Skoči na vsebino

Kodiranje navigacij in BC

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
762 odgovorov v temi
zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 467
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Se pojasnilo glede menija identification (sem malo nerodno napisal, INPA je obsiren program) - tole v okvirju so hkrati tudi imena .prg fajlov s katerimi se upravlja dolocene module v Tool32. Glede CCC-ja so torej CCCA60.prg, CCC_60.prg, CCCG60.prg, ANT_60.prg ter ASK_60.prg. 00SWT.prg nisem nasel nikjer razen z rocno izbiro v  Tool32, niti se komanda freischaltcode_schreiben in freischaltcode_lesen ne izvedeta...

Vsaka pomoc bo dobrodosla, nimam neke zelje downloadati 40 GB Progmana oz. ISTA/P, da naredim copy/paste tistih 250 in nekaj znakov...

Pripete slike za predogled

• modules1.jpg

Urejal zok, 21.12.2018, 19:29.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 467
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Reseno, Voice Recognition ponovno deluje.

Za vnos kode sem uporabil ISTA/P, s Tool32 zal ni slo.

Usput sem se updateal firmware nekaj modulov, da vsaj izkoristim teh nekaj sto GB podatkov, ki sem jih moral downloadati. :)

Urejal zok, 28.12.2018, 00:06.

Prikaži več možnosti
    • MIHOLD je všeč

Pepo
Pepo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 18
  • Avtomobil: BMW serija 3 F30

Imam Business navigacijo v seriji 3, letnik 2018. V prejšnjem avtu (Mazda3) sem bil navajen, da mi je navigacija prikazovala tudi omejitev hitrosti na cesti po kateri sem se peljal. Tega v BMWjevi navigaciji nisem našel.

Ima navigacija možnost prikaza omejitve hitrosti, pa da jaz ne najdem?

Sedaj vidim da mogoče nisem vprašanje postavil v najbolj pravilno temo, v kolikor administrator smatra da je druga tema bolj primerna, prosim za prestavitev.

Vnaprej hvala za pomoč in lep pozdrav,

Peter

Urejal Pepo, 19.02.2019, 09:55.

Prikaži več možnosti