Skoči na vsebino

Slovenska policija - vedno na mestu

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3341 odgovorov v temi
RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 230
  • Avtomobil: LEPO

V bistvu je kar slab odzivni čas. Ker so zelo blizu. Jaz peš pridem do tja v 4min.

Če je policija na Trdinovi to ne pomeni, da bo intervencija prišla od tam. Lahko so na drugem koncu Ljubljane in prebiti se morajo skozi zastoje.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 022

Če je policija na Trdinovi to ne pomeni, da bo intervencija prišla od tam. Lahko so na drugem koncu Ljubljane in prebiti se morajo skozi zastoje.

Ob grožnji s pištolo v centru imajo, da pridejo vsi. V Madridu imaš policaje s puškami, verjemi čist drug občutek imaš, ko veš da so v bližini.
Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

Saj pridejo, le ne takoj ker so drugje.
Večja mesta po svetu so povsem drugače organizirana kot pri nas. Do sedaj ni bilo nekih incidentov, terorističnih napadov...se pa moramo pripravit tudi na to.

Urejal RRoman, 22.05.2024, 07:49.

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 297
  • Avtomobil: Nissan Micra

Haha

https://www.facebook...prZQcyC3PchhrA/
Prikaži več možnosti
    • Veljo je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik

Saj pridejo, le ne takoj ker so drugje.
Večja mesta po svetu so povsem drugače organizirana kot pri nas. Do sedaj ni bilo nekih incidentov, terorističnih napadov...se pa moramo pripravit tudi na to.

Veš, odkar sem doživel, da sta se dva tipa klofofala sred spara Vic, pa so klicali policijo pa ni blo nobenga pol ure. In ko se koncno primaje en policist (ne vem zakaj samo en, a nista ponavadi dva?) in ko ga en od teh dveh napade. Poklice central za napad na policista, ti povem da jih je prislo v 1min 10 komadov.
Prikaži več možnosti
    • MihaSpec je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

Hehe...se pač nista znala drugače zmenit kater čokolino vzet.
Nikar si ne želi stalne prisotnosti robocopov na ulicah.

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 256
  • Avtomobil: F22 M240ix

Sorry samo mislim da je to logično, policajev ni neomejeno in morajo prioritizrat kam naj grejo. In vprašanje, kako so predstavili tisto "klofutanje" po telefonu.

Jaz sem pa recimo doživel, da mi je tu en iz sosednje stavbe (malo poseben človek), klical policijo na svojega brata, in so prišle 2 patrulje, 4 policajev, on je pa potem 15 minut stal na pločniku in nekaj jamral preko brata, pa kako noče da pride blizu njega (zato vem, ker sem lahko vse slišal skozi okno lol). Ko bi bilo čisto isto, če bi jamral enemu policaju.

Urejal Maticb, 22.05.2024, 08:12.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • RRoman je všeč

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 205
  • Avtomobil: Audi A5

V bistvu je kar slab odzivni čas. Ker so zelo blizu. Jaz peš pridem do tja v 4min.

Sej drugace kot peš na čopovo ne morš pridt, vsaj hitro ne.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

M4-CS
M4-CS
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 529
  • Avtomobil: Vsakega nekaj

Ob grožnji s pištolo v centru imajo, da pridejo vsi. V Madridu imaš policaje s puškami, verjemi čist drug občutek imaš, ko veš da so v bližini.

Po Italiji so tudi vedno ob vsaki znamenitosti vojaki z puškami, v Rimu skoraj na vsakem vogalu in lahko hitro reagirajo ob p********. Najhuje se mi je pa zdelo v Egiptu, na vsakem vogalu policija in vojska, še na avtobusu smo imeli policaja z malim avtomatom pod obleko. Samo to je tudi lahko dvorezni meč saj ne veš kaj ima ta policaj v glavi in začne streljati po avtobusu. Se mi zdi da smo lahko kar veseli da živimo v Sloveniji kjer do sedaj ni bilo pretirano veliko pizdarij z streljanji in kriminalom na splošno.

Prikaži več možnosti
    • krtinovec, Mr.Fritz in RRoman uporabnikom je všeč to sporočilo

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 256
  • Avtomobil: F22 M240ix

Po Italiji so tudi vedno ob vsaki znamenitosti vojaki z puškami, v Rimu skoraj na vsakem vogalu in lahko hitro reagirajo ob p********. Najhuje se mi je pa zdelo v Egiptu, na vsakem vogalu policija in vojska, še na avtobusu smo imeli policaja z malim avtomatom pod obleko. Samo to je tudi lahko dvorezni meč saj ne veš kaj ima ta policaj v glavi in začne streljati po avtobusu. Se mi zdi da smo lahko kar veseli da živimo v Sloveniji kjer do sedaj ni bilo pretirano veliko pizdarij z streljanji in kriminalom na splošno.

Po Italiji, Španiji, Portugalski in tudi Franciji so vsepovsod ja. Na kakem večjem križišču zraven kake znamenitosti oziroma turistične točke so bili kombiji z full riot gear/body armor policaji z MP5/G36kami, po 4-8 komadov skupaj. 

Največ sem jih sicer videl pred leti v Beogradu okoli novega leta, so imeli še sniperje po strehah, torej mi smo pili na trgu, pač fešta, okoli pa na vsakem vogalu sniper team, ceste so imeli zablokirani z betonskimi bloki in tovornjaki.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 608
  • Avtomobil: DoesTheJob

Ja, bols je met lopove pa kretene na cest, kot policiste. Ce zivis zraven vlade jih itak gledas ceu lajf, sploh ni svoh. Raj to, k nepridiprave.
Prikaži več možnosti
    • Maticb je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

Ja, bols je met lopove pa kretene na cest, kot policiste. Ce zivis zraven vlade jih itak gledas ceu lajf, sploh ni svoh. Raj to, k nepridiprave.

Koliko sranja pa imamo dnevno na cesti, da bi po tvoje potrebovali oborožene policiste vsepovsod?

Prikaži več možnosti

čuvitar
čuvitar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 766
  • Avtomobil: Jeep Compass, X1 F48

Odzivni čas 4 minute je čisto OK, pač vsaka PP ima svoj rajon in X policistov na izmeno, pa so vmes še dopusti, bolniške...logično da je nekaj enot na terenu, nekaj pa na postaji in odvisno od prijave ki pride na OKC da pošljejo kogar lahko in je blizu lokaciji.

There's never been a better time to feel alive
I found now way we're past the lights, where the truth won't lie

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

• Uporabnik

Na obvoznici mate za delat vsak dan prevec, sam se vam ne da.  :crazy

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

• Uporabnik

Drgac pa, Crnomelj in okolica majo zanimive zgodbe ljudje, nebi tam zivel,pa da mi zastonj senkajo kos zmelje recimo....

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik

Sej drugace kot peš na čopovo ne morš pridt, vsaj hitro ne.

No ja, tudi konje pa kolesarje sem videl. Čeprav slednjih res malo. Konje pa samo ob kakšnih prireditvah v Stožicah ali pa na protestih.

Saj šele, ko si v tujini, vidiš kako nam je lepo tukaj, a se tega niti ne zavedamo.

Sorry samo mislim da je to logično, policajev ni neomejeno in morajo prioritizrat kam naj grejo. In vprašanje, kako so predstavili tisto "klofutanje" po telefonu.

Jaz sem pa recimo doživel, da mi je tu en iz sosednje stavbe (malo poseben človek), klical policijo na svojega brata, in so prišle 2 patrulje, 4 policajev, on je pa potem 15 minut stal na pločniku in nekaj jamral preko brata, pa kako noče da pride blizu njega (zato vem, ker sem lahko vse slišal skozi okno lol). Ko bi bilo čisto isto, če bi jamral enemu policaju.

Torej je klofuta policaju več vredna kot klofuta človeku? 

Hehe...se pač nista znala drugače zmenit kater čokolino vzet.
Nikar si ne želi stalne prisotnosti robocopov na ulicah.

Smo videli, kaj naredijo naši robocopi ja. 

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

In kako boš postopal, če bi nekdo klofnil svojo ženo ali pa tvojo?

Prikaži več možnosti

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik

Policije zih nam klical  :ok2

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

No vidiš...izogibaš se odgovoru.

Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 355

Gang se temu reče.
Logično da skupaj držijo.
Tako kot SDS in GS, ko se gre za preživetje.
Ali če imaš priimek od visokega policaja prideš na prioriteto. Tam šele vidiš hitrost in kakšno bi bilo lahko delovanje oskrbi.

V državni službi ni pretirane odgovornosti, ko se gre za njihovo ženo.
Vici o policajih so samo krinka. Oni lahko brišejo tudi že napisane kazni, kljub dobremu policaju, ki je napisal manjšo kazen od povzročene.

V ZDA in Britaniji jih prepoznaš po nepravilni uporabi zastave z blue line flag.

Urejal Srebro, 22.05.2024, 18:03.

Prikaži več možnosti
    • Mr.Fritz je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.