Skoči na vsebino

Arčon, Renče

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
310 odgovorov v temi
M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Aaaa tista na dvigalu je bila tvoja? Uf...ne privoscim nikomur. Ko sem videl popolnoma razstavljen avto sem se samo za glavo prijel.
Upam, da si kaj resil s prejsnjim lastnikom, ker racun sigurno ni bil pod 10 vijolic?
Prikaži več možnosti

Kisi
Kisi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: Bmw

Jaja ta je bil moj..
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 993
  • Avtomobil: 330d F31

Očitno nas je kar nekaj s cmokom v grlu (in sočutjem do tvoje denarnice) gledalo tvoj avto :( Ga je pa Miha drugače pohvalil, imel si smolo. Bodo pa zdaj kilometri toliko bolj uživaški.

Tudi sam lahko dam Mihi (pa tudi celi delavnici, ostali fantje so prav tako pedantni "fejst dedci") čisto 10ko.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 144
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Mogoce ne bi bilo slabo da napises neko okvirno ceno da bodo lastniki in potencialni lastniki vedeli koliko stane vzdrzevanje takega avtomobila. Jaz osebno komaj cakam da gre avto iz garncije da zacnem vozit k Mihi.
Prikaži več možnosti

Kisi
Kisi
  • Uporabnik

..

Pripete slike za predogled

• 20170913_174427.jpg
  • 20170913_174418.jpg
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 766
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Za tako stvar popravit in sčistit vse do zadnjega kotička, moraš biti pa res MOJSTER! :ok

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Kisi
Kisi
  • Uporabnik

To je so samo 2 sliki mam jih ogromno vendar je ze tle jasno kaj je vse sloo...

Glede na cene je pa tako... dokler ni Miha avto dal na prafaktorje je bilo samo za ugibat kolko bo to prisu strosek.

Ze ko je Miha pogledal zadevo je vedel zakaj se je zgodilo in kako bi lahko prejsnji lastnik to preprecil,vendar malomarnost..
Miha je menjal 80%zadel kar se tice motorja,oszala je samo gred in 4 inektorji,ostalo je prakticno novo..obe turbini so nove obnovljene testirane z garancijo(nove nove bi prisle 4000€)..
Tako kot je miha natancen in picajzlat da je menjaval celo nove matice za vsako zadevo .. zelo draga so komplet tesnila motorja ki jih je kar nekaj(skupaj cca 700€)..da ne naklada je taka zadeva zelo draga in se giblje od 7.000€ do 10.000€...
Davidf1

Zal tu se ni dalo kaj precistit ker je bilo potoceno uniceno in ni bilo moznost brusenja...
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 086
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

No, moj avto je letos prvič videl Mihovo delavnico od znotraj. Termin sva sicer usklajevala skoraj kakšno leto, a namen je bil bolj druženje oziroma nekakšen epilog skupnega sodelovanja.

Miha je iz redkeje uporabljene opreme obrisal prah in mi očistil injektorje. Poseg je sila posrečen, čisto oldskul in analogen, z epruvetami in ročno narisano tabelo z vrednostmi "prej/potem". Razlika je sicer minimalna, je pa zato občutek boljši. Sploh, ko vidiš, da po toliko letih in kilometrih ni pretiranega odstopanja. Očitno sem vsa leta dobro pritiskal. :skrbast

Sledili so ljubiteljski pregled ostalih detajlov na avtu, izpraševanje v zvezi z novodobnimi sklopi, pregled delavnice, klasična primorska malica z okusno popotnico, gostoljubna domača družba, testna vožnja in seveda krepak stisk rok. 

Pripete slike za predogled

• unj1.jpg
  • unj2.jpg

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti
    • MG, Nixxon, Bavaria fan in 5 ostalim je všeč

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 145
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Danes sem tudi jaz po vec kot stirih letih ponovno obiskal Mihotovo delavnico. Kot zmeraj, delo strokovno in pedantno.
Hvala Miha. Se vidimo ob naslednjem terminu.
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in fp4492 uporabnikom je všeč to sporočilo

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

Ob včerajšnjem obisku Miholda in co. lahko spet samo pohvalim celotno ekipo za celostno obravnavo ob servisu mojega karavančka. Fantje so natančni, prijazni in strokovni. @Mihold potrpežljivo brez hitenja dela na avtomobilu tudi ob koncu dneva, že davno po koncu delovnega časa.

Kapa dol celemu servisu. :)
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj naj rečem, lahko naredim le c/p predhodnega sporočila. Sicer se je delal le oljni servis, ter pregled avtomobila preko diagnostike, a pristop in vse ostalo ostaja na profesionalnem in vrhunskem nivoju. :)

Prikaži več možnosti
    • NejcNejc je všeč