Skoči na vsebino

Wireless - varnost in zaščita

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
284 odgovorov v temi
arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 133

Preko Wifija ti noben ne garantira hitrosti, ki jo dobis v paketu. Oni ti omogocajo preko kabla taksno hitrost.

Njihovi ruterji podpirajo hitrost nekje do 60Mb/s, stane pa 15€ v prosti prodaji.

Ce hoces imet boljsi wifi, kupi drug ruter. Za taksno hitrost ti ni nujno 5Ghz omrezje (slabse gre cez stene)

Odvisno od potreb in zahtev wifi omrezja. Za nezahtevno in normalno uporabo, ti bo cisto dovolj nekaj med 30-40€.

Ce planiras v prihodnje imet se hitrejsi internet, pa glej da ima gigabitne porte (10/100/1000), drugace si omejen na 100Mb/s.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 429
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Tako je, kupiš svoj router ki omogoča AC protokol, pa bo. Tisto njihovo je N protokol, imam sam podobnega.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 074
  • Avtomobil: F10

Kakšen nasvet katerega, ker se sploh ne spoznam na te zadeve? 

Hvala,lp

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 133

Kaj od Tp Link bo cisto vredu.

https://www.mimovrst...c20-ac-750#tabs

Testiras, ce ti ni uredu, lahko vedno vrnes.

Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 429
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Odvisno kolk hočeš zapravit. Najbolje je kake primerjalne teste pogledat in se odločit.

Jaz sem nekaj let nazaj za svojega dal slabih 100€, pa nisem tako zelo zadovoljen z njim. Predvsem domet sem mislil da bo veliko boljši ker ima nekih 6 anten al kako, pa je samo za odtenek boljši od tega A1 routerja. AC hitrost pa niti tolk ne, ampak to je itak pričakovano, glede na to, da deluje na višji frekvenci.
Plus lahko dela 14 dni brez problemov, potem ga moram pa v enem dnevu večkrat resetirat, potem je pa spet ok.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti