Skoči na vsebino

Stari kamioni

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1704 odgovorov v temi
veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 46 131
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Kva pa je lepega tle? Vsi so kvader na nekaj kolesih. Le, da imajo eni vec kvadratnih luci, reno pa par rumenih zraven. Pa eni imajo tri reže za zracenje vec. Ne razumem :)

Hahaha, sej si faca. Pač lego sindrom...... :ok2

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 729
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

sam tale major 420 v8 je bil verjetno kar konkurenca  turbostarju 190 42  :cool

Urejal Svetnik, 08.10.2022, 18:33.

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Po moje ja, sam jih je blo pa res malo v obtoku. Vsaj na naših koncih. Mislim da jih je imel edino Viator al neka dolenjska firma.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

ma ja večina so bili 340 pa 385....po pravici povedano prvič sedaj vidim da je tudi 420  :mljask imaš numero uno okus @veloce  :ok

Urejal Svetnik, 08.10.2022, 19:50.

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 065
  • Avtomobil: reno

Kva pa je lepega tle? Vsi so kvader na nekaj kolesih. Le, da imajo eni vec kvadratnih luci, reno pa par rumenih zraven. Pa eni imajo tri reže za zracenje vec. Ne razumem :)

Kot ženske... Vse približno enake, a vendarle tako različne.
Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Tejle mani so res TOP, robustne mašine, stil, karakter, sploh s širokimi feltnami....F 2000 19.603 v10, ZF 16..pa to je to lej   :metalc

MAN 603.jpg

Prikaži več možnosti
    • veloce in Cuore Sportivo uporabnikom je všeč to sporočilo

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 228
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Če nisi nikdar doživel takih kamionov boš težko razumel.

LP Tristan01
Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 694
  • Avtomobil: bmw e46 330cd

Jaz sem dobil majorja leta 2003, to je bil prvi moj kamion, 18 385 je biu... Ni bil spet tok slab za tiste čase, na cesti nisem nikol ostal... Šef jih je kupil takratv4 komade od transport krško al kaj je blo takrat se ne spomnim. Morm mal pobrskat mam nekje ene par slikic pa bom prilepu ce najdem

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Dej mal več povej, kako gre, kako se obnese proti ostalim......da se mal naslinim.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

Ej pa tko no, sodelovc je mel ivecota 420 takrat in je iveco veliko bol vlekel, recimo polna tonaža 40t v višnjo goro je šel iveco 10 kmh hitreje,  drugi sodelovec z 18 35 mercedez pa maleenkost pocasneje kot major, je pa zame osebno 35 od mečke taka poezija za poslušat, v8 bi turbo, noro res... To kar je danes te linijski 6 je kr neki, mogoče kaka scania v8 z odprtimi rori še nekak, ostalo pa pogreb... Je pa res da vsak euro 6 kamion ima samo na izpuhu 8 senzorjev, zamašeno do konca... 

Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 145

Če nisi nikdar doživel takih kamionov boš težko razumel.
LP Tristan01

Je bos verjel ampal sem. Meni je bil edin dosezek, da sem videl, da je imel repovz iz avtosole zanic kamione k so se mi po njegovem jajcu od mercedeza skor zagravzali, naslednja stopnja je bil pa avtomatik. Nimam nobene zelje vec voziti starih jajc.

Kot ženske... Vse približno enake, a vendarle tako različne.

Ni res, kamioni so kot debele kuharice po solskih menzah. Vse isto rejene, avtomobili imajo pa obline.
Bi pa z veseljem tega sprobal

https://performanced...uck-Concept.jpg
[img]https://performanced...ncept.jpg[\img]
Steinwinter-Truck-Concept.jpg
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ej pa tko no, sodelovc je mel ivecota 420 takrat in je iveco veliko bol vlekel, recimo polna tonaža 40t v višnjo goro je šel iveco 10 kmh hitreje,  drugi sodelovec z 18 35 mercedez pa maleenkost pocasneje kot major, je pa zame osebno 35 od mečke taka poezija za poslušat, v8 bi turbo, noro res... To kar je danes te linijski 6 je kr neki, mogoče kaka scania v8 z odprtimi rori še nekak, ostalo pa pogreb... Je pa res da vsak euro 6 kamion ima samo na izpuhu 8 senzorjev, zamašeno do konca... 

:ok

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 048
  • Avtomobil: LEPO

Tudi debele kuharice so nekomu všeč in to ni nič narobe. Pač imamo vsak svoj okus.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

Je bos verjel ampal sem. Meni je bil edin dosezek, da sem videl, da je imel repovz iz avtosole zanic kamione k so se mi po njegovem jajcu od mercedeza skor zagravzali, naslednja stopnja je bil pa avtomatik. Nimam nobene zelje vec voziti starih jajc.

Ni res, kamioni so kot debele kuharice po solskih menzah. Vse isto rejene, avtomobili imajo pa obline.
Bi pa z veseljem tega sprobal

https://performanced...uck-Concept.jpg
[img]https://performanced...ncept.jpg[\img]
Steinwinter-Truck-Concept.jpg

Haha repovž je faca, jaz sem delal pri njemu izpit na 814 mečki, potem pa še prikolico... 

Tale kamion ki je na sliki se pa spomnim da sem ga imel na enih kartah za igrat hehe, zanimiva zadeva, ni mi jasno kam so vtaknili motor tukaj in kako so speljali hlajenje... Pa tud bedn filing ko imas nad sabo tovor naložen 

Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa da ne omenjamo nasploh občutka tako nizko sedeti kot v športnem avtu...brrrrrr...ni to zame,,,kamion mora bit kamion, lepo visok da nadvladaš na cesti  :cool ...osebno mi to na sliki ni niti malo všeč, je pa sigurno zanimivo kaj  vse obstaja in prvič vidim tole zadevo

@mare 330cd lepo si opisal zadevo...stare mečke ng,sk so itak razred zase...tisti pravi kamion v vseh pogledih...si pa pravi kamionđija  ni kaj, number one  :ok...kaj na majorju si imel ZF ali fuller menjalnik??

Urejal Svetnik, 09.10.2022, 16:23.

Prikaži več možnosti

mare 330cd
mare 330cd

Novinec

• Uporabnik

Ej pojma nimam ker menjalink je biu gor, pomoje zf ker si ga butnu desno 4+4 pa polovičke tako kot je imel eurostar iveco takrat... No pa sej
18 35 mečka je mela istega, pomoje da zf... Uff kje so tista leta haha

Zdaj imam novega axorja, vse že virtual, pa ekrani, ni da ni, kot da sedum v golf 8 k ma virtual števce, dost podobno...

Evo še slica armature

Pripete slike za predogled

• IMG_20220928_091514.jpg
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

ja zf je bil sigurno  :ok ...aha vem kako je vozit novega mercedesa, občasno vozim arocs 1835 in si notri kot v vesoljski ladji  :ok2

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

A nima več imena Actros? So spremenili?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 430
  • Avtomobil: e46, e60, f39, S1000R

Obstaja Actros in Arocs.

https://www.mercedes...sl_SL/home.html

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

actros je tanajvečji model, axor(starejši model), arocs in antos so pa takoj za actrosom

Urejal Svetnik, 09.10.2022, 20:27.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.