Skoči na vsebino

Women ...

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
3214 odgovorov v temi
hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

Hajlo!

Tema za razmišljanje...dognanja...dogme...magari da utemeljimo neko teorijo:). Tema so ženske. Zadne cajte mi pobirajo ful energije, seveda čist prostovoljno:). A jih kdo (hoče) razume(t)? Vsaj pr seb ugotavljam, da odprte knjige sploh niso zanimive, niti za najbolj zanimive stvari. Je to sam moja fora, al se strinjate? Lepo prosim komentarje starih/izkušenih srečnih mačkov...I LOOOOVEEEE 'EMMM:cool
Prikaži več možnosti
    • Eddy je všeč

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 146
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

kot pravi star pregovor:

can't live with them and can't live without them :sex
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Mah...... Če počneš neki z veseljem ti ne pobere energijo ampak ti doda novo.

Mi nemoremo razumet ženske ker ženske nismo razn, če je tu kateri, ki je nažalost se rodil v napačnem telesu, Pravtako ženske ne razumejo moških.

Vsak ima različne izkušnje z ženskami, nekatere zgodbe in izkušnje so si v določenih odtenkih podobne, nebene niso povsem enake.

Jaz osebno ne razmišljam o razumevanju in razmišljam o razumevanju.......kaj potem pride iz tega, nevem, vem samo da kdaj je dobro eno kdaj pa drugo.

Važno je da se imaš overall lepo, fajn al kakorkoli že, le da je zanimivo in pozitivno.

Pre veliko razglabljanja iz moje stranio nebo. Tu je pa tudi zelo veliko mačistov in to zna vodit le v eno smer....... nisem še zasledil enega :gay-a tu na forumu da bi lahko dal še voje mnenje v tej zgodbi. Dokler ni vsega se bo pa pisalo že vse kar se ve in se je že prebralo. - moje mnenje - so pa tu di tisti ( nebom pisal imena, da nebodo kateri katere ne smatram za ne mačiste potem slabe volje.....) ki znajo napisat nekaj "dobrega" in ki imajo res radi svoje punce, še bolj pa žene.

Ta tema mi veleče na temo o prebolevanju brez grenkega priokusa po zapustitvi.

LP
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne ne, napačen občutek imaš. Js nobene ne prebolevam pa kej tazga...bolj bi reku da iščem tisto pravo. Tko je prbližn, če mal karikiram, ko bi kupval E39. Težk dobit ohranjen komad, z nizko kilometrino, rednimi servisi, vglavnem tazga, d te kasnej ne jebe...:fightMene mnenja mačistov ne motijo,jih jemlem z rezervo, pa gre. Nekaj resnice je v tovrstnih izjavah...Me pa res ne zanimajo mennja gay -ev, brez zamere, mislim d nimamo istih pogledov na svet...

LP
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 316
  • Avtomobil: Mašina

bolj bi reku da iščem tisto pravo.

Ne išči:ok2
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 143
  • Avtomobil: F10

Meni je rekla: Ne poskušaj me razumeti, imej me le rad.
In življenje je postalo lepo ter preprosto :hihi
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik

Najdu...I think...:) Lejte, to ni tema, d bi mene tolažl, ne rabm tega, tle raj mal napište, kok vi to doživljate...
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

nisem mislu na tvoje prebolevanje si slabo razumel, hotel sem reči, da so mnenja o ženskah že na dolgo in široko napisana v temi o prebolevanju.

Seveda te ne zanima mnenje :gay-a te pa bolj mačistično. Nimajo istih poigledov na svet, ženske jih pa imajo raje za prijatelje in jim več zaupajo kot moškemu heteroseksualnemu prijatelju. Očitno se tega ne zavedaš in neveš kako teče še druga stran ženskega vesolja, zato sem ti pač omenu :gay sfero.

Nimamo istih pogledov na svet. nevem a si mislu mene al na :gay-e ampak je v obeh primerih tvoja izjave zelo resnična :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 073
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Fantje, verjemite mi, da je za vas veliko bolje, ce jih ne razumete :student

Jaz mojo namrec poponoma razumem in sem si zaradi tega nakopal hud problem: zanjo sem idealen moski in se je name prisesala kot klop, tako da me niti pod razno ne pusti stran! :lmao

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Fantje, verjemite mi, da je za vas veliko bolje, ce jih ne razumete :student

Jaz mojo namrec poponoma razumem in sem si zaradi tega nakopal hud problem: zanjo sem idealen moski in se je name prisesala kot klop, tako da me niti pod razno ne pusti stran! :lmao

a si idealn ker se ne vidista vsak dan :ironija
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

bolj bi reku da iščem tisto pravo.

Ne išči:ok2

Ze, ampak ne zato, ker je kao ne bos dobil in bos pol razocaran ampak ker mislim, da pri zenskah "kdor isce, ta najde" ne velja. :student

Se najboljse je furat svoj life, biti med folkom (ker doma te nobena ne opazi) in stvari se bodo odvivale same. :ok2 To je moja izkusnja.

Ker, kot pravi Lennon, life is what happens to you while you're busy making other plans. :)

Ti hvilu si pa cist v rozcah, a? :-D A si zaljubljen?

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 309
  • Avtomobil: e61, r55

Kot je Duhec rekel, ponavadi prava sama pride do tebe...

Jaz sem bil do pred 6-imi leti vedno samo zaljubljen, nikoli nisem imel poguma, da bi do katere pristopil in sem že mislil, da bom za vedno sam, potem pa...

Sedaj imam šele 2. punco v življenju in upam, da je zadnja, ker se res odlično razumeva, kljub temu, da sva si v marsičem različna in ravno to je verjetno tudi razlog, da sva tako srečna, ker si imava o čem delit mnenja, zakaj je nekomu nekaj drugega všeč in tako naprej...

Ni pa pri ljubezni popolnoma nobenega skupnega recepta
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_SpiDi_
_SpiDi_

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 805
  • Avtomobil: Duče

Kot je Duhec rekel, ponavadi prava sama pride do tebe...

Jaz sem bil do pred 6-imi leti vedno samo zaljubljen, nikoli nisem imel poguma, da bi do katere pristopil in sem že mislil, da bom za vedno sam, potem pa...

Sedaj imam šele 2. punco v življenju in upam, da je zadnja, ker se res odlično razumeva, kljub temu, da sva si v marsičem različna in ravno to je verjetno tudi razlog, da sva tako srečna, ker si imava o čem delit mnenja, zakaj je nekomu nekaj drugega všeč in tako naprej...

Ni pa pri ljubezni popolnoma nobenega skupnega recepta

Prave ni. :ok2
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 309
  • Avtomobil: e61, r55

Prave ni. :ok2

pa so in to verjetno več
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 932
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Če misliš prave kot idealne, potem ima _SpiDi_ prav, idealne ni. Prave pa so. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo:blush. Drgač pa mi je jasn, d majo gay -e za velke prjatle, sam js v tisto področje nočem zait. Mam moških prjatlov dovolj, ne rabim žensk, d mi razlagajo svoje probleme. Glih v tem je fora, d se men ne da poslušat problemov tam v en dan. Če me kdo rabi, da mu pomagam, mu z veseljem, sam poslušanje težav, vedno enakih, pa me ubija...
Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 301
  • Avtomobil: BMW E39 530d

Hehe.. zanimiva tema... @hvilu : pred časom sen našel eno stran ( zdej bo sicer mal oglasov ampak jebat ga.../, tole je slovenska različica... in sicer bolj govori kako upecat in spoznavat ženske in ne kako jih razumet.. )

Obstaja pa še velik drugih starni "samopomoči" za moške ki ne upajo pristopat k ženskam in jih ogovorit (ker so bav bav )

Sej razumel jih nikol ne bomo ker smo si preveč različni... če pa poznaš par trikov, pa lahko spoznaš obnašanja žensk in jih tako rekoč "okol prineseš" da igrajo igro po tvojih pravilih... ( tle me bodo zdej forumašice napadle ) :-D

Enkrat je UDM napisal... življenje je igra, če je ne znaš igrati izpadeš... pred kratkim sem šele doumel kaj je hotel povedat s temu.. :ok oz doumel sem igro na svoj način.. :-D
Najpomembneje pri sreči je , da človek hoče biti to, kar JE !!:ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_SpiDi_
_SpiDi_

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 805
  • Avtomobil: Duče

pa so in to verjetno več

To vsakič znova reče vsak! :-D

Malo za hec malo pa zares. ;)
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Ze, ampak ne zato, ker je kao ne bos dobil in bos pol razocaran ampak ker mislim, da pri zenskah "kdor isce, ta najde" ne velja. :student

Se najboljse je furat svoj life, biti med folkom (ker doma te nobena ne opazi) in stvari se bodo odvivale same. :ok2 To je moja izkusnja.

Ker, kot pravi Lennon, life is what happens to you while you're busy making other plans. :)

Jaz sem izjema ki potrjuje pravilo :ok2

Jebeš, malo je izjemnih :umruodsmeha

slovenska stran kjer te naučijo pecat? Hahahahahahahahahahaaaaaaaaaa....kar neki...... ni formule. Če si hrd ku prasc in brez dnarja, tudi če si še nevem kako zvit in spreten z besedami, brez da jo opiješ se nebo da la s tabo dol.

Hlivu ti si očitno homofob in mi2 se ne razumeva..... ni valovne dolžine.

Greš ven žuraš do daske, če kaka pride za ki, odpraviš in greš naprej........ če pa iščeš najdeš....... samo baje to ne velja pri ženskah ker to ni kot iskanje avta z super opremo ohranjenega za 2500€......... počakaš in čez neki časa avtu pade cena in ga imaš....... ženske pa itak nemoreš kupit, razn najbolj prazne......... ma koga sploh brigajo lahke ženske? Kje je tu zabava......... jaz ven da v italiji je povsem drugače kot v sloveniji, nevem kako je v LJ, ker to je povsem dugi svet, full kul, fency mislim, d best........ vsa ostala slovenija pa je kar uredu..... no ljubljana trzin je uredu in mengeš........ štajarke pa še vedno zmagajo na slovenski lestvici razen kakih drugih izjem.

Prava itak, je ampak odvisno je če si ti pravi. kdor razume razume, kdor ne pa neč
Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 301
  • Avtomobil: BMW E39 530d

...
slovenska stran kjer te naučijo pecat? Hahahahahahahahahahaaaaaaaaaa....kar neki...... ni formule. Če si hrd ku prasc in brez dnarja, tudi če si še nevem kako zvit in spreten z besedami, brez da jo opiješ se nebo da la s tabo dol. ...

Dark.. jaz ŠE ne vem .. samo kakor prjatli pravjo in kar sem prebral, ... .. trdijo da lahko kero koli kadarkoli dobi.. za 20 min...( ne nujno v pojstlo)

In pa plačat ženskam pijačo... to je največja moška napaka... :blackeye

Tko pravjoo.. kot sem rekel Še nisem probal... delamo pa na tem.. da se naučimo kake nove modrosti.. :ok
Najpomembneje pri sreči je , da človek hoče biti to, kar JE !!:ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti