Skoči na vsebino

Splošno o mobilnih telefonih - koristna navodila, nasveti, triki

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1489 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 32 091
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...neki mi je ratal sčarat in je sedaj na 14,6gb...tolk mal ni bilo že zadnjih par let :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 387
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

16gb je danes neuporabno.
Moderne aplikacije so take smeti da glava pece, sploh te socijalne zadeve. En kup balasta je povsod.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in primitivnež uporabnikom je všeč to sporočilo

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 925
  • Avtomobil: v srcu e39

Hay!
...neki mi je ratal sčarat in je sedaj na 14,6gb...tolk mal ni bilo že zadnjih par let :)
lp
joda

Servisni meni —> clear cache and user data pa bo ziher se za kako leto…. Sam svoje stvari treba prej shranit
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ne dela mi messinger na felefonu.... a če ga zbrišem in ponovno naložim izgubim podatke in vsa shranjena sporičila, stike?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 218

A si že zamenjal fon? (drugače ostane, če sprašuješ za fb messenger) 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... še nisem ker nikjer ni s20fe5g :)

... sem dal gor messenger lite in ta dela

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Hay!
... ne dela mi messinger na felefonu.... a če ga zbrišem in ponovno naložim izgubim podatke in vsa shranjena sporičila, stike?
lp
joda

Ok, razumem, nismo vsi za vse, sam pizda daj kak stavek vec kot pa “ne dela na telefonu” (se boljse screenshot)…. To je isto kot da napises avto ne dela… brez znamke, motorja, kaj ne dela….

Drugace ce je bolj star telefon mozno da pac tvoja naprava ni sposobna nove verzije aplikacije poganjat, lahko iz spleta potegnes starejso verzijo (ne pozabit vklopit nalaganje aplikacij iz neznanih virov v nastavitvah)….

Nekateri skini androidov imajo v nastavitvah —> aplikacije moznost odstranitve posodobitev

In NE, ne zbrisejo se pogovori stiki slike itd iz fb messangerja, podatki so na njihovih streznikih (ni tako kot viber kjer moras preko backupa prenasat stvari na nov telefon)…. Nevem pa kako je ce uporabljas tudi za sms to aplikacijo

Urejal timej98, 19.05.2022, 21:43.

Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... če jaz napišem, da ne dela, to pomeni, da ne dela, drugače bu napusal, da doličena stvar ne dela.. ne rabiš nobenih pojasnil...ampak naj ti bo...

prišlo je do napake, ne dela, poskusite kasneje....

...in ni delalo tudi po ponovnem zagonu telefona.... pač ni naložilo in utripalo napis ker se je vsako sekubdo poskušalo vsaj 2xnaložiti...

...to je NI DELALO :)

... sem ga odstranil in pinovno naližil in dela... strah me je bilo, da bi izgubil vse podatke... ampak ko sem nožil lite in se je vse preneslo sem brez strahu odstranil in ponovno naložil navadnega...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik

Hay!
prišlo je do napake, ne dela, poskusite kasneje....
...in ni delalo tudi po ponovnem zagonu telefona.... pač ni naložilo in utripalo napis ker se je vsako sekubdo poskušalo vsaj 2xnaložiti...
...to je NI DELALO :)
..
joda

Mogoce sem malo butasto napisal…. Ne kaj ne dela, ampak kaj se zgodi oz kaj izpise na ekranu da je v nasprotju z tvojim pricakovanjem…. :D

gre se samo koliko lazje je troubleshootat napako ce ves za kaj se gre…. In v tem primeru je ze velika razlika ce se dogaja to kar se tebi, ali pa se samo aplikacija sesuje jn ne odziva ko jo poskusas odpret :ok2

Samo da se je zrihtalo :ok2
Prikaži več možnosti

gade
gade

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 295
  • Avtomobil: Toyota

Če je kdo mislil do 1.6. zamenjati operaterja z A1 na paket MIO, Podjetni MIO ali A1 Vajb mu lahko zrihtam polovično mesečno naročnio za obdobje 2. let.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.