Skoči na vsebino

Kam so izginili nekateri uporabniki?

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
999 odgovorov v temi
gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 056
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Je živ in zdrav, je dal eno objavo gor na FB, ki bi sicer sodila v smešne videe. :laugh

prav filmsko. Mogoče se je ponesreči odjavil. To se men na tel velikrat zgodi, ko hočem pritisnit nova vsebina. In če uporabljaš avtomatsko prijavo, zlahka pozabiš geslo. :) mogoče je zaprosil za reset gesla, pa mu moderatorji ne pustijo. :)

Urejal gepl, 16.08.2019, 19:20.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 354
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

prav filmsko. Mogoče se je ponesreči odjavil. To se men na tel velikrat zgodi, ko hočem pritisnit nova vsebina. In če uporabljaš avtomatsko prijavo, zlahka pozabiš geslo. :) mogoče je zaprosil za reset gesla, pa mu moderatorji ne pustijo. :)

Hočeš rečt po sreči, kakšna nesreča neki.

Sicer pa ne vem zakaj najprej pomisliš na najslabše, vseeno je še upanje da se bo dobro izteklo. Lahko da se je skrival v koruzi ravno takrat ko je tam zasilno pristajal tisti ruski pilot, lahko je hotel prečkat progo ravno takrat ko je iztirila lokomotiva, ali pa si je zrihtal italijansko državljanstvo in je on tisti, ki se je zadušil na čolnu na hrvaški obali. Bomo videli ko bojo časopisi poročali o tem, zaradi nosurine se ne more skrit, takoj se ga prepozna.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 434
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Saj veš kako je, če dela ne opraviš temeljito, se včasih kdo uspe tudi vrnit.

https://www.casnik.s...entejsi-odneha/
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Če tole drži se bo 100% vrnil, to ni dobra novica.

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 947
  • Avtomobil: star Bmw

A lahko eno resnico povem za spremembo, da ne bodo samo lažne teme, kje smo bili na morju..in kakšen strašen bemve vozimo..
Jerry komaj čaka, da se roti vrne, da se joda in ostali vpiknejo v njegove romane, ker brez njih ne more funkcionirat.
Brez le-teh je ta forum samo še eden od mnogih avto forumov s problemi ala
kje kupiti in kam vliti sečnino,
zakaj mi avto trokira itd
Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

A lahko eno resnico povem za spremembo, da ne bodo samo lažne teme, kje smo bili na morju..in kakšen strašen bemve vozimo..
Jerry komaj čaka, da se roti vrne, da se joda in ostali vpiknejo v njegove romane, ker brez njih ne more funkcionirat.

OK, priznam  :jok  :jok  :jok  Nudim 100 filipinskih pesosov nagrade če mi kdo najde rotija, problem je v tem da se še sam ne spomnim več kam sem ga zakopal, sem bil preveč pijan takrat... NUJNO, ČIMPREJ!!!

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 095

Mogoče on še vedno piše in gredo njegovi posti v hyperspace, ker forum ne podpira nad 70.000 postov.

Pripete slike za predogled

• 47C4FD5D-7BE9-4964-A9C0-1F6F6AE9A3EB.jpeg

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 113
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Samo res, da se ni Rottie odločil, da nas zapusti pri 70.000 postih?

Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 951

Za uporabnika Stalin kdo kaj ve kje se nahaja?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 067
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Samo res, da se ni Rottie odločil, da nas zapusti pri 70.000 postih?

Saj ste ga samo kurcali skoraj ves čas....

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 113
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Saj ste ga samo kurcali skoraj ves čas....

Večina ga ni.
Upajmo da se vrne.
Prikaži več možnosti

mapetpun
mapetpun

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 202
  • Avtomobil: 2002 e39 525dA touring

Večina ga ni.
Upajmo da se vrne.

Jst tud upam da se vrne, čeprav je njegov pogled na svet večinoma diametralno nasproten mojemu.
Je vedno debatiral na nivoju in vsaj jst nisem videl da bi bil kadarkoli osebno žalil tako kot so njega žalili posamezniki s katerimi je "zapel".
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, soulfly, Warden in 4 ostalim je všeč

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 739
  • Avtomobil: F31 320d

Pametnejši ponavadi odneha...

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jst tud upam da se vrne

Jaz pa ne. Odkar ga ni lažje zaspim, ponoči se ne zbujam več in ne tlačijo me več nočne more o socializmu. Zobe imam bolj bele, lasje so mi začeli spet rast tam kjer sem bil že skoraj plešast in sivih praktično nimam več, nebi verjel če nebi videl. Še sramne dlake imam spet dolge in bolj močne, pa so se že začele redčit in odpadat. Vsak dan po 15 minut molim da ga je vlak povozil in ga ne bo več nazaj, ali pa da mu je vsaj štroma zmanjkalo, vse je boljše kot nič. Tako zateženega človeka ni in ga ne bo, ubogi tisti ki jim zdaj serje po glavi, ko smo se ga mi komaj losali. 70000 bo za vedno ostala moja srečna številka, od zdaj naprej me lahko kličete Jerry 70000... aleluja  :bow   :bow   :bow    :svic

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 592
  • Avtomobil: Božje vozilo

:laugh :ok

Jaz pa ne. Odkar ga ni lažje zaspim, ponoči se ne zbujam več in ne tlačijo me več nočne more o socializmu. Zobe imam bolj bele, lasje so mi začeli spet rast tam kjer sem bil že skoraj plešast in sivih praktično nimam več, nebi verjel če nebi videl. Še sramne dlake imam spet dolge in bolj močne, pa so se že začele redčit in odpadat. Vsak dan po 15 minut molim da ga je vlak povozil in ga ne bo več nazaj, ali pa da mu je vsaj štroma zmanjkalo, vse je boljše kot nič. Tako zateženega človeka ni in ga ne bo, ubogi tisti ki jim zdaj serje po glavi, ko smo se ga mi komaj losali. 70000 bo za vedno ostala moja srečna številka, od zdaj naprej me lahko kličete Jerry 70000... aleluja  :bow   :bow   :bow    :svic

:eek :laugh

Prikaži več možnosti

Marty0707
Marty0707

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 260
  • Avtomobil: E36 325Ci M50TÜB25

Vsi ti uporabniki katerih ni vec na forumu so sli v Nemcijo delat za € vitamine, ker majo strah pred bolezen katera majo ime kot so: Sirotinja, lakota, zeja, in tako dalj.. In si mislijo  da ce bodo imeli zelo veliko € vitaminov katere se da nabrati v Nemciji ali Austriji na drevesah ali vzet s tla, da bodo vedno zdravi in da im nikoli ne bo zmanjkalo bencina v BMW-ju ali za servis, za nove feltne ali kaj ti ga jaz vem kaj ne.. Uporabniki nimajo vec casa brskat po forumu ker morajo delat... :-D :-D :-D :-D :-D

Objavljena slika
"Ich bin gar nicht so, wie man mich dargestellt hat"
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 278
  • Avtomobil: BMW

Do 70000  ti majka še nekaj objav ,ampak z takim tempom bo to kmalu :blabla :blabla :blabla in potem bosta z rottijem lahko nazdravila :ok2

Prikaži več možnosti

MihaK3
MihaK3

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 628

:laugh :laugh

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 039
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Zdej gre Jerryu počasneje, ker ni več Rottiea gor da bi se kregala. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mapetpun
mapetpun

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 202
  • Avtomobil: 2002 e39 525dA touring

če je tole šala - ok, hahaha.

Če ni šala, pa imaš hude težave, med katerimi je rottie zagotovo ena izmed manjših. Zdrav in normalen dec ne bo zarad nobenga posameznika fasal take simptome kot si jih sam. Ker namesto rottija te lahko kadarkoli zj..e kdorkoli.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in soulfly uporabnikom je všeč to sporočilo