Skoči na vsebino

BMW Malgaj v Kranju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
182 odgovorov v temi
Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 804
  • Avtomobil: skunk :)

Predlagam obisk namestnika direktorja Malgaja na Tržaški v Ljubljani. On je edini s katerim se da kaj dogovoriti. Pri meni so upoštevali 100% kulanco, za stvar katero so mi v Kranju rekli, da je niti 1% ne priznajo.

Vidim pa, da nisem edini s takimi zadevami/odnosom v Kranju:napaka

P.S. Dobro poglej zadnjo letvico na odbijaču, če imaš kaj podrsano. Pri meni je bila (in so jo seveda s korekturo zamazali in zamolčali) in tudi na večih enkah, ki sem jih videl je bila - mislim, da je to posledica njihovih krtač:ok
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Jaz še dolgo ne bom kupoval avtomobilov na Malgaju, se pa super zastopimo pri nabavi rezervnih delov.
Lojze je zakon... :ok2
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan je všeč

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

jaz sem bil danes na Malgaju. kot smo se dogovorili po telefonu, moje vozilo so sprejeli na servis klimatske naprave, medtem pa sem šel na testno vožnjo z F10. prosil sem prodajalca, da gre z menoj, da mi pove več o tem vozilu.
Tomaž Anžin (prodajalec) je profesionalec, o vozilu ve vse, ima profesionalen odnos.
servis klime narejen v redu, F10 je avto za prste polizat, odnos pri Malgaju pa je bil do sedaj vedno na mestu.
Prikaži več možnosti

bolhapolhax
bolhapolhax

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 489
  • Avtomobil: Bayerische Motoren Werke

Mi smo kupili novo trojko v Kranju in smo zadovoljni :ok Tomaž Anžin je imel čez naše vozilo in se je tudi zelo dobro odrezal :cool Razen mogoče malenkosti pri dobavi..datum je biv 1 teden kasnejši pa navodila in tepihe smo potem naknadno dobili ampak to je normalno-za datum je kriva gužva, navodil in tepihev je pa zmanjkalo :ok

Tako, da iz moje strani pozitivn feedback :ok
On cars with acoustically tuned exhausts: “The noise they make is as fake as a hooker’s smile.”
Prikaži več možnosti

krokar
krokar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 592
  • Avtomobil: BMW 335CI, Jeep, Clio

Mi smo kupili novo trojko v Kranju in smo zadovoljni :ok Tomaž Anžin je imel čez naše vozilo in se je tudi zelo dobro odrezal :cool Razen mogoče malenkosti pri dobavi..datum je biv 1 teden kasnejši pa navodila in tepihe smo potem naknadno dobili ampak to je normalno-za datum je kriva gužva, navodil in tepihev je pa zmanjkalo :ok

Tako, da iz moje strani pozitivn feedback :ok

Nisem sicer siguren koliko ima tule prodajalec zaslug za zadovoljstvo z novim avtom?:eekŠe manj, kaj ima to skupnega z ocenjevanjem servisnih storitev?
OK, pa dobro, da ste z avtom zadovoljni!:beer
Prikaži več možnosti

bolhapolhax
bolhapolhax

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 489
  • Avtomobil: Bayerische Motoren Werke

Nisem sicer siguren koliko ima tule prodajalec zaslug za zadovoljstvo z novim avtom?:eekŠe manj, kaj ima to skupnega z ocenjevanjem servisnih storitev?
OK, pa dobro, da ste z avtom zadovoljni!:beer

Kje sem napisal, da sem zadovoljen z avtom zaradi g. Tomaža ?:confused Kje sem sploh ocenjeval servisne storitve? :confused

Preberi še 1x :ok2

Mi smo kupili novo trojko v Kranju in smo zadovoljni(z odnosom avtohiše sem mislil, te je to zmotilo?), Tomaž Anžin je imel čez naše vozilo in se je tudi zelo dobro odrezal. Razen mogoče malenkosti pri dobavi..datum je biv 1 teden kasnejši pa navodila in tepihe smo potem naknadno dobili ampak to je normalno-za datum je kriva gužva, navodil in tepihev je pa zmanjkalo.

Tako, da iz moje strani pozitivn feedback.

Servisne storitve pa niti nisem in ne mislim ocenjevat, ker je do servisa še 29000 km :ok2 (no verjetno ga bom naredil prej). Pa še verjetno, ko bo servis bom avto vozil v Grosuplje zato, ker mi je tam bližje :ok Mislim, da je tam Avtoval, če se ne motim. -To bo pa spadalo v drugo temo :ok2

Urejal bolhapolhax, 05.07.2012, 21:16.

On cars with acoustically tuned exhausts: “The noise they make is as fake as a hooker’s smile.”
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

danes se je Borut Belcijan odlično izkazal. človek ve, kako se streže stranki, kaj je potrebno, da je stranka zadovoljna. kapo dol. fantje na sprejemu so cool. :ok
Prikaži več možnosti

speedster
speedster

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 221
  • Avtomobil: E46 Touring/občasno E61

Da opišem še mojo - tokrat zelo negativno izkušnjo z zadnjega obiska pri njih...prišel sem poizvedovat za rezervne dele za avto in že takoj, ko sem vstopil zaslišal glasen prepir med zaposlenimi. Drug drugega so obtoževali za senzorje, ki naj bi jih nekdo od njih založil oz. sam pospravil v svoj žep. Ob tem je bilo slišati veliko kletvic, preklinjanja in obtoževanj s strani enega od zaposlenih na dva preostala sodelavca. Najprej se za vse nisem zmenil in začel pogovor glede delov...prepir se je nato stopnjeval, do meje kjer sem zaposlenega na rezervnih delih (Povše) komaj razumel. Nato je po parih minutah Belcijan, ki je bil v centru prepira končno jezno odšel ven.

Človek je lahko res presenečen nad tako neprofesionalnem in primitivnem odnosu do strank. Če bi sam ali nekdo drug tisti trenutek prišel z resnim namenom nakupa avtomobila pri njih bi se v trenutku obrnil...oni pa poslovili od novega posla - skratka porazno...

Veliko raje avto servisiram pri Pelku in redko zaidem na Malgaj - tudi v tem primeru sem bil tam, ker je bil Pelko takrat na dopustu. Od sedaj naprej pa odpade vsak obisk pri njih.
Objavljena slika

:bmw
Prikaži več možnosti

Pia*
Pia*

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7

Pa da še jaz pokomentriam.

Mož je kupil avto v LJ (trenutni je drugi) še danes, ko avto ni več v garanciji se raje odpelje v Lj na servis kot v Kranj.

Sama sem letos kupila 1-ko v Kranju. Ahčina lahko samo pohvalim kot prodajalca. Seveda sem vso zadevo morala urejati sama saj moj ni imel želje gledati Belcijana saj pravi, da človek ni normalen. Kar so mu nekako med vrsticami namignili tudi v Lj.

Ko sem prišla po pol leta v salon v kranju, saj nisem imela želje hoditi v Lj. Sem na mojo žalost naletela na Belcijana. Katastrofa od človeka. Mož ga je klical prej, da ga je dobil na telefon sta minila dva cela meseca. Pa nimam časa, pa ni trenutno vedel kako, pa je bil momentalno odsoten, pa na dopustu in na koncu še na očetovskem dopustu pa smo bili naokoli. No ko ga je končno dobil nama ni moral napisati potrdila o servisiranju. On tega ne more. Pa je mož znorel in me napotil v Lj. Tam so nama zadevo rešili v 2 minutah. Zadevo pa podkrepili, da nisva edina, ki iz kranja prideva v Lj.

Sama resnično nimam volje,želje, da bi hodila v Kranj k Malgaju, defenitivno se bom odpeljala drugam.
Sramota za tako podjetje kot je BMW!! Še večja sramota pa je da kupci, ki nismo kupili avta poceni, nastradoma zaradi nesposobnega, nekorektnega osebja, ki je zaposlen pri Malgaju!

Sama že nekaj časa razmišljam, da bi napisala pritožbo na direktorja!

Še eno vprašanje Krančani kam vozite avte na servis?
Prikaži več možnosti

Pia*
Pia*

Začetnik

• Uporabnik

danes se je Borut Belcijan odlično izkazal. človek ve, kako se streže stranki, kaj je potrebno, da je stranka zadovoljna. kapo dol. fantje na sprejemu so cool. :ok

Lepo da ima vsaj en lepo izkušnjo z njim. Meni osebno ga še nihče ni pohvalil.
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator

Sam imam izkušnje samo z nabavo rezervnih delov in sem nadvse zadovoljen! Pohvale Lojzetu za teh par let sodelovanja. :ok

Odvisno kaj rabiš poservisirat oz. ali rabiš žig v servisno itd. Servisiramo po večini sami.
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 489
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Sam imam izkušnje samo z nabavo rezervnih delov in sem nadvse zadovoljen! Pohvale Lojzetu za teh par let sodelovanja. :ok

Odvisno kaj rabiš poservisirat oz. ali rabiš žig v servisno itd. Servisiramo po večini sami.

Jaz odebeljen del razumem kot, da ti sam narediš servis on ti pa v servisno nabije štempelj, kot da bi ga naredil na pooblaščenem servisu oz pri njih, čeprav ga narediš "pod kozolcem"..
Če je temu tako, ti svetujem, da se tvoj in moj post izbriše takoj.
S to izjavo si zaklal sebe in mogoče celo zrihtal Lojzetu odpoved delovnega razmerja iz krivdnih razlogov.:napaka
Če pa se motim, se pa vnaprej opravičujem.

Urejal umavri, 09.10.2012, 07:43.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator

LOL :-D Pa se ti resno zdi kaj takega možno?

Pravim, da zase in kolege/s kolegi, servisiram sam. Lahko tudi komu drugemu, če ne rabi štempiljke... Se pa pri testerju in elektroniki ustavi.

Če niste zadovolji z osebjem, jim to povejte, v naslednje pa stopničko više. Nikoli se odnos ne bo izboljšal, če nihče ne pove kaj ga moti. :ok

Urejal eXtreme, 09.10.2012, 08:58.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Ziher ne na uradni servis, zakaj bi plačeval dražje, kot ti lahko številni naredijo enako ali celo bolje za manj denarja?

Schumi :ok
Prikaži več možnosti

Pia*
Pia*

Začetnik

• Uporabnik

Ziher ne na uradni servis, zakaj bi plačeval dražje, kot ti lahko številni naredijo enako ali celo bolje za manj denarja?

Schumi :ok

Ok, to mi je jasno! Avto imam star 1 leto in so mi rekli da ga moram pripeljati na servis, ko bo imel 20 000km ali čez 2 leti. (pri meni bo kar 2 leti).

Kam naj ga peljem, da mi bodo potrdili tudi servisno knjigico?

Kaj pa to ko imam 5 let garancije? A to pomeni, da lahko samo pri Malgaju glede na to da sem vato pri njih kupila.

Hvala za odgovore,

Urejal Pia*, 11.10.2012, 10:26.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 198
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pri kateremkoli pooblaščenem serviserju. Seznam le-teh imaš pa tudi v tem podforumu. Malo preglej teme.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Ok, to mi je jasno! Avto imam star 1 leto in so mi rekli da ga moram pripeljati na servis, ko bo imel 20 000km ali čez 2 leti. (pri meni bo kar 2 leti).

Kam naj ga peljem, da mi bodo potrdili tudi servisno knjigico?

Kaj pa to ko imam 5 let garancije? A to pomeni, da lahko samo pri Malgaju glede na to da sem vato pri njih kupila.

Hvala za odgovore,

5 let garancije?:confused A si jo doplačala?
Prikaži več možnosti

Afirst1
Afirst1

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 72
  • Avtomobil: f20 116i

5 let garancije?:confused A si jo doplačala?

Verjetno govori o BMW service inclusive :)
Prikaži več možnosti

chris
chris

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 510

Bwahahaha par dni nazaj grem nabavt cev za vodo M54 motor, 

In tam na "odelku" za nadomestne dele, pridem do enegea tip k pojma nima pa še prav vid se mu da un preko k.... dela, da se mu kr ne da biti tam.

In gledava bmw e39 520i M54 motor, in tip meni reče da mi ne paše ta cev ker je 4cyl motor....
Mislm... fak kako lahko imajo tako usrano nesposobne ljudi na rezervnih delih, čeprav mu je pisal tip ni mu pojma to morš res biti usaj sin od šefa da te poi tako zaposli. 

Sicer sem že prej enkrat neki nabavil tam pa je bil en drugi majster un je pa imel dokaj pojma o tem, pa še neki popusta mi je dal ker sva še mal debatirala.

Pa to cev naj bi dobil naslednji dan, ker sem bil takoj zjutri tam, pa je že ene par dni od tega pa mi še niso poslal smsja da je cev prišla. Mejbi zato ker sem mu spustil kajlo, o tem da neve ker motor pa kva. :D :D 
Kakorkoli že če kdo tam pozna šefa naj mu pove da malo bolje zbira kader, ker pomoje če bi šu na Dacijo bi imel več pojma.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 198
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Mogoče je po pomoti označil dizel motor?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.