Skoči na vsebino

BMWslo borza dela - iskanje zaposlitve

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
981 odgovorov v temi
the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 832
  • Avtomobil: -

To bo se tezje najti kot postenega prodajalca rabljenih avtov  :laugh 

Zacasno/sezonsko delo, ali kaj drugega?

Prikaži več možnosti

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 442
  • Avtomobil: E39 R6i

Hahahaha, sem pričakoval to :laugh

Za redno gledam, je pa zanimivo, koliko znancev pravi, če boš kaj iskal mi povej, ko pa si v fazi menjave pa ravno ne iščejo :fight  :laugh

Lp

Urejal Kaspar, 18.02.2019, 13:25.

Ko BMW-jev R6 in V10 zarohni, se vse naenkrat lepše zdi! (bencinski, se razume!)

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Zakaj bi za redno zaposlitev iskal preko posrednika? 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Da je več opcij odprtih

Ko BMW-jev R6 in V10 zarohni, se vse naenkrat lepše zdi! (bencinski, se razume!)

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 497
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Da je več opcij odprtih

Poglej na jobkralle, experter.at in podobnih portalih.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Dobronameren nasvet - jeb** take opcije ;)

Kar se isce, je v 90% objavljeno na internetu. Kar ni objavljeno so zelo specificni posli, interne zadeve, sluzbe po vezah, top-pozicije itd. Sluzba preko posrednikov kot jih ti "isces" je nekaj drugega - vzemi adecco, manpower, in pojdi dve stopnicke nizje, pa dobis njihovo ponudbo. Pofl sluzbe pri zanikrnih firmah.

Kot napisano - pojdi na portale, poisci nekaj kar ti ustreza, poslji prijavo, 10 njih, 100 njih, pa se bo ze nekaj naslo. Povsem enak postopek kot ce bi iskal sluzbo v SLO.  K riti ne bo noben prinesel nic pametnega ;)

Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 270
  • Avtomobil: vse po malem

Ce kdo ve vsaj kako nekaj dodatno zasluziti v popoldanskem casu ali ponoci se tudi priporocam.

Karkoli.

Sej pol ni čudno da bomo nekega dne amerika vi bi najraje delali 24h.

Prijatu življene gre mimo tebe in ti tega ne opaziš.Maš malega otroka raje se njemu posveti,kot dodatnim zaslužkom.

Ko boš meu 60-70let bo vse prepozno štekaš.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 236
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Poglej na jobkralle, experter.at in podobnih portalih.

Lp Tristan01

karriere.at
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 326
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

jaz sem imel profil na karriere.at in je firma mene sama kontaktirala in povabila na razgovor.

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Kaspar
Kaspar

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Hvala za mnenja in odgovore :)

Sem že imel profil na Karriere.at pa ni bil aktiviran za delodajalce :napaka  tako, da bom kar sam šel v akcijo, najbolj pametno :-D

Lp

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Ful je odvisno od tvojega profila. Ce si "trazena roba", imas izobrazbo in/ali izkusnje iz kaksnega zelo specificnega in zelo iskanega podrocja, ter ce je na trgu delovne sile pomanjkanje takih profilov, potem se na tak "pasiven" nacin definitivno da kaj najti. Ceprav tudi tukaj ponavadi prvi napadejo headhunterji in razne agencije, ki znajo biti tako-tako...

Jaz bi se vedno priporocal old-school nacin - prijava na delovno mesto direktno pri podjetju, osebni kontakt, proaktiven pristop... :)

Pa ne govorimo samo za AT - to velja prakticno povsod :)

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 724
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

V nekatere firme sploh ne prideš drugače kot preko agencije. Npr Magna Graz gre najprej prek agencije potem pa zaposlitev pri njih.

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 479
  • Avtomobil: Mesanec

Sej pol ni čudno da bomo nekega dne amerika vi bi najraje delali 24h.

Prijatu življene gre mimo tebe in ti tega ne opaziš.Maš malega otroka raje se njemu posveti,kot dodatnim zaslužkom.

Ko boš meu 60-70let bo vse prepozno štekaš.

Ne bi najraj delal 24 ur na dan, ampak poloznice je treba vsak mesec plačat, otrok tudi ne more od lufta zivet. Se naceloma zelo strinjam s tabo, zato sem tudi pustil zelo dobro placano sluzb v kateri me cele dneve ni bilo in sel na malo slabse placano z dobrim urnikom, ampak sem nasedel "prijaznim" besedam, in si naredil nepotrebne probleme v lajfu. Ampak sej bo, treba je ostat pozitiven, lahko bi bilo se slabse.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

V nekatere firme sploh ne prideš drugače kot preko agencije. Npr Magna Graz gre najprej prek agencije potem pa zaposlitev pri njih.

No ja, to pa niti slucajno ne bo drzalo. Ne poznam niti enega podjetja, ki bi imelo vse zaposlene za zacetku na pogodbi z agencijo, niti podjetja, ki bi svoje zaposlene iskalo izkljucno preko agencije. Magna Steyr pa sploh - minimalno stevilo zaposlenih je "Leihpersonal" (torej s pogodbo z manpower itd.), recruiting pa tudi vecinoma delajo interno. 

Izjema so res bolj kot ne samo top-management pozicije, kjer vecina velikih firm uporablja headhunterje 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

No ja, to pa niti slucajno ne bo drzalo. Ne poznam niti enega podjetja, ki bi imelo vse zaposlene za zacetku na pogodbi z agencijo, niti podjetja, ki bi svoje zaposlene iskalo izkljucno preko agencije. Magna Steyr pa sploh - minimalno stevilo zaposlenih je "Leihpersonal" (torej s pogodbo z manpower itd.), recruiting pa tudi vecinoma delajo interno. 

Izjema so res bolj kot ne samo top-management pozicije, kjer vecina velikih firm uporablja headhunterje 

Če ti ne poznaš še ne pomeni da drži. Tu kjer zdaj delam vedno iščejo delavca preko zunanje kadrovske agencije, zaposlitev je pa v podjetju direkt. Pač nimajo svoje kadrovske službe. Kar pa si zapisal za Magno (manpower itd...) je pa to kar sem jaz mislil...

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Magna ogromno ljudi isce direktno in zaposli direktno. Torej definitivno ne bo drzalo, da "gre najprej prek agencije" :)

Bom se drugi del posta napisal tako, da bo bolj jasno... :) Da neka firme vse (!) svoje zaposlene isce izkljucno preko agencije je seveda mozno, a jaz dejansko nisem naletel se na noben tak primer. Kadrovska sluzba gor ali dol - se vsaka firma, ki jo poznam, je vsaj dolocene zadeve iskala direktno. Prisparas cas, denar, pa se bolj efektivno je ponavadi :)

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Zanimivo, sosed je že 9 let v Magni pa pravi da gre vse prek agencij :) Tudi prijatelj ki je delal tam kot študent se je zaposlil najprej v agencijo in potem v direkt.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

vse gre preko agencij... vsi ki tam delajo so lenuhi... vsi sefi so prasci... vse bmwjem odletijo ketne... Saj ves kaksne so to izjave :)

poglej si malo spletno stran magne in odprte zaposlitve. Povsem lepo pise kje si zaposlen in na kaksen nacin.  

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 810
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Kaksno delo isces? Na katerem podrocju si dober?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 861
  • Avtomobil: e39 530dTA

Iščem kakšno delo za vikend... sej veste, od viška glava ne boli  :-D

Lahko sem voznik, lahko kej pretipkavam, tipkam, sestavljam, računalniki mi niso tuji... karkoli  :)  resen deloven priden  :) 

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.