Skoči na vsebino

Real or fake UFO?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
965 odgovorov v temi
e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 074
  • Avtomobil: Ni €€€

Vasa mnenja.Ce je ze bilo naj se brise.

http://www.debilana.net/video/ufo
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 158
  • Avtomobil: 330i,s1000xr

Neki vanzemaljaci a:-D

Grem stavit da je to u Americi.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 882
  • Avtomobil: R4,R6,V8

Montaza . Ce dobro pogledate se kar skoz vidi . Pa strele so take k bi jaz v slikarju narisal ...

Sicer vrjamem v zivljenje v vesolju ... mislim pa da je prakticno nemogoce da bi nas obiskali ... oz. ce bi nas dvomim, da bi se tako izpostavljali ...

Srcno pa upam, da ne bom tega dozivel ker vemo kako se je v preteklosti izkazalo ko je bolj napredna rasa naletela na manj napredo belci - crnci .
Zadeva je peljala v suzenjstvo in pobijanje ...

Malo v razsmislek :ok2
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

montaža 100% :)

vsekakor pa mora obstajati neko drugo življenje. Verjetno pa bi se malo bol skrivali, če bi se že hoteli. Tak se nas verjetno bojijo, ko vidijo kak je človeštvo noro...še soseda se ne marata, ne da bi se različne rase
Prikaži več možnosti

gucci23
gucci23

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Executive & SUV

http://www.youtube.c...ufo&search_type=
:confused :confused :confused
Kaj pa vem???
Od poraza do poraza do končne zmage!
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 679
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Telih Ufo posnetkov je na tone,tko da vcasih, ce obstaja minimalna verjetnost ,da je kak dokaz avtenticen,se zgubi v gori slabih imitacij.
Prikaži več možnosti

Fizikalac
Fizikalac

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 1 212
  • Avtomobil: Francoska omleta in 4WD

kaj pa una zadeva v ZDa, k so odpsli dosjeje iz leta 19koliko že? Rosewelt pa to... nekaj bo že na tem. Mislim pa, da se nas bojijo, ker vidijo, da smo tok krvločni.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 479
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Posnetka nisem gledal, tako da ga ne mislim komentirat.

Ali je še kako življenje v vesolju? V kolikor je vesolje res tako, kot pravijo da je, potem sigurno. V nasprotnem primeru je to blazna potrata prostora (se ne spomnem kdo je to rekel, ampak se zelo strinjam). :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • DrKo je všeč

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 586
  • Avtomobil: Black Coupe

Lahko da je montaža, lahko da je resnični posnetek.
Vsak verjame kar hoče, samo men pa ni problem povedat da verjamem v življenje tudi drugje kot pa samo na zemlji, ker je to men popolnoma logično.

Povsem verjetno je da so nas obiskali in to še zmerom delajo. Zame neovržen dokaz tega so krogi na žitnih poljih (cropcircles), ki se konstantno pojavljajo v Angliji, tudi v bližini Stonehedge-a. Tile krogi so verjetno poskusa komuniciranja njih z nami, saj nam ne delajo škode, ali kakorkoli koga ogrožajo,..
Nekaj faktov, da homosapiens tega ni nardil::)
- Nastanejo v zelo kratkem času, nekaj sekund
- vse oblike so geometrično perfektne, krogi, kvadrati, elipse
- pri nastanku se žito ne polomi, ampak se ukrivi nekje 2cm nad zemljo in obdrži prevodno funkcijo, tako da kmeti nimajo zgube pridelka.
- entuzijasti so posneli nastanek teh krogo, in naredijo jih zelo majhne leteče svetleče krogle, ki se zapeljejo v krivuljah nad poljem in pod seboj pustijo umetnino.
Nekaj slik:
Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Še kratek opis tistega, ki je med prvimi videl tega na tretji sliki,..

" The formation pictured here appeared on Milk Hill near Alton Barnes in Wiltshire. I've just been on the phone to crop circle researcher Charles Mallet who's just flown over it. He was one of the first investigators on site when it was discovered early yesterday morning. According to Charles the lay of the crop was clean and neat, which rules out anyone faking it as it rained the night before. To prove that try trudging around a muddy field to fake a crop circle and not leave any muddy footprints in the soil. As Charles says: "you simply can't", and there were none there.
What there was though was 350 small circles arrayed in a formation that spanned nearly 900 foot. "

Toliko o nlp-jih:-D
Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 679
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Tele krogi v travi so FEJK,je blo dokazan na DISCOVERIJU, z mal domisljije spage in iznajdljivosti se dajo narediti neverjetne stvari,trenutno smo se zlo nizko razviti,tko da razna potovanja v odaljene galaksije odpadejo,nasa generacija nebo se prica kake revulucijonarne tehnike tko ,da polet v vesolje za mase ,verjetno nebo se kmalu.
Prikaži več možnosti

Alliage
Alliage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 390
  • Avtomobil: E46 318d

Tele krogi v travi so FEJK,je blo dokazan na DISCOVERIJU, z mal domisljije spage in iznajdljivosti se dajo narediti neverjetne stvari,trenutno smo se zlo nizko razviti,tko da razna potovanja v odaljene galaksije odpadejo,nasa generacija nebo se prica kake revulucijonarne tehnike tko ,da polet v vesolje za mase ,verjetno nebo se kmalu.

To sem tudi jaz videl, ampak nobenega kroga od zgoraj ne more človek narediti v 20min.
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

A zato ker so to na Discovery-ju povedli, je pa kar fejk,....:napaka
Na Discovery-ju mislijo da so OCC najbolši custom bike builderji, pa temu zdaleč ni tako,....
Preglej moje fakte ki sem jih prej napisal.
Pa še to, moj dober frend je bil v Angliji in si stvar v živo pogledal in mi zatrdil da to človek ne more nardit. In zdaj naj jaz verjamem v to, kar je blo videno po televiziji.
To da mediji zanikajo kakršnekoli nečloveške pojave, pa je samo zatiranje odprtega mišlenja, če mene vprašate.
Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?
Prikaži več možnosti
    • B_M_W_M_3 je všeč

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Da so krogi fejk je bilo dokazano ze parkrat.

Neki psiholog je dejal da je nemogoce narediti kroge v 20min, ter da je nemogoce da bi travo tako prepognil in jo pri tem nebi poskodoval ali vzgal.

Znanstveniki pa so dokazali, kako preprosto se jih naredi. Palca in na usako stran metr strika, pa teptas travo. Da naredis pravi krog si pomagajo z palico ki je kot sredisce od nej pa je speljana vrv do tega k tepta travo. Krog pa ne dela 1 oseba oz 2, ampak cel klan.

Kar se pa tice vesoljskih plovil.

Nikoli mi ni in ocitno mi nikoli ne bo jasno, zakaj so usi UFOti v vseh viodti enaki. Usi so narejeni na enak princip. In od kje je cloveska logika dobila idejo da NLP zgleda tak kot zgleda. In seveda potem ko vidim UFO me takoj prime srat, ker veste kaj bi bilo v primeru da bi bil NLP res tak kot ga clovesto ze par stoletij prikazuje.

Se bolj bedasto se mi zdi da usi posnetki prihajajo iz amerike ali rusije. Moznost da NLP obleti ameriko ali rusijo je zelo majhna.

res katastrofa.
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

mah,..pa kakšna palica in kakšne vrvi in teptanje??:crazy

Poglejte tretjo sliko in mi razložite, kako je to nastalo čez noč, pri čemer gre za 350 krogov, ki so geometrično pravilno razporejeni, vsi popolnoma pravilni, brez kakršnih koli lukenj od palic na sredini in nobena žitna bilka ni zlomljena oziroma poteptana,...
torej je za to bilo potrebnih vsaj 700 ljudi (recimo dva na krog, pri čemer je en držal srednjo palco z vrvjo, medtem ko je drugi teptal krog,..) plus nekaj glavnih koordinatorjev, ki so se vsi sredi noči pripeljali z recimo 14 avtobusi in še vsaj en tovornjak palic in vrvi.
Samo da so avtobuse ob strani parkirali, so pustili ogromno sledi ob njivi, in kako so prišli do polja brez da bi pohodili žito do kraja nastanka krogov,...:napaka

Sicer pa,... komu bi ratalo spravt toliko ljudi skupaj, da bi nardili tako akcijo v eni noči,....
in seveda, to bi morali biti dokaj tihi da jih kmetje ne bi slišali, pa seveda, da bi se sploh lahko koordinirali v temi, bi vsak od njih rabil svojo "maglajtko" katerih snop sploh nihče od sosedov ne bi videl,....:laugh

Saj vam ni treba verjet, samo spodbijat stvari brez predhodne preučitve in razumne raziskave ter dopuščanja možnosti alternativnega nastanka nečesa lepega in neškodljivega, to pa ni potrebno in kaže samo na zaprtost uma, kar pa ni najbolje.

Tukaj še prilagam nekaj slik pa naj še kdo trdi da je to nastalo izpod človeške noge,....

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

in primer poskusa imitiranja:laugh :laugh :laugh

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Drobtina je všeč

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 158
  • Avtomobil: 330i,s1000xr

blablabla:-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

OK prov vesoljci so prisli in naredili kroge v zitnih poljih :napaka get real !

BTW: lazje bi prislo 14 avtobusov in en poltovarnjak do krogov, kot pa NLP ki je priletel po zraku, seveda brez hrupa, noben radar ga ni zaznal in vrisal v tla kroge (seveda brez svetlobe in hrupa) in nato se pobegnil iz atmosfere. Pa to je naredu ene 50krat.

In ta tvoj poskus imitiranja je popolnoma brezvezen, ker teli talenti probavajo imitirat na hriboviti (hrib!) travi (ne zito, trava) in to zo kosilnicam :laugh
Dtuge slike z mackam al psom pa sploh ne razumem...

:napaka
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

No ok, pol pa razloži kako so nardili krog na prvi sliki zgoraj, ki je poln enakomernih krivulj in trikotnikov. Vsaka krivulja je pravilna, torej ima konstantno stopnjo ukrivljenosti. Če je to nardil človek, je moral nardit neko šablono, in jo najprej tja pripeljat, in ta šablona je ziher dolga iz slike sodeč nekje ok. 35m, in tolk kot je ukrivljena, je široka nad 3,5 metra, kar pomeni da gre pri tem za izredni prevoz, kar pa stane ohoho in je za to potrebno posebna dovoljenja kot tudi spremstvo policije,...
in vse to samo zaradi poskusa prepričevanja da je to fake.

no in recimo da "nam" le nekak rata tja spravt to šablono, spet sredi noči, in zato mormo zbudit še lokalnega upravitelja dvigala in ga prepričat, da se tja pripelje in da nam na centimeter natančno vedno znova celo noč to šablono pozicionira, da bomo mi lahko teptali žito po določenem vzorcu,.....

nemogoče.

prej so to poizkusi komuniciranja izvenzemeljskih bitij.
Prikaži več možnosti
    • Fizikalac je všeč

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

we are not alone :student

:google is watching us :-D

sicer pa če logično premislite, že samo človeštvo dela na tem da jih radarji ne prepoznajo. Zakaj potem ena napredna rasa tega ne bi počela? Bo že prišel čas, ko bo človeštvo prišlo v pravi javni kontakt z nezemljani :ok
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

To da sem rekel da so to poizkusi komuniciranja sem si sam razlagal, zdaj ravnokar sem pa našel ta video, ki potrjuje moje mišljenje.

Dejansko so nam odgovorili, na naše sporočilo!:ok
Prikaži več možnosti

GORILA
GORILA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: BMW E36 318 i bil

Posnetka nisem gledal, tako da ga ne mislim komentirat.

Ali je še kako življenje v vesolju? V kolikor je vesolje res tako, kot pravijo da je, potem sigurno. V nasprotnem primeru je to blazna potrata prostora (se ne spomnem kdo je to rekel, ampak se zelo strinjam). :-D

Ustvarjalec voj zvezd
:-D nič ni lepšega kot RWD :-D
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.