Skoči na vsebino

Prometna nesreča...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
106 odgovorov v temi
krofl
krofl

Junior

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 350
  • Avtomobil: E90, E30 335i

Zbil avto + kazen policije :) to pa je darilo.
Še hujša štorija je ta, da je kolega neki manavriral po cesti in mu motor pade na tla. Zdaj ne vem al mu je počil blok motorja al kako uglavnem se polije olje po cesti in ker je dobra duša pokliče policijo da naj odstranijo olje na cesti. Na koncu se zgodi to, da cestarji olje posujejo on pa dobi kazen policije mislim da nekaj čez 300€ z sodnimi stroški skupaj in prepoved vožnje za 1 mesec. Pa naj še kdo reče, da je policija koristna ustanova, marššššš če se le da jih ne pokličem opice glupe. Hočeš nekaj dobrega narest pol te pa usekajo po denarnici valuharji.

Če se ti razlije olje kličeš gasilce, ne pa policaje :laugh. NI čudno, da je dobil kazen :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 167
  • Avtomobil: BMW

Prekov: in po čem sklepaš da je kolega kriv? Kaj pa če je res bil drug avto in je le-ta zavil levo (žival na cesti, sesanje med gumbi na radiu, tipkanje SMS-a,...)?

Ne kolega je prehiteval čez polno črto in tudi dobil kazen od policije.

Evo odgovor:napaka
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 632
  • Avtomobil: Rdeča raketa

In zakaj izključuješ vseeno možnost trka? Da je bila ta nespametna poteza se strinjam, čeprav ni vedno neprekinjena črta na kritičnih mestih, tako da sem na kakih ravninah s polno črto (če cesto poznam) že tudi sam kdaj prehitel kakega mečkača.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 270
  • Avtomobil: e61, r55

Ne kolega je prehiteval čez polno črto in tudi dobil kazen od policije.

Evo odgovor:napaka

verjetno ima prekov kar prav

Marsikateri voznik BMW-ja je bedak na cesti in ponavadi sam kriv za nesrečo
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

verjetno ima prekov kar prav

Marsikateri voznik BMW-ja je bedak na cesti in ponavadi sam kriv za nesrečo

Marsikateri udeleženec v prometu je bedak in sam kriv za nesrečo, ne samo vozniki BMWja ... vključno z mečkači, ki prisilijo druge, da jih prehitevajo.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ja, vendar sedaj vsakega avtomatsko obdolžit kot takega pa tudi ni ravno pošteno. Bi bilo potrebno prej malo več informacij dobit. Glede na to da je šel prehitevat čez polno črto je itak že avtomatsko odgovoren, vendar pa se, če obstaja tudi druga "stranka", vpliva le-te ne sme zanemariti.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 270
  • Avtomobil: e61, r55

Marsikateri udeleženec v prometu je bedak in sam kriv za nesrečo, ne samo vozniki BMWja ... vključno z mečkači, ki prisilijo druge, da jih prehitevajo.

ja ok, ampak vozniki BMW-jev so pa po večini največji agresivci

Reči, če ni res
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ne vem če, pomoje samo avto toliko bolj pade v oči kot povprečen Golf, Clio ali Punto. Meni osebno so največkrat tesno za ritjo peljali npr. vozniki Audijev.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

ja ok, ampak vozniki BMW-jev so pa po večini največji agresivci

Reči, če ni res

Še zdaleč ni res, samo vsi jih gledajo, pa pišejo o tem in je tako že nastala urbana legenda okoli tega. Tudi ogromno raznih renojev, fiatov, vw-jev in ostalih avtov dela neumnosti po cesti nonstop, pa tega nihče ne omenja nikoli... jih pa vidiš vsak dan to početi.

Urejal Rottie, 14.08.2008, 13:41.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

In zakaj izključuješ vseeno možnost trka? Da je bila ta nespametna poteza se strinjam, čeprav ni vedno neprekinjena črta na kritičnih mestih, tako da sem na kakih ravninah s polno črto (če cesto poznam) že tudi sam kdaj prehitel kakega mečkača.

Ta cela zgodba je kot en zažgan šmorn,poje ga pa običajno tisti ki ga skuha in tukaj bo pač voznik krasnega srebrnega BMW-eja moral sam pretuhtat če je bilo njegovo početje pravilno.

Sem že napisal da me nemoti če kdo prehiteva dokler je to varno(neglede na črto), glede na rezultat pa lahko zaključim da bo ta voznik prehitevanje moral še malo naštudirat:ok

Vem pa da je na cesti polno neuranovešencov ki ti z veseljem rukne zadnji bok avta sploh takrat ko mu stopiš na EGO
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

Najprej hvala bogu, da se je rešilo tako kot se je, da ni kdo poškodovan.
Kot drugo, čez polno črto se ne prehiteva, pa ali je smiselno ali ni.

Ko pa pogledam dejansko stanje na cesti, pa je resnica na žalost taka, da se kar nekaj nesreč naredi zaradi mazačev, k nimajo osnovnega znanja glede hiotrosti vožnje ali pa jim je vožnja v tistem trenutku postranska dejavnost, saj imajo polne roke drugega. Posledično tudi ne opazujejo okolice...In smo lahko kmalu v situaciji, zaradi katere je odprt post.
Glede voznikov BMWjev in nesreč le-teh pa je tako, da če se nakj naredi z BMWjem, vsak ve, ker BMW le nekako velja za močen, športen, torej hiter avto, kateri tudi niso ravno poceni (bili, novi). Zato veliko bolj vsak opazi to. Kljubtemu pa sam mislim, da tudi vsakem vozniku BMWja ego vsaj čist majčkeno naraste, ko se vsede vanj. Nekaterim pač bolj, nekaterim manj. In tisti, katerim bolj, delajo pol pizdarije po cesti.
LP
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

najbolj agresivni so tisti k so zakomplexani, recimo vozniki majhnih avtov...... recimo iz izkušenj k sili v rit do onemoglosti.......... ker je bmw in se vsi neki utikajo stalno........ pacienti, k te grejo prehitavat čeprav voziš dovolj hitro tudi skozi ovinke samo ker ne pospešuješ do konca po ravnini te gre prehitet in potem po ovinkih pa žlajfaj ko budalo......... taki so problem........ un stric k vozi 60 ni problem, mimo njega greš komot uni k pa prtiska samo po ravnini recimo ac z nekim jajcom od puntota samo zato da tebe prehiti k se ti neda.

V mene se jen dan en skori zabil od odzadi......... pred mano nek nonko k vozi 55 - 60, za mano prleti tip, neki časa mi je za ritjo, potem se pa odmakne vedno bolj ( je prihajala ravnina). Prideš na ravnino ready da stisneš mimo, pogledaš nazaj tip ne daje znakov da misli prehitevat ( ravnina full dolga in jst pač namesto z drugo pač grem z tretjo)..... takoj ku se da smernik, pogledat nazaj, tipa ni - sem mislu da je res upočasnil tolko da še ni naredil ovinka, pričnem prehitavat - nisem cjazu nisem pa šu u drugi. Pa karnaenkrat za mano ko sem že mimo nonkota edn na mrtvo zažlajfa.....uni od prej ka ga ni blo od nikjer, nevem je uzel 3km dolg zalet......... potem vozi za mano, jst vozim 90 in pa na vsaki ravnini sili v rit ku budalo, na ovinkih ga pa ni nikjer........ se ustavim ob strani ceste tip se čez par minut pojavi na cesti pride ven z avta pa če sem debil kej ga nisem vidu....... :crazy

Jaz mam tudi verjetno kaj vmes ker ga nisem vidu ma ga ni blo a.......... pa kaj imam bmwja če neznam vozit........ on pa zna vozit samo po ravnini :crazy
Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 806
  • Avtomobil: BMW V8 LPG; Kappa SW JTD

Oja fanje se povsod najdejo pacienti!
Sam največkrat vidim kake VR6, HONDA in ALFA voznike, ko resnično samomorilsko vozijo - sem vozil pred kratkim za enim VR6. Prehiteva tip v klanec, nepregleden ovinke...pa sevede muzka seka pa čik v roki in zravn voznika še kolega - skupaj prava Rally ekipa po cesti Maribor - Vurberg - Ptuj.
Po drugi strani pa spet majstor v e60 530d, ki od MB prot Pesniškemu rondoju piči čez 160/h. IN te potem čaka v rondoju da bi dirkal s tabo proti lenartu, ker pač njegov nov BMW je itak nepremagljiv in 15 let stara kanta od e34 pa ni šans, da je hitrejša od njega - mogoče se keri prepozna v tem avtu...bling bling felge in metalno siv avto, ki kadi ko lokomotiva ko ga zahodi.:cool
Če se prepoznaš kolega - ne sodi knjige po platnicah...:laugh :ok2.

LP D.

p.s.: ...fantje nisem svetnik ampak divjati je treba po pameti in brez ogrožanja drugih - na samotni cesti kjer ni drugih udeležencev pa samo podngas...
Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Samo še to: glede na to, da v sloveniji more občina pošiljat brušure na dom v katerih piše kako se vozi po krožišču, sem mnenja, da je slovenija še vedno balkan in, ko kljub temu vidiš še vedno ljudi kateri sploh nevedo kako se vozi in se vozijo kot po arabiji ugotoviš, da je edina pametna stvar bit še bolj prfuknjen kot oni, ker samo takrat se bodo ustrašli. kdor ima željo to videt v živo naj se vozi 3 dni po kopru ko končajo vsi delat. Vem da je tu na forumu in po slo full gentelmanov kateri bi bejbi z ogromnimi joškami v avtu za 100k€ dali prednost.....ampak tako se daje samo potuho takim ali podobnim! Zato je dobro imet en star jajc pri nas.

Pritte u KP in se :jok ker kaj takega je neverjetno......pravijo da italjani neznajo vozit, ben v kopru je enako ali slabše kot v italiji........ sorry folk iz obale vem da niste vsi taki samo kar doživljam dol ne doživim niti u trstu!
Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik

Pritte u KP in se :jok ker kaj takega je neverjetno......pravijo da italjani neznajo vozit, ben v kopru je enako ali slabše kot v italiji........ sorry folk iz obale vem da niste vsi taki samo kar doživljam dol ne doživim niti u trstu!

:funnypost

Najboljše krožišče so naredili v Ljubljani- trnovo (krožišče z semaforji:napaka :napaka) folk je čist zmeden
Prikaži več možnosti

mister.joc
mister.joc

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 102
  • Avtomobil: 320i cabrio, golf V sport

voznik je res imel srečo in želim mu, da pravega krivca čimprej najdejo, da bo zadeva dobila epilog=beri:povrnitev škode.
Take stvari se dogajajo neredko, nekateri res prehitevjo tako kr napol, se pravi ne ljubi se jim niti s celim avtom zapeljat na drugi pas, ker je kao on hitrejši bi najraj videl, da sam zapelješ s ceste , da se prevzvišeni, ponavadi kak nadebudni povzpetnik odpelje z nezmanjšano hitrostjo naprej brez naprezanja. Da pri tem ne dajejo smernikov in se ob vračanju nazaj na vozni pas skoraj obregnejo v prehitevanega je pa tako stalnica, to počnejo tudi voznice, s svojimi očmi skoraj vsak dan vidim to kar sem opisal.
A videl in doživel, ter okusil na lastni koži sem kako izgleda ko ti debil med prehitevanjem na AC pri normalni hitrosti nenadoma zavije levo pred tebe!
Šok, umikanje, zavora... A avto (BMW E34), popolnoma izpraven in vzdrževan a brez elektronskih pomagal je zanihal, potem drsenje, dolgo kot cel dan in blagi trk z zadkom v zaščitno ograjo na levi.Samo to?
Srečen konec bi rekli a zgodba se tukaj šele začenja.
Prva dva avta, ki kmalu pripeljeta zadaj se ustavita, ker sem bil pravokotno na smer vožnje na prehitevalnem pasu ovira na cesti. A naenkrat od nikoder prileti projektil težak kake +3,5 tone, pomete z prvim avtom za mano, nato še bočno v mene in se po 60m zavorne poti in dveh trčenjih ustavi šele kakih 30m naprej.
Mene obrne nazaj v smer vožnje kot škatlico vžigalic, kljub bolečinam povsod se zbašem iz vozila in si mislim "samo proč s ceste se poberi dokler še lahko migaš". Pa ni bilo tako hudo, se začnemo gledat, nekdo potegne iz žepa mobilca, jaz grem k prtljažniku, da bi vzel trikotnik ko zacvilijo gume zadaj in kr nato spet poči. dva ki sva stala za mojim avtom bi bila brez nog, kako sva se umaknila še danes ne vem.... Tako pač to zgleda na AC ko vsi drvimo a malokdo se zaveda, da je avto pri hitrosti 130km/h kr problem hitro ustaviti.
In zdaj k epilogu, da boste vedeli zakaj sem se tako razpisal:
uradni zapisnik PU CE navaja, da sem zaradi neprimerne hitrosti med prehitevanjem izgubil oblast nad vozilom, trčil v levo ograjo in nato so vame trčila še druga vozila. Sokriv za nesrečo z veliko materialno škodo. Bil sem ob zavarovalno boniteto, ker je Dars kr na moj konto zamenjal 2x5m ograje brez stebričkov, kar je zneslo takrat famoznih 275t sit Nikjer sluha ne duha o moji izjavi, da sem bil oviran, izsiljevan med prehitevanjem itd.
Na prvi narok pri sodnici za prekrške povem vse kot se je dogajalo in da se mi zdi, da sem najmanj jaz kriv za karkoli, tip s kombijem krivdo gladko zavrne,češ, da ni opazil stoječih vozil, tipica, ki je dokončala delo od zadaj pa je bojda bla ovirana s pogledom zaradi že stoječih tovornih vozil!!?? Hallo?
Od te nesreče je že tri leta in od tega "zaslišanja" dalje se ni zgodilo nič, jaz plačujem dražje zavarovanje, zavarovalnica povzročiteljev se otepa karkoli izplačati (za poškodbe pa si mi, ker sem imel odvetnika) za uničen avto ker bojda dokler ne bo sodišče zgodbe končalo itak oni niso dolžni karkoli.
Aja, tipa, ali njo v temno sivem avtu, s katerim me "na žalost" ni zadel (ker sem tele bremzal in se umikal, beri-za pametne policaje povzročil karambol) nihče ni niti poskusil izslediti, policija ni niti dala kake objave, nič. Zato pa so morali potem v zapisniku malce sfrizirati resnico.
V opomin vsem , ki se vam kaj podobnega zgodi- ne umikajte se v takšnih primerih, naj poči takoj, ker tisti poki, ki se zgodijo potem gredo na vaš konto, ker avto, ki ni poškodovan za naše predpise ni udeležen v nesreči, žal.
LP joc.
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Avtomobil: Marsikaj

Dark Funeral je napisal:

Pritte u KP in se ker kaj takega je neverjetno......pravijo da italjani neznajo vozit, ben v kopru je enako ali slabše kot v italiji........ sorry folk iz obale vem da niste vsi taki samo kar doživljam dol ne doživim niti u trstu!

Ja itak da sedaj ko je turistična sezona,pride ogromno vozil na obalne ceste se domačini znajdejo " malo počez":-D
ker jim se neda čakat u koloni,pa so malo bolj agresivni in tankih živčkov....
ne me narobe razumet ne zagovarjam nevarnih voznikov ki z svojimi manevri ogrožajo svoje pa tudi življenja drugih udeležencev v prometu, zame so taki ljudje:crazy

Če pa smo malo bolj aroganti,nas probajte razumet saj kašen krat potrebujem od doma do šparja30min:napaka :ok2
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Jaz sem zadnjič vozil izven naselja cca 110 pa se mi je renault espace (ali pa podoben shit - se ne spoznam tako na renaulte) limal zadaj, kot da stojim:crazy
Drug primer mercedes s class in notri dedek z registracijo ZG.... Potem pa je prehiteval v škarje.... Z njim sem se pomenil na naslednjem križišću.... Z bmw-ji sem imel na cesti še najmanj težav!:ok
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Dark Funeral je napisal:

Pritte u KP in se ker kaj takega je neverjetno......pravijo da italjani neznajo vozit, ben v kopru je enako ali slabše kot v italiji........ sorry folk iz obale vem da niste vsi taki samo kar doživljam dol ne doživim niti u trstu!

Ja itak da sedaj ko je turistična sezona,pride ogromno vozil na obalne ceste se domačini znajdejo " malo počez":-D
ker jim se neda čakat u koloni,pa so malo bolj agresivni in tankih živčkov....
ne me narobe razumet ne zagovarjam nevarnih voznikov ki z svojimi manevri ogrožajo svoje pa tudi življenja drugih udeležencev v prometu, zame so taki ljudje:crazy

Če pa smo malo bolj aroganti,nas probajte razumet saj kašen krat potrebujem od doma do šparja30min:napaka :ok2

Ej se vozim tudi jaz po kopru in od tržnice do izhoda za obvoznico porabim 20minut ampak stvar je v tem da folk nezna vozit......... kaki turisti..... sorry če se daš na notranji pas v kopru si pogorel......... pa zdej kjer delajo turbota :crazy waw turbo in to med največjo sezono debili!!!! Sta bila prej dva pasa en za proti merkator centru in en za zavijat levo proti supernovi in če nisi šu proti supernovi si šu naravnost. Ej v 14 dneh nism enga samga vidu da bi tisti pas uporabu ta iz naprej in so se vsi silili v en pas.......sreča zame da nisem tkaj jaden in sem šu vedno mimo cele vrste.......nevem mogoče zato k je blo po tleh rumeno nameszo belo. Pa brez žmigowca all the time brez pogledat če je še kdo na cesti, samo ružiiiiii.............. sej ne vsi samo večina pa res. Krožno kao da bo šlo bolj hitro, kdor se prej urine prej gre, texas.

Folk je dan danes full prepotentn, uni v bolj močnih in velikih avtih pa sploh........ pa to ne leti zdej na obalo ma na slovenijo na sploh. Tle u gorici pa so sploh eni res maximalni pacienti, sploh če najdeš ena 2 k jim seka narodna ven iz avta.......... se vozijo za ritjo in samo šakajo.......

Urejal Dark Funeral, 14.08.2008, 18:44.

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 571
  • Avtomobil: BMW x

Mogoče je pa BMW, ki je predmet te teme, dobil med prehitevanjem namerni "fish-tail" od prehitevanega vozila. Drugače bi drugi voznik najbrž počakal ...

Sta se mogoče pred nesrečo kaj "prepucavala"?

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti