Skoči na vsebino

318i za 318is

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
63 odgovorov v temi
Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 753
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Ce vzameš fergija in masino +menjalnik od E36, katere kose je še potrebno za swap?

Uff potrebno je še precej.

m40 karter , nosilce motorja , hladilnik , izpuh , spredaj hlajeni diski , servo , vzadaj diski , inštalacija , benz pumpa , povratni vod benzina ... pa še verjetno sem kaj pozabo...
Prikaži več možnosti

HiM
HiM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 286
  • Avtomobil: :(

m40 karter , nosilce motorja , hladilnik , izpuh , spredaj hlajeni diski , servo , vzadaj diski , inštalacija , benz pumpa , povratni vod benzina ... pa še verjetno sem kaj pozabo...

Glede na to, da je hobi štromar in rad povezuje kable mu ne bi smelo biti pretežko.:laugh Je pa vseeno dosti lažje če je M40..
Objavljena slika
Član KOS
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 332
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Nosilce se lahko vzame od donatorskega E36, kolektor, servo, instalacija verjetno tudi.

Hladnik itak v takih primerih treba nov, ker emso dela svoje. Torej je potrebno dodatno poiskati edino benz pumpo (verjetno od katerekoli E30) in karter? Pa stevc seveda.

Podvozje in zavore so tema zase...
Prikaži več možnosti

Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 753
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Nosilce se lahko vzame od donatorskega E36, kolektor, servo, instalacija verjetno tudi.

Hladnik itak v takih primerih treba nov, ker emso dela svoje. Torej je potrebno dodatno poiskati edino benz pumpo (verjetno od katerekoli E30) in karter? Pa stevc seveda.

Podvozje in zavore so tema zase...

Letev paše od e36 z predelavo seveda ( priporočam ) , ostalo mislim , da ne gre... Tut nosilci mislim da morejo bit od e30 ( novi so manj kot 20e ni panike ) .
Prikaži več možnosti