Skoči na vsebino

Real or fake UFO?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
965 odgovorov v temi
dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 552
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Dobre zgodbe, dobra debata!

seveda ... čez nekaj stoletjih ko bodo naše kopali ven ... je tudi po stenah v otroških sobah narisano kako pujski letijo, pa še to ni res. Ker vse kar je vklesano v kamen je pa absolutna resnica

Itak da ni, ampak na, ki smo navajeni, da nekaj zna po luftu letet je to normalno, ne vem pa od kod Inkom 

leteci krozniki npr., in to detajlno narisano, ker takrat je to bilo nepredstavljivo, gledano z nasega stalisca zdaj.

zakaj že .... ker si ful želiš da bi bilo res? ker statistika tako pravi? z vsakim odkritim ozvezdjem brez planetov in planetom brez pogojev za življenje verjetnost pada. tisti, ki imajo 5 min časa in si želijo bombastične zgodbice pa veselo nabijajo.

Ja… ampak ti pozablajs, da s teleskopom vidimo toliko, kot, da si ti prehodil 1m, pred seboj jih imas pa se milijardo KM za  prehodit, pa se sem premalo rekel. Razmisljas kot cerkev v srednjem veku, ko je bila zemlja sredisce vesolja.

Urejal dylan_dog, 25.11.2021, 21:15.

Prikaži več možnosti
    • Fleko je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 841
  • Avtomobil: hitro kolo

Smešno zaradi tistega 2m, ampak ogabno hkrati.  :laugh

Meni se je tudi enkrat zgodilo nekaj čudnega. Bilo je kak mesec ali dva po tem, ko je umrl očim. V svoji sobi v zgornjem nadstropju se uležem v posteljo, lepo namestim, počasi začnem toniti v spanec in naenkrat me na 100 % zbudijo zelo glasni koraki po stopnicah navzgor.

Bolj se je tisto (?) približevalo koncu stopnic, bolj počasen je bil korak. Ko je ta zadeva (?) prišla do vrha stopnic, se je za moment ustavila, kot da študira, kam bi šla. Mene je bilo na smrt strah, adrenalina, utripa in tlaka mi je nabilo do višav, ker se mi je kar bliskalo po glavi. Ko je ta stvar stala na vrhu stopnišča, sem upala samo eno, ne zaviti proti moji sobi, ne zaviti proti moji sobi, ne zaviti proti moji sobi. No, v tistem momentu pa zaslišim glasne korake proti moji sobi oziroma v smeri očimove bivše spalnice (oboje je ista smer).

Kaj se je zgodilo po tem? Ali sem vse skupaj samo sanjala, ali pa me je vrglo skupaj. Ne vem, ker imam totalen black-out točno po momentu, ko je tisto zavilo v mojo smer. V bajti pa nisem bila sama - mama je takrat spala (sem slišala po smrčanju) in ni slišala nič.

Prikaži več možnosti
    • dylan_dog, krtinovec in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 915
  • Avtomobil: službeni Passat

Dobre zgodbe, dobra debata!

Itak da ni, ampak na, ki smo navajeni, da nekaj zna po luftu letet je to normalno, ne vem pa od kod Inkom 

leteci krozniki npr., in to detajlno narisano, ker takrat je to bilo nepredstavljivo, gledano z nasega stalisca zdaj.

Ja… ampak ti pozablajs, da s teleskopom vidimo toliko, kot, da si ti prehodil 1m, pred seboj jih imas pa se milijardo KM za  prehodit, pa se sem premalo rekel. Razmisljas kot cerkev v srednjem veku, ko je bila zemlja sredisce vesolja.

Sploh ni res. NIsem rekel, da ne verjamem, da življenje v kakršnikoli obliki obstaja tudi drugje. Kot vem smo ga že tudi našli (v obliki aminokislin). Ne verjamem pa, da so vesoljci trenutno med nami. Ker za to ni nobenega dejanskega dokaza. Neki hieroglifi na stenah verskih objektov me ne prepričajo - če so slednji sploh resnični. Glede na velikost vesolja in vesolij in samega časa ko vesolje obstaja (po naših teorijah) ni šans, da ravno sedaj, ravno tukaj obstajajo  tudi druga napredna bitja. Poudarek pa dajem predvsem na časovno komponento.

Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 455
  • Avtomobil: e46, e60, e90, S1000R

Res, da je dolg video ampak zelo zanimiv. (ne trdim, da je vse resnično ampak se "čudno" matematično klapajo številke).

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti

krneki328
krneki328

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 665

Pozabu si, da je to tuš kabina s kompom z 4kb Rama pa 32kb diska :-D.

Ja sej zato so pa pol unicl zadevo...kaj cs s tako saro,spravla se stare BMWje... :)

https://youtu.be/1Jn2fMYyxEc

Urejal krneki328, 25.11.2021, 22:01.

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 690
  • Avtomobil: 3er

Jaz kaj podobnega glede UFO še nisem doživel.

Sem pa (vem, da tema UFO ampak.,,,) 2x, pa drugače sploh ne verjamem v te stvari,  doživel nekaj paranormalnega oz. sploh ne vem kako se naj izrazim za to. 1x se mi je zgodilo, da vidim kako nek barvni obris leti iz spalnice čez hodnik v kopalnico, 1x pa grem po hodniku mimo spalnice in na postelji neka megleno rjava pojava. Obakrat bilo sredi belega dneva. Doma sem bil sam. V obeh primerih, pa sem nek kos deda 100 kilskega na skoraj 2m višine ampak takšnega strahu še v življenju nisem občutil kot takrat. Kurja koža po celem telesu.

Ja vem sedaj boste eni napadli kaj si pil, kaj si kadil, snifal, ...? Ne eno ne drugo ne tretje.

Prikaži več možnosti
    • krtinovec je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.