Skoči na vsebino

BMW Malgaj v Kranju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
182 odgovorov v temi
chris
chris

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 509

Mogoče je po pomoti označil dizel motor?

Dejansko je odprl en zavihej kjer so samo bencinarske izvedbe. Pa še pisalo mu je bmw e39 520i M54. 

Sej če bi pisal 520d bi še razumel, padobr vsi recimo da naredimo kakšno napako,ampak je tak neprijazen še zraven, res da sem prišel sicer v delovni obleki not me je pa gledal kot da sem mu golaž dolžan... Mejbi mu je mal preveč v glavo stopil dejstvo da kao dela pri bmwju... Mislmres naj se nauči delati z ljudmi potem pa naj dela z ljudmi. Do takrat pa naj ga dajo nekam odzad da zlagalkakšne kable al pa kaj...

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Pri novih vozilih se že težko zmotiš če zineš 4zyl...te stare voze fantje ne poznajo, ker so za njih dinozauri in se premalo kvarijo da bi se poglabljali....si imel srečo da imaš del sploh še možnost za naročit  :laugh .

Prikaži več možnosti

chris
chris

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 509

Pri novih vozilih se že težko zmotiš če zineš 4zyl...te stare voze fantje ne poznajo, ker so za njih dinozauri in se premalo kvarijo da bi se poglabljali....si imel srečo da imaš del sploh še možnost za naročit  :laugh .

Hahaha premalo kvarijo... dobr napisano  :-D  :ok2

ampak sej dejansko M54 ni spet dinozaver da nebi vedeli za kaj se gre... in pri teh motorjih da ta cev razpade ni tako nenavaden pojav je dost pogost... Ah sej navadn, sam da jaz tisti del dobim pa je...

Prikaži več možnosti