Skoči na vsebino

Kosovo Republjik?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
893 odgovorov v temi
gucci23
gucci23

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Executive & SUV

Vaše mnenje??

Jaz sem odločno proti!
Od poraza do poraza do končne zmage!
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 106
  • Avtomobil: 2X BMW

Enako!
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 063
  • Avtomobil: E39 530dTA & 525dT ///M

Vaše mnenje??

Jaz sem odločno proti!

Enako!

Zakaj pa! :confused treba napisat kakšne argumente.

Jaz sem proti zato, ker je to ozemlje Srbije in je Kosovo samo pokrajina, ki pa ji pripada, ravno tako Metohija. Pol bi se lahko tudi oni cepili in kaj bi ostalo od Miloševićeve ''Velike Srbije'', bolj malo se mi zdi :) To je Srbska zemlja in naj tako tudi ostane.
Prikaži več možnosti

dejan_mik
dejan_mik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 585
  • Avtomobil: e46

Moje mnenje: tole sranje bi bilo treba v štartu zatolč, ker drugače se to ne bo nehalo. Potem bo naslednja Makedonija, ker je tudi ogromno uvoženih Albancev.
Pa ko bi bilo vse tako enostavno; Kosovo sta dejansko 2 "državi" v eni, ker ima vsaka stran vse svoje: šolstvo, denar, zdravstvo...
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 685
  • Avtomobil: Assless beemer

Jaz sem absolutno za! Vsak narod , ki se tako dolgo že bori za svojo neodvisnost si zasluži jo končno tudi dobit.
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Jaz sem absolutno za! Vsak narod , ki se tako dolgo že bori za svojo neodvisnost si zasluži jo končno tudi dobit.

The same here!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 54 863
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Meni se bolj poraja vprašanje: ali ni to pravica nekega naroda (v kolikor Kosovci sploh so narod)? Pomoje so enako govorili leta 1990 za YU.

In pa, seveda se postavi drugo dobro vprašanje, katerega si morajo postaviti sami: ali bomo z neodvisnostjo na boljšem ali ne?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

Zakaj pa! :confused treba napisat kakšne argumente.

Jaz sem proti zato, ker je to ozemlje Srbije in je Kosovo samo pokrajina, ki pa ji pripada, ravno tako Metohija. Pol bi se lahko tudi oni cepili in kaj bi ostalo od Miloševićeve ''Velike Srbije'', bolj malo se mi zdi :) To je Srbska zemlja in naj tako tudi ostane.

a mi si pa nismo izbojeval neodvisnost? pa hrvati? pa bosanci, pa črna gora.....isto naj ima kosovo:ok
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

A tako, da se bori za neodvisnost na ozemlju neke druge države, ne vem, če je to prav. In prav ni tudi način na katerega so se borili. Vsi vemo kaj so kosovski Albanci delali Srbom na tem ozemlju. Seveda si vsak zasluži svobodo, samo ne vem, če na tak način.
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 447

:laugh Tukaj ni dosti za govoriti...Velika Srbija je želela biti postala je velika Albanija...Kosovo,Albanija,Crna Gora,Makedonija 3/4,... Kmalu se na Hrvaskem in seveda v Sloveniji(se jih je ze veliko namnozilo)...Seveda z pomočjo velike zaveznice EU in Amerike, ki ljubi Albance :ok
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 685
  • Avtomobil: Assless beemer

A tako, da se bori za neodvisnost na ozemlju neke druge države, ne vem, če je to prav. In prav ni tudi način na katerega so se borili. Vsi vemo kaj so kosovski Albanci delali Srbom na tem ozemlju. Seveda si vsak zasluži svobodo, samo ne vem, če na tak način.

Erm....saj se zmeraj boriš za neodvisnot na ozemlju neke druge države. Prej je bila vse jugoslavija,sedaj pa poglej koliko od "njene" zemlje je ostalo:-D
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik

:laugh Bravo brate za tole izjavo
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Erm....saj se zmeraj boriš za neodvisnot na ozemlju neke druge države. Prej je bila vse jugoslavija,sedaj pa poglej koliko od "njene" zemlje je ostalo:-D

Ja to je vse res, samo Jugoslavija je bila ''NAŠA'', Albanci pa nimajo nobene veze z Jugoslavijo, sploh pa ne Srbijo, zato pa tudi so takšni spori in verjamite mi, da bo to pripeljalo do velikih sporov, recimo Rusi že ne podpirajo cepitve:ok
Prikaži več možnosti

Backo320ci
Backo320ci

BMW fanatik

• Uporabnik

Brezvezna debata, ki bo prerasla v kregarijo...Predlagam zaklep :ok
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 106
  • Avtomobil: 2X BMW

YU je bila sestavljena iz šestih republik in Kosovo pripada eni izmed republik. Osamosvojile so se samo republike in ne neke pokrajine.
Od koga pa je Albanija domovina?
Prikaži več možnosti

Martin E30
Martin E30

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 6 302
  • Avtomobil: e39 520i, e36 318tds,316f

Ja to je vse res, samo Jugoslavija je bila ''NAŠA'', Albanci pa nimajo nobene veze z Jugoslavijo, sploh pa ne Srbijo, zato pa tudi so takšni spori in verjamite mi, da bo to pripeljalo do velikih sporov, recimo Rusi že ne podpirajo cepitve:ok

itak da ne, sj so se vedn podpiral, srbi ruse in obratn.
oči R.I.P 1950-2009
e30 316, e30 316iA , e36 320i, e36 320i coupe, e36 318tds, e36 316i, e36 318i, e36 318iS coupe, e39 535i, e39 523i, e39 520i, e38 728i ČLAN KOS
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 204

Ni samo problem v tem da se odcepijo.Kot vemo je kosovo zlata jama,ki ima
naravna bogatstva-rudnine,in to bi američani z veseljem radi izkoriščali.
Sam sem odločno proti,sem pa za to,da se zadeva uredi v korist obojih.

Zakaj pa američani ne pustijo npr.palestincem da imajo svojo državo na Izraelskem ozemlju?
Le zakaj?
IZRAEL&AMERIKA vs.ISLAM.

Vemo kako močen je židovski lobij v svetu.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 195
  • Avtomobil: Mašina

Albanci nas bodo žive pojedli, če se to ne zatre malo. Lani sem bil v Makedoniji, pa jih že dol majo toliko da ni res.:eek

Jaz sem proti. To ni samoosvajanje v smislu cepitve, kot smo mi naredili po YU ampak zajedalstvo.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Saj jih je tudi dol v Črni Gori, Ulciju polno. Pa povsod same smeti in vse živo, v glavnem nič pametnega.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 204

Saj jih je tudi dol v Črni Gori, Ulciju polno. Pa povsod same smeti in vse živo, v glavnem nič pametnega.

In le kako se je odcepila Črna Gora?
Največ z njihovo pomočjo.Velik problem je tudi v sami kulturi/običajih ,ki se močno razlikujejo od vseh narodov bivše Yu.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti