Skoči na vsebino

Sestanek ?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
25 odgovorov v temi
7er
7er

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 236

To, da bi bila avtomatsko sredinska poravnava, je bilo po moje mišljeno tako, da če bi pisalo namesto avto sekcija, avtomobilska sekcija, bi izgledalo, kot da je sredinsko poravnano.
Ali pa se motim ?
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Tudi meni se zdi da bi moral bit okrogel - pa ce se da bi estetsko izgledal ce je ˝kokoska˝ bela???!! :confused Modro bel znak BMW - modro bel logo SLO :confused
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 387
  • Avtomobil: E30 325i MT2

Tudi meni se zdi da bi moral bit okrogel - pa ce se da bi estetsko izgledal ce je ˝kokoska˝ bela???!! :confused Modro bel znak BMW - modro bel logo SLO :confused

jp, kokoska vsekakor ne sme bit rumena, ... moje mnenje
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

To, da bi bila avtomatsko sredinska poravnava, je bilo po moje mišljeno tako, da če bi pisalo namesto avto sekcija, avtomobilska sekcija, bi izgledalo, kot da je sredinsko poravnano.
Ali pa se motim ?

Bravo 7er!
Pravilno si me razumel :ok
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Ne bi rad pametoval .... ampak pri logotipih je tko da je za en pravi večuporaben logotip (jst mislim da je to želja vseh) potrebno narediti CGP (Celostno Graficno Podobo), to pa zato, ker se logotip največkrat uporablja v različnih tehnologijah od sitotiska, do tiskarstva, računalništva itd.... In glede na to da je tolk raznih tehnologij, je najprej kot osnovo potrebno določit barve v logotipu (po PANTONE lestvici), iz tega se potem izhaja v CMYK sistem, ki je primeren za 4barven tisk za tiskovine, iz tega se dobijo barve v RGB za računalniški sistem, barvni sistem potem vedno izhaja iz original barv, zaradi čimmanjših odstopanj. Potem je potrebno določiti kakšen je enobarven logo, oz. dvo do tribarven. Vem da se sliši malo zakomlicirano, ampak če se sedaj dela logotip, potem ni še nič zamujenega, ker sčasoma potem iz enega logotipa nastane 100 variant oblikovnih in barvnih. Obvezno pa je treba logotip narediti vektoriziran - zaradi enostavnosti nadaljne uporabe. tolk iz mojih izkušenj, če pa je kdo proti je pa meni tudi OK :metalc

Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Veljo, vsaj eden, da se spomni :ok
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika