Skoči na vsebino

Neumnosti-->Avto.net

* * - - - 13 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
30818 odgovorov v temi
hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 905
  • Avtomobil: Bmw 330d

Za tako ceno bi moral biti stock.
1.Ne oprostim nagravzne predelave v kao vozim M5 izpozada.
2.Stekla bi morala biti temna kot je tovarniska izdelava.
3.Malo kilometrov?
Za tako ceno bi realno moral imeti max.150000 km.
4.Osebno mi manjka se kar nekaj opreme,ki bi spet morala nekako biti v takem vozilu-saj zame.
5.Ni odkljukano da ni bil poskodovan,se pravi je uganka.
6.Da je zamenjal ze par lastnikov v kratkem casu,je verjetno vec minus kot plus.
7.Ta motor tudi ni glih nek biser zanesljivosti,napram recimo 231ks verziji.

Desna stran avtomobila je bila barvana, vidi se od daleč.
Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 055
  • Avtomobil: 2x OOOO | \X/ | ⚡

No gledam mobile.de in oldije, pa najdem zanimiv avto... Nakar se spomnim da sem ga že nekje videl... Avto me bi zanimal, ampak sem človek ki mi gredo na k. kreteni...

attachicon.gifrekord de.jpg

attachicon.gifrekord slo.jpg

Torej če ga pokličem in komuniciram v Nemščini, kar nekaj profitiram...

Posledica počitnic ali pa demence. :) Vmes je šel na 'nemško' ceno, sedaj pa je spet na 5.555EUR

Prikaži več možnosti

horvatov
horvatov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 773

Kateri avto? Oglasa ni več, itak...

Pripete slike za predogled

• Brez naslova.jpg
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 994
  • Avtomobil: prdalica

Spet ta Đekson  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 659
  • Avtomobil: kombi

Sabaheta prodaje :ok2

Prikaži več možnosti

Invader
Invader
  • Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: E46

Meni ni jasno, kak ma vsaki drugi cigan avtoplac. Pa kdo sploh kupi avto od cigana? Zadnič me en kliče po telefonu, nekaj se meniva glede avta (da bi on kupil mojega), pa ga nisem prepoznal da je cigan. Pol pa pridejo trije na ogled, takoj sem vedel da ne bo nič od prodaje, ker njim res nič ne prodam. Tisti "glavni" pa ki je klical sploh ni prišel.

Urejal Invader, 15.07.2019, 15:08.

Prikaži več možnosti
    • bedolin, Straxer in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 572
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Spet ta Đekson  :laugh  :laugh  :laugh  :laugh

Ta ima sistem zbijanja km brezžičen, sploh ne potrebuje več vtikat obd v avto... samo pripelje na dvorišče... :ok

Prikaži več možnosti
    • slavo je všeč

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 097

https://www.avto.net...asp?id=14332180

Vožen le poleti, avto na zimskih gumah in slikan ob snegu v ozadju.

Najbrž podobno velja pri km-jih.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 659
  • Avtomobil: kombi

Meni ni jasno, kak ma vsaki drugi cigan avtoplac. Pa kdo sploh kupi avto od cigana? Zadnič me en kliče po telefonu, nekaj se meniva glede avta (da bi on kupil mojega), pa ga nisem prepoznal da je cigan. Pol pa pridejo trije na ogled, takoj sem vedel da ne bo nič od prodaje, ker njim res nič ne prodam. Tisti "glavni" pa ki je klical sploh ni prišel.

lol, to meni tudi ne gre v račun, vsaki cigan smrdljivi ima v Mariboru avto prodajo, ovi tam v Miklavžu pa je king, ovi ma preko 100avtov tam, kako pridejo do teh avtomobilov mi ni jasno, ker so tam tudi luksuzni avtomobili tipa S-class, 7series,Q7,X5/6,nove trojke, F20,F30, u name it, da bi pa kak finančni inšpektor šel tja malo poguglat pa nimajo jajc, raje slovence, ki imajo s.p. drkajo, pussyji

Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 341
  • Avtomobil: Mašina

Tako da e60 za 15k... Ja pred petimi leti, zdaj se za ta denar "kupujejo" lepe f10-11 (bmw328ci)

535d od Narra se je dejansko prodala :) samo v vednost.

Prikaži več možnosti
    • Jerry, sash in JANI E39 uporabnikom je všeč to sporočilo

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 094
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Sej je hud motor pa vse, sam seriously?

https://www.avto.net...iptronic Spo...

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 321
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Ta tipson je svoj “imperij” zgradil s cigareti. Govora je o ogromnih kolicinah denarja. V vecini ostalih avtohis v MB in okolici, katere vodijo njegovi crni bratje, ima svoj delez. On in njegov brat sta med najbogatejsimi v tem delu Slovenije. Rolex za 50k€, breitling za 25k€, vila z ogrevanim 12x6m zunanjim bazenom, itd. To so stvari, ki so ocem vidne in s katerimi se rada pohvalita, je pa zadaj se dosti vec za kar raja ne ve..
Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 512
  • Avtomobil: /

Kakšno ozko razmišljanje. Ne moreš videti samo, kaj je na zalogi in kako se to lahko dela. Tako razvita podjetja so plod petnajst, dvajset+ letnega dela, ponavadi po začetnih sedmih letih zajebavanja z raznimi minusi do pozitivnimi nulami preden vse steče. Eni se ne odločijo življenje preživet rutinsko dom-pisarna za tisto plačko, zato sčasoma normalno pridejo rezultati;  lahko pa tudi ne, taki pa Slovenca ne vznemirijo.

Prikaži več možnosti
    • U2ros in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 422
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

No da razložim moje trditve...

Nezanesljiv: https://www.bmwslo.c...razpad-sistema/ Ni bilo mišljeno glede samega agregata...

Zakaj 3.0... Velika poraba, večja cestnina, zaradi radarjev v vsakem grmu je takšen avto popolnoma neizkoriščen potencial. Ni pa to zdaj neki športen coupe da bi ga človek imel za čez vikend...

Pa cena mi je smešna, https://suchen.mobil...2c-c4e1ead3a9f1

Drugače pa sem tudi sam razmišljal o nakupu ene solidne F10 523i, seveda solidno opremljeno in za normalen denar... https://suchen.mobil...b6-d1cd4fe36ad2

Tako da e60 za 15k... Ja pred petimi leti, zdaj se za ta denar "kupujejo" lepe f10-11 (bmw328ci)

1.) Slavni "Razpad sistema" se je popravil sam od sebe, strah ima velike oči, znotraj pa je votel. Že res da E6x ni med najzanesljivejšimi modeli bavarcev, pretiravat pa spet ni treba.

2.) 3.0 ima danes že vsak mulc ki naredi izpit, kakšni radarji neki. Če si ti presran in nimaš keša za pike, to še ne pomeni da smo vsi taki. Dejansko je prav danes na naših cestah toliko močnih strojev, kot še nikoli do zdaj!

3.) Cena je seveda previsoka ker močno dvomim da je avto tako ohranjen kot narrin, se pa da za vrhunsko E6x še vedno iztržit preko 10k eur.

4.) F10 523i je dober nakup, seveda tista s 3.0 motorjem.

Sej je hud motor pa vse, sam seriously?

https://www.avto.net...iptronic Spo...

Kolikor vem, je tole od forumaša butterfly-a bivši avto. Porumenel navi ekran in zguljen sovoznikov (ne samo voznikov!) sedež povesta vse, zame je VAG V12 sekret in nebi dal zanj niti 5 jurjev, ampak okusi so različni... ko voli, neka izvoli.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 881
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

https://www.avto.net...asp?id=14332180

Vožen le poleti, avto na zimskih gumah in slikan ob snegu v ozadju.

Najbrž podobno velja pri km-jih.

:laugh

Drugače še je o tem avtu se je že pisalo. Naj bi prišel iz IT z malo km na števcu. Zdj kilometri gor ali dol pri M52 karoserija izgleda na slikah zdrava kar je zelo pomembno pri E46. Feltne, ki so bile v enem prejšnjih oglasov upam da da majster zraven ker tako izgleda   :blackeye

Ga je šel že kdo počakirat?  :)

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

2.) 3.0 ima danes že vsak mulc ki naredi izpit, kakšni radarji neki. Če si ti presran in nimaš keša za pike, to še ne pomeni da smo vsi taki. Dejansko je prav danes na naših cestah toliko močnih strojev, kot še nikoli do zdaj!

Glede 3.0 in mulcev, če ne druga sem se nasmejal...  Ja sem presran in brez keša, zato vozim 2.0 in 1.6 diesla in hvala bogu da niste vsi na mojem mestu. :ok  Drugače pa prav da so močni stroji po cesti, fajn za pogledat sploh na dirkališčih! Drugače pa država namerno ubija avtomobilizem in vse kar je povezano z njim. Tisti ki ne goji čustev do avtomobila bo fajn prišel skozi, tistim ko vam pa ni vseeno pa ste ga najebali. Jaz se zdravim, preusmerjam energijo drugam, zaenkrat gre in naj tako tudi ostane. Zdaj po novem ful spremljam kaj bi kupil za naslednji avto, al bo "dnevna soba na kolesih"  full electric al pa hybrid.. Bomo videli kam se bo obrnil trend.  :laugh

Prikaži več možnosti
    • andy, Rottie in MajoR uporabnikom je všeč to sporočilo

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 414
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ja sem presran in brez keša, zato vozim 2.0 in 1.6 diesla in hvala bogu da niste vsi na mojem mestu. 

:umruodsmeha

... tistim ko vam pa ni vseeno pa ste ga najebali. Jaz se zdravim... 

:-D

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 662
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Ksn je feeling bit ozdravljen? :-)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ksn je feeling bit ozdravljen? :-)

Še nisem, ma tak ko da bi bil alkoholik...skušnjava na vsakem vogalu.  :-D  :crazy  :drink  :driver

Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 662
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Strom ti je po meni k, da bi bil na kosmicih in na vodi, ena orng benzin igraca pa k da mas janca izpod peke + gemist na mizi.
Vse ima pa seveda pluse in minuse:-)
Prikaži več možnosti