Skoči na vsebino

Arčon, Renče

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
309 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Miha a si že kdaj razmišljal da bi v Lj ali okolici odprl delavnico? Po moje bi bil instant success? :ok

Če nisi pripravljen naredit 100km za nekaj res dobrega, potem, po pravici nevem zakaj bi ti moral nekdo silit v rit. Boš že sam ugotovil kaj je res dobro in prišel :ok2
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 471
  • Avtomobil: new age e39

Če nisi pripravljen naredit 100km za nekaj res dobrega, potem, po pravici nevem zakaj bi ti moral nekdo silit v rit. Boš že sam ugotovil kaj je res dobro in prišel :ok2

Kdo pravi da nisem pripravljen napravit 100km za avto. Če sem jih napravil 900 da sem ga šel iskat... Če bi lenoba ne bila tako lena, bi prebral moje poste v tej temi in bi videl zlomka, da sem pri Miholdu že bil. Zlomka, tudi temo sem jaz odprl :laugh

Eeee vidim da je trend na temu forumu - beri površno, malo žali in obtoži, samo da se jaz bolje počutim.

Ideja, ki se mi je porodila je da bi imel precej večji obseg posla, če bi bila delavnica, tam kjer je največji trg. Predvsem pa zaradi znanja in izkušenj, ki jim marsikateri pooblaščenec ne pride blizu - konec koncev dajejo njemu neketare stvari za delat.

Viš, kozarec je lahko napol pol ali napol prazen. :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

mega_ne
mega_ne

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 859
  • Avtomobil: BMW BRP Aprilia Yamaha

Teden dni nazaj je bil tudi moj avto na obisku pri MIHOLD-u. Bolj ali manj je šlo za splošni pregled različnih komponent, katere so test prestale z odliko. Tester je sicer javil napako na ogrevalnih svečkah, katera bo odpravljena pri rednem servisu čez dober tisočak kilometrov. Druga, malo večja napaka bo sicer še malo počakala, ampak važno mi je to da je načeloma avto v dobri kondiciji in pripravljen na nadaljnje vrtenje kilometrov (naprej, seveda:-D).
Še enkrat bi pohvalil strokovno, hitro in ugodno storitev z dobljenimi odgovori na vsa moja vprašanja, pa še za žejo je bilo poskrbljeno:drink. Torej ko bo na avtu kaj narobe vem kam ga bom spet peljal:ok
Ja, pa spoznal sem še forumaša Dark Funeral:cool - itak da se še srečamo :beer :laugh
Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ///M

Nedavno sem se oglasil pri Miholdu in sicer sva (je) zamenjala olje v avtomatskem menjalniku in dopolnila ter dezinfecirala klimo.

Menda je zdaj že jasno, da drugo kot zadovoljen z delom in pristopom ne moreš biti. :ok Skratka, priporočam vsakomur, ki ima takšno ali drugačno težavo z bavarcem ali pa bi rad (tako kot jaz), da servis opravi nekdo, ki ve kaj dela in ki bo delo vestno opravil.

Tudi sicer je Mihold prav v redu fant in kmalu na svidenje ob naslednji menjavi olja. :metalc Komur pa se zdi lokacija "odročna" naj povem, da sploh ni tako daleč in izlet v manj "popularen", a zato nič manj lep kos Slovenije nikomur nebo škodil. :laugh
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 523
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

... Komur pa se zdi lokacija "odročna" naj povem, da sploh ni tako daleč in izlet v manj "popularen", a zato nič manj lep kos Slovenije nikomur nebo škodil. :laugh

Trenutno so v "modi" šparglji :mljask
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

lupen
lupen

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 106
  • Avtomobil: BMW R1150RT

Dobro jutro vsim in živel prvi maj.Kaj mogoče kdo ve,če na Boshu v Renčah servisirajo tudi motocikle BMW?
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 273
  • Avtomobil: Mašina

Tega pa ne. :)
Prikaži več možnosti
    • MuC je všeč

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 058
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Zato, ker motocikli niso dizli? :skrbast :ironija
Prikaži več možnosti

Trister
Trister

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 719
  • Avtomobil: Mlinček

Zato, ker motocikli še niso dizli? :skrbast :ironija

:ok2
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 273
  • Avtomobil: Mašina

Zato, ker motocikli niso dizli? :skrbast :ironija

Motiš se:

http://www.dieselbik...lproduction.htm :ok2 :ok2 :ok2

Ne drugače mi je tudi motocikle fajn šraufat. Moje sem vse sam popravljal in servisral. Vendar vsega delat tud ne moreš, ker potem ne upaš bit dober ker so zadeve dandanes že kar precej kompleksne.
Bi potreboval precej specialne opreme za motorje(dvigalo, tester, specialna orodja itd.) Sam potem bi pa res lahko samo šraufal, še ponoči namesto spanja :crazy

Sicer me malo moti to, da se pri meni povdarja samo besedo "diesel", ker ravno tako rad šraufam in sem sposoben k sebi spravit tudi "bencin" :ok

Urejal MIHOLD, 03.05.2009, 14:19.

Prikaži več možnosti
    • xonline je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Motiš se:

Ne drugače mi je tudi motocikle fajn šraufat. Moje sem vse sam popravljal in servisral. Vendar vsega delat tud ne moreš, ker potem ne upaš bit dober ker so zadeve dandanes že kar precej kompleksne.
Bi potreboval precej specialne opreme za motorje(dvigalo, tester, specialna orodja itd.) Sam potem bi pa res lahko samo šraufal, še ponoči namesto spanja :crazy

Sicer me malo moti to, da se pri meni povdarja samo besedo "diesel", ker ravno tako rad šraufam in sem sposoben k sebi spravit tudi "bencin" :ok

Podpis!!!!
Prikaži več možnosti

BBojan
BBojan

Bivši nick Bojan-Žan

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: E46 "323td" ;)E87 120d

Motiš se:

Ahh to ka ga prižgeš, te zihr z motorja vrže:laugh Pol ga pa še čipaš in spuščaš dimno zaveso:-D
Zakaj bi imel novega Audija, če imam lahko starega BMWja?!:ok2
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 642
  • Avtomobil: skunk :)

Komur pa se zdi lokacija "odročna" naj povem, da sploh ni tako daleč in izlet v manj "popularen", a zato nič manj lep kos Slovenije nikomur nebo škodil. :laugh

Pa saj iz LJ do @MIHOLD-a je dobrih 100km. Je tudi S. Primorska lepa dolina:ok

Čez rebrnice pa sprobaš, če imaš kakšnega črička v avtu ter kako ti amortizerji delujejo. Če imaš srečo ga lahko še čez kakšen ovinek malo pritisneš, drugače pa testiraš živce za tovornjaki:laugh :ok2

Sory za OT:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

xonline
xonline

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 638
  • Avtomobil: 2.4 V6

Še z moje strani:

http://forum.bmwslo....383#post1010383

post 1126.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

No še javna zahvala za Miho :ok2.

Napol smo že poservisirali avtomat, sedaj čez 3000km naš čaka druga menjava :). Zelo spreten, pove karkoli ga vprašaš :ok. Zraven servisa avtomata, pa smo zamenjali še visco, ki ga je imel na zalogi in odzračili hladilni sistem :). S tem smo odpravili težavo, pomirili moje živce glede avtomata in lahko rečem samo 5+ na opravljeno delo, odnos in vse ostalo. Avto temeljito preveri, popravi potem še enkrat preveri in ko je 100%, da je naredil vse 100% prav šele takrat vas spusti domov neglede na to , koliko se Vam mudi. :laugh (bova šla naslednjič na drink:beer)

Priporočam, se vsekakor pozna da gre za družinski posel in ne le za mesečno plačo pač pa tudi za dobro ime in temu primerno na nivoju je kompletna "postrežba"!
Prikaži več možnosti

UNICORN81
UNICORN81

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 659
  • Avtomobil: bmw

Za Mihata bi povedu da je zelo profesionalen in razgledan....
Za gostolubje da ne govorim........
Če kdo rabi servis za avtomatski menjalnik je Miha ta oseba kateri lahko zaupaš svoj avto....

Še enkrat hvala Miha.

LP!!!
Spaso.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 036
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ja, Arčonov servis je tak kot dobra primorska restavracija. Pri njih ni dobra samo glavna jed, pač pa sta okusni tudi predjed in sladica. Porcije so ravno prav velike da se ne prenažreš, lačen pa vseeno nisi in tudi cena je primerna. Postrežba je hitra, prijazna in natančna, le naročit se je treba vnaprej, ker imajo (kot je za vse dobre restavracije značilno) gužvo. Kuhar nikoli ne hiti in vsako jed posebej natančno pripravi. Kuhinja je čista in ne smrdi po zažganem. Še najbolj pa pri njih cenim to, da se kuhar osebno z gosti pogovarja in jim (vsaj stalnim strankam) izda tudi kakšnega od svojih skritih receptov :ok

Od mene do njih je cca 100 km, ampak glede na kvaliteto me nebi motilo niti, če bi jih bilo 200 ali 300... še na mnoga leta, prijatelji :beer

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 981
  • Avtomobil: 330d F31

@Mihold, si spregledal moj PM? :frown :jok
Prikaži več možnosti

fp4492
fp4492

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 981
  • Avtomobil: 330d F31

No, včeraj sem tudi jaz imel čast doživeti kvaliteten servis na avtomobilu mojsta @Mihold. Moram reči, da mi ni žal, da sem za servis naredil skoraj 400 km, se je splačalo.

@Mihold se je z veliko natančnostjo lotil servisiranja v rokavičkah, vsako stvar, ki jo je naredil, je dvakrat preveril, ni se pustil zmesti, kljub mojemu čvekanju.

Sam sem z uslugo več kot zadovoljen v vseh pogledih in si v mojih očeh zasluži čisto 10-ko. Fantje, ostanite takšni in z veseljem se bom vračal.

P.S.: Od včeraj je tudi moj avto brez loput.
P.P.S.: Videl projekt T-5R in ostal brez besed :eek

Urejal fp4492, 04.10.2009, 08:01.

Prikaži več možnosti

kristina
kristina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 215
  • Avtomobil: bel

Še iz moje strani Mihold :respect :respect

pa nimam dizla :angel
Objavljena slika