Skoči na vsebino

Real or fake UFO?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
965 odgovorov v temi
izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

Itaq, da je vse to res!!!!
:ironija
Zelenčki pač nimajo kaj delat, pa pridejo na Zemljo malo risat in si s tem krepijo umetniško žilico, potem pa naši bučmani uničijo umetnijo, ko požanjejo pšenico:crazy
KATASTROFA:laugh
Prikaži več možnosti

vin_diesel
vin_diesel

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 166
  • Avtomobil: 320d E46

A zato ker so to na Discovery-ju povedli, je pa kar fejk,....:napaka
Pa še to, moj dober frend je bil v Angliji in si stvar v živo pogledal in mi zatrdil da to človek ne more nardit. In zdaj naj jaz verjamem v to, kar je blo videno po televiziji.

Seveda. Nikar ne verjemi Disoveryju, verjemi svojemu frendu :laugh
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 586
  • Avtomobil: Black Coupe

Ne gre se zato kdor komu kaj verjame, gre se za to, da je bolje na stvar gledat analitično in si poizkusit razložit kako in kaj.

Krogi v žitnih poljih so tako kompleksni, da je verjetnost da so izvenzemeljskega izvora, zelo velika.

Verjemite kar hočete in svoja prepričanja podkrepite z obrazlago.
Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?
Prikaži več možnosti

vin_diesel
vin_diesel

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ne gre se zato kdor komu kaj verjame, gre se za to, da je bolje na stvar gledat analitično in si poizkusit razložit kako in kaj.
Krogi v žitnih poljih so tako kompleksni, da je verjetnost da so izvenzemeljskega izvora, zelo velika.
Verjemite kar hočete in svoja prepričanja podkrepite z obrazlago.

"Obrazlaga" je: ni dokazov, da inteligentna bitja, podobna zemeljskim, obstajajo še kej zunaj našega planeta. So pa na drugi strani razlage, kako je možno te kroge narediti.
Obstajajo še bolj kompleksne stvari, kot je izdelava teh krogov, pa jih nihče kar tako ne označi za transcendentalne. Kakšni nerazumljivi bolezenski znaki bi recimo lahko sodili v takšno kategorijo. Nekateri se sicer v tovrstnih primerih res prepričujejo, da jih kontrolirajo vesoljci, ampak v resnici je to samo sofisticirana oblika prepričanja v obsedenost s hudičem.
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 586
  • Avtomobil: Black Coupe

Ma saj je v redu.

Napisal sem že par strani nazaj kar sem mislil in zakaj sem v to prepričan, sedaj pa se raje umikam s te teme, da me ne bo še kdo označil za obsedenega, samo zato ker sem odprtega mišlenja.
Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 775
  • Avtomobil: creative technologie

Zanimivo je, da nimajo na vsake 6 let nobenih novih modelov tile UFOji:-D, se vleče že skozi desetletja dizajn klasika in še vedno "zažiga".
Mam pa občutek, da je to tema, v kateri bomo pa prišli do dna :ok :laugh.
Če obstajajo takšni ali podobni kot je tale moj iz avatarja, potem smo pa fucked up:lmao, pa še kroge nam rišejo:puzzled.
Prikaži več možnosti
    • Martin E30 je všeč

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Ja, pridejo z RWD vesoljsko ladijo, LSD serijsko, potem pa driftajo po žitnih poljih :-D
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa zakaj bi se razkazovali jst nevem, pač ponoči mal kroge porišejo in je to to:ok2...mi smo pa pol butci da mormo še ugotavljat al je to res al ni.. itak da je. Pač želijo pokazati kaj znajo, jih je pa sram priznati da so oni, pač niso komunikativni... I come in :peace. :laugh
Prikaži več možnosti

Alliage
Alliage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 390
  • Avtomobil: E46 318d

"Obrazlaga" je: ni dokazov, da inteligentna bitja, podobna zemeljskim, obstajajo še kej zunaj našega planeta.

Dokazi iz prve roke res ne obstajajo. In ko bodo na Discovery povedali, da zunaj zem. bitja obstajajo pa boš verjel?

Ali si prepričan, da so Američani res stopili na luno? V šoli so me učili, da so in tudi posnetek sem videl. A pa res verjameš? Na youtube vpiši "moon hoax" pa verjemi kar hočeš.:zmeden

Je pa res, da vso gradivo o NLPjih je v 70% fake, ostalo pa je neutemeljeno
Prikaži več možnosti

vin_diesel
vin_diesel

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Dokazi iz prve roke res ne obstajajo. In ko bodo na Discovery povedali, da zunaj zem. bitja obstajajo pa boš verjel?
Ali si prepričan, da so Američani res stopili na luno? V šoli so me učili, da so in tudi posnetek sem videl. A pa res verjameš? Na youtube vpiši "moon hoax" pa verjemi kar hočeš.:zmeden
Je pa res, da vso gradivo o NLPjih je v 70% fake, ostalo pa je neutemeljeno

Verjetno bi prej verjel Discovery-u, kjer bi (kot je običajno) trditve podkrepili z nekimi strokovnimi razlagami, kot pa kar tako nekomu, ki je nekaj videl in po svoje ocenil.
In ja, verjamem, da so Američani res stopili na Luno, pa tudi verjamem, da so 11.septembra potniški letali v dvojčka pognali ugrabitelji, čeprav na Youtube najdeš filme, ki "dokazujejo", da so ta, menda z raketami opremljena letala, tja bila poslana s strani Američanov.
Prikaži več možnosti

Dominus
Dominus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 945
  • Avtomobil: kolo

Vedno manj sem prepričan, da obstaja še kakšna inteligentna oblika življenja. In debata o tem je vedno bolj podobna debati o obstoju boga :ok2
Prešaltal iz e39 528i na bicikel :metalc
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 970
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

V kolikor je vesolje res tako, kot pravijo da je, potem sigurno. V nasprotnem primeru je to blazna potrata prostora (se ne spomnem kdo je to rekel, ampak se zelo strinjam). :-D

V filmu "Contact", to pa je povedal oče svoji hčerki (Jodie Foster). :)

cana.png

Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Rdec karton in obrazlozitev:

ti pa res nimas pojma o človestvu in vesolju

OK tist k ga je to dal, naj se v drugo lepo prosim podpise. Se mu pa opravicujem ker ne verjamem da vesoljci z vesoljsko ladijo driftajo pa nasi kuruzi in zitu in nam s tem hocejo povedati da nas imajo radi. :napaka
Prikaži več možnosti
    • Dominus je všeč

Alliage
Alliage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 390
  • Avtomobil: E46 318d

Verjetno bi prej verjel Discovery-u, kjer bi (kot je običajno) trditve podkrepili z nekimi strokovnimi razlagami, kot pa kar tako nekomu, ki je nekaj videl in po svoje ocenil.
In ja, verjamem, da so Američani res stopili na Luno, pa tudi verjamem, da so 11.septembra potniški letali v dvojčka pognali ugrabitelji, čeprav na Youtube najdeš filme, ki "dokazujejo", da so ta, menda z raketami opremljena letala, tja bila poslana s strani Američanov.

Sej, lahko je pa čisto ena tretja teorija.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 42 490
  • Avtomobil: Alfa 159 TI

Verjamem, da nismo sami v vesolju, ampak vseeno bo treba še dokazat.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik

Verjamem, da nismo sami v vesolju, ampak vseeno bo treba še dokazat.

Če verjameš, pol ne rabiš dokazov:ok2.

Temna stran meseca je zlo blizu :obrvi.
Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 679
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Veljo ti mas ze prebivalisce v Solar system,tko da znas bit kak aliencek:)
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 912

kroskris...meni use te slike ki si jih prilepil delujejo fotošopane:)
Prikaži več možnosti

BMWzor
BMWzor

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: E39 528i ///M

Objavljena slika

Tale je 100% photoshopane, pa tiste zivali k jejo zito je tut cisto mem :laugh
Prikaži več možnosti

vin_diesel
vin_diesel

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Sej, lahko je pa čisto ena tretja teorija.

Katere pa? Mene neke "tretje" teorije do sedaj niso prepričale. Vesoljce pozna šele novejša zgodovina, torej tista, v kateri se je človek priučil do te mere, da si je sploh lahko ustvaril takšno domišljijo. Pred tem letečih krožnikov niso opisovali. Dogodek v Fatimi so, na primer, po pripovedovanju treh pastirjev leta 1917, označili za verski pojav, danes ga mnogi že povezujejo z vesoljci. Takrat so videli in slišali Devico Marijo v beli obleki ter opazili premikajoče se sonce, danes že trdijo, da je ta Marija streljala z laserji, nad njo pa se je premikal NLP. Takrat je takšne dogodke potrebovala cerkev, da je lahko opravičila svoj obstoj, danes jih iz istega razloga potrebujejo razne UFO inštitucije, mediji itd.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.