Skoči na vsebino

Splošno o mobilnih telefonih - koristna navodila, nasveti, triki

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1322 odgovorov v temi
powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 611
  • Avtomobil: Megane, Mondeo, Scarabeo

Catch je v določenih modelih aparata. Novejši Huawei recimo ne podpirajo aplikacije (google). Nekak tako skregano kot app "ostani zdrav" ....

Naj zaradi tega kupim nov aparat .... :fight  Kaj bi na to rekel recimo varuh potrošnikov, alkajže

Al potegnt iz predala starejši pameten telefon in ga imet samo zaradi mDenarnice in brez SIM ...

Jap, to je pa shit. A ni neka fora za Huawei-je, da vseeno googlove appe podpirajo? Ne vem, če ni bilo že tukaj omenjeno. Mal poglej na (spet ;) ) stric gugle vse ve.

Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

amacar
amacar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 815
  • Avtomobil: taboljši

Varuh nima kaj za recti, ker je to evropska zahteva in vse spletne banke prehajajo na to avtentikacijo.
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 801
  • Avtomobil: e61 525DT

Jap, to je pa shit. A ni neka fora za Huawei-je, da vseeno googlove appe podpirajo? Ne vem, če ni bilo že tukaj omenjeno. Mal poglej na (spet ;) ) stric gugle vse ve.

Če kloniraš aparat app dela, če ne potrebuje google računa oz. se ni potrebno v aplikacijo prijavit z google računom

Varuh nima kaj za recti, ker je to evropska zahteva in vse spletne banke prehajajo na to avtentikacijo.

Ja pol naj pa zrihtajo da app podpira vse aparate  :ok2

Prikaži več možnosti

hotko90
hotko90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 858
  • Avtomobil: E60

Ima kdo izkušnje z to znamko? Prvič slišim :) je za kaj? 

https://mobitrgovina...-8gb-mist-blue/

Ne vozi hitreje kot lahko leti tvoj angel varuh!!!

A ve gdo kje lahko čipiram angela?
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 553
  • Avtomobil: v srcu e39

Ima kdo izkušnje z to znamko? Prvič slišim :) je za kaj? 

https://mobitrgovina...-8gb-mist-blue/

Odlicna firma, to je tako kot skoda od vag grupe.... lastnik je firma, ki proizvaja se 3 druge znamke telefonov, izredno cenjena roba tako na azijskih marketih, pocasi se pa tudi v usa prebijajo. Vsekakor pa ni to neka aliexpress poceni roba...

Dosti dosti vec ponuja za ta denar kot naprimer samsung za isti denar
Prikaži več možnosti

hotko90
hotko90

BMW fanatik

• Uporabnik

Odlicna firma, to je tako kot skoda od vag grupe.... lastnik je firma, ki proizvaja se 3 druge znamke telefonov, izredno cenjena roba tako na azijskih marketih, pocasi se pa tudi v usa prebijajo. Vsekakor pa ni to neka aliexpress poceni roba...

Dosti dosti vec ponuja za ta denar kot naprimer samsung za isti denar

Super bom probal potem.. Huawei P10 me počasi zapušča :) Sicer je prvi telefon, ki ga imam tako dolgo in še vedno super deluje mislim da 4 leta. Razen baterija ga vsekih nekaj dni biksa in se kar izprazne iz 40% na 5% v trenutku. To se dogaja ob fotografiranju.

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Super bom probal potem.. Huawei P10 me počasi zapušča :) Sicer je prvi telefon, ki ga imam tako dolgo in še vedno super deluje mislim da 4 leta. Razen baterija ga vsekih nekaj dni biksa in se kar izprazne iz 40% na 5% v trenutku. To se dogaja ob fotografiranju.

Poročaj prosim, me iskreno zanima kak ti bo telefon :ok glede p10, to je bil za moje pojme en boljsih telefonov, sploh za svoj cas, tako da ce bi ga rad mel za nadomestnega/za gledat risanke za otroka mi napisi ZS da ti zrihtama to baterijo ugodno :ok
Prikaži več možnosti

hotko90
hotko90

BMW fanatik

• Uporabnik

Poročaj prosim, me iskreno zanima kak ti bo telefon :ok glede p10, to je bil za moje pojme en boljsih telefonov, sploh za svoj cas, tako da ce bi ga rad mel za nadomestnega/za gledat risanke za otroka mi napisi ZS da ti zrihtama to baterijo ugodno :ok

Je sedaj še xiaomi v igri :) sem dobil dobre ponudbe. Sem pisal v drugo temo (pametni mobilni telefoni) Drugače pa če porihtam baterijo ga sploh ne menjam :) 

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Je sedaj še xiaomi v igri :) sem dobil dobre ponudbe. Sem pisal v drugo temo (pametni mobilni telefoni) Drugače pa če porihtam baterijo ga sploh ne menjam :)

Tasca si je vzela xiaomija, nevem katerega kr je tolk modelov, mislim da ene 230€ v harvey normanu... pa kaj si nor, ekran, odzivnost, gladkost sistema, kamere... pa sem zagrizen iphone uporabik samo zato kr me motijo zatikanja na androidu, ampak ta telefon pa je res raketa :ok
Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 491
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Kamero majo bol švoh šaomiji. Mogoče je pri dražjih kaj boljša (nad 300€)?

Urejal Coti, 03.02.2021, 20:12.

Prikaži več možnosti
    • cujo je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 559
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Pozicija telefona znotraj znamke se vedno pozna tudi na kameri ;)

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 042
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Katera naročnina je zdaj najboljša, kej znano? Hofer un za 10e zgleda solidno..
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 263

Jst mam HOT že par let in sm izjemno zadovoljen. Signal je od A1, paketa praktično ne porabim niti pol (ta za 10€), vedno ostanejo podatki pa ne izklapljam podatkovne (razen za zzZZzz, takrat je na avion načinu), skratka, jaz osebno ne grem dol. Telefon vedno kupim s kešom če si ga zaželim, paket se mi  zdi super za ta denar. Edino MMS-e računajo 3,9 centov, kar je mal weird, ampak ok, MMS je itak lajk kamena doma :) Pa še to, če nimaš na računu vsaj 4 cente, ne moreš prejeti MMS, neka glupa fora pač.

Prikaži več možnosti
    • voith je všeč

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 245
  • Avtomobil: VW TOURAN

Katera naročnina je zdaj najboljša, kej znano? Hofer un za 10e zgleda solidno..

Bob ali izimobil:

https://bob.si/ponud...aketi/drzni-bob

https://izi.si/ponudba/izi-superkul/

Ce ti bolj ustreza a1 pokritost vzemi bob/hot, ce pa ti bolj ustreza telekomova pokritost vzemi izi.
Prikaži več možnosti
    • voith je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 263

Je kdo že inštaliral Android 11 na S10e, ali S10, S10+? Meni je danes dal opcijo da nadgradim, pa sem vedno mal skeptičen pred velkimi updejti. Ima kdo izkušnje?

Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 488
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Je kdo že inštaliral Android 11 na S10e, ali S10, S10+? Meni je danes dal opcijo da nadgradim, pa sem vedno mal skeptičen pred velkimi updejti. Ima kdo izkušnje?

Kolega ima na S10, zaenkrat pravi da je ok. Pač ni nobenega hudega minusa ali plusa glede na prejšnjo verzijo.

Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik

Ima kdo kakšne izkušenje z Realme telefoni? Nekako gledam med Realme 7 in pa Moto G30 za mamo. Po številkah je Realme boljši ampak ne poznam nikogar, ki bi ga imel.

Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik

Vzel Motorolo One Fusion+ za 200€, odličen deal, sploh glede na praktično stock Android katerega je mama vajena iz Nokie.

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 770
  • Avtomobil: F15

ker sem občasno v prostoru kjer je slabši gsm signal, me zanima kateri android telefon izbrati, da ima najboljši gsm sperjem.

Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 245
  • Avtomobil: VW TOURAN

ker sem občasno v prostoru kjer je slabši gsm signal, me zanima kateri android telefon izbrati, da ima najboljši gsm sperjem.

Ce si pri telekomu vzemi telefon, ki podpira vowifi in ne bos imel vec nobenih tezav s signalom :)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Andy04 in SILVEKK uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.