Skoči na vsebino

Nedeljski izlet

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
157 odgovorov v temi
krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 234
  • Avtomobil: e61, r55

A mislite da je mozno it iz Ljubljane do Postojnske jame (gres notri ob 9.00), potem proti Mostu na Soci, se tam zapeljati s colnickom, potem naprej v Trento si pogledati tisti slap (mislim da Boka), naprej cez Vrsic v Kranjsko Goro in nato cez dolino Radovne do Bleda in da si na Bledu se ob dnevu.

Je kdo ze sprobal to v enem dnevu?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

ma to je prav možno po mojem...... ampak nevem če boka sploh še teče, no sedaj je nekaj padalo ampak ponavadi ob takem času boke ni več ;)
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 125
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

ma to je prav možno po mojem...... ampak nevem če boka sploh še teče, no sedaj je nekaj padalo ampak ponavadi ob takem času boke ni več ;)

U nedeljo je še:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

beez
beez

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 191
  • Avtomobil: BMW 318i

Jaz sem se pred kratkim neko nedeljo, z drago odpravil v Rakov Škocjan. Lušten sprehod, fenomenalna pokrajina.. naravni kamniti mostovi, jame..
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 993
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Danes pa jaz potrebujem nasvet. Odpravljam se v smeri Bled / Bohinj, rad bi dobil kako smernico za kak lep sprehod v naravi, po možnosti v kombinaciji s kakimi potočki ipd. Skratka malo bolj romantična verzija. Nahaja pa naj se nekje na zgoraj omenjeni relaciji. Hvala.

LP
Dejan
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 523
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Danes pa jaz potrebujem nasvet. Odpravljam se v smeri Bled / Bohinj, rad bi dobil kako smernico za kak lep sprehod v naravi, po možnosti v kombinaciji s kakimi potočki ipd. Skratka malo bolj romantična verzija. Nahaja pa naj se nekje na zgoraj omenjeni relaciji. Hvala.

LP
Dejan

Iz Stare fužine pri Bohinjskem jezeru proti Vogarju, po dolini Mostnice: kanjoni, slapovi. Nepozabno, je ravno pravi čas glede temperatur in vodnatosti! :ok

Obisk slapa Savice - bolj obljudena varianta, vendar morda ne najbolj v tem času (inozemski upokojenci).

Je pa lepo it tudi s kolesom (deloma strm makadam) po levem bregu Savice gor iz Ukanca (od hotela Zlatorog) mimo hidroelektrarne do restavracije pod začetkom poti za slap Savica, nato pa navzdol po desnem bregu po lepi asfaltni cesti. Nezahtevno. Izposoja koles v Zlatorogu. :ok
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 993
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Iz Stare fužine pri Bohinjskem jezeru proti Vogarju, po dolini Mostnice: kanjoni, slapovi. Nepozabno, je ravno pravi čas glede temperatur in vodnatosti! :ok

Obisk slapa Savice - bolj obljudena varianta, vendar morda ne najbolj v tem času (inozemski upokojenci).

Je pa lepo it tudi s kolesom (deloma strm makadam) po levem bregu Savice gor iz Ukanca (od hotela Zlatorog) mimo hidroelektrarne do restavracije pod začetkom poti za slap Savica, nato pa navzdol po desnem bregu po lepi asfaltni cesti. Nezahtevno. Izposoja koles v Zlatorogu. :ok

Super, se bom odločil za prvo varjanto. Kolko časa vzame tole? Je vsaj 2 urci?
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Super, se bom odločil za prvo varjanto. Kolko časa vzame tole? Je vsaj 2 urci?

Imaš PS :ok
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Roberto88
Roberto88

88 Power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 668
  • Avtomobil: BMW

No to kar ti je @warden napisal je čudovita pot, če te pa motijo blagi vzpončki,
pa preprosto naredite sprehod okoli jezera, pa če imate radi postrvi, obvezen
postanek v gostišču Erlah.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Vem da je že mimo, ampak meni je Blejski vintgar vedno všeč.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Roberto88
Roberto88

88 Power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 668
  • Avtomobil: BMW

LP
Dejan

Kako je bilo, katero pot ste ubrali?
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Vem da je že mimo, ampak meni je Blejski vintgar vedno všeč.

Mnjami, v gostišču v Vintgarju imajo res dobre postrvi in druge salmonide. Erlah se proti njim žal ne more kosat.
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: 2009 Ford Fiesta 1.4

Pozdravljeni!

Malo sem prebral tole temo, in ugotovil, da so vsi izleti bolj kot ne napisani za poletje. V tem zimsko-pomladnem času pa npr. za izlet kakšna logarska dolina ali podobne hribovske destinacije odpadejo, saj je tam še polno snega, katerega smo imeli dovolj to zimo že na domačem dvorišču :laugh Zato je edina sprejemljiva destinacija za te dni primorska?

Kaj priporočate: Nedelja 28.2.2010, 3 avti, 2 odrasla, 5 mladih ter 2 otroka. Mišljen je celodnevni izlet. Vožnja tja, in nazaj z vmesnimi postanki, vmes pa lutanje po določenem kraju, ali kaj podobnega.

Po mojem je najboljše Koper ali Portorož. Imate še kakšno drugo idejo?

Pa še eno vprašnje. Ker bo to izlet, bi se probali čim bolj izogibati avtoceste (pa čeprav imajo vsi trije avti vinjeto :laugh). Vendar viamichelin nekaj 10 kilometrov pred obalo preusmeri vožnjo na avtocesto. Ali se da priti do Kopra čisto po stari cesti, brez avtoceste?

Hvala za odgovore
Član KOS
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 648
  • Avtomobil: skunk :)

Ali se da priti do Kopra čisto po stari cesti, brez avtoceste?

Aha:avto :3gears :-D

Do Ljubljane znaš, nato pa čez center do Viča, naprej do Brezovice, čez Logatec in naprej. Samo table glej in si zmagal:ok

P.S. Je TSI že pri hiši?:mljask
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik

Aha:avto :3gears :-D

Do Ljubljane znaš, nato pa čez center do Viča, naprej do Brezovice, čez Logatec in naprej. Samo table glej in si zmagal:ok

P.S. Je TSI že pri hiši?:mljask

Ja, to Logatec in naprej mi je znano, sem se že večkrat vozil tam, čisto okolica Kopra mi je pa malo uganka, ker sem se nazadnje vedno pripeljal po avtocesti. no, če bomo gledali table res ne bomo zgrešili :)

TSI pride šele sredi marca :blackeye Se je treba še starega znebit, počasi bom tako dal tudi oglas tu gor.
Član KOS
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator

čisto okolica Kopra mi je pa malo uganka, ker sem se nazadnje vedno pripeljal po avtocesti. no, če bomo gledali table res ne bomo zgrešili :).

Kontaktiraj pijačo naše mladosti ali pa juzerja iks:ok2

TSI pride šele sredi marca :blackeye Se je treba še starega znebit, počasi bom tako dal tudi oglas tu gor.

Bo pa zato potem takrat toliko bolj sladko;)
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

:confused

Uporabnik Cockta ne obstaja. Če ste sledili pravi povezavi, prosimo kontaktirajte administratorja

:hihi
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik

:confused

:hihi

rofl, jaz sem pa iskal "mleko" :laugh za Pepsi sem imel premajhno žepnino :laugh
Član KOS
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator

:rofl

Zaj*** sem:skrbast
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Od Logatca do Kozine nimaš kaj zafrknit. Ko prideš do table Kozina boš imel manjšo ravnino z semaforjem. Desno je odcep za na AC. Ravno pitaj boga kam se pride, ti greš levo za kozino in samo po glavni ravno mimo Omwja po glavni proti Črnem kalu... No potem samo po glavni, čez neke vasice in prideš vmes med Ankaran in Koper. Bivje rečejo temu primorci, če je tisto sploh kraj- se nisem nikoli poglabljal :laugh... Greš po rondoju ali na drugem odcepu ven in prideš na KP obvoznico ali na 3jem pa se lahko voziš tam po zaledju in prideš ven na križišče pri Merkurju v KP. Vsekakor pejdi raje na obvoznico, ker je BV da se voziš v tri dni tam, ker itak ni kaj videt, kot bi se peljal čez Brezovico... :ok
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti