prava domača gostilna s pravo postrežbo
gostilna košir
vse se da samo denar moraš imeti :laugh
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Ko boš že na Voglu ti lahko priporočim Planinski dom Merjasec (takoj levo od prve vlečnice, 30 m od hotela). Tam se splača naročiti merjaščev golaž s polento, za sladico pa jabolčni zavitek (štrudl) z vanilijevo polivko (njami). V Stari Fužini je po mojih izkušnjah vredu gostilna Mihovec (dobra domača hrana, čeprav nekoliko skromna ponudba).
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 158
  • Avtomobil: 330i,s1000xr

Ko boš že na Voglu ti lahko priporočim Planinski dom Merjasec (takoj levo od prve vlečnice, 30 m od hotela). Tam se splača naročiti merjaščev golaž s polento, za sladico pa jabolčni zavitek (štrudl) z vanilijevo polivko (njami). V Stari Fužini je po mojih izkušnjah vredu gostilna Mihovec (dobra domača hrana, čeprav nekoliko skromna ponudba).

Ti maš pa glih taprav nick za to temo:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.