Skoči na vsebino

Katere xenon žarnice E60?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
MAXI
MAXI

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 162
  • Avtomobil: 330 CI

Lep pozdrav imam BMw E60 530D letnik 2003 pa me zanima kateri tip xsenon žarnice imam v avtu baje obstaja neka d2s pa še nekaj če kdo ve koliko stane oziroma če mi jo kdo ugodno zrihta že vnaprej hvala!
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 577
  • Avtomobil: --------:)

nic nimam proti vam.niti proti sebi.še najmanj pa zaj proti tebi maxi,ko si tzo temo odprl:ok2

ne gre mi v glavo,take dobre avte vozimo ,pol pa nekateri nimajo za neko žarnico,ko pride 50-80 €(popravite me če sem se zmoto)na AA:confused
ne gre mi v glavo enostavno.

kaj pa če ti crkne menjalnik kja pa bo pol,ko ga ne dobis izpod 1000€:confused :frown

brez veze ,da sem to sploh napisal.

upam ,da nisem koga užalil,ker to ni na nobenega letelo.tak vsaj jaz mislim in pri meni bo tak sigurno.brez zamere še 1x

on topic-maxi ne vem za nobeno žarnico.sorry

naj se vojna začne
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB je všeč

_Igor_
_Igor_

Igor_23

• Uporabnik
  • Sporočil: 557
  • Avtomobil: BMW 320d e91 2007

nic nimam proti vam.niti proti sebi.še najmanj pa zaj proti tebi maxi,ko si tzo temo odprl:ok2

ne gre mi v glavo,take dobre avte vozimo ,pol pa nekateri nimajo za neko žarnico,ko pride 50-80 €(popravite me če sem se zmoto)na AA:confused

kaj pa če ti crkne menjalnik kja pa bo pol,ko ga ne dobis izpod 1000€:confused :frown

upam ,da nisem koga užalil,ker to ni na nobenega letelo.tak vsaj jaz mislim in pri meni bo tak sigurno.brez zamere še 1x

naj se vojna začne

Močno se strinjam s tem :)
Prikaži več možnosti

Black_Magic
Black_Magic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 152
  • Avtomobil: BMW 330dA E46FL

perobmw: je že prav da je vprašal, kajti cene teh žarnic so na AA 2x preveč zasoljene, medtem ko se prodajajo na Bolhi npr. za tretjino cene (da ne bo pomote žarnice so popolnoma iste in original)

MAXI: kontaktiraj uporabnika AvtoFun, ravno danes sem pri njem naročil komplet žarnic xenon Osram D2S 4300k za 68€ pa LP
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Žarnica na AA pride prej 60-80 EUR * faktor 5 :blabla
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

perobmw: je že prav da je vprašal, kajti cene teh žarnic so na AA 2x preveč zasoljene, medtem ko se prodajajo na Bolhi npr. za tretjino cene (da ne bo pomote žarnice so popolnoma iste in original)

MAXI: kontaktiraj uporabnika AvtoFun, ravno danes sem pri njem naročil komplet žarnic xenon Osram D2S 4300k za 68€ pa LP

samo original pa bolha:confused kakorkoli,nisem hotel vojne

samo še vedno mi ne gre v glavo.
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 499
  • Avtomobil: M4,M3

naj se vojna začne

@perobmw ti pa res na čase take streljaš, da je groza.:napaka Če voziš BMW-ja to pomeni, da morš kupovat najdražje stvari kar je možno?Hvala bogu, da se ljudje znajdejo in poiščejo najugodnejšo varinato, če pa tebi odgovarja pa komot idi na AA po njo.

btw. Malo bi lahko gospoda Toporišiča prelistal, ker vidim, da ti je slovnica Špansko selo.Pa brez zamere.:ok

Vesel Božič.:party
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Kot sem napisal.Nobene vojne.Samo moje mišljenje.Od zdaj dalje bom prej 2x premislil kaj napišem.No se bom potrudil.Slovnica pa mi gre res slabo od rok.Kaj hočemo.

:)
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454

Lep pozdrav imam BMw E60 530D letnik 2003 pa me zanima kateri tip xsenon žarnice imam v avtu baje obstaja neka d2s pa še nekaj če kdo ve koliko stane oziroma če mi jo kdo ugodno zrihta že vnaprej hvala!

D2S so xenon žarnice za vozila z žarometom z lečo, D2R pa za vozila, ki imajo navadne parabole(se pravi brez leče).
Ti imaš D2S:ok in na bolhi stanejo 34€ za komad, priporočlivo pa je menjati obe, zaradi možnosti odstopanja v barvi.Cena za par torej znaša 68€.

Jaz sem jih za E39, kupil na bolhi in jim čisto nič ne manjka:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MAXI
MAXI

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Hvala bmw poweru za odgovor torej rabik d2s žarnice,je pa mi tudi kolega reko da je pametno obe menjat hvala tistim za pomoč naj pa še nekaj dodam perobmw meni se je to zgodilo prvič in ker vem , da vsaki reče kako je pri xenonkah vse drago tudi kolega ki vozi m3 e90 sem pač vprašal kako je z ceno in če mi kdo zrihta ceneje, pa še to avto je moj kupljen na gotovino brez kakih fafingov tako da vprašat pa ni greh pa vsem vesel in lep božični večer!
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 129
  • Avtomobil: BMW & Audi

No pri BMW-jih E60/61 obstajata dva tipa xenon žarnic in sicer D2S ter D1S! Treba pogledat kaj piše na pokrovčku žarometov oz. v navodilih kajti nisem 1x poslal napačnih žarnic za to serijo BMWja ker smo bili vsi 100% da je D2S, tudi v vseh katalogih ki jih imam je not zabeležen podatek da so samo D2S primerne za ta tip, ampak vendar so tudi D1S in to veliko krat!

Lp
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 699
  • Avtomobil: R4,R6,V8

D2S in D2R dobite pri meni :ok

www.xenon-kit.si
LP Pirc
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

No torej vse se dobi pri nama :beer
Prikaži več možnosti

MAXI
MAXI

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja koliko pa imata ceno za žernice če ni skrivnost meni je vsaki rekel da so žarnice d2s mi lahko kdo to 100% potrdi, da nem pol nekaj narobe nabivil!
!
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja koliko pa imata ceno za žernice če ni skrivnost meni je vsaki rekel da so žarnice d2s mi lahko kdo to 100% potrdi, da nem pol nekaj narobe nabivil!
!

Jaz imam originalne žarnice za tvoj avtomobil, torej Osram D2S ali Philips D2S, komad pa 34€, koliko pa ima Pirc pa ga moreš vprašat ter kakšne ima! Če si prepričan da je D2S potem OK! Saj če si iz Ptuja pripelji avto tako kot si reko, da prideš v četrtek ter bomo pogledali...

Lp
Prikaži več možnosti

MrMrak
MrMrak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 510
  • Avtomobil: Alfa Romeo 156 sportwagon

P.S. se opravičujem za, ker nisem pisal v zvezi z žarnicami

naj se vojna začne

Nekje pišeš, da naj se kregamo, 2 posta nižje, naj se ne, o žarnicah pa nimaš pojma.Meni pa ne gre v glavo, zakaj se nekateri morajo takoj vpičit nekam, pri čem ne morejo pomagat.Res, da vozim BMW-ja, vendar še zmeraj raje nekaj prihranim in kupim cenejšo stvar, če jo lahko in to mislim da ni nič narobe.
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj se jeziš Maxx, od koga pa bodo potem ti giganti živeli če ne ravno od takšnih nejevernih tomažev! Jaz vedno pravim tako, če nisi 100% in če boš potem lažje spal idi tja, odštej 300%-400% več in veš kaj imaš, seveda če ti mehaniki ne uturijo kaj druga, to pa je že zopet druga zgodba... ;) Dejstvo je, da se nekako da ceneje živet, če pa nekateri tega ne izkoristijo so si pa sami krivi...

Lp
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 487
  • Avtomobil: BMW logicno

Sigurno imaš D2S v kolikor imaš original lečaste ksenonke, svetujem ti, da vzameš Philips, ki je original ali pa Osram 4300K in ne kakih čunga lunga. Menjava v E60 je noro ....... najdi moj post sem pisal o tem, skratka, brez demontaže žarometa, ne boš nikoli zamenjal........ Cene, ki ti jih ponuja Avto Fun so solidne in v rangu ! :ok
Prikaži več možnosti

AvtoFun
AvtoFun

BMW fanatik

• Uporabnik

No upam da je res tako, drugače pa sta dva iz tega foruma pri meni že vzela D1S žarnice za E60, imela pa sta originalne xenon žaromete! Mislim da je bil eden letnik 2003, drugi pa 2004! Drugače pa je to veljalo bolj včasih da imajo avtomobili z lečastimi žarometi D2S, parabole pa D2R! Sedaj izdelujejo žarnice, ki imajo že integrirano vžigalno tuljavo oz. "štarter" le te pa so D1S ter D1R. Primer avtomobilov ki jih imajo 100% so: VW Touareg, VW Phaeton, Audi A4 od 2002, Porsche Cayenne ter bi se še našlo!

Lp
Prikaži več možnosti

MAXI
MAXI

BMW ljubitelj

• Uporabnik

No žarnice sem že prejšni teden vzel pri uporabniku AvtoFun zmontiral pa mi jih bo kolega ki dela na Integri tako, da hvala vsem za pomoč!
Prikaži več možnosti