Skoči na vsebino

Radar detektor

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1198 odgovorov v temi
SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

http://www.bolha.com/oglas2969854

Ima kdo kake izkušnje?

Hvala!:beer
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rogerg
rogerg

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: MB CLK, Volvo V70 D5, MGF

http://www.bolha.com/oglas2969854

Ima kdo kake izkušnje?

Hvala!:beer

Sem imel dva razlicna pa sta oba delovala zelo na priblizno (neuporabno). Dosti bolj vsec mi je bil radar jammer, ki radarju onemogoci pravilno odcitavanje hitrosti. In videl sem, da so zadnji primerki tega homologirani kot alarmne naprave, kar pomeni, da je povsem dovoljeno :)

BTW: A si Astona nabavil ? Jaz sem se pred casom zelo trudil pa mi ni uspelo, ni dovolj, da imas zgolj denar.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982
  • Avtomobil: Ruzak

Jammer ni dovoljen skoraj nikjer. To je prepovedano !!!

Če te policaj meri in mu ne izmeri hitrosti, verjemi da te bo poslal na izredni tehnični in ko ti napravo najdejo, bo kazen zelo huda.

Kar se tiče te cobre, to je najboljša Cobra, kar so jih v tej firmi naredili. Jaz sem imel dve taki, samo sem jih prodal naprej, jih nisem uporabil. Tko bom rekel, so pa niso, samo tale bi pa morala biti malo bolj uporabna, kot osnovne serije cobr XRS 9330, 9430...

Na četrti sliki je pa beltronics in ne cobra.

Aja, pa še to. Ta radar je full ogromen, na sliki morda izgleda kot vsak, samo je pa kr za kakšna 2-3 cm večji in bolj robusten.
Prikaži več možnosti

rogerg
rogerg

BMW fanatik

• Uporabnik

Jammer ni dovoljen skoraj nikjer. To je prepovedano !!!

Če te policaj meri in mu ne izmeri hitrosti, verjemi da te bo poslal na izredni tehnični in ko ti napravo najdejo, bo kazen zelo huda.

Kar se tiče te cobre, to je najboljša Cobra, kar so jih v tej firmi naredili. Jaz sem imel dve taki, samo sem jih prodal naprej, jih nisem uporabil. Tko bom rekel, so pa niso, samo tale bi pa morala biti malo bolj uporabna, kot osnovne serije cobr XRS 9330, 9430...

Na četrti sliki je pa beltronics in ne cobra.

Aja, pa še to. Ta radar je full ogromen, na sliki morda izgleda kot vsak, samo je pa kr za kakšna 2-3 cm večji in bolj robusten.

Policaj te z jammerjem ze lahko poslje na izredni pregled, vendar ce imas uradni certifikat (homologacijo), da je alarmna naprava se lahko samo pod nosom obrisejo.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jst Cobre ne poznam, vendar po besedah znanca, ki ima kr dosti izkušenj s temi napravami, ti priporočam BEL975R Je vgradni, kar je praktično, ker ga lahko uporabljaš tudi v državah, kjer so prepovedani. Za dodatnih 100 eur lahko dokupiš še stožec, ki se ga natakne na detektor, da se skrije pred detektorji radardetektorjev, ki jih uporabljajo nekatere policije, kjer so radar detektorji prepovedani. Obenem ti pa ta stožec še poveča domet, kar je tudi super. (če se boš odločil za ta model, pazi da kupiš takega z R oznako, ne AZ,BC,I,E, ker ti niso primerni za SLO... pa vzami serijo hh07.
Druga dobra opcija ti je ValentineOne, vendar ni vgradni, kar je problem, ker ga v nekaterih EU državah ne moreš uporabljat, ponekod celo ni dovoljeno ga imeti niti pri sebi v avtu (Austrija npr.).
Proti laserju pa je edina učinkovita zadeva laser jammer, vendar je prepovedan in kazen 500eur+ odvzem naprave. Policaju namreč pištola javi, da ne more opravit meritve (pri slabih jammerjih jam kodo, pri boljših kakšno drugo, a je sumljivo še vedno) in če je tečnoba te lahko ustavi in pošlje na izredni tehnični, kjer ga bodo našli.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Policaj te z jammerjem ze lahko poslje na izredni pregled, vendar ce imas uradni certifikat (homologacijo), da je alarmna naprava se lahko samo pod nosom obrisejo.

Ni tako enostavno, vendar ti to res poveča možnost, da jo boš dobro odnesel. Problem je, da ne smeš imeti vgrajeno nič, kar ovira policiste pri preverjanju tvoje hitrosti, pa neglede pod kaj je naprava specificirana. :frown
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

ninajnaj
ninajnaj

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 55

http://img.bolha.com...fa4d13e9307.jpg
Prikaži več možnosti
    • denis e36 je všeč

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

LP

Jaz pa imam z radar detektorji same dobre izkušnje!

Prvega sem imel BELa. Super detektor.
Nato Cobra 9112 če se ne motim. Zelo zadovoljen, dal sem ga prijatelju.
Nato Cobra 9440, uporabljam ga še dandanes in mu pripada moj priklon.:ok

Kar se tiče detekcije sem zeeelo zadovoljen. Strašno in na velike razdalje je občutljiv na vseh frekvencah, tudi laser. Malo te včasih lahko živcirajo prekomerni semaforji, drsna vrata trgovskih centrov, črpalk,..

Ravno dva dni nazaj, se mu lahko iz dna duše zahvalim, da me je rešil pred laserjem v Avstriji.

Nihče naj ne misli, da ko imaš enkrat detektor si vsega rešen!!!
Zmota, da paziš na varnost in omejitve hitrosti je treba spoštovati še naprej kljub temu, kaj imaš v avtu.
Je pa fajn, da te opozori, ko si tarča. Takrat te pa reši tvoja reakcija kot pribito.
Ko se ti enkrat vtisnejo v uho takšna in podobna oglašanja in opozorila, je vse ostalo podzavest!!:ok

AJA še to, če te reši enkrat je nakup že poplačan.:)

LP

D.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

LP

Jaz pa imam z radar detektorji same dobre izkušnje!

Prvega sem imel BELa. Super detektor.
Nato Cobra 9112 če se ne motim. Zelo zadovoljen, dal sem ga prijatelju.
Nato Cobra 9440, uporabljam ga še dandanes in mu pripada moj priklon.:ok

Kar se tiče detekcije sem zeeelo zadovoljen. Strašno in na velike razdalje je občutljiv na vseh frekvencah, tudi laser. Malo te včasih lahko živcirajo prekomerni semaforji, drsna vrata trgovskih centrov, črpalk,..

Ravno dva dni nazaj, se mu lahko iz dna duše zahvalim, da me je rešil pred laserjem v Avstriji.
Nihče naj ne misli, da ko imaš enkrat detektor si vsega rešen!!!
Zmota, da paziš na varnost in omejitve hitrosti je treba spoštovati še naprej kljub temu, kaj imaš v avtu.
Je pa fajn, da te opozori, ko si tarča. Takrat te pa reši tvoja reakcija kot pribito.
Ko se ti enkrat vtisnejo v uho takšna in podobna oglašanja in opozorila, je vse ostalo podzavest!!:ok

AJA še to, če te reši enkrat je nakup že poplačan.:)

LP

D.

Ja, res so dandanes kazni v SLO že tako visoke, da je detektor takoj poplačan, tudi dražji modeli.

@Dare47b ... pazi v Avstriji, da te ne dobijo, da ga imaš ... sledi odvzem naprave in kazen, ker ga je prepovedano tudi imeti, ne samo uporabljati, kot recimo v Nemčiji. Tako da četudi je izklopljen v predalu, si v prekršku.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Hvala vsem za pomoč!:beer :ok
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

scorpion
scorpion

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: BMW E39 528i

Jammerje katerega proizvajalca se pa da homologirat kot avtoalarme?
Money talks, bullshit walks...
E39 528i
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 847
  • Avtomobil: F31

Jaz prodam tegale: http://www.bolha.com/oglas2431527

Cena je res ugodna ker je malo star, ampak na laser pa dela fenomenalno.
:bmw MACHT FREI
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz prodam tegale: http://www.bolha.com/oglas2431527

Cena je res ugodna ker je malo star, ampak na laser pa dela fenomenalno.

Pri radar detektorjih ne igra vloge, če lovi ali ne, ker lovi skoraj vsak. Najpomembnejše je, da ti ne piska non-stop, recimo ko se vozis po Ljubljani, al pa po BTC-ju.
Več ali manj te frekvence lovi vsak, nekateri prej, nekateri kasneje, je pa tako kot sem rekel, občutljivost in pa lažni alarmi, tega je pri takih čunga lunga firmah in pa osnovnih modelih veliko :blackeye
Prikaži več možnosti

rogerg
rogerg

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem dobil informacijo iz RSRa, da so policaji v januarju dobili neke nove pistole za merjenje hitrosti, ki jih detektorji ne zaznajo. Imajo pa na testiranju nove radar jammerje, ki naj bi tudi te frekvence blokirali. V roku 10 dni bodo koncali s testiranji in jih dali v prodajo. Bodo pa imeli homologacijo oz. certifikat, da je naprava za odpiranje garaznih vrat;) Cena okoli 500 EUR
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem dobil informacijo iz RSRa, da so policaji v januarju dobili neke nove pistole za merjenje hitrosti, ki jih detektorji ne zaznajo. Imajo pa na testiranju nove radar jammerje, ki naj bi tudi te frekvence blokirali. V roku 10 dni bodo koncali s testiranji in jih dali v prodajo. Bodo pa imeli homologacijo oz. certifikat, da je naprava za odpiranje garaznih vrat;) Cena okoli 500 EUR

To so verjetno uni radarji, ki izgleda kot neka mini kamera? Tudi ta radar moj detektor zazna, tako, da se bojo morali bolje potruditi, če me bojo hotl dobit.:)

Jammerjji se pa nikakor ne bojo mogli homologirati kot naprava za odpiranje garažnih vrat, ker če ti ne pusti izmeriti hitrost bo policist vedel, da je nekaj narobe in sledil bo izredni tehnični pregled, kjer ti bojo zadevo našli in boste kaznovani, tako tisti, ki bi recimo to hologiral, kot ti, ki imaš to vgrajeno.

Vsakršno preprečevanje in oviranje del uradne osebe je kaznjiv, kar vsekakor jammer-motilec je.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 567
  • Avtomobil: X3

Imam dve vprašanji:

:confused Zanima me, ali kdo pozna iskalce radardetektorjev in v katerih državah jih je mogoče zaslediti.

:confused :confused slišal sem za detektorje, ki odda zvočni opozorilni signal, ter se po parih sekundah samodejno izklopi. Pri tem policist opravi meritev najprej z napako, nato naslednjo normalno, vendar moraš pri tem bliskovito zmanjšati hitrost, in merilec pa izmeri to zmanjšano hitrost ...
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

To so verjetno uni radarji, ki izgleda kot neka mini kamera? Tudi ta radar moj detektor zazna, tako, da se bojo morali bolje potruditi, če me bojo hotl dobit.:)

Jammerjji se pa nikakor ne bojo mogli homologirati kot naprava za odpiranje garažnih vrat, ker če ti ne pusti izmeriti hitrost bo policist vedel, da je nekaj narobe in sledil bo izredni tehnični pregled, kjer ti bojo zadevo našli in boste kaznovani, tako tisti, ki bi recimo to hologiral, kot ti, ki imaš to vgrajeno.

Vsakršno preprečevanje in oviranje del uradne osebe je kaznjiv, kar vsekakor jammer-motilec je.

Take certifikate imajo tudi drugi jammerji, ne samo laser interceptor. LT-400 Door opener se dobi že kr nekaj časa za kupit v SLO... drugače pa tudi jst dvomim da bi kater od teh sploh šel skozi pri homologaciji. Sj uni niso preveč strokovnjaki na LPP, samo neumni pa tut ne tolk.

http://www.radarshop...Door_opener.htm
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

GGREGA
GGREGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 607
  • Avtomobil: francoz

eni pravite da je vse ok s papirji drugi da niti približno,če naredim povzetek vsega bi v bistvu lahko zmotil radar samo enkrat ,zmanjšal hitrost in ga ugasnil v nasprotnem bi imel ogromne težave :) :confused
vse se da samo denar moraš imeti :laugh
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

Imam dve vprašanji:

:confused Zanima me, ali kdo pozna iskalce radardetektorjev in v katerih državah jih je mogoče zaslediti.

:confused :confused slišal sem za detektorje, ki odda zvočni opozorilni signal, ter se po parih sekundah samodejno izklopi. Pri tem policist opravi meritev najprej z napako, nato naslednjo normalno, vendar moraš pri tem bliskovito zmanjšati hitrost, in merilec pa izmeri to zmanjšano hitrost ...

To smo mi sprobavali Bel RX65 in je nekajkrat naredil tako, da prvič, ko je policaj pomeril, mu ni ispisalo nič, medtem je radar že tulil in moraš zavirati. Vse se dogaja zelo hitro, samo ni panike, ko radar zazna laser in zatuli (je zelo glasen) se že itak tako ustrašiš, da avtomatsko pohodiš zavoro :)

Od cca. 5 poiskusev, je tako bilo pri treh. Je zanesljiv radar detector a vseeno ima še vedno kar nekaj false alarmov (pogosto se oglaša) in ne zazna teh novih stacionarih radarjev pri nas. Vsaj ko je bil v moji rabi, teh ni zaznal. Morda niso bili aktivni, oz. kaj drugega??:confused
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik

eni pravite da je vse ok s papirji drugi da niti približno,če naredim povzetek vsega bi v bistvu lahko zmotil radar samo enkrat ,zmanjšal hitrost in ga ugasnil v nasprotnem bi imel ogromne težave :) :confused

Ja, to bi bilo pametno. Ko sem uporabljal Rocky Mountain (motilec-jammer) sem ga imel skritega in ko je zatulil (laser), sem upočasnil in ga potem izklopil. Tako da, ko sem že "zbil" hitrost me je lahko "ustrelil" in je bilo vse ok. Prodal sem ga pa zato, ker mu je enkrat bilo vse skup sumljivo, je malo pregledal avto, a na srečo ni nič našel. Živ sem se usral in ga takoj prodal. Malo mi je žal, samo če bi me dobil plavi, bi bila "štala".
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.