Skoči na vsebino

Nedeljski izlet

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
157 odgovorov v temi
davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: 2009 Ford Fiesta 1.4

Od Logatca do Kozine nimaš kaj zafrknit. Ko prideš do table Kozina boš imel manjšo ravnino z semaforjem. Desno je odcep za na AC. Ravno pitaj boga kam se pride, ti greš levo za kozino in samo po glavni ravno mimo Omwja po glavni proti Črnem kalu... No potem samo po glavni, čez neke vasice in prideš vmes med Ankaran in Koper. Bivje rečejo temu primorci, če je tisto sploh kraj- se nisem nikoli poglabljal :laugh... Greš po rondoju ali na drugem odcepu ven in prideš na KP obvoznico ali na 3jem pa se lahko voziš tam po zaledju in prideš ven na križišče pri Merkurju v KP. Vsekakor pejdi raje na obvoznico, ker je BV da se voziš v tri dni tam, ker itak ni kaj videt, kot bi se peljal čez Brezovico... :ok

hvala za navodila!

Ima še kdo kakšno drugo idejo, razen obale?
Član KOS
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

hvala za navodila!

Pa menda te ni zdj strah zaradi te teme :laugh

http://forum.bmwslo....?t=50082&page=5

Urejal Pepsi, 25.02.2010, 15:17.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

whisper
whisper

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454
  • Avtomobil: 550xd

hvala za navodila!

Malo iz poti ampak vseeno, če greste proti obali Akvarij M Idrija. Zanimivo za otroke in morda tudi odrasle:)
Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 689
  • Avtomobil: e93 325i

Od Logatca do Kozine nimaš kaj zafrknit. Ko prideš do table Kozina boš imel manjšo ravnino z semaforjem. Desno je odcep za na AC. Ravno pitaj boga kam se pride, ti greš levo za kozino in samo po glavni ravno mimo Omwja po glavni proti Črnem kalu... No potem samo po glavni, čez neke vasice in prideš vmes med Ankaran in Koper. Bivje rečejo temu primorci, če je tisto sploh kraj- se nisem nikoli poglabljal :laugh... Greš po rondoju ali na drugem odcepu ven in prideš na KP obvoznico ali na 3jem pa se lahko voziš tam po zaledju in prideš ven na križišče pri Merkurju v KP. Vsekakor pejdi raje na obvoznico, ker je BV da se voziš v tri dni tam, ker itak ni kaj videt, kot bi se peljal čez Brezovico... :ok

Potem pa lahko v prvem križišču zaviješ levo in pot nadaljuješ proti Dragonji, tik pred MP zaviješ desno proti Sečovljam, tam zopet zaviješ desno in prideš v Lucijo. Zelo zanimiva cestica, vsekakor bolj zanimiva kot tista, standardna po kateri se peljejo vsi, ki grejo v Portorož.

Če bo lepo vreme, se lahko ustavite tudi na gradu Socerb (na poti od Kozine proti KP, malo pred Črnim kalom) :ok
Lep prostor, kjer se mularija lahko malo zlaufa, ostali pa malo naužijejo lepega razgleda :ok2
Prikaži več možnosti

ghandaed
ghandaed

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 461

Če ti ni prav do obale lahko zaviješ proti Ilirski Bistrici in pred njo zaviješ desno proti čudovitim vasicam Premu, Pregarjam in Harijam. Cesta se vzpne na sleme Brkinov kjer imaš tudi super razgled.

druga opcija pa, da se odpraviš proti Otlici na kraški rob, kjer skočiš do Otliškega okna ali pa na bližnji Sinji Vrh. Če je jasno in vetrovno vreme, je razgled res super.
Prikaži več možnosti

montenegro
montenegro

Zmija

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 376
  • Avtomobil: Audi B8

Moj glas za Otlico :metalc Pa še cool cesta je, samo moraš malo ( če imaš znižan avto ) paziti na luknje :ok
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik

Če ti ni prav do obale lahko zaviješ proti Ilirski Bistrici in pred njo zaviješ desno proti čudovitim vasicam Premu, Pregarjam in Harijam. Cesta se vzpne na sleme Brkinov kjer imaš tudi super razgled.

druga opcija pa, da se odpraviš proti Otlici na kraški rob, kjer skočiš do Otliškega okna ali pa na bližnji Sinji Vrh. Če je jasno in vetrovno vreme, je razgled res super.

Moj glas za Otlico :metalc Pa še cool cesta je, samo moraš malo ( če imaš znižan avto ) paziti na luknje :ok

No za naslednjič bom vedel, kajti dans ni bilo kaj preveč lepo vreme dol, je pa bilo za zdržat.

@Pepsi: Navodila so bila odlična vendar sem zgrešil. Kar naenkrat sem bil rped ocepom za Ankaran naravnost ali Koper desno-->hitra cesta. Torej bi na tistem velikem krožnem 50m pred tem križiščem moral iti zadnji izvoz (torej levo)? Spet: vem za naslednjič :laugh

@user_x: sem šele sedajle videl tvojega "garmina".. Bomo pa naslednjič :rofl
Član KOS
Prikaži več možnosti
    • user_x je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pozdravljeni!

Malo sem prebral tole temo, in ugotovil, da so vsi izleti bolj kot ne napisani za poletje. V tem zimsko-pomladnem času pa npr. za izlet kakšna logarska dolina ali podobne hribovske destinacije odpadejo, saj je tam še polno snega, katerega smo imeli dovolj to zimo že na domačem dvorišču :laugh Zato je edina sprejemljiva destinacija za te dni primorska?

Kaj priporočate: Nedelja 28.2.2010, 3 avti, 2 odrasla, 5 mladih ter 2 otroka. Mišljen je celodnevni izlet. Vožnja tja, in nazaj z vmesnimi postanki, vmes pa lutanje po določenem kraju, ali kaj podobnega.

Po mojem je najboljše Koper ali Portorož. Imate še kakšno drugo idejo?

Pa še eno vprašnje. Ker bo to izlet, bi se probali čim bolj izogibati avtoceste (pa čeprav imajo vsi trije avti vinjeto :laugh). Vendar viamichelin nekaj 10 kilometrov pred obalo preusmeri vožnjo na avtocesto. Ali se da priti do Kopra čisto po stari cesti, brez avtoceste?

Hvala za odgovore

Zime je tudi po gorskih predelih več ali manj konec ... sploh po cesti. Sem bil danes na Jezerskem, pa je cesta lepo suha, kakšnega peska od posipanja ni bilo na cesti, tudi asfalt že solidno drži :ok2 Pa še več ali manj je bila prazna cesta, ker ni bilo dost folka gor, tko da se je dalo tut malo pognat konjičke v dir :-D Le od jezera do meje je bila še precej umazana in mokra čez gozd, tako da tam ravno niso bili pogoji za pritiskat. Ja, luknjasta je pa še vedno tolk k je bila lani :blackeye

Urejal Rottie, 28.02.2010, 22:10.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

davorz
davorz

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozdravljeni!

Če ste že enkrat v Kranjski gori, na Planici, kam se v tistih koncih še splača iti pogledat? Tamar se mi zdi, da naj bi bila lepa vasica, nikoli še nisem bil tam. Zanima me pa samo za to stran Vršiča, torej ne dolino Soče ipd. Hvala vsem

Lp, Davor

Urejal davorz, 29.04.2010, 11:12.

Član KOS
Prikaži več možnosti

Roberto88
Roberto88

88 Power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 668
  • Avtomobil: BMW

Pozdravljeni!

Če ste že enkrat v Kranjski gori, na Planici, kam se v tistih koncih še splača iti pogledat? Tamar se mi zdi, da naj bi bila lepa vasica, nikoli še nisem bil tam. Zanima me pa samo za to stran Vršiča, torej ne dolino Soče ipd. Hvala vsem

Lp, Davor

Ja Tamar je luštn sprehod, ni pa to vasica, je pa fletn planinski dom.
Drugače maš pa mnogo poti okoli Kr. Gore; npr. par kilometrov čez mejo proti Trbižu imaš 2 jezerca (lago di fusine) in je spet luštn sprehod okoli njiju, lahko pa greš nazaj do Mojstrane, parkiraš avto in greš na doooolg sprehod mimo slapov (pozabil kako se jim reče :napaka), do vrat, pa še veliko je tega. Upam, da sem ti vsaj malo pomagal.
Prikaži več možnosti
    • davorz je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Velden pri Celovcu je kul ... samo zdaj je še malo prazen ... treba it poleti, ko kaj dogaja, pa kopat se da v jezeru. Videli boste tut kopico hudih avtov tam, k ima kar dosti bogatašev tam svoje vile ali počitniške apartmaje. Je pa iz LJ do tja cca. 130 km, če greš čez Ljubelj.

http://www.pictures-...ersee/index.htm

Takih in podobnih hiš je videti kar nekaj. :ok2 Tale stoji neposredno ob jezeru ... vmes je le cesta, s katere je fotografirano.

Objavljena slika

Urejal Rottie, 29.04.2010, 14:02.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 862
  • Avtomobil: zgoraj brez

Moj (oz. najin s punco) praznični torkov dan pa je bil naslednji izlet:

Grad Trakoščan. Vtopnina 30 kun na osebo :

Objavljena slika

Objavljena slika

Potem naju je pot vodila do Krapine v muzej krapinskog neandertaca (zelo zanimivo). Vstopnina za študente 25 kun na osebo, za odrasle 50:

Objavljena slika

Objavljena slika

Na koncu pa še na Ptujski grad (vtopnina 4 EUR na osebo):

Objavljena slika

Še dobro da je bilo lepo vreme in sva se večino časa lahko vozila brez strehe in tako še bolj uživala.

Priporočam turo za enodnevni izlet.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 504
  • Avtomobil: --------:)

Dežela pravljic in domišljije Koča pri čarovnici .
http://www.carovnica...a-pri-carovnici

ČOKOLADNICA OLIMJE
http://www.syncerus.si/
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • driv3r_86 je všeč

Peter™
Peter™

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 357
  • Avtomobil: 318i

Dones je bil kar zanimiu izlet. Najprej smo se z ženo in malim odpeljali v Višnjo goro na Saturnus, mau mahat kolegu pa tamaumu pokazat kako to zgleda, pol pa direkt v arburetum kjer je bla massssaaaaa folka in seveda čist tapravi dinozavri iz plastike:P

Uglavnm dolgčas nm ni blo.

LP
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Arboretum ima za otroke ful dobra igrala.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Peter™
Peter™

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, kašne rožce, tobogan!:P
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 952
  • Avtomobil: Ni €€€

Arboretum ima za otroke ful dobra igrala.

..., ki so vedno nabito polna z otroci. :blackeye
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Peter™
Peter™

BMW fanatik

• Uporabnik

..., ki so vedno nabito polna z otroci. :blackeye

lol, sej je njim namenjeno, koga bi pa ti rad vidu na njih?:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Najbrž sebe. :-D Sej jest tut. :ok2

Mi smo bili nazadnje notri dokaj zgodaj (je tako naneslo) in je bilo kar fraj, ko smo pa odhajali ob cca 13h, je bilo pa res že na sprehajalni potkah ogrooomno ljudi.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

DREAMONE
DREAMONE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 741
  • Avtomobil: inflatable boat

lol, sej je njim namenjeno, koga bi pa ti rad vidu na njih?:laugh

Ja e34td se je hotu join-at pa so ga tamali zbrcal stran, potem je šel pa deset metrov stran v caffano:laugh :lmao :umruodsmeha
Prikaži več možnosti