Skoči na vsebino

K: Replico moške ročne ure

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
145 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 022
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

:)Hay!

...če kdo pozna koga,ki pozna ali pa jo ima kdo med vami:ok2...kupim replico moške ure Patek Philippe.

...trije modeli kako naj bi izgledala...

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

OK,saj vem da nihče nima,ampak vprašati ni greh

lp

joda

Moderatorji oglas lahko izbrišejo čez en mesec
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ERRE
ERRE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 521
  • Avtomobil: X5 f15/ e36 cabrio

Bom pogledal pri kolegu če ima kaj.:ok zadnjič mi je kazal razne replike.
Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 710
  • Avtomobil: en kup starih kant

Kakšna pa je cena originala:)
Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Od par 10k € do par 100k € :laugh
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 987
  • Avtomobil: modra rja

:crazyza kos kovine :crazy
Prikaži več možnosti

SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

joj, kje si bil 10 dni nazaj, sem videl v egiptu isti model kot je na drugi slikci
Praevenire melius est quam praeveniri.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Bom pogledal pri kolegu če ima kaj.:ok zadnjič mi je kazal razne replike.

..bi prosil

Kakšna pa je cena originala:)

...prve 180k€,druge ne vem ampak če ti povem,da ta ura kopija v Rusiji stane 470€:blackeye ta tretja pa tudi nekje 180k ampak v $

...ja aquarius in podobne:ok2

:crazyza kos kovine :crazy

PATEK PHILIPPE ni kos kovine,še dosti manj kot kakšen RR ali Bentley,da o BMW.ju ne govorimo:ok PP so najboljše ure na svetu-original,seveda:mljask :cool

joj, kje si bil 10 dni nazaj, sem videl v egiptu isti model kot je na drugi slikci

...iskal takšne ure po internetu:ok2...kakšna pa je bila cena,če veš mogoče,ker tiste po 15-20$,ki jih se dobi pri njih so kopija kopije kopija:fight imam še danes nekje doma eno kopijo Rolexa (sem jo dobil od kolega za gešenk:-D) zlato rdeči in na tistuh so kazalci in številčnice-štoparice in podobnih funkcij samo za okras,dela samo ura....pa še ta ne več kot kakšen mesec:-D :-D :-D

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 708
  • Avtomobil: BMW logicno

Ja Joda pa ja ne boš ponaredkov kupoval, to delajo samo cigani in pa jasno v krajih južno od nas pred vsem reveži, ki bi radi vsaj kaj pokazali !

Če nimaš za original, potem tudi kopije ne kupuj, je pod častjo in ceneno, kupi raje kak Seiko, Citizen ipd a original, ker to me spominja na one revčke, ki si komaj kupijo staro E60 520, potem pa gor litke, pa M paket pa zadaj napis 545 I, takim osebkom menim, da nekaj v življenju in možganih manjka, da se morajo na tako beden način lažno in skrajno bedno izkazovati. :ok
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

2x ... joda, res raje kupi kakšen original, ki ti je dosegljiv, kot pa neko repliko, pri kateri bo to že na daleč vidno.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 504
  • Avtomobil: M4,M3

Ja Joda pa ja ne boš ponaredkov kupoval, to delajo samo cigani in pa jasno v krajih južno od nas pred vsem reveži, ki bi radi vsaj kaj pokazali !

Če nimaš za original, potem tudi kopije ne kupuj, je pod častjo in ceneno, kupi raje kak Seiko, Citizen ipd a original, ker to me spominja na one revčke, ki si komaj kupijo staro E60 520, potem pa gor litke, pa M paket pa zadaj napis 545 I, takim osebkom menim, da nekaj v življenju in možganih manjka, da se morajo na tako beden način lažno in skrajno bedno izkazovati. :ok

Človek si pač želi uro, nevem v čem je problem?Morda jo bo nabil na steno in je sploh nebo nosil.Sploh pa znajo biti kaki ponaredki zelo kvalitetni in sploh ne vidim težav s tem.

Sedaj že drugič omenjaš "staro E60" 520i pa sem se prvič zadržal.Te moti, da lahko že vsak mulo, vozi isti avto kot ti? Eni pač želijo imeti 520i, ker ima ugodno registracijo(btw med 520i in 525i sploh ni razlike v ceni), enim je serijska oprema v E60 dovolj in jim je naknadni M-paket pač všeč.So what?Nevem kaj si se tako vpiknil v njih?Mogoče kateri od njih živi veliko bolj kvalitetno življenje kot ti četudi ima napis M5 na 520i.Vsak si pač kupi kaj mu odgovarja in tako bo še naprej, zato ni treba biti nek "rasist".Nevem od kdaj je postal volumen motorja in notranja oprema vozila merilo za to kakšen je človek?Pomoje bi se moral tisti, ki ima takšno razmišljanje malo vprašati kaj mu v možganih manjka?

Pa brez zamere.:ok
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

2x ... joda, res raje kupi kakšen original, ki ti je dosegljiv, kot pa neko repliko, pri kateri bo to že na daleč vidno.

...ura mi je všeč:ok2 v njih je v glavnem mehanizem ETA in te kopije so narejen v Švici.

Kot veste so originalne ure znanih in prestižnih znamk zelo drage in si jih običajno težko privoščimo. Prav zaradi tega obstajajo dobre kopije takšnih ur - kopije, ki so tako detajlno izdelane in tako podobne originalom, da tega ne opazijo tudi zelo dobri poznavalci ur.

Kopija se ponavadi uporablja zato,da ti ne ukradejo originala,a,ne:cool

...SEIKO,CITIZEN,JACQUES LEMANS, GUESS, , ZZERO, OREGON, LORUS, , PULSAR, , STORM, S. OLIVER, FLIK-FLAK, ESPRIT, ADIDAS, CANDINO, SWATCH, VICTORINOX, CASIO, ETON, ESPRIT,...so mi kmečke ure še posebej prve tri,čeprav je katera med njimi mogoče celo boljša od dugih:blabla

...drugače pa imam podoben original,dva itak doma:cool...aja pa uro kupujem zase,pa itak če mi jo bo kdo videl na roki ne bo imel pojma (vsaj velika večina) ker še niso nikoli slišali za P.Patek in bodo prebrali PATAK :-Dter me pustili pri miru....tistemu,ki na uri piše Rolex ali kaj podobnega bodo pa po strani gledali...tako,da jaz sem miren:-D :ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Theriona upraši....lahko ti kaj dobavi iz dubaja :ok2
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Hay!

...ura mi je všeč:ok2 v njih je v glavnem mehanizem ETA in te kopije so narejen v Švici.
Kopija se ponavadi uporablja zato,da ti ne ukradejo originala,a,ne:cool

...SEIKO,CITIZEN,JACQUES LEMANS, GUESS, , ZZERO, OREGON, LORUS, , PULSAR, , STORM, S. OLIVER, FLIK-FLAK, ESPRIT, ADIDAS, CANDINO, SWATCH, VICTORINOX, CASIO, ETON, ESPRIT,...so mi kmečke ure še posebej prve tri,čeprav je katera med njimi mogoče celo boljša od dugih:blabla

...drugače pa imam podoben original,dva itak doma:cool...aja pa uro kupujem zase,pa itak če mi jo bo kdo videl na roki ne bo imel pojma (vsaj velika večina) ker še niso nikoli slišali za P.Patek in bodo prebrali PATAK :-Dter me pustili pri miru....tistemu,ki na uri piše Rolex ali kaj podobnega bodo pa po strani gledali...tako,da jaz sem miren:-D :ok2

lp

joda

Kaj pa kaka Certina? Dobiš tam do 400-500€ zelo zelo lepo in kvalitetno uro :ok
Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Od Berlusconija PP naj bi bil vreden več kot 1.000.000(milijon:eek)€
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 126
  • Avtomobil: Ni €€€

http://www.watch-rep...k_philippe.html
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 140
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Kvaaaaaaaa,za uro naj dam tolk dnarja.Jest jo imam na mobitelu,pa mi kaže še datum,lokacijo:ok2

Sicer pa ura ni moj gospodar,pa če mi jo kdo takšno šenka je nebi nosil.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Cimpo
Cimpo

King Of The Ring

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 710
  • Avtomobil: en kup starih kant

Vse želje so legitimne:ok Če nebi bilo različnih želja, bi vsi vozili M coupeje:-D Kakšna žalost bi bila. Osebno si nikoli nebi kupil take ure, čeprav so mi všeč razne igračke v katerih se kaj premika:metalc
Ko zamahne, iskra šine, šest jih pade, ko porine fant Slovenske domovine.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

http://www.dialaphon...rface-small.jpg
:ok2
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Za kvaliteten ponaredek, ki jih stokovnjaki poimenujejo "švicarke" (tiste z ETA mehanizmom, mineralnim steklom, delujočimi vsemi števčki in jih dejansko izdelujejo v Švici ter so na zunaj skoraj identične originalu) boš dal že precej denarja in potem ti je boljše, da še nekaj dodaš in kupiš kakšen osnovni model Rolexa ali recimo Breitling, če želiš bolj športni model ure z veliko kazalčki.
Za boljše replike, a še vedno nekaj svetlobnih let stran od originala pa tam okoli 100-150€ ... v Dubaiu jih dobiš na tone, "švicarke" pa se tam prodajajo od 600-700€ naprej, odvisno od modela... (sodelavec je kupil Rolex Daytona za okoli 600€... celo značilnost Rolexa ... "tekoči" sekundni kazalec deluje)
Sicer pa v čem je poanta take ure, ki jo ti iščeš, če je nihče od "raje" ne pozna, dober poznavalec bo pa itak vedel da je fake. :confused

Tukaj si lahko pogledaš razlike pri Rolexu, pa boš videl, kako hitro se loči repliko od originala.

http://www.qualityty...or_replica.html
http://ezinearticles.com/?id=729083

P.S.
Za 300-500€ lahko kupiš lepe Armani ure, ki so tudi nekaj posebnega ter jih ne nosi vsak "kmet", kar te moti pri Seiko in ostalih navadnih urah. :ok2 Imaš tako automatic kot quartz mehanizme.
http://store.emporio...ucts/H45820.jsp

Objavljena slikaObjavljena slika
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Za kvaliteten ponaredek, ki jih stokovnjaki poimenujejo "švicarke" (tiste z ETA mehanizmom, mineralnim steklom, delujočimi vsemi števčki in jih dejansko izdelujejo v Švici ter so na zunaj skoraj identične originalu) boš dal že precej denarja in potem ti je boljše, da še nekaj dodaš in kupiš kakšen osnovni model Rolexa ali recimo Breitling, če želiš bolj športni model ure z veliko kazalčki.
Za boljše replike, a še vedno nekaj svetlobnih let stran od originala pa tam okoli 100-150€ ... v Dubaiu jih dobiš na tone, "švicarke" pa se tam prodajajo od 600-700€ naprej, odvisno od modela... (sodelavec je kupil Rolex Daytona za okoli 600€... celo značilnost Rolexa ... "tekoči" sekundni kazalec deluje)
Sicer pa v čem je poanta take ure, ki jo ti iščeš, če je nihče od "raje" ne pozna, dober poznavalec bo pa itak vedel da je fake. :confused

P.S.
Za 300-500€ lahko kupiš lepe Armani ure, ki so tudi nekaj posebnega ter jih ne nosi vsak "kmet", kar te moti pri Seiko in ostalih navadnih urah. :ok2 Imaš tako automatic kot quartz mehanizme.
http://store.emporio...ucts/H45820.jsp

...ura mi je všeč:ok2 ...aja pa uro kupujem zase
lp

joda

...to niso armanijeve ure ampak emporio armani,če veš kaj to pomeni....za uro,ki jo iščem dam max 130€,ker vem pribljižno kakpne so cene kopij teh ur v različnih delih evrope-sveta...npr....ISTA kopija ki je na Balkanu med 80-150€ stane v Rusiji cca 450-500€ v ZDA med 150-300$....itd

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.