Skoči na vsebino

U.S.A. - Strah in trepet

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1242 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Take avte sem videl v zivo ko sem delal v ameriški bazi v Nemčiji. Nekaka tradicija med vojaki tam je, če kupiš Mustanga, potem vsekakor na njem ne sme ostati original izpuh...če ne si "pussy".
Tega se povečini vsi držijo...ko smo stali v neki gužvi pred trgovskim centrom, in slišiš ta hrumeč glas...nehote se vse glave obrnejo...in potem vidiš to mrcino...v živo zgleda precej bolj brutalno kot pa tu. Osebno sem tudi mahnjen na BMW-je, ampak, odkar sem videl ta avto, mi je skrita želja. Ta avto že samo s svojo pojavo izraža brutalno moč, ko ga pa slišiš pa tak... :-D Videl sem pa kar nekaj različnih verzij, tudi cabrio. Tako da jaz na njegovem mestu, ne bi trdil, da je ta avto edini v Evropi, ker se v tisti bazi tudi skriva nekaj custom made Mustangov.(In niti ni edina US baza v Evropi...)

Samo če se ne motim, so ti avtomobili, ki so registritani s tistimi njihovimi tablicami po US specifikacijah, tale v oglasu pa je že registriran v Nemčiji.

@ingy ... BTW ... kako je bilo kj delat tam ... kaj zanimivega za poročat firbcem tukaj na forumu.:ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

ingy
ingy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: Svarun

Hja stvar je taka, vecina Americanov avte registrira sedaj na nemške tablice, in to iz preprostega razloga...če se vozijo po nemčiji, so pogosta tarča nemških policistov (pač po nekem "čudnem naključju" nemci američanov ne prebavljajo vredu...zna bit, da je ta avto celo od kaksnega vojaka, sploh ce je registriran v nemčiji...
It's all about music...
Prikaži več možnosti

alesio
alesio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 215
  • Avtomobil: E 39 525 td touring,C 1

kako pa si upa napisat,da je edini če pa pa nixonovem linku na mobile.de najdeš identičnega le v ceni je razlika je v D.10kdražji?Drugače pa sta mustang in cobra dve legendi v avtomobilizmu,tako glede performansa kot glede lege,le poraba je ameriška(30+)tko da je tud M šparovček,v porabi,v primerjavi z njima
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

kako pa si upa napisat,da je edini če pa pa nixonovem linku na mobile.de najdeš identičnega le v ceni je razlika je v D.10kdražji?Drugače pa sta mustang in cobra dve legendi v avtomobilizmu,tako glede performansa kot glede lege,le poraba je ameriška(30+)tko da je tud M šparovček,v porabi,v primerjavi z njima

Na mobile.de ni takega s 630 PS... je en močnejši in nekaj serijskih Saleen-ov.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 382
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

Da ne prebavljajo američanov:confused

Nemci so zaradi izredno lepe zgodovine eni najboljših prijateljev z ZDA in po pogovorih s tukajšnjimi starejšimi ljudmi jim bojo za pomoč med 2. svetovno vojno vedno hvaležni.

Je pa res, da sovražijo Busha, ampak kdo ga pa ne:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Nemci so zaradi izredno lepe zgodovine eni najboljših prijateljev z ZDA in po pogovorih s tukajšnjimi starejšimi ljudmi jim bojo za pomoč med 2. svetovno vojno vedno hvaležni.

Blair :-D :laugh :-D :laugh
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Mogoče pa ameriških vojakov ne marajo preveč. ;) K če so taki kot marinci iz US ambasade v LJ, ki se jih jst spomnim iz AS-a, ko so se največje frajerje delali in pametovali vsem naokoli kadar so bili pijani, se sploh ne čudim, da jih bi imel kdo v želodcu.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 382
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

Pa sej tut tisti niso tako slabi, čeprav izgledajo res taki. Imajo pa nobel tisto vilo v Ljubljani, biljard..., vem, ker sem bil enkrat tam, saj je punca igrala odbojko nekaj pri njih.

Sem se pa z enim nekaj pogovarjal in mi je samo to govoril: WTF, 1,6l engine, I mean WTF, do you even move with this engine...:laugh

Doma ima camarota z28, mi je pa povedal, da so največji sovražniki med seboj lastniki camarotov in mustangov in da je Mustang bolj za ženske:-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

točno takega (morda celo tega) je imel prijatelj, sicer trgovec z avtomobili v ljubljani. hudo do amena :ok
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

ingy
ingy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: Svarun

Mogoče pa ameriških vojakov ne marajo preveč. ;) K če so taki kot marinci iz US ambasade v LJ, ki se jih jst spomnim iz AS-a, ko so se največje frajerje delali in pametovali vsem naokoli kadar so bili pijani, se sploh ne čudim, da jih bi imel kdo v želodcu.

Ja sej govora je blo o vojakih :D glede pijanosti, kdo pa ne pametuje...poglej kolko pretepov je v sloveniji, ko se ga folk nareze...in ja, točno to je bil razlog :) pijani z žurk, pa so bli vedno konflikti

Vem da je offtopic, pa vseeno da dodam, je pa ful razlika med marinci in regular army...v mentaliteti in nasploh...marinci so veckrat proud for no reason... :-D
It's all about music...
Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 715
  • Avtomobil: en kup starih kant

Točno ta avto sem gledal in poslušal:mljask :mljask :mljask. Zvok je pa res nor. Ameriške kante so mi od malih nog zanimive, vendar bi za ta denar raje kupil novega M3
Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

A ima tole tudi še listnate vzmeti a.k.a. vzmetenje kočij zadaj, ali so Američani že ugotovili, da je to zanič in zastarelo?
Drugače bi pa tudi jaz za tak denar raje kupil kaj evropskega.
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Ja, ima togo zadnjo premo, listnate vzemeti pa ima le še corvetta (prečne, NE vzdolžne), mustang ima vijačne.
Na top gearu je mislim da bila dobra primerjava Shelbyevega GT500 in Roush-evega V8 s kompresorjem. Prvi nima špere in neprestano poplesuje. Da ne govorimo o mehkem podvozju.
Jaz bi imel stock V8 avtomatika cabrio. To je avto za lagane vožnje. Za dirkat pa ali Rousha ali pa kakega evropejca. Sej sem izjemno mahnjen na američane, sam razen zadnje corvette nekako niso naredili stock avtomobila, ki bi se lahko po ovinkih kosal z neameričani.
LP
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

fastfury
fastfury

Petrol Head

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 501
  • Avtomobil: 320i e36

Mogoče v primerjavi z ostalimi ameriškimi jajci z Evropejci pa nikakor:ok2
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Mogoče v primerjavi z ostalimi ameriškimi jajci z Evropejci pa nikakor:ok2

Sj cobra je v bistvu evropejec ... anglež ;) Samo motor je ameriški V8, kar pa je bilo za tiste čase kr redna praksa pri malih izdelovalcih športnih avtomobilov.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

glede na to da avto ima neke krogce za klimo, to se pravi ni niti digitalna, je zares costum...........raj navadno corveto kot pa mustanga.......pole tudi če se noben ne obrne za mano ko grem mimo.......koga briga če se obračajo za tabo.....će mi ga da ga uzamem in probam čim prej prodat in kupit ki bolj pametnega kot mustanga costum roćna klima in na stebrički pa puhno nekih cagrjow :crazy
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 919
  • Avtomobil: --------:)

glede na to da avto ima neke krogce za klimo, to se pravi ni niti digitalna, je zares costum...........raj navadno corveto kot pa mustanga.......pole tudi če se noben ne obrne za mano ko grem mimo.......koga briga če se obračajo za tabo.....će mi ga da ga uzamem in probam čim prej prodat in kupit ki bolj pametnega kot mustanga costum roćna klima in na stebrički pa puhno nekih cagrjow :crazy

Zdaj se pa lahko posipaš s pepelom:-D,pa to je amerika,ne pa japonska:laugh

Aja,pa čimprej okrevaj:ok
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Dominus
Dominus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 945
  • Avtomobil: kolo

Dark Funeral:
Malo mešaš besedi costum in custom :deda
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 773
  • Avtomobil: 218d AT, M2

meni je tale totalno hud. Kako pa je s tem kaj z servisom? Sem pa čital test nove corvette z06 v AMuS že pred časom in so napisali da se lahko po legi primerja z mclarnom slr,prautako po pospeških,le da stane 7 krat manj:) Ima pa nekdo z ljubljansko registracijo belo corvetto z06 z rdečim usnjem,ki sem ga večkrat videl v marini v portorožu in izpade totalno noro,pa še tista barva ksenonskih luči mu zlo pristaja...:-D
Prikaži več možnosti

jozeplansak86
jozeplansak86

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 138
  • Avtomobil: BMW E46 M3, e83 X3

Dobre makine ampak Saleen mi pa od zadi zgleda kot bi ETja v glavo pogledo:crazyhttp://www.avto.net/...=1713823&foto=4
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.