Skoči na vsebino

Prometna nesreča...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
106 odgovorov v temi
Uross_bmw520
Uross_bmw520

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 763

Najbolj "smešni" so mi tisti ki te grejo prehitevat z nekim starim avtom z komaj 60 konjskimi močmi pol pa mu malo daš po gasu pa komaj pride mimo tebe oz. če nebi spustil gasa bi tak trčil v nasproti vozeče vozilo, pa si mislim kam siliš bedak.:napaka
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 689

In zakaj bi mu dal malo po gasu?

edit: mah sej nima smisla, ampak noben me ne bo prepričal, da so BMW vozniki primitivci ravno toliko, kot vozniki drugih znamk

Urejal krt, 15.08.2008, 08:36.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Uross_bmw520
Uross_bmw520

BMW fanatik

• Uporabnik

Da mu pokažem da nima smisla da me gre prehitevat, ker tak komaj pride mimo mene.Nevem kak se sploh upa zagnat,pol pa mu pride avto iz nasprotne smeri pa se more oni avto umaknit na svojo desno stran pa jaz bremzat da pride skoz.Jaz ko grem prehitevat mu res pohodim gas da sem čimprej mimo,pa še to prehitevam v ravninah nikoli pred kakim ovinkom.
Prikaži več možnosti

Tomaz40
Tomaz40

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851

In zakaj bi mu dal malo po gasu?

edit: mah sej nima smisla, ampak noben me ne bo prepričal, da so BMW vozniki primitivci ravno toliko, kot vozniki drugih znamk

Mogoče bom malo nesramen, ampak bom pač povedal.

Še en razlog zakaj je BMW vedno omenjen v medijih kadar je nesreča so primitivci kot je @Uross_bmw520. Ja res je, napisal sem da si primitivec! Ti in ostali tebi podobni delajo sramoto znamki. Ko se ''usmiliš'' ljudi, ki te prehitevajo ti pa malo po gasu, da se vidi da imaš avto kot podaljšek penisa!!

Patetično!!
Prikaži več možnosti

Uross_bmw520
Uross_bmw520

BMW fanatik

• Uporabnik

Mogoče bom malo nesramen, ampak bom pač povedal.

Še en razlog zakaj je BMW vedno omenjen v medijih kadar je nesreča so primitivci kot je @Uross_bmw520. Ja res je, napisal sem da si primitivec! Ti in ostali tebi podobni delajo sramoto znamki. Ko se ''usmiliš'' ljudi, ki te prehitevajo ti pa malo po gasu, da se vidi da imaš avto kot podaljšek penisa!!

Patetično!!

A ne to pa ne bo držalo.Še v življenju odkar imam izpit in imam ga že štiri leta nisem povzročil nobene prometne nesreče zaradi tega ker sem pač malo dal po gasu ko me nekdo prehiteva.
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 378
  • Avtomobil: 320dA

kar se prehitevanja tiče si vsak po svoje malo razlaga.naj gre prehitevat tam kjer lahko,jaz se tud po avtocesti vozim 130 pa me prehiteva stara julka k gre 140,pa si mislim pejt naprej če boš kaj profitiral-me ne moti.
na žiuce mi pa gre ko so po omejitvi 50 peljem kdaj kakih 47-48 po kaki zaj.cesti pa te gre prehitevat z nekim "jajcem"se opr.izrazu.to me pa jezi,že tako neveš kdo bo nasproti prišel pa se on loti prehitevat-frajer.a ceste sploh ne pozna,ovinkasta,itd...to me pa razjezi
Prikaži več možnosti

simonjasmina
simonjasmina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 935
  • Avtomobil: F20B6 v CG9

jaz bom tako rekel- na žalost vedno več ljudi enostavno ne zna vozit. Mislim eni pa res misljo da so sami na cesti:damn. Jaz sem do zdaj vozil kr močne avtomobile in moram reči, da najbolj divjajo ljudje z raznimi malimi navitimi avtomobili( ponavadi 1.4 ali 1.6 16v) ki mislijo da imajo najhitrejše avtmobile in se naganjajo čez mesto brez da bi pomislili kaj se lahko zgodi že v naskednjih nekja milih sekundah. Saj res da imajo manjšo porabo in da jih zato bolj tišćijo, kot mi svoje v8 motorje, sam tako se pa res ni potrebno igrat z življenjem. Kar se pa tiče tega da so vedno bmw-ji krivi za vse, pa ni fer. Tako kot tudi ni fer ko kritizirajo vse motoriste, da so ludi in tako dalje. Npr. tudi sam sem motorist in kdaj pa kdaj poženem mašino tam do 250kmh, samo je razlika kdaj to storim in kje. Zanimivimo, da če bom jaz samo malo pospešil recimo tam do 8 ali 10.000rpm, bodo vsi klili prekleti divjaki ti motoristi. Kaj pa takrat ko se jaz peljem po omejitvah in norci z raznimi navitimi tdi-i letijo mimo za las in me malo da ne skoraj nagazijo:damn. To pa nihče ne vidi. Al pa se enostavno nekaj limajo na rit in pritiskajo češ daj stisni:damn
Skratka vedno več je bedakov na cesti, ŽAL
Prikaži več možnosti

Matejd7
Matejd7

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 838

Če smo ravno pri takšnih tematikah.

Debilko z srebrnim E36 323ti iz MB (če je slučajno na tem forumu), če se te spravi prehitevati nekdo z kr neko fiesto, moraš pohoditi gas na polno da dokažeš kak velik oh in sploh car si z svojo staro kanto od bavarca? Sicer te ni bilo noben problem prehiteti, ampak vseeno ne razumem tvojega početja, si morda mislil da se ti bo lulek skrčil če boš spustil nekoga z fordom pred tvoj oh in sploh stroj? Napaka, kot je že nekdo v tej temi napisal, ne sodi knjige po platnicah. :)

Urejal Matejd7, 15.08.2008, 10:23.

Prikaži več možnosti

mbv7938
mbv7938

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 921
  • Avtomobil: xyz

Najbolj "smešni" so mi tisti ki te grejo prehitevat z nekim starim avtom z komaj 60 konjskimi močmi pol pa mu malo daš po gasu pa komaj pride mimo tebe oz. če nebi spustil gasa bi tak trčil v nasproti vozeče vozilo, pa si mislim kam siliš bedak.:napaka

Cisti dokaz kulture vecine slovencev.Pokazi mu kako si hiter,kaj bos ti mene prehiteval.:napaka :napaka
Lahko mi to storis,vendar,ce bom zaradi tega ogrozen,pa se resim in prezivim iz situacije,potem boljse,da me nikoli v zivljenju vec ne srecas ali kdor taksen,ker potem zate vec ni dnevne svetlobe.
Mogoce boste taki razmisljali drugace,ko boste imeli voznisko dovoljenje 10 in vec let,zdaj pa ste le se zacetniki in malo prevec pametni in zaverovani sami vase,na ostale udelezence v prometu pa se vecina pozvizga.Glavno,da se pokaze kako moj avto poskoci.:blackeye

In zanima me kako bi ti napisal post ko bi ti imel 60 konjev in bi nekdo tebi to storil?'
Verjetno malo drugace,ces kako se nekateri nesramno obnasajo na cesti.
Lp

Urejal mbv7938, 15.08.2008, 10:32.

Samo bedaki in konji.
Prikaži več možnosti
    • OffsummeR je všeč

Matejd7
Matejd7

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 838

Verjetno si je enako mislil voznik srebrnega 323ti (glej en post zgoraj). :)
Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 280

Kolega je par dni nazaj imel prometno nesrečo, in hvala bogu odnesel brez hujših poškodb. Ko je prihiteval vozilo pred sabo v blagem ovinku je vozil predj njim zapeljalo malo v desno ni ga zadelo v zadnji desni del, nato je zgubil oblast nad vozilom treščil v varnostno ograjo, vozilo je vrglo v zrak in padlo nekaj metrvo stran na bok. Slike povej vse. Aja voznika ki ga je zadel še iščejo ker ja na njegovem vozilu barva tistega vozila ker je pobegnil.

Policaji in reševalci so mu rekli da se je na novo rodil pa da je lahko srečen da ima tako varen avto!!!

Sori, sam imam težave pri prevajanju:confused Lahko malenkost bolj slovensko napišeš? Če je prehiteval vozilo pred seboj, kako je un zavil desno in trčil v avto ki je prehiteval:confused

LP

Kam? ...naprej. Mislim da mu ni cilj prehitet oh in sploh eno petko. Če se peljem po cesti in je kdo pred mano, ki vozi 5km/h počasneje od mene, ga raj prehitim, kot pa ga gledam in pazim kdaj bo zabremzal. Ne zaradi norenja, ali dokazovanja.

Če se polješ 60km/, te ima pravico prehitet tovornjak, yugo, ( recimo predelan skuter:obrvi, al pa APN 6), itd, itd., ker če nisi zmožen peljati po odprti cesti 90km/h, pusti naj se pelje kdo drug, ne pa da delaš še večjega idiota iz sebe, ker voziš BMW520i. Saj je avto, sam tut to ni neki bogve kaj, da bi špilov nekega king of the road. :crazy
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomaz40
Tomaz40

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851

A ne to pa ne bo držalo.Še v življenju odkar imam izpit in imam ga že štiri leta nisem povzročil nobene prometne nesreče zaradi tega ker sem pač malo dal po gasu ko me nekdo prehiteva.

Tudi gasa nimaš kaj dajat, če te nekdo prehiteva, ne glede na to ali je Zastava 750 ali pa M5! Ti se pelji tako hitro kot tebi paše in se za druge ne sekiraj! Sam sem zaradi takega kretena, ki pospešuje, ko ga nekdo prehiteva pred dvema letoma skoraj čelno nabil avto pri cca 100kmh vsak. Tip se je vlekel po magistralki, jaz sem šel pa z morja polno naložen in ko sem ga začel prehitevat je prašič pohodil gas na polno, da se je kadilo iz tistih dizelskih jajc! Samo lepe učke moje punce in njene prošnje ter dejstvo da v naslednjem kilometru ni bilo nobenega postajališča, so preprečile, da voznik dizla ali pa jaz ni prišel v bolnico!

Kaj hudiča tebe briga kakšen avto ima tisti, ki te prehiteva?!? Če ima človek R5 s tistimi bogimi 36 konji in se človeku mudi, mu daj mir in ga spusti naprej. To je obnašanje, zaradi katerega smo vsi Slovenci ožigosani za navadne Balkance brez kakršnekoli kulture na cestah!! Normalni ljudje (med njimi tudi jaz) še zabremzamo, če vidim da bi človek rad prišel mimo mene pa mu avto ne vleče dovolj, da bi me prehitel.

Daj se, lepo te prosim, malo zamisli nad svojimi dejanji. Če ne zaradi drugih, se daj zaradi samega sebe.
1. Če boš nekoč zajebaval napačnega, si bo brez težav zapisal tablico in te obiskalna domu
2. Če boš kdajkoli povzročil nesrečo (vemo vsi, da se zgodi v trenutku), kjer bodo kaki ljudje poškodovani, si ne boš nikoli odpustil!
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in OffsummeR uporabnikom je všeč to sporočilo

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 102
  • Avtomobil: MB

Moraš pa tudi dopuščati možnost, da ko greš koga prehitevat, bo zahodil gas (pa ne ker te izziva), ampak ker ne gleda v ogledalo... Tako, da jaz vedno prej opozorim na prehitevanje, vedno pa se tudi prepričam, da v primeru, da "stisne" še imam dovolj prostora za prehiteti oz. skrajnem primeru zabremzati in iti nazaj na pas. Nevarno je na cestah ja:crazy
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 172
  • Avtomobil: BMW x

Tudi gasa nimaš kaj dajat, če te nekdo prehiteva, ne glede na to ali je Zastava 750 ali pa M5! Ti se pelji tako hitro kot tebi paše in se za druge ne sekiraj! ...
... Kaj hudiča tebe briga kakšen avto ima tisti, ki te prehiteva?!? Če ima človek R5 s tistimi bogimi 36 konji in se človeku mudi, mu daj mir in ga spusti naprej. To je obnašanje, zaradi katerega smo vsi Slovenci ožigosani za navadne Balkance brez kakršnekoli kulture na cestah!! ...

1. Če boš nekoč zajebaval napačnega, si bo brez težav zapisal tablico in te obiskalna domu
2. Če boš kdajkoli povzročil nesrečo (vemo vsi, da se zgodi v trenutku), kjer bodo kaki ljudje poškodovani, si ne boš nikoli odpustil!

Podpis! :ok

Obstajajo pa tudi drugačni modeli v šibkejših avtih, katerim marsikaj ni jasno in bi bilo bolje pred njimi pohodit gas še preden začnejo prehitevat. Pred časom me je, ko sem se malce zamišljen s cca. 140 peljal iz LJ v NM, na AC 1km pred izvozom Grosuplje počasi začel dohitevat rumen YUGO. Dohitel me je in bil vzporedno z menoj ravno v trenutku, ko so se začele prekinjene črte pasu za izvoz iz AC - 200m pred samim izvozom. Takrat pa se je začelo tisto zanimivo ... na levem pasu kjer je bil je dal desni smerokaz, začel dobesedno bočno rinit vame (z desnimi kolesi je bil že pol metra preko prekinjene črte) in hkrati neprekinjeno trobil, sopotnik - mlečnozobec kot šofer pa je divje krilil in poskakoval po avtu in mi nekaj kazal ... :zmeden

Ni kaj ... zelo "pameten in premišljen" način kdaj in kako zaviti iz AC ... :napaka

Ne bom pisal kako sem ga usmeril nazaj na njegov prehitevalni pas ... :-D ... povem samo to, da sta bila pubertetnika čez nekaj sekund bela kot zid in AC "prostovoljno" zapustila šele čez nekaj km v Višnji gori ... :cool

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Podpis! :ok

Obstajajo pa tudi drugačni modeli v šibkejših avtih, katerim marsikaj ni jasno in bi bilo bolje pred njimi pohodit gas še preden začnejo prehitevat. Pred časom me je, ko sem se malce zamišljen s cca. 140 peljal iz LJ v NM, na AC 1km pred izvozom Grosuplje počasi začel dohitevat rumen YUGO. Dohitel me je in bil vzporedno z menoj ravno v trenutku, ko so se začele prekinjene črte pasu za izvoz iz AC - 200m pred samim izvozom. Takrat pa se je začelo tisto zanimivo ... na levem pasu kjer je bil je dal desni smerokaz, začel dobesedno bočno rinit vame (z desnimi kolesi je bil že pol metra preko prekinjene črte) in hkrati neprekinjeno trobil, sopotnik - mlečnozobec kot šofer pa je divje krilil in poskakoval po avtu in mi nekaj kazal ... :zmeden

Ni kaj ... zelo "pameten in premišljen" način kdaj in kako zaviti iz AC ... :napaka

Ne bom pisal kako sem ga usmeril nazaj na njegov prehitevalni pas ... :-D ... povem samo to, da sta bila pubertetnika čez nekaj sekund bela kot zid in AC "prostovoljno" zapustila šele čez nekaj km v Višnji gori ... :cool

Iztok ... zelo odgovorno :laugh No, vseeno tut malce koristno, da sta mulca dobila lekcijo iz balkansklega načina delovanja prometa in bosta naslednjič vedela delat neumnosti po AC. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Uross_bmw520
Uross_bmw520

BMW fanatik

• Uporabnik

Eh brezveze debatirat o tem ker ne bomo prišli na zeleno vejo.Jaz mam svoje mnenje vi pa svoje
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 172
  • Avtomobil: BMW x

Iztok ... zelo odgovorno :laugh No, vseeno tut malce koristno, da sta mulca dobila lekcijo iz balkansklega načina delovanja prometa in bosta naslednjič vedela delat neumnosti po AC. :ok2

Me prav zanima kaj bi ti storil na mojem mestu? Bi mogoče pohodil zavore in ABS do konca in si nabil svoj nos na prednjo šipo, da bi on lahko zavil na izvoz? Bi mu poleg tega mogoče celo pogrnil rdečo preprogo od prehitevalnega pasu do izvoza? :confused

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Me prav zanima kaj bi ti storil na mojem mestu? Bi mogoče pohodil zavore in ABS do konca in si nabil svoj nos na prednjo šipo, da bi on lahko zavil na izvoz? Bi mu poleg tega mogoče celo pogrnil rdečo preprogo od prehitevalnega pasu do izvoza? :confused

Kaj si ti ratal živčen na moje izjave, nooo. :ok2

Jst bi na tvojem mestu ostal tam kjer sem in se obesil na hupo, da un vidi, da neki ne dela prav ... če se res želi, se pa naj nabije vame bočno. Ne bi ne naglo zaviral, da bi ga spustil mimo, še manj pa rinil nazaj vanj, kot si očitno ti naredil, da mu pokažeš svoj prav.
Pri meni taki manevri ustrahovanja ali izsiljevanja, da kdo zavija vame, res ne uspejo ... se ne bom premaknil ... so mi to že naredili parkrat. V enem primeru se je potem celo un tolk ustrašil, ko se nisem premaknil niti za cm levo, da je sam odvil hitro nazaj desno, da me ni bočno butnil ter skoraj zletel čez robnik na pločnik na Celovški zaradi svojega bistrega manevra.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 409
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Sploh nemorm verjet, kakšne izjave, in potem še kao "usak ima svoje mnenje" a??
Iz tebe bi zgleda mogl že preventivno stepst to mnenje in ne šele potem ko boš spet nekomu nabil gas ko te bo prehiteval.

Dostikrat se mi je že zgodilo, da sem peljal tudi čez omejitev na magistralki 100 in me gre nekdo z enim "jajcem" prehitevat. Halo, spustim gas! vedno vedno ko me kdo prehiteva spustim gas!.. in če slučajno on pred mano potem vozi počasi ga eno stavno prehitim nazaj.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Fantje, vecina se nas na svoj nacin za(je)bava na cestah, ampak resno upam da ne tako kot je to povedal @uros_bmw520. Ne morem z besedami opisat kako ne prenesem taksnih norcev na cesti, ki ti pri prehitevanju dodajo gas...ne da ne prenesem, ampak ko se malo boljse zamislis, tak clovek te hoce fentat, ceprav se mogoce tudi sam tega ne zaveda..taksne je treba:fight, preden kaj naredijo. @Uros, nic osebno proti tebi, ampak fant kolko si te star ti? Daj se malo zamisli nad svojimi dejanji... Se sreca da nimas 540i, te bi me res mucilo da te srecam nekje na cesti...:napaka

Urejal MajoR, 15.08.2008, 13:45.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.