Skoči na vsebino

Katere xenon žarnice E60?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
Bmw5m
Bmw5m

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: 525d m-optic

Nekdaj so ble drage te zarnice zdej jih mas ze za 35e philips z eno letno garancijo tud ce bi ble po 50e ali vec ni drago ampak ob taki krizi je usak € za usparat dobrodosel;)
Prikaži več možnosti

ALLY
ALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 400
  • Avtomobil: BMW

tako kot so rekli je notri xenon žarnica D2S. Pa res je dobro obedve zamenjati ter moraš pogledat kakšno svetlobo bi imel. Jaz osebno imam najraje 6000 ker 4300 je normalna rumena 6000 pa modra- bela ;)
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 717
  • Avtomobil: R4,R6,V8

D2S in D2R dobite pri meni :ok

www.xenon-kit.si

Strani do nadaljnega ne bo vec. Ker se razmisljam, ce bom sploh se deloval na slovenskem trgu.

Pri men drugac dobit vse od originalni Philips/Osram/GE zarnic tipa D1S,D2S,D3S itd. , originalnih elektornik, do raznih kopij, ki so cenovno ugodnejse vendar primerne kvalitete. Delam tudi kompletne obnove in popravila xenon zarometov (naparitev notranjih parabol, menjava nosilcev, itd.)

Ker nimam zakupljenega oglasevanja ne morem pisat cen in tocne ponudbe. Sem pa po potrebi za info na voljo na stevilko v profilu med deloivniki 10.00-17.00h
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Bmw5m
Bmw5m

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: 525d m-optic

No men je ucer desna zarnica crknila in me zdej zanima a je orginal h7 d2s 4300k ali 6000k
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 116
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

Original 4300.
Prikaži več možnosti

bmw-m
bmw-m

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5
  • Avtomobil: Bmw

Pozdravljeni,

zanima me kje dobiti žarnici za meglenke za E60, m-optic. Rad bi namreč, da bi meglenke svetile belo modro. V GMT-ju imajo te cool-white žarnice, ampak H8 taka žarnica ne obstaja. Hvala za kakršnekoli informacije.
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e92 & E39 530d M tehnik

Pozdravljeni,mene zanima a bodo te xenon zarnici z linka  vredu za bmw e60,imamo pa dyinamic drive in na žarometu piše D2S?

https://www.mcenter....ol-blue-intense

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Pozdravljeni,mene zanima a bodo te xenon zarnici z linka  vredu za bmw e60,imamo pa dyinamic drive in na žarometu piše D2S?

https://www.mcenter....ol-blue-intense

Dynamic drive nima nič z žarometi, ampak so to aktivni stabilizatorji na podvozju. Ti misliš verjetno Dynamic Xenon, to so pa žarometi, ki sledijo v ovinek  :) 

Na starih serijah žarometov je pisalo Dynamic xenon D2s, žarnica pa je bila pri nekaterih D1s, tudi sam sem imel tako.

Na novih žarometih tega napisa ni več. Lahko potrdim to, ker sem letos oba žarometa menjal, seveda original BMW (Hella).

Odpri pokrov na luči, pa poglej kaj je noter, da neboš napačnih žarnic kupil :)

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč