Skoči na vsebino

BMWslo borza dela - iskanje zaposlitve

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
963 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Iščem mizarja - mizarje z svojim laboratorijem oz. delavnico ( privatnika pač). Precizen, resen in kvaliteten.

Če ve kdo za katerega pa, da ima še njegov mail naj mi sporoči prosim na privat.
O nadaljnem se bom jaz z njim pogovoril.

PS.: Nisem vedel kam napisat.

LP
Prikaži več možnosti

damdam
damdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851
  • Avtomobil: e91 lci 320i efficientdyn

Tako,sem se ze navelical tega potepanja po svetu,zdaj pa iscem delo na podrocju Stajerske
Po poklicu sem elektrotehnik-elektronik,
mam ca 6 let delovnih izkusenj - delal sem vecinoma po tujini (v tovarnah kot so BMW,Audi,Mercedes)
Imam izkusnje v elektro instalacijah,vezanje omar,transportna tehnika,..
Ce mogoce ve kdo za kako delovno mesto,ali rabi kakega elektricarja :ok2
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 609
  • Avtomobil: BMW

Ma pustmo mi redno delo ma kdo kak fuš ... :confused PS :)
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

Torej, sodu je izbilo dno, iščem novo službo :ok2

Išče se nekaj v smeri marketinga, komerciale, trženja ali PR, kjer imam izkušnje in kar nekaj delovne dobe za seboj.

Končano imam privatno splošno gimnazijo, pravkar pa sem se vpisal na visoko poslovno šolo, smer poslovanje, katero bom (vkolikor bodo pogoji dopuščali) končal predčasno.

Govorim tekoče slovensko, angleško in nemško, pasivno pa še jezike bivše jugoslavije in francoščino (z UK in Nemčijo sem tudi dosti povezan), rad potujem (to pomeni, da mi službene poti, tudi v tujino, niso tuje), ter sem zelo komunikativen in iznajdljiv (večino mojih postov tu na forumu ne vzamite kot merodajnih, hehe).

Rad sem kreativen in izviren, rad razmišljam "out of the box", ljubim izzive in ne bojim se problemov (ker problemi ne obstajajo, so samo izzivi :ok2).

Želim delati v dobrem kolektivu, ki se razume in so eksperti za svoja področja.

Vkolikor bi nastal kakšen interes za sodelovanje me prosim kontaktirajte tu preko ZS, preko maila miha.travnik @ gmail.com ali preko telefonske številke 040 599 680.

po želji pošljem tudi življenjepis :ok

Lp,

Miha
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

Villeneuve
Villeneuve

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 736
  • Avtomobil: Scenic 1.6dCi BOSE

Torej, sodu je izbilo dno, iščem novo službo :ok2

Išče se nekaj v smeri marketinga, komerciale, trženja ali PR, kjer imam izkušnje in kar nekaj delovne dobe za seboj.

Končano imam privatno splošno gimnazijo, pravkar pa sem se vpisal na visoko poslovno šolo, smer poslovanje, katero bom (vkolikor bodo pogoji dopuščali) končal predčasno.

Govorim tekoče slovensko, angleško in nemško, pasivno pa še jezike bivše jugoslavije in francoščino (z UK in Nemčijo sem tudi dosti povezan), rad potujem (to pomeni, da mi službene poti, tudi v tujino, niso tuje), ter sem zelo komunikativen in iznajdljiv (večino mojih postov tu na forumu ne vzamite kot merodajnih, hehe).

Rad sem kreativen in izviren, rad razmišljam "out of the box", ljubim izzive in ne bojim se problemov (ker problemi ne obstajajo, so samo izzivi :ok2).

Želim delati v dobrem kolektivu, ki se razume in so eksperti za svoja področja.

Vkolikor bi nastal kakšen interes za sodelovanje me prosim kontaktirajte tu preko ZS, preko maila miha.travnik @ gmail.com ali preko telefonske številke 040 599 680.

po želji pošljem tudi življenjepis :ok

Lp,

Miha

Mal OT, starost: 21????????:confused
A tole drži? Na pediatriji si mi deloval starejši.:confused

Dobrodošli uporabniki PS4
https://www.facebook...67977923518595/

Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik

na pediatriji? starost drži drugače ja :ok

Urejal oracle, 02.09.2008, 18:47.

Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

Hehe, evo pa se še jaz pridružujem vsem iskalcem nove zaposlitve.
Torej, če ima kdo kako delo zame, me kar kontaktirajte na PS (sem vsak dan gor, tak da ni panike).
Delo pa me zanima na področju MK, tehike, prodaje, pač kaj v smeri računalništva (oblikovanja) ali avtomobilizma,... Sam kako programiranje mi ni lih po volji, ker ne znaam kaj prida... Pismo, tolk je nahitro tole pršlo, da sploh ne vem, kaj bi napisal.
Pač, če je kaka dobra služba z ustreznim plačilom, I'm in!
Govorim ang, pasivno nemško in HR. Računalniki mi niso tuji, izpit imam za kategorije B,C,E,F,G,H.

LP
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

na pediatriji? starost drži drugače ja :ok

mogoče te je pa zamenjal s kom :confused :laugh

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik

verjetno ja :ok
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

Hehe, evo pa se še jaz pridružujem vsem iskalcem nove zaposlitve.
Torej, če ima kdo kako delo zame, me kar kontaktirajte na PS (sem vsak dan gor, tak da ni panike).
Delo pa me zanima na področju MK, tehike, prodaje, pač kaj v smeri računalništva (oblikovanja) ali avtomobilizma,... Sam kako programiranje mi ni lih po volji, ker ne znaam kaj prida... Pismo, tolk je nahitro tole pršlo, da sploh ne vem, kaj bi napisal.
Pač, če je kaka dobra služba z ustreznim plačilom, I'm in!
Govorim ang, pasivno nemško in HR. Računalniki mi niso tuji, izpit imam za kategorije B,C,E,F,G,H.

LP

če vpadeš v kaj zanimljivga..sporoč..sva na istem :) sam kategorije so mi tuje:laughC,E;F ni ni
Prikaži več možnosti

adrenalyn
adrenalyn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 397

Jaz sem pa študent prava, 3. letnik, nudim pa razno pomoč v pisarni (izkušnje v organizaciji, prevajanju - angleščina, delno nemščina, pravopisno dosleden (čeprav sem na forumu bolj free spirit;) ), na terenu (sem mobilen, izpit A, B kat.)... Vesten, natančen, pozitiven, izvenškatlast... Zelo me tudi veseli delo v športu in z avtomobili (BMW dealerji, call me).
Sem iz Ljubljane, tako, da pride v glavnem to področje v poštev.
Skratka, nič nimam proti, če pridobim nekaj izkušenj tudi z nekaj ovinki z moje smeri - FUN IS NOT A STRAIGHT LINE! ;)

Kontakt: 031 653 493 - Jure
ali pa PM

Urejal adrenalyn, 11.09.2008, 08:29.

“If, after the first twenty minutes, you still don’t know who the sucker at the table is, it’s you!”:badidea
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 005
  • Avtomobil: 523i

Sem študent - absolvent z obilico časa.

Zanima me delo v transportu torej špediciji - oz kakršnikoli prevozi (kombi,osebni avto,prevozi potnikov,rent-a-car itd...).

Sem resen, pogoj je da je delo preko napotnice, torej študentsko delo, redna zaposlitev (še) ne pride v poštev.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 951
  • Avtomobil: Ni €€€

Zena isce sluzbo.Ce kdo ve za kaksno v Postojni,Cerknici pa vse tja do Vrhnike mi lahko javi na pm.Je pa ona kmetijski tehnik(kar pomeni nic,saj ji ta sola tukaj nic nekoristi).No toliko,ce pa kdo rabi se kaksno info,pa pm.

No,je spet aktualno.Išče enoizmensko delo(7-15 recimo).Postojna +okolica,do Vrhnike,pogojno Lj.,pa ta naš konc oz. Cerknica.Nazadnje delala kot prodajalka.Se pa trenutno izobražuje,zaradi tega tudi iščeva dopoldansko delo.No, več info na pm.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 125
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Tut jest iščem en pameten šiht,neki kao šofer,avtomehanik al pa strojnik tgm.Kurja,čist nič ni od kar je ta blesava kriza,še šoferjev za špedicijo ne iščejo več:damn
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik

sem na voljo... :ok2... če ma kdo kak pametn "đob"
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 568
  • Avtomobil: Bicikel

Tudi jaz iščem job, preko šs:ok2
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Iščem kakšno pametno študentsko službo na obali. Znam kar nekaj stvari (od osnov ličarstva-sam nisem profi za zraven bi že bil, do računalništva,marketinga, razvoj idej.. itd..) Sem hitro priučljiv za nove stvari edini pogoj je , da ima služba zanimivo vsebino (torej da bom z veseljem delal). Delal bi preko študentske napotnice. Imam lasten prevoz.

:ok
Prikaži več možnosti

dejca
dejca

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 201
  • Avtomobil: P807...

No ja ,jest tud iščem kej takega kot avtomehanik,čeprav nimam te poklicne šole,mam pa velk veselje do tega.Šola je u planu za narest,večjih izkušenj nimam,sem pa ravno tako hitro prilagodljiv in zelo delaven;zdej delam po celo noč pa še dopoldne tko da mi že kar mal najeda:laugh,če ma kdo kero ponudbo kar na dan,vem pa da brez izkušenj avtomehanika ne vzamejo kar tako.Tud smo veselje nekaj šteje!:ok

Kontakt:041-935-989

L.P. Dean
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Jaz trenutno imam službo, ponujam pa vam kakšna manjša šivilska popravila, pa tudi šivanje česa ne preveč zapletenega. Nimam firme, rada pa šivam in to z veseljem. Poleg tega sem precej cenejša od tistih, ki se s tem ukvarjajo uradno.
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 099
  • Avtomobil: avtomatik

Jaz trenutno imam službo, ponujam pa vam kakšna manjša šivilska popravila, pa tudi šivanje česa ne preveč zapletenega. Nimam firme, rada pa šivam in to z veseljem. Poleg tega sem precej cenejša od tistih, ki se s tem ukvarjajo uradno.

Tole pa pride večkrat prav. Kje pa je to - okolica LJ?
Lahko tudi na ZS. Hvala.
LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti