Skoči na vsebino

Ročna 'ne spusti'

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Andi
Andi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 150

Ta teden, ko je cel dan pod nulo, se mi dogaja, da ko avto pustim zunaj in z 'zategnjeno' ročno par ur, ugotovim, da potem, ko spustim ročno in speljem mi ročna ne popusti.

Nimam pojma kako in zakaj ampak zadnja kolesa mi še vedno bremza. Pa sem probaval mal naprej, mal rikverc ampak nič ne pomaga.

Danes je blo še posebej hudo in 'smešno' ko sem speljeval z makadamskega parkirišča na faxu in za seboj vlekel 'špuro', ker mi enostavno zadnja kolesa ne spusti kljub neaktivirani ročni.:confused

In potem nimam kaj kot da navijem več gasa in se peljem kakšen kilometer da zadnja kolesa končno sprosti. Da ne govorim kok potem sve skup smrdi po zažganem.

Povejte mi prosim kaj bi lahko bilo. A bi ti kej vedu Fishko, ko sva zadnjič zavorno menala?
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 959
  • Avtomobil: modra rja

Joj......pozimi pač ne zategneš ročne. :ok
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Ja, res, izogibaj se ročni, sploh če je minus zunaj. Se zgodi. Probaj uprašati na servisu, morda ti oni lahko kaj nastavijo. Najboljši za zavore (vsaj zame) je Hribar, pri viškem Intersparu, take sitnice nardijo zaston :ok
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 951
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Ja točn tko jest skos ženski razlagam, naj pusti ročno pr mer, pa se je nč ne prime, tko da komi čakam, da me bo klicala:,,Lubi, avto mi ne gre naprej, je kar zabremzan, pa sem dala ročno dol.'':ok2

Mal zajebancije :ok
Prikaži več možnosti

Andi
Andi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 150

Jz si ne upam avta u breg brez ročne pustit.

Čudi me, da se mi lansko leto pozimi to ni dogajalo pa čeprav je bil avto kšno noč zunaj pri -stopinjah.
Prikaži več možnosti

salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: maserati

lani ni blo celo zimo tok mrzlo, kokr je recimo sam dans.:ok
...BLUE TORPEDO...:ok
Prikaži več možnosti