Skoči na vsebino

Predlogi za izboljšanje foruma

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
999 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 628
  • Avtomobil: srebrni traktor

Poglej v temo  "Prenova BMWslo 2016 - pohvale, graje, predlogi", če gre za enak / isti problem ...

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 846
  • Avtomobil: e61 525DT

Ni predlog ali karkoli oz. kar neki ....

Opažam, da forum (uporabniki) izgublja neko kredibilnost kakršno pač nek forum premore oz. naj bi jo imel

No ja, saj vse skupaj je le nek odraz današnje družbe, časa ....

A gre sam men na K oz J tole prepucavanje o tem kdo ima daljšega, boljšega, okusnejšega in kdor ni IN oz v mainstream-u je pač lolek, ki nima pojma/odpadnik družbe .... Takole je zdj v vrtcih in osnovnih šolah, pa še tja na faks se potegne..... sam nekateri pač nikoli ne odrastejo

Če nimaš najnovešega z najmočnejšim motorjem si pa kaj ....ajojoj kam gre tale družba

Evo, zmotili sta me dve pred kratkim odprti temi, ki sta v tem trenutku dokaj vroči .....

Urejal tratnika, 13.05.2016, 20:31.

Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Zihr nisi edini, ki mu to gre na K, je pa dejstvo, da forumi vsepovprek umirajo in če ni zabavnih tem, kot so te s prepucavanjem, je še manj dogajanja na forumu in ga uporabniki še prej zapustijo. Slik raznih avtov in novic o njih je vsepovsod polno, moderne avte vedno manj sami popravljamo, o starih je napisano že vse kar se lahko napiše brez ponavljanja enega in istega, torej počasi zmankuje pametnih tem. Če ukineš še razna prepucavanja in politiko ter ostale offtopic zadeve, se ne boš več imel o čem pogovarjat in posledica je jasna...

Urejal Rottie, 13.05.2016, 20:59.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • andy je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 643
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Točno tako. Poglej samo koliko je padlo komentarjev v eni izmed zadnjih tem. Meni je celo zabavna, ker imajo nekateri res humor na nivoju in sem se nasmejal kot že dolgo ne. Slabše je, ko prideš na forum po dveh dneh, pa ni nobene nove teme.
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 212

Opažam, da forum (uporabniki) izgublja neko kredibilnost kakršno pač nek forum premore oz. naj bi jo imel

A gre sam men na K oz J tole prepucavanje o tem kdo ima daljšega, boljšega, okusnejšega in kdor ni IN oz v mainstream-u je pač lolek, ki nima pojma/odpadnik družbe .... Takole je zdj v vrtcih in osnovnih šolah, pa še tja na faks se potegne..... sam nekateri pač nikoli ne odrastejo

Če nimaš najnovešega z najmočnejšim motorjem si pa kaj ....ajojoj kam gre tale družba

Evo, zmotili sta me dve pred kratkim odprti temi, ki sta v tem trenutku dokaj vroči .....

Upam da te nisem tudi jaz razocaral. Jaz, vsaj poskusam zagovarjati, da tudi nek povprecen (ali podpovrecen motor za koga) je lahko zadovoljiv. Nekaj heca pa tudi mora biti, upam, da ti je to vsec?

Drugace pa tudi mene moti nivo s kakrsnem nekateri uletavajo.

Ce je pa nekaj pametno, smesno napisano, tudi ce na moj racun (in v tisti temi je vecinoma na mojega, hehe), se pa tudi sam temu nasmejim.

Točno tako. Poglej samo koliko je padlo komentarjev v eni izmed zadnjih tem. Meni je celo zabavna, ker imajo nekateri res humor na nivoju in sem se nasmejal kot že dolgo ne. Slabše je, ko prideš na forum po dveh dneh, pa ni nobene nove teme.

Tocno to ja.

Dodal bi se tole: zelo me moti ko vecino stvari argumentiram, se nihce sploh ne obregne ali vsaj prizna oz. da kontra argumente. Tukaj bi se lahko popravili. Jaz zelo cenim debate, ko nekaj podpremo tudi z argumenti.

Urejal _peters_, 13.05.2016, 21:19.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 557
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...o kateri temi vi to?

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...o kateri temi vi to?

lp

joda

Uf joda veliko dela te caka, ampak bo zabavno: https://www.bmwslo.c...a-dovolj/page-1

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 557
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...ej če ti po pravici povem...pa kdo še bere te bedarije :napaka ...al sem samo jaz mal čuden :cool ...priznam temo sem opazil, ampak samo kot naslov in jo mirno preskočil, ker mi je že po naslovu kot tisto...moj avto ima pa 250 konjev tvoj pa samo 120, kar je pa skoraj kot nič in ne gre nikamor...če nimaš vsaj 500 konjev nimaš nič :crazy ...in sem sedaj ko sem kliknil na link predbral samo prvi post in temo zaprl...ker kot pravim....komu se pa da še te bedarije brat :)

...aja pa da bo v okviru tega prvega posta...naš compact n42 ima zvok kot diesel, tako,da če bi imel lahko se nebi branil tudi dizla 2.0 pa še v zvoku nebi bilo pri vžigu nobene razlike :-D

lp

joda

Urejal joda, 13.05.2016, 22:12.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Warden in Nos uporabnikom je všeč to sporočilo

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 110
  • Avtomobil: Zaplinjevalec plebejcev!

Ti ne maraš drame?

Ampak drama je dobra, človek! Ko se začne razpucavanje, lahko pišeš popolne neumnosti, oni ki se pa preveč vživijo, pa plezajo na strop in sploh ne opazijo, da jih drugi za nalašč ****** v glavo. Kaj je narobe s tem?!

Zdaj boš še rekel, da ne maraš dizlov.

Svašta!

Urejal Zlobny, 14.05.2016, 11:45.

Bili smo mi vojvode i Karantanija... i ona sranja! I pradavni vanzemaljci!

Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586

Ti ne maraš drame?

Ampak drama je dobra, človek! Ko se začne razpucavanje, lahko pišeš popolne neumnosti, oni ki se pa preveč vživijo, pa plezajo na strop in sploh ne opazijo, da jih drugi za nalašč ****** v glavo. Kaj je narobe s tem?!

Svašta!

Ziher si gledal Esmeraldo, da imaš rad nonstop dramo.

Permaculture thinking is “revolution disguised as gardening.”Nature is free shit, mulch shit.•*•Stop humanity*•* Crime Pays But Botany Doesn't

Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 305
  • Avtomobil: Orientblau Metallic

Fantje.... Saj ste na BMW forumu :ok2 A nimamo vsi BMW-ja za podaljsek penisa? :ok2 Med nami BMW-jasi ima pa najdaljsega tist z vec konji, bencinarjem, rocnim menjalnikom in pa fuŁ oprema :-D

Ste smesni... :ok2
My heart doesn't beat... IT REVS!
Prikaži več možnosti

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik

Ziher si gledal Esmeraldo, da imaš rad nonstop dramo.

Preveč se trudiš, ne boš sprovociral, zeh. Pojdi si odpret temo za svoje ezoterične umnosti raje...

Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586

Preveč se trudiš, ne boš sprovociral, zeh. Pojdi si odpret temo za svoje ezoterične umnosti raje...

Povem realno in limonad imaš veliko.

Urejal Srebro, 14.05.2016, 15:12.

Permaculture thinking is “revolution disguised as gardening.”Nature is free shit, mulch shit.•*•Stop humanity*•* Crime Pays But Botany Doesn't

Prikaži več možnosti

Zlobny
Zlobny

Banned

• Uporabnik

Imam jaz en (povsem naključen) predlog za izboljšanje foruma: konkretizirati možne ukrepe, kadar nekdo kaže podobne znake avtizma kot vsem znani patron @fudo.

Urejal Zlobny, 14.05.2016, 16:17.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti ne maraš drame?

Svašta!

Haha se dobro opazimo, podje****ne, samo jaz to raje vzamem, kot popestritev teme, sploh ce je humor inteligenten, tudi ce je name (in v tisti temi je predvsem na racun mene) se tudi jaz lepo nasmejem.

Kar me pa ZELO moti, in to tudi spada v to temo je, da se tolerira na forumu, vaske posebneze, ki diretno neposredno zalijo. Take bi clovek najraje civilno tozil, da se jih spametuje. Spametovati vaskega posebneza? Ne gre ravno skupaj, zato tega ne storim.

Da povzamem, inteligentni humor je dobrodosel, vaske posebneze je pa potrebno pometati ven iz foruma (ceprav so tudi kdaj lahko zabavni). Paz ravno zaradi lastne omejenosti.

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Meno so pa teme kot je o dva nula dizlu super, kot svež veter..., take teme so zabavne in tega nam primanjkuje. Škoda ker je trenutno samo peters avtor tovrstnih tem.

Dva minusa sta plus!

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 705
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Moderiranje postaja zadnje čase vse bolj čudno. S čigave strani točno ne vem, ker vem, da je večina za to zadolženih res na mestu ljudi, ampak vse več je pa nekih čudnih brisanj, ki privedejo do tega, da kvaliteta foruma pada ker se večino "šodra" ne moderira, ironično se pa moderira tisto, kar je vsaj po moji presoji na mestu.

Zadnjič enkrat smo ponovno v temi "zanimivi rezervni deli/oprema" se spraševali kaj zavraga tam delajo oglasi o vozilih, in to v nedogled, stran za stranjo po skoraj sto straneh.

Očitno je nekdo vse skupaj pobrisal in se pač naprej lepijo oglasi za vozila.

Kje točno je smisel tega ne vem, ni niti nič napisano v temi ne zakaj je bilo pobrisano ne kako naj se tema nadaljuje ne nič. Saj razumem, da je fino če je nekdo nov uporabnik in se mu pomaga, ma če si funkcionalno nepismen bo to vse bolj forum funkcionalno nepismenih, kot je že. 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 044
  • Avtomobil: Bmw

Jaz sem tudi zato, da forum dobi prvotno obliko :ok2

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 413
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Se samo meni to dogaja?

Pripete slike za predogled

• IMG_5129.PNG
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 044
  • Avtomobil: Bmw

Se samo meni to dogaja?

Meni tudi včasih. Pa nima veze al telefon ali pa comp

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.