Skoči na vsebino

BMWslo borza dela - iskanje zaposlitve

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
974 odgovorov v temi
atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Če gre za cunje, potem je možno stvari poslat tudi po pošti. Sicer pa okolica LJ ali LJ (med delovniki se lahko vsak dan od 8-15h prinese kaj v službo k Nixxonu, pa mi bo pripeljal).
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Atteya vse ok samo ne po forumu tko sej veš.....neuradno oz (siva ekonomija). Hitr je lahko kdo pred domačimi vrati in to ne bo dedek mraz. Nikoli ne veš kdo bere forum.
Sam zaščitit te hočem......
Sej me štekaš
:-D

Brez zamere
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 972
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Atteya vse ok samo ne po forumu tko sej veš.....neuradno oz (siva ekonomija). Hitr je lahko kdo pred domačimi vrati in to ne bo dedek mraz. Nikoli ne veš kdo bere forum.
Sam zaščitit te hočem......
Sej me štekaš
:-D

Brez zamere

Tistega inšpektorja, ki bo prišel jebat mlado mamico, ker si želi ob službi še malo zaslužit za kak skromen priboljšek, pridem pa jaz osebno nalomit, pa drugače sploh nisem nasilen človek (že od osnovne šole ko smo se kot mulci klofali, nisem nobenega udaril)... in verjetno nisem edini.

Brez skrbi, tako pokvarjena pa ta država tudi še ni (čeprav vem da so bili že tudi taki primeri, pa vseeno... to enostavno ni človeško).
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 280
  • Avtomobil: avtomatik

Tistega inšpektorja, ki bo prišel jebat mlado mamico, ker si želi ob službi še malo zaslužit za kak skromen priboljšek, pridem pa jaz osebno nalomit, pa drugače sploh nisem nasilen človek (že od osnovne šole ko smo se kot mulci klofali, nisem nobenega udaril)... in verjetno nisem edini.

Brez skrbi, tako pokvarjena pa ta država tudi še ni (čeprav vem da so bili že tudi taki primeri, pa vseeno... to enostavno ni človeško).

Jest sem tud zraven - prinesem deko!!!! :laugh :laugh :laugh Mislem, pa pesti tud!!!
LP A.

Urejal Andy04, 17.11.2008, 09:03.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Pancho
Pancho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 47

Sem izredni študent Fakultete za varnostne vede, star 21 let in z obilico časa. Iščem "redno" službo za dlje časa, po dogovoru lahko tudi kaj občasnega. Imam veliko izkušenj v strežbi, vendar me to ne zanima več. Kakšnih posebnih znanj določene stroke nimam, vendar sem zelo resen in pripravljen na kakršnokoli delo. V poštev pride Maribor z okolico.

Dosegljiv vsak dan na forumu preko privat sporočila.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

@ jerry

Inšpektorji žal ne gledajo ali je človeško ali ne, temveč ali je zakonito ali ne.
Boli državo za nas navadne ljudi.

Žalostno ampak resnično.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

BMW M
BMW M

.

• Globalni moderator
  • Sporočil: 9 146

Sem študent grafičnih in interaktivnih komunikacij, imam veliko časa in se ukvarjam z izdelavo spletnih strani in z računalniškim oblikovanjem. Če ima kdo kakšno delo (lahko redno delo za kakšno podjetje, lahko kakšna občasna dela na kakšnih projektih), naj se javi na PS ali na miha@hiter.si . :ok
Prikaži več možnosti

yani
yani

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 376

Po poklicu sem Računalniški tehnik. Imam že 3 leta delovne dobe iz področja sistemskega administratorja.

Ker so se na firmi odločili, da bodo zmanjšali stroške (ne laufa več tak dobro), so mi ukinali delovno mesto in posledično bom čez slab mesec brez službe.

Iščem redno službo iz področja tehnike (sem prilagodljiv in se hitro učim) v okolici Maribora. Zanima me pač vse kar je povezano z računalniki, se pa tudi ne bojim kakega fizičnega dela in ostalih stvari.

Za informacije sem dosegljiv preko PS ali na mail: jani.lusnic@gmail.com

LP, Jani
Yani:zlobnipc
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137
  • Avtomobil: E53, E46, E34

ima mogoče kdo kakšno informacijo glede dela na ladji,bi mi zelo prav prišla?
Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there
Prikaži več možnosti

stench
stench

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 567
  • Avtomobil: F11 525d xDrive

Poglej na mojedelo.com imaš gor oglas za delo na turističnih ladjah. Animator,delo v trgovini, recepciji,... Je šla kolegica na to, je rekla plačano križarjenje, pa še plačo dobiš, pa še ožji družinski člani imajo popust na križarjenje.
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik

hvala sam js iščem bolj tovorne itd...bom vseeno pogledal
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Zakaj pa tovorne? A imaš izkušnje? Meni je isto pravil moj bratranec, samo tovorne. Sedaj pa no way da gre na tovorne. Pravi da na začetku zgleda lepo, potem pa po par mesecih ugotoviš da je en velik kura*

Mogoče ti lahko kaj na splošni plovbi povejo.

Urejal Dark Funeral, 17.12.2008, 19:26.

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 804
  • Avtomobil: BMW

verjetno se gor zaradi šuške :)
Prikaži več možnosti

vtak
vtak

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: Honda

V portorožu imaš Splošno plovbo, sigurno rabijo kakega mornarja - v Kopru imaš trans europa shipping - v stavbi intereurope - njihovi trajekti plujejo na liniji belgija - anglija dela se 12 ur na dan 7 dni na teden. Če se boš odloču za zaposlitev na ladji boš rabu "brevete" - certifikate o usposobljenosti (firefighting, search and rescue,...) narediš jih na pomorski šoli v portorožu stanejo pa okoli 700 eur - če si nezaposlen obstaja možnost da ti jih plača zavod.
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik

no to me je mal zanimal ja,nevem tovorna mi je mal bolj zanimiva res da je veliko več fizičnega dela ampak zato je pa tud plačan boljše.Se bom mal pozanimal,hvala za odgovore
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

JA plačana boljše..... nevem no. Odvisno kje si. Moj bratranec je na krovu potniške lahje in pravi da ni šans da bi na tovorni vpalubi spodaj tolko dobil.
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik

to že sam na potniški se morš lepga delat pa lezit potnikom v rit...to pa ni za mene:laugh :laugh
Prikaži več možnosti

stench
stench

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 567
  • Avtomobil: F11 525d xDrive

to že sam na potniški se morš lepga delat pa lezit potnikom v rit...to pa ni za mene:laugh :laugh

Ni potrebe, samo vljuden moraš bit (po bontonu tako ali tako) in delat tisto kar se od tebe pričakuje (kot povsod).

Pa na potniških ladjah so tudi napitnine, ki pa tudi niso majhne.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Ja če si že po naravi pain in the ass, potem ti verjamem. Če si kolikortoliko kultiviran in normalen ap ni problema.

Seveda pa je odvisno kje si. ON je trenutno, točno na mostu ne na palubi ( mona jst) tam za kapitanom, nevem a je 2. al 3. v rangu po kapitanu.

Ni pa neka kriza. Osebno raje v trgovini v potniški ladji kot pa na tovorni tam v luknji. Pejdi lovit rake kot na discovery :ok2
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 847
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Predvsem se pazi raznih posrednikov, ki obljubljajo delo in masten zaslužek, a je treba v naprej plačat "šolanje". No ko plačaš "šolanje" ostaneš brez denarja in brez "šolanja". Skratka se splača bit previden.

LP
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.