Skoči na vsebino

Women ...

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
3214 odgovorov v temi
gita
gita

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: ff st

... samo potem si verjetno v obstoječem stanju srečen in ne sprijaznjen :evillaugh ;)

torej, napredek je lahko končan
- ko se sprijazniš ali pa
- ko dosežeš željeni maksimum in takrat naj bi bil srečen

ko spet začneš postajati nesrečen/nezadovoljen, se spet pojavi možnost za napredek, v kolikor se ne sprijazniš lol ...

sicer je pa tole debata, ki se lahko hitro začne nagibati k filozofiranju :-D ...

pa hvala nekomu (ki se ni podpisal) za točke :puslc

men are from earth. women are from earth. deal with it.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Dark Funeral in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 503
  • Avtomobil: 218d AT, M2

ženske so kot moderna umetnost, če jo hočeš razumeti ne moreš v njej uživati.:ok
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

ženske so kot moderna umetnost, če jo hočeš razumeti ne moreš v njej uživati.:ok

Ti pa o umetnosti veliko veš, ker si zelo priznan kritik :crazy
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 454

...bolj bi reku da iščem tisto pravo.

LP

Ne išči:ok2

Mihold, ti je vse odgovoru...:laugh ne išči....ženska kakor avto.....za malo kilometri, ohranjena in z rednimi servisi, brez zbitih kilometrov, dobiš samo nov...v salonu...
Se pravi da bi to veljalo za žensko ko se rodi...taka pa pomoje da ti ne pride v poštev:ok2

Nov avto = novorojena ženska
S časoma se avto zgoni in se pojavijo problemi = isto velja za žensko:-D
Avto kar naprej prodajajo in ima polno novih lastnikov in pojavljajo se laži o kilometrih = isto velja za žensko:-D

Tole zgoraj je mišljeno bolj kot zajebancija(čeprav je tudi nekaj resnice v njej), da ne bo kdo uzel preveč resno:laugh :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 140
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Mam občtek da ste tuki gor sami ....:fight :napaka
Ženska je največje čudo na tem svetu(takoj za peram:beer :ok2)

Brez zamere,ženske je treba spoštovati,čeprav bi kdaj posexal vse kr leze,pa nej bo to baba al pa ne:ok2 :ok2 :napaka :-D :-D :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik

Mam občtek da ste tuki gor sami ....:fight :napaka
Ženska je največje čudo na tem svetu(takoj za peram:beer :ok2)

Brez zamere,ženske je treba spoštovati,čeprav bi kdaj posexal vse kr leze,pa nej bo to baba al pa ne:ok2 :ok2 :napaka :-D :-D :-D

Se strinjam da jih je treba spoštovati, ma resno...ko malo gledam tko na svet....

..in kar opažam, me malo strese...

Za tle pr nas na sv.primorski velja(moje videnje), da bol kot si siromak, slabši avto kot imaš, bolj kot maš dolge drede(frizura ki jo imajo uni ki poslušajo reggea), bolj kot smrdiš...lepšo punco si dobiš-....:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam da jih je treba spoštovati, ma resno...ko malo gledam tko na svet....

Za tle pr nas na sv.primorski velja(moje videnje), da bol kot si siromak, slabši avto kot imaš, bolj kot maš dolge drede(frizura ki jo imajo uni ki poslušajo reggea), bolj kot smrdiš...lepšo punco si dobiš-....:ok2

Čeprav se zdaj malo zamislim in se postavim v tako kožo kot so oni....>Ni nič čudno da jih majo dekleta rajši....Živijo umirjeno z dneva v dan, denarja nimajo in ga ne zapravljajo po nepotrebnem, avto imajo da se vozijo iz točke A do točke B...

No zdej sm pa že malo skrenu sa puta... se opravičujem za :offtopic
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 528
  • Avtomobil: --------:)

V MB je pa tak,lepši avto maš,več €,obleka,.....lepota pa ni pomembna,kolikor vidim,ker sem itaq vsak vikend veni,pa mi že gre malo na bruhanje:fight :fight

Čeprav potem taki še za burek nimajo:laugh :laugh

Jaz pa imam BMW-ja(ker ostalo so tak avtomobili:laugh),nimam kaj dosti €,obleka je solidna,SEM PA LEPI:laugh :laugh :laugh :laugh :laugh,potem pa se morem z ostalimi boriti,na koncu pa dobim kosti:fight
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 990
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Kot je BMW-Power napisal. Ženske in avto, najde se tudi kakšen z malo kilometri in dobrimi lastniki, ki so avto redno vzdrževali in ga negovali :ok. Seveda je treba punci, da bo srašna tudi kaj kupiti (17") in ji vsak dan dati vedeti, da je lepa (neglede na ali je bencinar ali diesel).
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 528
  • Avtomobil: --------:)

Kot je BMW-Power napisal. Ženske in avto, najde se tudi kakšen z malo kilometri in dobrimi lastniki, ki so avto redno vzdrževali in ga negovali :ok. Seveda je treba punci, da bo srašna tudi kaj kupiti (17") in ji vsak dan dati vedeti, da je lepa (neglede na ali je bencinar ali diesel).

Pa ,če bi ji kupil 17",me le zanima katera bi bila zadovoljna,danes je vse + 19":laugh :laugh :laugh :laugh
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

V MB je pa tak,lepši avto maš,več €,obleka,.....lepota pa ni pomembna,kolikor vidim,ker sem itaq vsak vikend veni,pa mi že gre malo na bruhanje:fight :fight

Čeprav potem taki še za burek nimajo:laugh :laugh

Jaz pa imam BMW-ja(ker ostalo so tak avtomobili:laugh),nimam kaj dosti €,obleka je solidna,SEM PA LEPI:laugh :laugh :laugh :laugh :laugh,potem pa se morem z ostalimi boriti,na koncu pa dobim kosti:fight

sej moje drežnice so glih mb, pa nimam bmw, pa nisem lep, pa še zmer dobim ženske, ki si jih maskikdo lahko želi. Pa to ni point. Zanimal me je, kdaj, kako ste se odločl ustalit, kok ste vedl, d se z neko žensko da lepo prežvet...Vsega ostalga je itak že preveč...
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa prosim, dark, ne podcenjuj vsega ostalga, kar nisi ti sam. Itak pa je bolš bit kralj na vasi, ko burek u mestu, ne de?:laugh
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Zdej veš vse in ne samo S primorska :ok2
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Pa prosim, dark, ne podcenjuj vsega ostalga, kar nisi ti sam. Itak pa je bolš bit kralj na vasi, ko burek u mestu, ne de?:laugh

nevem kaj naj ti odgovorim, če si se tako počutil v mestu :ok2

Jaz ne podcenjujem vsega kar nisem jaz sam. Ti pa nimaš nič in dobiš vse kar si lahko nekateri samo želijo........ nekateri pa niso vsi ostali. Zato to kar imaš ti in kar sem oz. imam jaz še ne pomeni da paše vsem, nekaterim ja ( na vasi je pač majn ljudi zato lahko pride do pomote, razumem) drugim ne......okusi so različni.
Ne se počutit ogroženega, ker sam nisi nič imaš pa take ženske katere si marsikdo želi.

Jaz samo smrdim in imam dolge lase - ne drede - in nimam denarja, kao umetnik, sej veš pač podrtija, pa še neko kruljenje poslušam :metalc in še samo eno resno žensko imam rad.......uffffff :hihi Če si ti vesel da imaš kar si po tvojem mnenju lahko marsikdo želi lepo zate da si zadovoljen v neresnih zvezah kjer ni pomembno nič. Mariborčanke so fletne bi rekli ljubljančani....... divje bi reku jaz po tem kar sem doživel :crazy
Prikaži več možnosti

BMW-Power
BMW-Power

BMW fanatik

• Uporabnik

nevem kaj naj ti odgovorim, če si se tako počutil v mestu :ok2

Jaz ne podcenjujem vsega kar nisem jaz sam. Ti pa nimaš nič in dobiš vse kar si lahko nekateri samo želijo........ nekateri pa niso vsi ostali. Zato to kar imaš ti in kar sem oz. imam jaz še ne pomeni da paše vsem, nekaterim ja ( na vasi je pač majn ljudi zato lahko pride do pomote, razumem) drugim ne......okusi so različni.
Ne se počutit ogroženega, ker sam nisi nič imaš pa take ženske katere si marsikdo želi.

Jaz samo smrdim in imam dolge lase - ne drede - in nimam denarja, kao umetnik, sej veš pač podrtija, pa še neko kruljenje poslušam :metalc in še samo eno resno žensko imam rad.......uffffff :hihi Če si ti vesel da imaš kar si po tvojem mnenju lahko marsikdo želi lepo zate da si zadovoljen v neresnih zvezah kjer ni pomembno nič. Mariborčanke so fletne bi rekli ljubljančani....... divje bi reku jaz po tem kar sem doživel :crazy

uff...

:laugh
No, dolge lase maš..lepe urejene:-D, smrdiš lih nevem če??:laugh, denarja imamo itak vsi premalo:ok2, avto sem si pa tud jst kupu R4(katrco) za upanje na boljše čase:laugh :laugh :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Dark Funeral je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

uff...

:laugh
No, dolge lase maš..lepe urejene:-D, smrdiš lih nevem če??:laugh, denarja imamo itak vsi premalo:ok2, avto sem si pa tud jst kupu R4(katrco) za upanje na boljše čase:laugh :laugh :laugh

Drugič me boš povohu prow......:laugh urejene......hmmmm ja nimam dredov jst, imam horsiča :ok2 Katrca........študentskiavto.press :umruodsmeha
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ka si ti nor...dark, js morm tebe spoznat, kr sploh ne vem, kak sn do zdej lahk živel brez tebe in tvoje pameti. Zdej se prav pazim, d enakomerno diham, ker tega še nisi omenu, pa ne vem če znam...adijoo...enim špila....
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Sm mislu (upal!), da bo tema kvalitetna in zanimiva, ma vidim, da temu ne bo tako. Skoda. :blackeye

Temi Prebolevanje ne seze niti do gleznjev. :crazy

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

mTjay
mTjay

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 301
  • Avtomobil: BMW E39 530d

True ....
Najpomembneje pri sreči je , da človek hoče biti to, kar JE !!:ok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Pa ka si ti nor...dark, js morm tebe spoznat, kr sploh ne vem, kak sn do zdej lahk živel brez tebe in tvoje pameti. Zdej se prav pazim, d enakomerno diham, ker tega še nisi omenu, pa ne vem če znam...adijoo...enim špila....

Če prav želiš ti zrihtam knjigo Pranayama - tehnika dihanja, sam to redno izvajam in je zelo uredu napisal jo je pa Andre Van Lysbeth.

Ma duhec, kaj si ti pričakoval, neko kvalitetno temo na neki že tako močno premletega še preden je bmw obstajal. Pa zakaj ne sodeluješ bolj intenzivno v celi temi in ne daš kakih res dobrih izjav ali predlogov. Si upal....... ja ben......... sem že napisal, da to kar se tu sprašuje je bilo že premleto v temi o prebolevanju in kaj naj se išče tam in piše eno in isto?

Nekaj časa resno in potem pa se lahko samo še smeješ, ko se človek začne počutit "ogrožena vrsta" in prične: " kako sploh lahko živim brez tebe, ker ti si magnifico".......... Jaz sem pisal z veseljem in zelo resno, če pa on prav noče dojet je to povsem njegova stvar. Kaj ze lahko sploh zanima, ker sam si skoraj ničla ( ker sam tako napišeš, nimaš nič) in imaš to kar si večina oz. ostali lahko samo želijo. Zakaj sploh rabiš vedet kaj takega od ostalih. Lgika kje je tu. Pa debata se je dobro razvila.........vmes pač malo heca je treba..........

Poglej kaj mi je odpisal...... sploh ni šteku ama niente ( niente pomeni nič ) in sedaj kako je lahko živel brez mene in take. Sploh ne sprejmeš neki kar bi jaz rad , da bi bilo konstruktivno, seveda ti špikneš, jaz odšpiknem nazaj :laugh

Zdej al priznaš da si mega, da si zelo karizmatiče, da si lepotec, ali da imaš denar, ali pa da si verjetno po okusu tamkajšnih žensk, imaš velikega ku konj........neki je, človek si prizna in mir........ne jaz nimam bmwja, ni lep pa še vedno dobi ženske, ki si jih marsikdo lahko želi.

Kako človek ve kdaj si dobit samo eno žensko: Moje osebno mnenje je da moški strmi k temu da bo imel samo enega partnerja tako kot večina ostalih ljusi, to je pač najverjetneje vzgoja, ker si samo eno osebo želimo do konca svojega življenja. Če veš kaj so občutki, s tem ne mislim samo na to kako si ves iz sebe ko gre počrez 80km/h ampak, če znaš čutit in si želiš Ljubezni ene osebe se zaljubiš v nekoga, ki takrat po tvojem mnenju ima to kar ti iščeš v osebi in ne samo joške, mednožje in ostalo ampak, da imasta tudi skupne oz. podobne življenske cilje in so vama skupne tudi nekatere oz. stvari katere so vsakemu izmed vaju še individualno ušeč. Pač vsak posameznik ima drugačna merila, za katera ni nujno reči, da so visoka ali nizka, vsak ma svoja merila.

Zadovoljen.

Kaj pa tebe matra oz. kako pa ti veš, da nobena ni prava zate?
Prikaži več možnosti